04/2020 – מסתגרים - סיכום חודש

Lhuna1

New member
חחח המימז

זה נכון שזה קצת מרגש לחיות בתקופה שקורה בה דבר כזה, אם לומר את האמת תמיד היו לי קצת פנטזיות על דברים כאלו שישברו את החיים השגרתיים וישנו את העולם.
אבל לא ב-א-מ-ת רציתי שיקרה דבר כזה בימי חיי.
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
יש מישהו שאשכרה יודע את המילים של מקהלה עליזה?

"על ראש הברוש שבחצר שמחה והמולה שם כל הציפורים בחוץ החלו מקהלה" זה מה שאני זוכרת וזה נשמע לי לא נכון תחבירית ככה שאני כנראה אפילו לא זוכרת את השורה הזו נכון. אבל מעבר לשורה הזו, יש עוד מישהו שזוכר את ההמשך?
זכור לי שיש איזה עפרוני סולנית וזהו בערך. איזה בחירת שיר משונה

&nbsp
מענין מה שרשמת על לחיות בתקופה היסטורית. לא חשבתי על זה ככה אבל זו באמת תקופה היסטורית. ז"א אם זה יהיה משהו חד פעמי אז בהחלט, אם זה יהפוך למשהו שב"שגרה" שנגיד כל כמה שנים יפרוץ איזה וירוס כזה אז אולי זה לא יהיה כל כך היסטורי.
זה גם גרם לי לחשוב על זה יותר לעומק. אני מניחה כמו הרבה אחרים שכשנחזור לשגרה בסוף זו לא תהיה השגרה שהיכרנו לפני כל הבלאגן הזה. לפחות לא בהתחלה, ואולי לאחר מכן ינקטו בצעדים נוספים כדי למנוע התפרצות שכזו בעתיד. אבל מענין אותי מה יהיה אם נגיד נחזור לשגרה והכל יהיה סבבה ולאט לאט אנשים יחזרו לשגרה הזו שהיכרנו ואז נגיד עוד 30 שנה שוב איזה סיני יחליט לאוכל עטלף ושוב כולנו נתחיל לאגור נייר טואלט בהגזמה, כל מנהיגי העולם כבר יתחלפו ואומנם אלה שיהיו בשלטון כן יזכרו את התקופה הזו שאנחנו נמצאים בה היום. אבל אז כל בני הנוער והצעירים לא יזכרו את התקופה הזו מן הסתם כי לא חיו בה, והאזהרות של הדור שלנו יעברו להם מעל הראש במחשבה ש"לנו זה לא יקרה" מענין כמה זמן אז יקח למגר את ההתפרצות הזו והאם תהיה הסקת מסקנות ותגובה מהירה יותר.
&nbsp
המימז של באפי מעולים!
&nbsp

על ראש הברוש שבחצר, שמחה והמולה. שם כל הציפורים בעיר הקימו

מקהלה
העפרונית הסולנית ניקתה את הגרון, שילבה כנף טה טה טה טה וגם פצחה ברון
ציף ציף שריק שרק בול בול בול לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה
וכל מי ששמע אמר
אח איזו מקהלה
אז טה טה טה טהט הט טה
הבולבולים טה טה טה טה טה
אנחנו גם ללא תוים נורא מתבלבלים
ציף ציף שריק שרק בול בול בול לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה לה
וכל מי ששמע אמר
אח איזו מקהלה
&nbsp
בקיצור אני לא צריך לזכור את המילים בשביל לשיר את זה.
וזה היה השיר האהוב עלי לשי רעם אחיינים שלי.
ואולי אם אני אתרגל אותו כל פעם שאני אשטוף ידיים (אני אתלה את המילים ליד הכיור) אז אני גם אזכור אותו בעתיד.
&nbsp
&nbsp
אם זה יהפוך למשהו שבשגרה (כלומר שכל כמה שנים יפרוץ וירוס) אז עדיין התקופה שאנחנו בה עכשיו תחשב היסטורית כי זאת תקופת המעבר מעולם שבו אנשים לוחצים ידיים אחד לשני לעולם שבו לא עושים את זה.

