04/2020 – מסתגרים - סיכום חודש

גם אני לא קראתי את הספר
לסרט נשים קטנות

כלומר שמעתי עליו כמובן ונראה לי שכשהייתי ילד ראיתי כמה פרקים של סדרת אנימציה שמבוססת על הספר.
אבל בתכלס רוב הידע שהיה לי על הספר נבע מהפרק בחברים שבו ג'ואי קורא את הספר ורייצ'ל מספליירת לו משהו. וגם משם אני זוכר רק את זה שהיא מגלה לו שבת' מתה. (זאת שמתה קוראים לה בת'?)
אני למשל מאוד הופתעתי שאבא שלהם נשאר בחיים עד הסוף. הייתי בטוח שזה משהו טרגי שבו האב מת. (אני גם הופתעתי שאב הוא ג'ימי/סול, אבל זה עניין אחר)
&nbsp
ככה שהדעה שלי על איימי לחלוטין נובעת מהסרט. לא ידעתי אם היא נחשבה בספר כמעצבנת, אבל בסרט היא לחלוטין מעצבנת. אני מניח שאני יכול להבין לאהוב את השחקנית, כי זה לא אשמתה שאיימי מעצבנת. ואני מניח שטכנית היא עושה אותה טוב. אבל היא גם לא מין מישהי שכיף לשנוא. היא סתם מעצבנת.
ואני כל כך מעוצבן שהיא בסוף עם לורי/טימי...
גרררר
זה לא הוגן!

didalf

Well-known member
למה רק אני לא זוכרת את הקטע הזה בחברים?
נשים קטנות

+

אתה לא הראשון שאומר לי על זה.
אבל משומה ידעתי שבת' מתה כי נראה לי שראיתי כמה דקות פעם מהסרט של הניינטיז ודווקא זה נשאר לי במוח.
&nbsp
אה וואי כן אני גם הופתעתי מזה שהאבא שלהן חיי ואז פתאום זה סול!!!!!
לא היה לי מושג שהוא משחק שם כ"כ הופתעתי שזה זרק אותי מהסצנה

&nbsp
אני לא יודעת למה ממש אהבתי את איימי אפילו שהיא אמורה להיות מעצבנת היא הייתה צינית כזאת ועוקצנית והיו לה כמה שורות מגניבות שהיא ירתה בקול הצרוד שלה באדישות מוחלטת שממש אהבתי. וגם אהבתי כשהיא מבוגרת את הנאום שלה ללורי על זה שהיא מבינה שהיא צריכה להתחתן עם מישהו עשיר.
מה שכן בדקתי מה אמורים להיות הגילאים שלהן בחלק של העבר והיא אמורה להיות בת 12. לא אמין לחלוטין!!!!!
ולגבי זה שאיימי עם לורי... די מגיע לג'ו היא ויתרה עליו. ובעיקר הרגשתי עצובה על איימי כי ברור שהוא התפשר עליה והוא היה רץ לג'ו אם בשניה אם היא רק הייתה נותנת לו את האפשרות. אז זה דווקא העציב אותי לא הכעיס אותי. ובמילא טימי נועד לאוליבר בלבד

limors2

Active member
מה שאמרת על איימי

היא הצליחה להיות גם מעצבנת אבל גם צינית, והיא שיחקה את ההתבגרות שלה בצורה ממש מוצלחת.
&nbsp
לגבי ג'ו ולורי, התבאסתי רצח גם בספר וגם בסרט מזה שהיא לא הייתה איתו, אבל בספר הרתיח אותי שהיא בחרה בבער הזה כי בספר הוא מתואר כמישהו ממש מבוגר. ואולי גם מכוער. פיכס.

LeAnnDylan

Well-known member
מה עוד יש לי לעשות ב-3 בלילה?

שם/כינוי: דילן
מקום מגורים פיקטיבי (עיר בדיונית מסרט או סדרה): ויסטוריה ליין

סדרת החודש: Little Fires Everywhere
סרט החודש:

ספר החודש: לא קראתי אבל ראיתי שגם ריס ווית'רספון וגם ברנדי קלארק בחרו ב-UNTAMED לבוק קלאב שלהן אז חלפה בראשי מחשבה שאולי שווה לקרוא את זה. אבל החלטתי שלא. זה הכי קרוב שהיה לי לספר החודש.
שירי החודש:
Katharine McPhee - She Used To Be Mine
Lauren Mascitti - God Made a Woman
Ingrid Andress - More Hearts Than Mine
Sia - Birds Set Free

