04/2020 – מסתגרים - סיכום חודש

עונה

שם: שהם
מקום מגורים פיקטיבי (עיר בדיונית מסרט או סדרה): עמק המומינים
סדרת החודש: בית הנייר
סרט החודש: לא ראיתי
ספר החודש: קראתי לא מעט... נראה לי שהכי אהבתי את "עיר הדובים"
שיר החודש: סניוריטה של שון וקמילה
שחקן/ית החודש: לא חושב שהיה מישהו בולט
דמות החודש: כנ"ל (אבל חודש הבא זה כ"כ סימון/לוסי לו)
למה מצפים חודש הבא? מצה עם שוקולד

איך עבר עליכם החודש האחרון? ברור שמאוד מבואס מכל הקורונה, אבל אני כן חייב להודות ששמחתי להיות קצת בחופש (כי הייתי זקוק לזה)...
איך הולכים לחגוג את הסדר המוזר הזה השנה? עם המשפחה בצמצום כמובן
האם מתבאסים או דווקא מרוצים? רק מבואס שלא אראה את האחיינים שלי...
מה הוא שיר 20 שניות שטיפת ידיים שלכם? (יש לשטוף ידיים 20 שניות לפחות ומומלץ לשיר עם זה חלק שיר של 20 שניות כדי לדעת כמה זמן עבר) אני לא שר אני סופר

לסדר של איזה משפחה טלוויזיונית הייתם רוצים להיות מוזמנים? עכשיו הכי בא לי לסימון וקארל מלמה נשים רוצחות, ועם הבת המשוגעת של סימון חחח
דמות טלוויזיונית שהייתם נכנסים איתה לבידוד? בטח איזה מישהו חתיך כמו דילן מקיי או נסיכי כמו פייסי
האם יש סדרה שאהבתם וראיתם את כולה למרות שלא סבלתם את הדמות הראשית? מניח שכן
יש לכם הזדמנות לסלפי עם הסלב האהוב עליכם אבל לא תוכלו להראות לאף אחד - כן או לא? ברור שכן
יש לכם הזדמנות להיות חברים של מפיק שלוקח אתכם לפרימיירות של כל הסרטים שתרצו אבל מספיילר לכם אותם לפני הסרט - כן או לא? כן, מסרטים גם ככה פחות אכפת לי חחח

didalf

Well-known member
איזה כיף לך לגור בעמק המומינים

עם סניף וגם סנופקין ומאי הקטנה.
&nbsp
סניוריטה שיר מעצבן אבל מדבק בטירוף

&nbsp
אוקי ובשאלה האחרונה - מה אם זה סדרות ולא סרטים?

limors2

Active member
יאאאאאא עמק המומינים

אני רוצה לשנות את התשובה שלי לשם
למרות שהגבירה קרה תמיד ממש ממש מהפחידה אותי. אפילו יותר מהגרוק.

LeAnnDylan

Well-known member
גם אני רציתי את עמק המומינים

ומצחיק שרשמת את זה כי אני זוכרת שהלכתי לטיול קצר שבוע שעבר מחוץ לדירה של הבוסית שלי כי התחרפנתי אצלה בבית, אבל לא הבאתי איתי נעליים והיו לי רק כפכפים אז זה היה טיול קצר, אמרתי שסתם נלך מאחורי הבנין שלה לכיוון ההרים והיה כל כך יפה שם וכל מה שחשבתי עליו זה שזה מזכיר לי את עמק המומינים

&nbsp
בדיוק התחלתי גם לראות את למה נשים רוצחות וזה מטריף אותי שלוסי לו נראית בדיוק אותו הדבר (כאילו, מינוס התסרוקות המזעזעות) כמו שנראתה במלאכיות של צ'ארלי לפני 20 שנה

&nbsp
מצה עם שוקולד
רק אל תגיד לי שזה מפנטז על שוקולד השחר

&nbsp
פייסי? פייסי של דוסון?! פויה עליך! אני מקווה בשבילך שהיה פייסי אחר וחתיך בסדרה אחרת

עמק המומינים... עיר הדובים...