LeAnnDylan

Well-known member
כל הכבוד

"אני אתלה את המילים ליד הכיור"
בבקשה תעשה את זה ותצלם

&nbsp
וכן, אני מניחה שאתה צודק לגבי התקופה ההיסטורית.
אותי מענין אם זה בסופו של דבר יגיע לספרי הלימוד ויהפוך לעוד נושא לבגרות

reasonforall

Active member
אנייייי

כמעט. אני תמיד מבלבל בין הבתים, אבל לא עם הבית האחרון-
&nbsp
הו די כבר די לכם לשיר, צעק פתאום הברוש
לכו לישון כבר מאוחר, כואב לי כבר הראש
האופרטה היפה לא באה אל סופה
מחר יצפצפו קונצרט על עץ הצפצפה!
&nbsp
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
מרשים ביותר

ומשום מה זה אפילו מצלצל מוכר. ככה שאם זה היה מתנגן יש מצב שהייתי יכולה לשיר עם זה יחד.
אבל גם עם איומי אקדח לראש לא הייתי נזכרת במילים האלה לבד

מילי08

Well-known member
תורי

שם/כינוי: אם אני אני עונה, אפשר לקרוא לי איך שרוצים
גיל: אם הייתי ליידי, אז מעל הגיל ששואלים ליידי בת כמה היא. אבל אני לא
מקום מגורים פיקטיבי (עיר בדיונית מסרט או סדרה): תפסו לי את סאנידייל וגם פאוני וגם מהמקום הטוב שזו מחשבה גאונית. הסרטון של בל גורם לי לחשוב על איזו עיירת דיסני כלשהי. אולי אני גם אהפוך לנסיכה על הדרך.

סדרת החודש: future man למרות הבעייתיות (בעיקר כי אני לא זוכרת דברים קודמים שראיתי
. זקנה, נו. הזכרון כבר לא מה שהיה פעם)
סרט החודש: לא ראיתי
ספר החודש: אידאולגיות במאה ה - 20 של האוני' המשודרת.
שיר החודש: אין לי דרך לענות על זה. אני די חולת מוזיקה וכל יום יש שיר אחר. אבל אתמול בערב לא הפסקתי לזמזם את מכשפות של המכשפות. אדירות.
שחקן/ית החודש: ניסים או אנטולי מקופה ראשית. פשוט מעולים.
דמות החודש: אמממ... אני שוברת את הראש אבל לא מצליחה לחשוב על דמות שממש עשתה לי את זה. כאמור יש לי זכרון דרעק.
למה מצפים חודש הבא? שיתחמם. הדירה שלי קרה ועד שבוע שעבר עדין הדלקתי תנור.

איך עבר עליכם החודש האחרון? מוזר כזה, תודה ששאלת.
איך הולכים לחגוג את הסדר המוזר הזה השנה? אולי אצליח לנסוע להורים, כי הם לבד ואני לבד, אז נהיה לבד ביחד. אלא אם כן יעצרו אותי ויקנסו אותי וזה יהיה טרגי כי אין משכורת.
האם מתבאסים או דווקא מרוצים? באמצע כזה.
מה הוא שיר 20 שניות שטיפת ידיים שלכם? (יש לשטוף ידיים 20 שניות לפחות ומומלץ לשיר עם זה חלק שיר של 20 שניות כדי לדעת כמה זמן עבר) חחחח, 20 שניות... אני סטרילית. העור שלי מתקלף מרוב שטיפות עוד הרבה לפני היסטריית הקורונה.
לסדר של איזה משפחה טלוויזיונית הייתם רוצים להיות מוזמנים? לאדעת...
דמות טלוויזיונית שהייתם נכנסים איתה לבידוד? או. אז ככה. אני מתלבטת בין וויאט מ timeless או וולף מ future man. הורסים לי את הבריאות. מצד אחד וולף ממש אבל ממש לא סטרילי ואני אמות ממנו, מצד שני הוא כזה שובב. אחד מהם, מי שיבוא קודם.
האם יש סדרה שאהבתם וראיתם את כולה למרות שלא סבלתם את הדמות הראשית? אני מניחה שיש אבל, זקנה וזה... לא זוכרת.
יש לכם הזדמנות לסלפי עם הסלב האהוב עליכם אבל לא תוכלו להראות לאף אחד - כן או לא? לא ממש. לא מבינה את הקטע הזה של להצטלם באופן כללי.
יש לכם הזדמנות להיות חברים של מפיק שלוקח אתכם לפרימיירות של כל הסרטים שתרצו אבל מספיילר לכם אותם לפני הסרט - כן או לא? לא. כי לא מעניין אותי ללכת לפרמיירות.

