04/2020 – מסתגרים - סיכום חודש

אני מקווה שאיכשהו שבוע מאוחר יותר המצב השתפר...

לפחות אנחנו קרובים יותר ל"הקלות" שהבטיחו לנו.
אפילו אם לא אז, ההקלות בטוח יגיעו מתישהו.
&nbsp
בנתיים צריך באמת כמה שיותר דברים שיעסיקו אותנו.
ולצורך זה אפילו האח הגדול הוא טוב.
אבל גם דברים נוספים. צריך למצוא דברים שישפרו לנו את מצב הרוח.
כי בעוד אין לנו דרך לשלוט במצב בארץ ובעולם, הדברים שאנחו עושים אלו הדברים שאנחנו יכולים לשלוט בהם.
&nbsp
זה יכול לכלול כל דבר, אבל גם אם בא לך משהו על גבי הפורום גם זה אפשרי. אני אזרום עם כל דבר. וזה בהחלט יכול להיות נחמד לכולנו.
&nbsp
ביבי הוא באמת לחלוטין דמות החודש.
אבל מריאנו אידלמן הוא לדעתי שחקן החודש.
&nbsp
סדר אצל משפחת האליוול יופרע כשיגיע אליהו הנביא שהוא למעשה white lighter (ככה קראו להם?), אבל הוא יבוא עם אזהרה שפרעה חזר מהמתים והוא עכשיו מומיה עצבנית.
&nbsp
לא הכרתי את השיר הזה של מדונה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

גם אני מתפקד

שם/כינוי: ניקוס-19
מקום מגורים פיקטיבי (עיר בדיונית מסרט או סדרה): סאנידייל

סדרת החודש: אוזרק לחלוטין
סרט החודש: ג'וג'ו ראביט (נכון שציינתי אותו בחודש שעבר, אבל ראיתי אותו רק במרץ ולכן הוא לא היה התשובה שלי חודש שעבר)
ספר החודש: Birthday של Meredith Russo– עדיין לא סיימתי אבל אני ממש ממש ממש אוהב.
שיר החודש: No Judgement של נייל הורן (במידה מסויימת בגלל הקליפ החמוד, אבל גם באמת שיר נחמד)
שחקן/ית החודש: דניאל רדקליף בMiracle Workers
דמות החודש: מרטי בירד (אוזרק)
למה מצפים חודש הבא? חופש של שבוע לפסח! ועם קצת מזל לחזור לעבודה נורמלית... בבקשה

איך עבר עליכם החודש האחרון? די מתסכל, אבל זה יש משהו מרגש בלהרגיש שאתה חי בתקופה היסטורית.
איך הולכים לחגוג את הסדר המוזר הזה השנה? עם המשפחה שבחצר, כשאבא שלי יושב בשולחן נפרד (אנחנו קוראים לזה שולחן הילדים, למרות שזה רק לו) וגם הדיירת שלנו תהיה איתנו. אני ממש קיוויתי שפשוט לא נעשה כולם.
האם מתבאסים או דווקא מרוצים? נוטה יותר להתבאסות. אם כי לא ברמה גדולה. יש דברים נחמדים בלהיות בבית רוב הזמן, אבל אני לא אוהב לעבוד מהבית.
מה הוא שיר 20 שניות שטיפת ידיים שלכם? (יש לשטוף ידיים 20 שניות לפחות ומומלץ לשיר עם זה חלק שיר של 20 שניות כדי לדעת כמה זמן עבר) היה טוב אם היה לי כזה כי אני בטוח לא עושה 20 שניות. אם אני צריך לבחור אחד אז "מקהלה עליזה" (על ראש הברוש שבחצר...). אבל אני צריך להחליט מראש עד איזו נקודה אני מגיע כי אחרת זה הרבה יותר ארוך.
לסדר של איזה משפחה טלוויזיונית הייתם רוצים להיות מוזמנים? לסדר של משפחת בירד מאוזרק. מרטי ינצל את מכירת החמץ לגוי של שבת בשביל לכבס כספים.
דמות טלוויזיונית שהייתם נכנסים איתה לבידוד? הייתי מעדיף להכנס לבד, אבל אם אני צריך אז... פיל דאנפי ממשפחה מודרנית. פשוט כי הוא תמיד ישאר חיובי ויהיה מוכן לפעילויות העברת זמן.
האם יש סדרה שאהבתם וראיתם את כולה למרות שלא סבלתם את הדמות הראשית? לא זכור לי מקרה כזה
יש לכם הזדמנות לסלפי עם הסלב האהוב עליכם אבל לא תוכלו להראות לאף אחד - כן או לא? בהחלט. גם ככה רוב הסיכוי שהייתי שומר תמונה כזאת רק בשביל עצמי.
יש לכם הזדמנות להיות חברים של מפיק שלוקח אתכם לפרימיירות של כל הסרטים שתרצו אבל מספיילר לכם אותם לפני הסרט - כן או לא? לא. פרימיירה זה נחמד אולי, אבל לא כזה דבר שווה. בטח לא שווה ספליור.

