דיוני סדרות לאמצע השבוע

טוני החתול

Well-known member
מנהל
דיוני סדרות לאמצע השבוע

העולם בוער, אבל תחת הגנת המזגן אפשר לצפות בטלוויזיה

המדריך לרוצח - סוף הסדרה

זהו סיימתי לראות את שני הפרקים האחרונים. חייב להודות שציפיתי לסיום יותר טוב, ובסוף קיבלנו סוף די קיטשי וכאילו ניסו לגרום לנו לחשוב שאנאליס נרצחה... וגם הקטע שמי שחשבנו שהוא ווס זה בעצם כריסטופר. שיהיה. עדיין אחת הסדרות שאהבתי וחיכיתי להן, ואני לא קולט שהיא אשכרה נגמרה...

Saharon87

New member
ספויילר...יש דברים שאהבתי יותר וכאלה שפחות בפרק

היה מבאס בעיקר על בוני ופרנק. מה שכן גרמו לנו להסתקרן מלא מתחיחת העונה לגבי הרצח ולגבי ווס ואני שמח שנתנו לזה סוף כזה טוב...אותי זה ריגש

פרק ה"איחוד" של קומיוניטי

החבר'ה עשו Table Read לפרק הרביעי של העונה החמישית - Cooperative Polygraphy (אחד הפרקים היחידים, אחרי עונה 3, שבאמת שווים משהו), וזה היה...מצוין. ואם כבר וולטון גוגינס לא היה יכול להצטרף, אין כמו פדרו פסקל כמחליף. נ.ב. לא מבין למה לא שמו פשוט חצי שעה של אליסון ברי, זה בכלל היה משפר את זה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מגניב ביותר, אני הולך לראות מאוחר יותר

והיו עוד כמה פרקים מעולים אחרי עונה 3, בעיקר בעונה 5. &nbsp חבל שלא הביאו את וולטון גוגינס

היו כמה טובים, כן, אבל -

א. לא כמו רצף של פרק מעולה אחד אחרי השני, כמו בעונות 1-3. ב. פרקים 1-5 בעונה החמישית היו מצויינים, ואז דונלד גלובר עזב, וזה נפל שוב. אפילו דן הרמון מודה בזה שהסדרה הידרדרה אחרי העזיבה הזו. היו פה ושם הברקות חד פעמיות, אבל אי אפשר להשוות למה שהיה בחצי הראשון של הסדרה. ג. עונה 6 הייתה המסמר האחרון. לפחות בעונה 4 היה את הקאסט המקורי (עם פרקים נוראיים, אבל לפחות קאסט מקורי). עונה 6? פשוט הייתה מריחת זמן עד שגם Yahoo! לא יכלו לעזור.

didalf

Well-known member
יאיי ראיתי גם

איזה נוח שזה פשוט ביוטיוב. איזה כיף זה היה
&nbsp איך הם חזרו תוך שניה לדמויות שלהם אפילו שכל אחד במקום אחר איזה כיף. &nbsp מה עבר על האיפור/תאורה של שירלי?
&nbsp אהבתי איך מידי פעם הם לא התאפקו וצחקו והכי איך פדרו לא הצליח להמשיך בקטע של המיכלים עם הזרע
&nbsp הדין בכלל לא בפרק הזה
הביאו אותו רק לשחק את הזאת של גלאי שקר אבל הוא לא היה בתפקיד עצמו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה באמת היה טוב מאוד
קומיוניטי 5X04

הם כולם נכנסו בקלות לתפקיד שלהם חבל באמת שזה פרק שאין בו תפקיד של הדיקן אז לא ראינו אותו בתפקיד. &nbsp זה עבד מעולה שוב זה שכולם מתחילים לפנות זה נגד זה ובשלב מסוים ג'ף אומר שפירס מצליח לסכסך בינהם ואז החוקר אומר שפירס כבר כמה זמן לא שאל שאלה. &nbsp וזה היה הורס מצחוק כשפדרו לא הצליח לומר את השורות על מיכלי הזרע. וכרגיל זה שכל אחד קיבל מיכל זרע היה מעולה. &nbsp וזה שדן הרמון מידי פעם הוסיף למילה man את הסיומת דלוריאן

