דיוני סדרות לתחילת השבוע

Don Nirtin

New member
סדרה קטנה ומקסימה

שגם מחזירה את אלן פייג' למסך הקטן אחרי שנים. כיף!

LeRanch

New member
מומלצת מאוד

נהניתי ממנה לחלוטין
מצפה מאוד לעונה השנייה ומקווה שתהיה באותה רמה.

אהבתי אותה גם ומחכה לעונה השנייה

וגם אני סימנתי לי את האמריקאים,
מקווה להגיע אליה בקרוב...

reasonforall

Active member
מומלצת בהחלט

נהניתי מהעונה הראשונה. כמה מהדמויות ממש מעולות.
&nbsp
נרקוס - שתי העונות הראשונות הן יצירת מופת.
אמריקאים - לא ראיתי.

אוסווין

Active member
יאללה אני אהרוססס לא אהבתי ככ

משהו שם לא עבד לי לגמרי, לא הבנתי למה יש שם שימפנזה וזה ש"its that kind of show" זה לא תירוץ, אני צריך להאמין שזה עולם שבו הגיוני לי שיש שם שימפנזה מהלכת ומדברת ולא הצלחתי להאמין. גם קלאוס הוא בייסיקלי נייתן ממיספיטס, לא רק בשחקן אלא גם בדמות וגם היה איזה קטע שהוא קופץ בזמן וחוזר אחרי שש שנים או משהו ובשש שנים האלה קרו לו מלא דברים שהשפיעו לו על האופי מאוד אבל בתוך הסדרה לא ראינו שם דבר מזה כי בזמן מסך עברו בעצם איזה שתי שניות והשש שנים האלה קרו off screen וזה מאוד עצבן אותי שלא זכיתי לראות את הcharacter development שלו.

didalf

Well-known member
6 שנים?

נדמה לי שזה היה 10 חודשים.
בכל מקרה לא מסכימה איתך כי מאד אהבתי אבל בהחלט הייתי רוצה לראות עוד ממה שעבר על קלאוס במלחמת ויאטנם.

Lhuna1

New member
לא רציתי להרוס ראשונה
אני גם לא התחברתי

אבל הסדרות האלו בעקרון לא הטעם שלי.

מילי08

Well-known member
גם אני לא הכי התלהבתי

אל בגלל מה שכתבת אלא כי הרעיון לא היה מפותח כמו שצריך והדמויות, חוץ מקלאוס היו די אנמיות. הילד/זקן היה ממש מעצבן. אני כנראה אמשיך לעונה 2, אבל לא מחכה לה בקוצר רוח.

גם אני מאוד אהבתי

אבל אל דאגה,
אני פשוט אחסום את אלו שלא מסכימים איתנו

colio 1

New member
אז -

לא שמתי לב עד עכשיו לתגובות
אז אני אענה כאן בתקווה שזה יהיה יותר נוח .
הקוף פחות עניין אותי ,הוא אומנם לא דמות שולית אבל בהחלט הוא סחב את על עצמו את מה שהיה צריך מבחינת הדמות ,לפחות לדעתי.
ודווקא על קלאוס יש הרבה דברים שהשתנו אצלו כחלק מהמסע וכן רואים אבל אני מסכים לגמרי שלא מסופר מספיק על מה שהוא עבר שם וכן לא חסר דברים שהיו שם לא אפויים לגמרי אבל לדעתי זה נסבל :)

