Weekend's Watch

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני מקווה מאוד שהסופש הזה לא יהיה לי עמוס בדברים אחרים

כמו הסופש הקודם &nbsp בתוכנית: פרק אחרון לעונה 6 של המאה (אתמול כבר ראיתי את הפרק הקודם לו) פרק ראשון לעונה 7 של ה100 (ולהחליט איך אני כותב את שם הסדרה הזאת) להשלים פרקים של RUN הפרק השבועי של פני דרדפול: עיר המלאכים פרק ראשון של רכבת הקרח אולי לבדוק מה זאת הסדרה Dead Still שצצה לי כמתחילה השבוע אולי לנסות את Stargirl אולי להתחיל את The Great שיצאה בסופש שעבר להתקדם לקראת סיומי עונות של הפלאש וסופרגירל &nbsp &nbsp ואולי ספר

snirf

Active member
פרק אחרון של המדריך לרוצח6

אני במתח לראות את הפרק האחרון לאור הדיונים והתגובות שהיו פה (קראתי ללא הספוילרים
) בנוסף-
לא בטוחה4- 6 הפרקים ששודרו עד כה
בינג' של יאנגר6 (במשך השבוע צפיתי ב-הישרדותVIP, חתונה ממבט ראשון, סיימתי סופרסטור2 עד שיעלו את שאר העונות [מעדכן שהיה דווקא שיפור העונה לעומת הראשונה], התחלתי החיים עצמם2, סיימתי טויבוי והתחלתי ולריה
)

יאללה אז תראה את הסוף של המדריך לרוצח!

ואני גם צריך לראות את העונה השישית של יאנגר. את לא בטוחה אני אראה בקרוב- פשוט אחכה שכל הפרקים יעלו ביס ואז אראה את הכול בבינג'.

1Shir

New member
ואז תפרסם במצעדים שיר יומי מתוך הסדרה

אתה חסר לי שם!

snirf

Active member
ראיתי את יאנגר6 בבינג' היום

אחלה עונה
זה ממש קטע שהם מצליחים לשמור על עניין בכל עונה עם קווי עלילה והתפתחות מתבקשים... הפרק האחרון של המדריך לרוצח היה סוף ראוי לסדרה, ובהסתכלות אחרונית- באמת שהסדרה שמרה על רמה גבוהה לכל אורכה, וזה לא עניין של מה בכך גם לשמור על רמה וגם לסיים בצורה ראויה

LeAnnDylan

Well-known member
סיימתי את תוכנית הצפייה שלי

(הפרק החדש של המאה) ועכשיו אני יושבת ובוהה אל תוך הריק ותוהה לעצמי מהי משמעות החיים אחרי שמסתיים הפרק.

1Shir

New member
זה קל

&nbsp משמעות החיים היא אייס קפה ברד &nbsp &nbsp ואל תעשי לי
(ברור לי שתעשי) (אה וגם לא
) (וכו')

מילי08

Well-known member
החזל"ש המעצבן הזה מותיר אותי עם פחות זמן פנוי

ויותר עייפה. אני אנסה להתחיל את ה -100 (7) כדי לדסקס איתכם. צריכה גם לראות את הפרקים של קומיוניטי; קימי שמידט; ופארקס - שעדיין לא מצאתי. אבל לא בטוח שאספיק בסופ"ש הזה. אולי עוד כמה פרקים של פליז לייק מי כדי שעדי (
) תאהב אותי.

didalf

Well-known member
זה לא מספיק שתצפי

את צריכה גם לאהוב כדי שאני אוהב אותך
&nbsp אני לא יודעת איך את מחפשת אבל אצל דוד מגניטו זה נקרא Parks And Recreation S07E00

מילי08

Well-known member
אני מתחילה ליהנות מפליז לייק מי!

כבר באמצע עונה 3

didalf

Well-known member
את רואה את תוכניות הלייט נייט במלואן?

לא משנה מי מתארח?

kordilia snake

New member
רק את המונולוגים

ראיונות אני רואה רק לעיתים ממש נדירות. כי קודם כול את מרבית האנשים אני לא מכירה, או שגם אם אני מכירה את השם הרבה פעמים אין לי שום סיבה לראות ראיון שלם איתו. ודבר שני שמתי לב שרוב השחקנים פשוט משעממים בתור מרואיינים או שהם סתם מקדמים את הסדרות/סרטים שלהם או שהם חוזרים במשך שנים על אותם סיפורים.

didalf

Well-known member
אה הגיוני

אני תמיד תוהה מי האנשים האלה שצופים בכל התוכנית לא משנה מי מתארח. אני רואה ביוטיוב רק ראיונות עם אנשים שאני אוהבת.

LeRanch

New member
ואיך החום פתאום עולה

היום - הטובות לקרב, לא נפסיק לשיר, ארץ נהדרת. שישי - מסע מיתי (ספיישל בידוד). שבת - הישרדות VIP, איש משפחה, משפחת סימפסון, חמוץ מתוק. השלמות מהשבוע - איש העתיד (שני פרקים), אמבוש אקסטרים. הורדות - באטוומן, ה-100. נטפליקס - אגדות המחר, כנופיית ברמינגהם (2.01 ואילך). לאט אבל בטוח - בין הקצוות (2.03 ואילך), צרות טובות (2.12 ואילך). כשיהיה זמן - להרוג את איב (עונה 3), אוזרק, הזר, האימה (עונה 2), הקנוניה נגד אמריקה, עלובי החיים.

למעלה