מילי08

Well-known member
פחמן משודרג פרקים 6-7

יש לה את כל המאפיינים להפוך לסדרה שאני ממש אוהב, אבל איכשהו משהו לא לגמרי עובד לי. היא מעניינת, ויש אקשן והכל טוב, אבל היא לא מצליחה להפוך ל-וואו בשבילי. יכול להיות שחסר לי קצת הומור או קלילות. הסדרה לוקחת את עצמה מאוד מאוד ברצינות והיא פשוט מכבידה נורא... אני גם לא מבינה למה אנשים רוצים לחיות בעולם שמתואר שם, כי הוא לא נראה כיף בכלל. בעיקר לחסרי אמצעים שמקבלים שרוול חדש שאולי לא יהיה מי יודע מה מוצלח. מה זה נותן לכם?! אני גם לא מבינה איך האנושות יכולה להמשיך להתקיים כשיש כל כך הרבה אנשים שלא מתים ואין שום מחזוריות של חיים ומוות- התחלה וסוף. ממה הם מתקיימים? איך לא נגמרים משאבים? איך יש מקום? לא ממש הגיוני. אני גם שונאת שאין משך זמן אחיד לפרקים. יש פרקים של 45-50 דקות ופתאום נופלים על פרק של שעה ומשהו. מעצבן ומתיש.

winner999

New member
הסדרה היא צל חיוור של הספרים

אחרי שראיתי את העונה הראשונה, התחלתי לקרוא את הספרים ואני עכשיו באמצע הספר השלישי העולם והעלילה שם כמובן הרבה יותר עמוקים ורחבים, ממש לא אהבתי את הפירוש של הסידרה לספרים בגדול, הרעיון הוא שהאנושות גילתה במאדים טכנולוגיה של גזע חייזרי נכחד שאיפשרה לה להתפשט לכוכבים רחוקים כך שאין גבול למקום ולמשאבים חשבתי שהעונה השניה תהיה מבוססת על הספר השני וציפיתי לדברים מענינים והסתבר לי שהיא שעטנז של שני הספרים - שמות ודמויות מהספר השני עם עלילה שמבוססת באופן רופף על הספר השלישי

מילי08

Well-known member
מעצבן שמרדדים ככה סדרות

כי באמת חסר עומק אמיתי בסדרה אבל הספרים נכנסים לרשימה (המתארכת
) שלי. תודה על ההמלצה

kordilia snake

New member
קראתי את הראשון בעברית

והתרגום מזעזע, מציעה לך לוותר ולקרוא באנגלית(למרות שאישית לא ניסיתי לקרוא, אבל התרגום לעברית צילק אותי לכול החיים)

Saharon87

New member
ראיתי אתמול את 2 הפרקים האחרונים לעונה 3 של הרופא הטוב

לא זוכר מתי בפעם האחרונה ראיתי משהו שגרם לי לדמעות של שמחה ועצב בו זמנית. היה משמח, היה מרגש, היה עצוב...היה הכל!

ראיתי מתישהו בזמן סגר קורונה את הכל

לא זוכרת איך הסתיים הכל בערפל כזה

Lhuna1

New member
עד כמה הסדרה הזאת רפואית?

אני לא רוצה משהו שעוסק הרבה במחלות ובתי חולים. האם היא יותר על החיים האישיים שלו או שהיא כל הזמן עוסקת במקרים רפואיים? &nbsp

Lhuna1

New member
לא מצליחה למצוא את הדיונים שלנו על הפרקים האחרונים של

עונה 6 של ה-100. מישהו מוצא? צריכה להזכר. גם אם יש למישהו קישור מוצלח לתקציר טוב ולא ארוך מידי של עונה 6.

למעלה