השבוע שיהיה - 24-30/05/2020

LeRanch

New member
השבוע שיהיה - 24-30/05/2020

להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בישראל ובארה"ב, לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב - יום ראשון ה-24/05 Little Big Shots | עונה רביעית | תוכנית הסיום | NBC לברוח | סדרה מוגבלת | פרק הסיום | HBO ובצמוד ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV יום שני ה-25/05 משחקי הטיטאנים / The Titan Games | עונה שנייה | תוכנית הבכורה | NBC ובהמשך ב-yes Barkskins | סדרה מוגבלת חדשה | פרק הבכורה | NatGeo Grant | סדרה דוקומנטרית חדשה | פרק הבכורה | History יום שלישי ה-26/05 האנה גדסבי: דאגלס | ספיישל סטנד-אפ | נטפליקס אמריקה גוט טאלנט | עונה חמש-עשרה | תוכנית הבכורה | NBC ובהמשך בסלקום TV Our New Reality | ספיישל בהנחיית דיאן סוויר | ABC The Genetic Detective | סדרת תחקירים חדשה | תוכנית הבכורה | ABC World of Dance | עונה רביעית | תוכנית הבכורה | NBC יום רביעי ה-27/05 Craftopia | סדרה חדשה | תוכנית הבכורה | HBO Max ג'פרי אפשטיין: עושר מחריד | סדרה דוקומנטרית חדשה | כל הפרקים | נטפליקס Legendary | סדרה חדשה | תוכנית הבכורה | HBO Max Looney Tunes Cartoons | סדרה חדשה | פרק הבכורה | HBO Max Love Life | סדרה חדשה | פרק הבכורה | HBO Max Mrs. America | סדרה מוגבלת | פרק הסיום | Hulu The Not Too Late Show With Elmo | סדרה חדשה | תוכנית הבכורה | HBO Max On the Record | סרט דוקומנטרי | HBO Max !Game On | סדרה חדשה | תוכנית הבכורה | CBS American Soul | עונה שנייה | פרק הבכורה | BET סוכני S.H.I.E.L.D | עונת הסיום | פרק הבכורה | ABC ובהמשך ב-yes יום חמישי ה-28/05 הטובות לקרב | עונה רביעית | פרק הסיום | CBS All Access ובצמוד ב-yes Siren | עונה שלישית | פרק הסיום | Freeform יום שישי ה-29/05 Central Park | סדרה חדשה | כל הפרקים | +Apple TV Defending Jacob | סדרה מוגבלת | פרק הסיום | +Apple TV Ramy | עונה שנייה | כל הפרקים | Hulu שמישהו יאכיל את פיל | עונה שלישית | כל הפרקים | נטפליקס חיל החלל / Space Force | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס Haircut Night in America | ספיישל | CBS המירוץ לדראג של רו פול | עונה שתיים-עשרה | תוכנית הסיום | VH1 ובצמוד ב-yes באיזה תכנים תצפו השבוע? על מה תוותרו? שתפו בהמוניכם

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כרגיל יותר מידי מעניין אותי - מה שבטוח זה סוכני שיל"ד

