04/2020 – מסתגרים - סיכום חודש

1Shir

New member
באיחור (בשבוע ההוא לפחות היה יותר סביר מבחינת ההגבלות

בשבוע שעבר נזכרתי בך כי ראיתי פחית של מאסטר קפה כתום טירמיסו (זה היה ליד הבית, אחרי זה ראיתי גם מאסטר קפה אדום)
עכשיו ראיתי שאפשר להזמין כזה מילו דרך וולט... (אל תדאג אני לא מתכוונת להזמין)

dory38

New member
כנ"ל

אולי אחד הדברים הטובים היחידים בקורונה, זה שאני לא שונה מזה כבר חודש. בשבוע שלפני הטלת המגבלות לא יצא לי ומאז אין לי כוונה, חשק או רצון. כשישחררו את הסגר, נראה.

אוי! אני בעצם מכיר את טפנס מידלטון מכמה דברים

הקטע שלא נראה לי ששמעתי את השם אי פעם.
אבל ציינת את הסרט "ידי הדייגים" אז צפיתי בטריילר (נראה נחמד, אבל גם נראה שהטריילר חשף את כל העלילה עד הסיום)
ואז ציינת את השחקנית בהקשר לסדרה "ארוחת ליל שישי" שגם עליה לא שמעתי אף פעם, שזה מפתיע במיוחד כי זאת סדרה עם 5 עונות שרצה בבריטניה כבר 9 שנים (במסורת הבריטית הם פרשו 5 עונות על 9 שנים ויש סה"כ רק 31 פרקים, אבל זה עניין אחר)
אז בעצם רק בשביל לגלות מה הסדרה הזאת שלא שמעתי עליה בדקתי מי השחקנית (כדי למצוא בדף IMDB שלה את הסדרה)
ואז גיליתי שאני מכיר את השחקנית הזאת גם כי היא הייתה אחת מהדמויות הראשיות בסדרה - ריילי בלו. חוץ מזה היא גם שיחקה בתפקיד חשוב בסרט אחוזת דאונטון שיצא בספטמבר האחרון.
&nbsp
בקיצור לקחת אותי למסע מעניין.
&nbsp
שווה לבדוק את ה "ארוחת ליל שישי" הזה?
&nbsp
נחמד מצידך שאתה נכנס לבידוד עם וילאנל. אני מניח שהיא תעריך את זה שאם יגמר המזון היא תוכל לאכול אותך.

dory38

New member
ארוחת ליל שישי היא סדרה מאוד נחמדה

הדמות היחידה שקצת מאוסה היא של השכן ויותר לא ארחיב לגבי התוכן. וילאנל היא הפושעת הכי אנושית מבין אלו שמסתובבות על המרקע/ברשת כיום. היא יכולה הייתה להיות גם רואת חשבון או ארכיטקטית.

kordilia snake

New member
עונה

שם/כינוי: עדי

מקום מגורים פיקטיבי (עיר בדיונית מסרט או סדרה):מטרופוליס? זה וגות'האם היו הראשונות שעלו לי, אבל גות'האם מפחידה לי מידי
.

סדרת החודש:באטוומן
סרט החודש: מה זה?
ספר החודש:WINTER
שיר החודש: לא עולה לי
שחקן/ית החודש: רובי רוז
דמות החודש: קייט מבאטוומן
למה מצפים חודש הבא? שהחרא הזה של קורונה ייגמר כבר.

איך עבר עליכם החודש האחרון? דווקא סבבה, גם ככה 90% מהזמן או שאני בבית או שאני בעבודה, אז אין יותר מידי שינויים דרמתים ביום יום חוץ מזה שכולם עכשיו כול הזמן בבית
.
איך הולכים לחגוג את הסדר המוזר הזה השנה? עם ההורים ואחי והכלבים
.
האם מתבאסים או דווקא מרוצים? מצד אחד כיף כי למי יש כוח להתלבש יפה ולהתאפר ולהסתובב ערב שלם עם נעליים לא נוחות ואז גם לאכול אוכל אשכנזי דוחה
ולשבת לקרוא מההגדה שהאוכל מול העיניים ואז לקום בבוקר עם הנגאובר מיין
לארוחה החגיגית בבית אני יכולה לבוא בפיג'מה ויחפה ויהיה גם חמץ
. מצד שני היו אמורים להגיע קרובי משפחה שלא ראיתי כמה שנים מארה"ב אז המפגש המשפחתי שתכננו ידחה למי יודע מתי
.
מה הוא שיר 20 שניות שטיפת ידיים שלכם? (יש לשטוף ידיים 20 שניות לפחות ומומלץ לשיר עם זה חלק שיר של 20 שניות כדי לדעת כמה זמן עבר) אין לי, אני שוטפת ידיים מעל 20 שניות רק עבודה.
לסדר של איזה משפחה טלוויזיונית הייתם רוצים להיות מוזמנים? ניסיתי לחשוב אבל לא מצאתי אף משפחה שאני אוהבת.
דמות טלוויזיונית שהייתם נכנסים איתה לבידוד? מאט מרדוק AKA דרדוויל
האם יש סדרה שאהבתם וראיתם את כולה למרות שלא סבלתם את הדמות הראשית? אני לא מצליחה לחשוב על אחת כזאת, נראה לי בד"כ אם אני לא מתחברת לדמות הראשית אני פורשת ממנה.
יש לכם הזדמנות לסלפי עם הסלב האהוב עליכם אבל לא תוכלו להראות לאף אחד - כן או לא? לא, אני ביישנית נורא בקטעים האלו לא הייתי מגיע בכלל לשלב של הסלפי הייתי בורחת הרבה לפני.
יש לכם הזדמנות להיות חברים של מפיק שלוקח אתכם לפרימיירות של כל הסרטים שתרצו אבל מספיילר לכם אותם לפני הסרט - כן או לא? לא, כי אני לא רואה סרטים
.

didalf

Well-known member
אוקי ואם השאלה האחרונה היא על סדרות במקום?