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף את הקבוצה.
מימז של באפי לתקופת הקורונה (מישהו בפייסבוק הכין)
שיר השבוע:
https://www.youtube.com/watch?v=GwaBeJ1B7KA
כבר שמתי את הפארודיה הזאת של שיר של אדל?
https://www.youtube.com/watch?v=M5azNpTwVk8

didalf

Well-known member
נוו תסיים כבר את הספר

התכוונתי ספציפית לגבי ליל הסדר האם מרוצים כי יש אנשים שממש שונאים את הסדר.
באמת מעניין איך יתייחסו לתקופה הזאת בהיסטוריה. צחקנו בעבודה על זה שנספר לנכדים שאנחנו היינו שם.
&nbsp
פיל דאנפי אולי יהיה כיף בהתחלה אבל די מהר נראה לי יהיה מתיש ברמות.
&nbsp
התמונות

&nbsp
הקליפ באמת חמוד.
אוקי רציתי לראות את הפרודיה ששמת אבל אני ממש שונאת את השיר הזה

&nbsp
&nbsp

אוקי אוקי, אבל זה קצת אשמתך

אם לא הייתי מקדיש זמן ליצור את סיכום החודש ולענות לשאלון אז היה לי יותר זמן.
&nbsp
נכון פיל דאנפי יעצבן בשלב מסוים. אבל לא הצלחתי לחשוב על מישהו.
&nbsp
זה מאוד מעניין איך יתייחסו לזה. ויהיה מעניין לספר על זה. אבל הדור הבא בטח יתייחס לזה בזלזול.
את צעירה מידי אז לא זוכרת (או לא היית) אבל ב91 הייתה את מלחמת המפרץ וגם ביטלו לנו לימודים, והיו לימודים מהבית, והסתובבנו לכל מקום עם מסכת גז (לא על הפנים, אבל סחבנו אותה לצידנו). ואני מנסה לספר על זה לאחיינים הקטנים שלי ולא מעניין להם תתחת.
&nbsp
אבל העניים כאן הוא שיכול להיות שהשינוי יהיה כזה שלא נחזור למה שהיה פעם.
כלומר יכול להיות שנספר לילדים שלנו שפעם אנשים היו לוחצים זה לזה את היד בלי כפפות וזה יראה להם טירוף מוחלט.

didalf

Well-known member
חחחח זה בדיוק מה שאמרתי

הם אמרו בעבודה שנגיד "זוכרים איך הלכנו עם מסיכות וכפפות" ואני אמרתי "או שנגיד "זוכרים איך פעם לא הלכנו עם מסכות וסתם ישבנו במסעדות""
&nbsp
וכן לא הייתי עוד ב91 נולדתי ב92

אבל ב2002 בערך היה חשש למשהו כזה שוב אני זוכרת שהלכנו עם המסיכות האלה לבית ספר.

מה שהיה ב2002 (יותר כמו 2003 בטח) היה ניסיון כושל לסיקוול

סיימתי את הספר אתמול בלילה

didalf

Well-known member
יופי

עכשיו תכתוב למה "ממש ממש ממש אהבת". (כאילו גם אני אהבתי אבל יותר בא לי לשמוע מה אתה חשבת ולהגיב על זה)
&nbsp
אני שמחה שהסיקוול הזה כשל.
ולדעת 2002 או 2003 הייתי ביסודי זה מה שאני יודעת.

dory38

New member
אפרופו זכרונות ממלחמת המפרץ

זמן קצר לפני שנגמרה, ישבתי עם ההורים במסעדה ברחוב ירמיהו בת"א וקראתי בקול רם את סימני ההרעלה מסוגי נשק כימיים מתוך ספר שכתב אילן ישועה, לימים מנכ"ל בזק. אין צורך לציין שתוך דקות המסעדה התרוקנה...

dory38

New member
ואני עוד האמנתי שאני נותן שירות לציבור

מה שנקרא, הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות.

מילי08

Well-known member
המסכות אב"כ
. וגם היינו מציירים על הקופסא ומקשטים אותה

limors2

Active member
ראיתי את המימז של באפי

חשבתי על משפחה מודרנית דווקא בהקשר של ליל הסדר, ופיל הוא זה ששיכנע אותי שיהיה מעיק מדי איתו לאורך זמן. אז אם אני לא אוכל לעבור ערב אחד איתו, בטח שלא בידוד שלם

למעלה