העונה האחרונה מתחילה! חוץ מזה: Barkskins - דרמה היסטורית. לא שמעתי על זה עד כה וזה נשמע מעניין למדי עם כמה שחקנים מעניינים. הנה טריילר למי שמעוניין: https://www.youtube.com/watch?v=Q7S1vHEf3Gg Central Park - לא זכור לי ששמעתי על זה, אבל סדרת אנימציה מוזיקלית עם הקולות של קריסטן בל, טייטוס בורג'ס ועוד... זאת סדרה של אפל טיוי +. טריילר: https://www.youtube.com/watch?v=mvrXv63y4kI Space Force - של נטפליקס. אני כמעט בטוח אנסה לפחות למרות שהטריילר לא היה משהו כל כך. האנה גדסבי: דאגלס - זה מזכיר לי שאני עדיין צריך לראות את נאנט שקיבל כל כך הרבה שבחים (והאנה גדסבי היא זאת מפליז לייק מי אז גם יש את זה. ראמי - אני עדיין רוצה לאות את עונה 1 מתישהו. Mrs. America - העונה מסתיימת. אולי הגיע הזמן מתישהו להתחיל את זה. Defending Jacob - גם מסיימת עונה. אולי שווה לנסות מתישהו. חוץ מזה HBO Max הגיע והנה מה שמעניין אותי: Craftopia - לא שאני אצפה בזה, אבל נראה די מגניב, אז אולי אני אנסה פרק בשביל הכיף. היה פרק של nailed it שניסו לעשות משהו כזה שבמקום בישול זה יצירות. Love Life - אולי שווה בדיקה. טריילר: https://www.youtube.com/watch?v=uZp_g271jpo The Not Too Late Show With Elmo - אני לא אצפה ממש, אבל נראה שיהיו כמה אורחים שיכול להיות מצחיק לראות מה יעשו איתם (אוקי, ג'ון מולייני). טריילר: https://www.youtube.com/watch?v=OpsiesXLp14

didalf

Well-known member
הבעיה שלי תמיד הפוכה

כלום לא מעניין אותי כמעט
&nbsp מפה רק פרק הסיום של להגן על ג'ייקוב.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שנינו צריכים ללמוד אחד מהשני קצת

את צריכה לתת צ'אנס ליותר דברים. כי לרוב כשאת נותנת צ'אנס (בגלל שחקן או משהו כזה) אז את כבר אוהבת. &nbsp ולמה שלא תתני צ'אנס לסדרה מוזיקלית עם הקול של קריסטן בל? &nbsp אני צריך להיות יותר בררן &nbsp &nbsp

didalf

Well-known member
טוב בדקתי את הפרומו כי אמרת

לא אהבתי את האנימציה. &nbsp כן אני קשה גם אין לי כוח להתחיל דברים. ואתה בהחלט צריך להיות יותר בררן. גם אין לי כוח לדודים האלה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה שבכלל פסלת מראש משהו בלי לבדוק את הטריילר שלו זאת הבעיה

ותמיד יש לך סיבות לאנטי. מקסימום תראי פרק ראשון, תראי שאת לא אוהבת ואז תפסיקי. &nbsp זה לא שיש לך יותר מידי מה לראות. &nbsp ואם אין לך כוח לדודים אז תעשי מינוי לנטפליקס או אמזון ואז לא תהיה לך בעיה לפחות עם חלק מהדברים.

limors2

Active member
רק סופים

גם Run וגם "הטובות לקרב". &nbsp בד"כ אני שמחה כשסדרות מתחילות להיגמר כי זה אומר שיש קצת הפסקה וזמן להשלים דברים אחרים, אבל עכשיו מי יודע מתי נקבל עונות חדשות

kordilia snake

New member
אין לי מה לראות

(כעקרון יש לי שלושה פרקים של סופרגירל, אבל זה לא ממש נחשב)
&nbsp
ואני דווקא ממש סבבה עם זה, אני חושבת שזו השנה הראשונה מזה מלא זמן שאני שמחה שיש פגרה מטלוויזיה.

LeAnnDylan

Well-known member
שום דבר האמת

מצב הטלוויזיה לאחרונה על הפנים. או שזה פשוט המצב שלי. מתחילה לראות סדרה חדשה, רבע שעה לתוך הסדרה כבר איבדתי ענין ובמקרה הטוב אני משחקת איזה קנדי קראש והיא ממשיכה להתנגן ברקע, או במקרה היותר נפוץ אני מחליטה לראות משהו אחר, שום דבר לא נראה מענין ואז צופה שוב במאה. אני צריכה טיפול

kordilia snake

New member
אני גם ככה

רק שאני עם הפייסבוק ובלי החלק של המאה, אני הולכת לחפש דברים מעניינים ביוטיוב.

למעלה