כולכם פה מתחכמים לי עם התשובות קרציות

&nbsp
גות'האם באמת מפחידה מידי לא הייתי רוצה לגור שם בחיים.
&nbsp
&nbsp

kordilia snake

New member
נראה לי שכן

כי אם לסדרה יש סוף מעפן הייתי רוצה לדעת לפני ואז לא הייתי טורחת לבזבז עליה את הזמן.
&nbsp
מרוצה?

limors2

Active member
האוכל לא חייב להיות דוחה!

אנחנו חולמים כל השנה על סנדוויץ' כורך
אבל זה בגלל שהוא (בד"כ) עם חרוסת שדודה שלי מכינה לפי מתכון של סבתא שלי, והיא מעולה
(וספרדייה, אז אולי בגלל זה).
אבל אנחנו גם אוהבים מרק של ביצה במי מלח

kordilia snake

New member
אצל פולנים אין דבר כזה טעים

אבל אני גם ככה לא אוכלת את הרוב כי אני צמחונית
.
&nbsp
האוכל האשכנזי היחידי שטעים בפסח זה מרק(ירקות) עם קניידלך
.

didalf

Well-known member
אני מוחה

יש לנו אוכל טעים! (לא מה שנחשב מסורתי הגפילטע ורגל קרושה והאיכסות אלה) אבל פשוט אוכל רגיל.
&nbsp
וכן מרק עם קנדיילך

מילי08

Well-known member
חח, איך אהבתי לטבול ביצה ותפו"א במי מלח! אשכנזים

didalf

Well-known member
חחח ביצה במלח זה אחד הדברים האהובים עלי בסדר

זה ממש טעים משומה.
וגם הדבר היחיד שאוכלים עד האוכל

LeAnnDylan

Well-known member
ארוחת החג הרגילה שלך לא נשמעת לי כמו ארוחת חג רגילה

יותר כמו ארוחת כרטיסמס

אצלנו בחג, כולם שותים תירוש ככה שגם אם את ממש רוצה, עם האנגאובר לא תצאי. הרוב אכן מתלבשים יפה, אבל יש איזה שני דודים מאוד דתיים אז אף אחת לא דופקת שמלות ערב עם מחשופים או עקבים מטורפים. במקרה הטוב אני קונה איזה חולצה לבנה חדשה, שבטח תתלכך עד סוף הערב, ומשקיעה 5 דקות בפן. מצד שניה השיער שלי דק ודי חלק אז זה לא לוקח הרבה יותר מזה לעשות פן מושקע

ורשמת שהאוכל מול העיניים אבל אני לא יודעת מה גרוע יותר, אצלנו בהתחלה יש מן הסתם רק את הצלחות של הברכות, קוראים איזה חצי הגדה, מברכים על כל מה שבצלחת הסדרה ואז אוכלים. ואצלנו האוכל טעים אז אוכלים, עד שאי אפשר לנשום יותר וכל מה שבא לך זה לזלוג לספה ולמות שם עד הבוקר. אבל אז נזכרים שבעצם יש עוד חצי הגדה לקרוא

&nbsp

kordilia snake

New member
זה רגיל אצלנו

אצלינו כולם אוהבים יין אז הרבה פעמים הערב לא מסתיים לפני 6-7 כוסות, למרות שרוב בני הדודים שלי נהיו מעפנים עם ילדים קטנים אז פחות כיף לשתות איתם עכשיו
. אנחנו חילונים אז אפשר ללבוש מה שרוצים אבל אני לא אוהבת ללבוש חשוף גם ביום יום ועקבים של לא יותר מ-7-8 סנטימטר לא איזה סטילטו מטורף או משהו הזוי.
ואוכל על השולחן זה כול מיני סלטים כאלה וחרוסת(שאני לא נוגעת כי זה תמיד מתוק מידי) וחזרת ומצות(שאני לא נוגעת כי יש לזה טעם של קרטון). וקוראים את ההגדה רק עד לחלק של האוכל
.
&nbsp
אני חושבת שקראתי את החלק השני של ההגדה רק פעם אחת בחיים שלי שעשיתי סדר בצבא
.

איזה Winter?

מצאתי 3 ספרים שנקראים Winter.
האחד של סופרת בשם Marissa Meyer
שני של סופרת בשם Audrey Grey
ושלישי של סופרת בשם Ali Smith
אבל מי יודע, הגיוני גם שיש עוד
&nbsp
גות'האם באמת עושה רושם של מקום נוראי לחיות בו. זה מסוג המקומות שזה מרגיש לא הגיוני שאנשים בעצם ימשיכו לגור בהם עם כל מה שקורה שם.
זה קצת כמו שאני לפעמים לא מבין למה אנשים גרים בנתניה...

&nbsp
מה לגבי לעשות את סדר פסח עם החבורה של נלסון ומרדוק - מאט, קארן ופוגי.
מאט מאוד מתוסבך עם הקתוליות שלו, אולי קצת סדר פסח יעזור לו.

kordilia snake

New member
זה של מאריסה מאייר

זה החלק הרביעי/חמישי בסדרת ספרים ואני ממליצה עליה היא אחת הסדרות הכי מגניבות שקראתי. השלושה הראשונים אפילו תורגמו לעברית ואז הפסיקו לתרגם משום מה אבל האנגלית לא קשה אז אפשר לדעתי בקלות לקרוא הכול באנגלית.
&nbsp
ובשמחה הייתי עושה סדר עם כול השלושה
.

למעלה