didalf

Well-known member
Zoey's Extraordinary Playlist 1X09

בלי לורליי
אבל גם בלי עלה

אוקי הקטע של השיר של החירשים היה ממש ממש יפה.
כאילו היה ברור שזואי תשמע אותה שרה אבל הנחתי שהיא פשוט תשיר רגיל ואז זה היה הכל בשפת סימנים וזה היה ממש יפה ומרגש אולי אפילו עלתה לי דמעה קלה.
(אבל הציק לי שאני לא יודעת מה המילים אז אחרי שהם סיימו הקשבתי לשיר ואז ראיתי שוב והמשכתי את הפרק).
אני מניחה שזה אומר שהשחקנית באמת חירשת וגם הרקדנים? אני מקווה. זה ממש יפה אם כן.
כמובן שדווקא הדוש (טובין) הוא זה שיבין שפת סימנים וזה יהפוך אותו לחמוד יותר, אבל אהבתי הוא באמת חמוד יותר עכשיו לא מתלוננת.
אני קצת מרגישה שזואי התערבה טיפה יותר מידי במשהו שהוא בין אבא לבת שלו וזה לא ממש המקום שלה אבל הכל יצא לטובה אז בסדר. (מצד שני כשאנשים שרים לה זה כאילו הם מבקשים ממנה להתערב בתת מודע שלהם).
גם המטפל שלהם שר ממש יפה בהתחלה, אבל השיר הזה סאונד אוף סיילנס לא היה כבר? נדמה לי שסיימון שר אותו בפרק הראשון. בכל מקרה עכשיו אני קולטת רק שסאונד אוף סיילנס מתאים פה לא רק כי הוא עצוב אלא כי הבת שלו חירשת.

מממ לא כזה אכפת לי מסיימון אני מעדיפה את זואי עם מקס, אבל השיר ריקוד מודרני עם אשתו בסוף היה דווקא יפה. היא רקדנית לא רעה יחסית, ואני אוהבת ריקודים כאלה אפילו שזה היה טיפה מגוחך. אז הוא נפרד מארוסתו? הוא ירוץ לזואי עכשיו? כי פחות בא לי.

אוקי זאת שהציעה למקס עבודה זאת אנג'ליקה מהמילטון אז דחוףףף שיהיה לה מפגש עם זואי כדי שנשמע אותה שרה!! וגם כשהוא שאל את זואי מה הוא צריך לעשות וזה הרגיש כאילו הם נפרדים - הלוו זה כולה 2 קומות למעלה זה לא שהוא עובר עיר.

העובדה שאשתו של אח של זואי מדברת עם אמא של בעלה על חיי הסקס שלהם קצת מוזרה.

אני אדם נוראי

לא ראיתי את הפרק, אבל כן קראתי כבר את ההודעה שלך.
פשוט אין לי הרבה זמן הערב אז בא לי משהו נחמד. וכשלסדרה מוזיקלית יש שם Silence זה מבשר רעות.
&nbsp
ולא ראיתי שציינת את מו אז גורם לי לחשוב שגם הוא לא בפרק.
בקיצור אני אראה בעוד כמה ימים כשאני אהיה בחופשה.

limors2

Active member
תודה, התעצלתי

השיר של החירשים היה ממש יפה, אבל הוא עשה לי פלאשבקים לספינינג
יש לנו את השיר הזה באופן די קבוע, לפעמים עם מילים (אז הכרתי את כולן) ולפעמים בלי

וזה שטובין הדוש ידע שפת סימנים היה די קלישאתי, אבל קלישאתי טוב

&nbsp
פחות קלישאתי טוב- זה שסיימון וארוסתי נפרדו
השיר שלהם היה יכול להיות ממש מוצלח, והיה בחלקו, אבל שניהם כל הזמן קפצו בטונים של הקול שלהם בצורה מוזרה שממש הפריעה לי. הסדרה הזו צריכה לגייס מעבדים מוזיקליים יותר מוצלחים

אבל מה שכן טוב בפרידה שלהם- לפחות אנשים יפסיקו להצדיק את הבוגדנות שלו. בעעע.
&nbsp
דואט אחר הרבה יותר מוצלח- זה של המטפל ושל אבא של זואי. ממש ממש טוב, והמטפל שר מעולה!
&nbsp
באסה שמקס עזב, אבל עכשיו כשאמרת שזו אנג'ליקה גם לי בא שהיא תשיר
ואם ליהקו ואתה מבלי לתת לה לשיר כשלורליי מזיפת יותר מדי, בושה וחרפה.
&nbsp
ולניק- השיר של מו היה מעולה

למעלה