בית הנייר
שון וקמילה
&nbsp
טוב, בהתחלה זה הרגיש כאילו יש איזושהי תבנית, אבל כנראה לא
&nbsp
אני גם תוהה לגבי רמת הנסיכיות של פייסי
*כלומר אל אם כן נסיכי זה אומר חתיך ואצילי, אבל גם משהו מוזר ודפוק כתוצאה מדורות של Inbreeding

1Shir

New member
תשובות מהירות בתקופה הזאת

עריכה: שמרתי על רווחים מקוריים אבל תפוז צימצם אותם
עוד עריכה: אחרי עריכה זה הסתדר

שם/כינוי: שיר
מקום מגורים פיקטיבי (עיר בדיונית מסרט או סדרה): EM סיטי כלא אוז

סדרת החודש: האח הגדול
סרט החודש: סרט אימה מציאותי הרבה יותר מדי
ספר החודש: יהודית קציר - הנה אני מתחילה (כמובן לא קראתי אבל ראיתי ברחוב השבוע ואני מכירה אותו ואולי אקרא אותו מתישהו)
שיר החודש: Madonna - Messiah
שחקן/ית החודש: גיא זוארץ
דמות החודש: ביבי נתניהו
למה מצפים חודש הבא? אם הסיוט הזה לא ייגמר אני אמות מרוב ייאוש

איך עבר עליכם החודש האחרון? רע רע רע רע
איך הולכים לחגוג את הסדר המוזר הזה השנה? כמו כל יום רגיל
האם מתבאסים או דווקא מרוצים? לגבי הסדר ספציפית לא מפריע לי
מה הוא שיר 20 שניות שטיפת ידיים שלכם? (יש לשטוף ידיים 20 שניות לפחות ומומלץ לשיר עם זה חלק שיר של 20 שניות כדי לדעת כמה זמן עבר) אם אני אתרכז במוזיקה אני לא אסיים לשטוף
לסדר של איזה משפחה טלוויזיונית הייתם רוצים להיות מוזמנים? האליוול (מכושפות)
דמות טלוויזיונית שהייתם נכנסים איתה לבידוד? ברי (עקרות בית נואשות)
האם יש סדרה שאהבתם וראיתם את כולה למרות שלא סבלתם את הדמות הראשית? לא זכור לי דבר כזה
יש לכם הזדמנות לסלפי עם הסלב האהוב עליכם אבל לא תוכלו להראות לאף אחד - כן או לא? לא
יש לכם הזדמנות להיות חברים של מפיק שלוקח אתכם לפרימיירות של כל הסרטים שתרצו אבל מספיילר לכם אותם לפני הסרט - כן או לא? לא

תודה על השאלון וחודש עם בשורות טובות לכולם

didalf

Well-known member

אני לא יודעת איך לעודד אותך כי המצב הזה לא בשליטה של אף אחד מאיתנו אבל אני מקווה שתצליחי למצוא קצת נקודות אור וגם לא למות מרוב יאוש כי את תהיי חסרה לי

&nbsp
כן ביבי עם הנאומים האלה שלו כל יומיים באמת מרגיש כמו דמות טלווזיונית

limors2

Active member
תתרכזי בזה-

אולי המצב יחמיר עד שיתחילו לבזוז חנויות, ואז הרחובות יהפו למקומות הומי פשע כמו שאת כ"כ אוהבת ולא תצטרכי להגיע לכלא אוז כי הוא יגיע אלייך

1Shir

New member
אני אוהבת פשע? אני חנות?

אני משוכנעת שלא הבנתי מה כתבת אבל אולי אם אני אריב איתך אני אבזבז קצת אנרגיות שאחרת יופנו לניסיונות אובדנות כרגע
אני ממש לא יכולה יותר ועוד שבועיים קשים במיוחד לפנינו
אם אחריהם המצב לא ישתפר זה באמת יהיה קטסטרופלי
&nbsp
אני לא רואה סיבה שיבזזו חנויות כי פחות או יותר יש מצרכים ויש כסף
לפחות בינתיים
אני ממש לא אוהבת פשע ועוד יותר לא אוהבת אכיפת פשע
אנחנו כבר בכלא אבל עברייני כלא אוז לא יגיעו אליי כי אני לא סופרמרקט (אז מה אם אני אוגרת מצרכים להנאתי)

limors2

Active member
אוקיי אוקיי, סליחה

פשוט בהודעות קודמות שלך בפורום כתבת על זה שאת אוהבת לטייל במקומות שנחשבים מפוקפקים ואפילו בחרת פה בכלא מאוז בתור מקום המגורים שלך, אז זרמתי.
&nbsp
ונכון, יש מצרכים ויש כסף והדבר היחיד שחסר כרגע זה ביצים וגם אותן הולכים לייבא, אז אין סיבה לבזיזה. סתם בדיחות אפוקליפסה שחורות.
(ולא קראתי לך חנות או סופרמרקט, דיברתי על הרחובות)