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף את הקבוצה.
אז ככה, בעקבות הסרטון הקורע מטוויטר, הנה משהו ישן, אבל שמצחיק אותי עד היום.

מילי08

Well-known member
אני יודעת. גם לי

לא הצלחתי למצוא גרסה טובה יותר. זו פרסומת ממש ישנה.

Lhuna1

New member
את מוזמנת להצטרף אלינו לסאנידייל, אנחנו לא תופסים כל כך

הרבה מקום

&nbsp

didalf

Well-known member
חחחחחחחחחח הפרסומת

לא ראיתי את זה בא

&nbsp
את יכולה לגור גם במקומות שנבחרו כבר זה בסדר.
&nbsp
"אני מתלבטת בין וויאט מ timeless " - קראתי בן ווייאט והתפלאתי שגם שם יש בן ווייאט

&nbsp
"אלא אם כן יעצרו אותי ויקנסו אותי וזה יהיה טרגי כי אין משכורת."
בהצלחה עם זה.

LeAnnDylan

Well-known member
הפרסומת

ועוד חשבתי שהפרסומות של באד לייט מצחיקות.
כמה רחוק גרים ההורים שלך?
אני לא יודעת מי זה וולף, אבל ווייאט לגמרי יאמי ואני תומכת בו

מילי08

Well-known member
אז זהו, שהייתי בטוחה שזו פרסומת של באד לייט או באז וויזר

ובמשך שנים אני מסתובבת בעולם ואומרת לעצמי שהבירות שלהם לא משהו אבל לפחות הפרסומות מצחיקות, ורק כשהעליתי לכאן אץ הפרסומת גיליתי את האמת
.

הו, וויאט

המחשב הדפוק שלי לא מצליח להעלות קבצים
, אז הנה קישור לוולף. כל כך הרבה תמונות טובות שאני לא יכולה לבחור

LeAnnDylan

Well-known member
האמת שגם הפרסומות של באד לייט מעולות.

במיוחד האלה עם הדילי דילי. למרות שבשנה האחרונה ראיתי הרבה פחות כאלה. אבל הן תמיד צצות שוב בתקופה של הפוטבול.
&nbsp
ואוי, פויה. תישארי עם וואייט. וולף נראה כמו גרסה מכוערת ומוכה של קפטן הוק מוואנס.

אוי המכשפות

אני אוהב את השיר הזה.
&nbsp
אני כנראה היחיד שלא התלהב מפרסומת הבירה הזאת. גם לא הבנתי בעקבות איזה סרטון טוויטר את מדברת.
&nbsp
"אידאולגיות במאה ה – 20" אין כמו לקרוא על כמה שהמאה הקודמת הייתה דפוקה כדי להרגיש טוב יותר לגבי המצב שלנו במאה הזאת.
&nbsp
רגע, ראית כבר את עונה 3 של Future man? כי לא כתבת עליה שום דבר. (גם אני לא, אבל זה כי חיכיתי לך)
&nbsp
אני יודע שטכנית וולף נראה טוב, כלומר מבחינת גוף. והוא בהחלט מרשים אם מתייחסים לדמות. אבל אני לא יכול עם השיער הזה, ומוזרות שלו.
נראה לי שהייתי מעדיף את ג'וש החמוד.
&nbsp
ווייאט מטיימלס הוא בהחלט יפה.
&nbsp

מילי08

Well-known member
עוד לא ראיתי future man כי רק עכשיו קיבלתי דברים מהדודים

וולף- דווקא הקטע החייתי שלו הופך אותו לאדיר. והוא היחיד שמחליף תלבושות ותסרוקות כל פרק.

למעלה