1Shir

New member
לא צריך להתנצל
אני פשוט משתגעת מרוב ייאוש

לא יודעת אם אוהבת מפוקפקים כמו יותר יוצא לי וכן מעדיפה אותם על "בורגנים"
&nbsp
לא כולנו גרים בכלא כרגע???
(למישהו יש רעיון לתור שאני יכולה לקבוע מחר בתה"ש כדי שיהיה לי מותר להגיע לשם?)
&nbsp
אגב כמות הפעמים שאכלתי ביצים בשנים האחרונות היא קטנה מאוד

Lhuna1

New member
שיר איך את מעבירה את הימים?

עוד יוצאת לפחות קצת לטיולים רגליים?
&nbsp

1Shir

New member
לונה התייעצות

הרי אסור לצאת לטיול - אז נניחחחח ויצאתי - לכתוב את זה שחור על גבי אינטרנט?
&nbsp
אבל יש לי כבר שני סיכומים שבועיים בקנה... והמבינה תבין :) אוהבת אותך

Lhuna1

New member
חחח
הבנתי

בכל מקרה לא חושבת שהמשטרה קוראים בפורומים של תפוז, רוב האנשים חושבים שהפלטפורמה הזאת כבר לא קיימת (כלומר מבין האנשים שידעו שהיא בכלל היתה קיימת)

&nbsp
אני יצאתי אתמול לקנות בסופר, וליד הסופר היתה חנות שרציתי מאוד לקנות בה משהו והיתה סגורה כמובן (לא חיונית), אבל ראיתי שהבעלים כן נמצאים בפנים, והוא ראה שאני מסתכלת מבחוץ פנימה ויצא אלי.
שאלתי אם אני יכולה מבחוץ לקנות את זה והם ארזו לי ונתתי את האשראי, חיכיתי בחוץ, וכשהוא הוציא לי בחזרה את המוצר והכרטיס אשראי הוא מסתכל כזה לצדדים מפחד שיקבל קנס, ואומר לי מהר "אם שואלים אותך, תגידי שהזמנת את זה אונליין ורק באת לאסוף".
הרגשתי כל כך הזוי, לא מאמינה שאני בסיטואציה הזאת, כאילו הדברים הכי יומיומיים של החיים פתאום הופכים אותנו לעבריינים... וזה קשה להתרגל שאסור.
מקווה שיעבור לפני שנספיק להתרגל באמת.
אוהבת אותך גם!

&nbsp

1Shir

New member

אני אעלה בסוף את הסיכומים (אחרת איך תסתדרו בלי לדעת במשך כמה זמן שתיתי את האייס ואיזה אוטובוס שעבר הכי אהבתי?)

LeAnnDylan

Well-known member
אני מאוהבת בך. בחיי

אין מישהו שמביא שמחה לחיי בפורום הזה יותר ממך

LeAnnDylan

Well-known member
אם תיכנסי עם ברי לבידוד נראה לי שתרצי לירות בעצמך אחרי יום

סדר אצל ההאליוויל'ז נשמע כיף. עד שאיזה שד יפריע ותצטרכו לפוצץ אותו ובדרך כל שולחן הסדרה לכן יתרסק לרסיסים, כל האוכל ישפך ויהרס ובגדול לא נשמע כזה כיף
אבל אם לא תהיה מתקפת שדים בהחלט יהיה נחמד להסתלבט עם פרו ופייפר על פיבי

למרות שבשנים האחרונות אליסה מילאנו מעצבת קו אופנה לסיהוקס אז אני פחות שונאת אותה

&nbsp
באסה שקשה לך כל כך בבידוד. מקווה שיסתיים מהר ותוכלי לחזור לשגרה שלך במהרה

למעלה