שחקן/ית החודש: ריס ווית'רספון [Little Fires Everywhere]
דמות החודש: ד"ר וונדי קאר [מיינדהאנטר] (הנה ניק, שלא תכעס, דמות ושחקנית שונות
)
למה מצפים חודש הבא? למה עוד יש לצפות? רק קורונה יש פה
ועוד לחשוב שבסיכום חודש הקודם הייתי אופטימית וקיוויתי שזה יסתיים עוד לפני אפריל
גם כן הסינים המנוולים האלה

איך עבר עליכם החודש האחרון?
בבידוד? לא זוכרת כבר איך נראו החיים שלי מחוץ לבידוד האמת. אבל בבידוד היום שלי נראה ככה:
14:00 יקיצה טבעית
15:30 ארוחת בוקר או פתיחת מקרר וסגירה 5 פעמים עד שנמאס.
15:45 אמבטיה או סתם ישיבה עם בגדים באמבטיה ריקה והאזנה למוזיקה
17:00 טלפונים לקוחות/דואר/בוסית
20:00 טלוויזיה או קנדי קראש
22:00 מטרידה חברים בארץ שסוף סוף מתעוררים, בישולים+ א. צהריים/ערב/לילה.
04:00 תוהה לעצמי אם הגיע זמן לישון
05:00 לא נעים לי מעצמי אז הולכת לישון.
וחוזר חלילה.

איך הולכים לחגוג את הסדר המוזר הזה השנה?
האמת שלא הולכת לחגוג. יש כמה חבר'ה מהעבודה ששאלו אם אני רוצה לבוא אליהם ולעשות איתם חג מצומצם (4 אנשים) אמרתי להם שלא. גם כי מבאס אותי וגם כי לא באמת בא לי לראות אותם.

האם מתבאסים או דווקא מרוצים?
מבואסת ממש. פסח זה החג האהוב עליי (יחד עם ראה"ש)

מה הוא שיר 20 שניות שטיפת ידיים שלכם?
האמת שאני פשוט סופרת. אבל אני תמיד סופרת מהר מידי אז אני סופרת עד 40 רק כדי להיות בטוחה שספרתי 20 שניות

לסדר של איזה משפחה טלוויזיונית הייתם רוצים להיות מוזמנים?
לא חושבת שראיתי אף פעם סדרה שעשו בה סדר
אבל הייתי מצטרפת למשפחת כהן של האו.סי. אני זוכרת שהם היו חוגגים כריסמכה אז בטח גם פסח יש להם, לא? וזה גם קל"ב אז מסתדר. ועכשיו גם אין פקקים
20 ד' אני אצלם

דמות טלוויזיונית שהייתם נכנסים איתה לבידוד?
דקסטר. כי אם פוש קאמז טו שאב, אני יכולה לסמוך עליו שיגאל אותי מיסוריי. אפשר גם עם קלארק של ה-100 או רובי של OUAT כדי שיהיה לי משהו יפה להסתכל עליו
למרות שבתאכלס אחרי שראיתי מלא סרטונים של קת'רין מקפי מבידוד אני יכולה להגיד בלב שלם שאיתה הכי הייתי רוצה להיות בבידוד
ואם חייבים אותה בתור דמות אז לוקחת אותה בתור קארן בסמאש
היא תשיר לי כל היום ונשליך ביחד חיצים על תמונות של אייבי

האם יש סדרה שאהבתם וראיתם את כולה למרות שלא סבלתם את הדמות הראשית?
בערך כל סדרה שניה שאני רואה היא כזאת. לרוב אני אוהבת דמויות שאו שהורגים אחרי כמה פרקים או שהן כאלה שוליות שהן מקבלות 5 ד' זמן מסך בכל עונה. למרות שבדר"כ הרבה מהסדרות שאני רואה הן סדרות אנסמבל, ויש מצב שאני אוהב דמות אחת ראשית ואשנא איזה 5 אחרות.

יש לכם הזדמנות לסלפי עם הסלב האהוב עליכם אבל לא תוכלו להראות לאף אחד - כן או לא?
כבר יש לי סלפי עם ליאן ריימס
אבל אם האופציה הבאה היא סלפי עם דרו ברימור ולא להראות לאף אחד אני אקח. פחות כי אכפת לי מהסלפי ויותר כי רק לפגוש אותה

יש לכם הזדמנות להיות חברים של מפיק שלוקח אתכם לפרימיירות של כל הסרטים שתרצו אבל מספיילר לכם אותם לפני הסרט - כן או לא?
לא אוהבת סרטים. אפשר את זה בסדרות? ואז כן, שיספיילר מה שהוא רוצה. ברור שלוקחת!

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף את הקבוצה.
אחד מהדברים הכי מהנים בבידוד הזה מבחינתי אלו הסרטונים שקת'רין מקפי ובעלה הקשיש עושים באינסטגרם. הם היו עושים את זה בהתחלה כל יום ועכשיו עברו לפעם בשבוע כי בניגוד לשאר אמנים שפשוט עולים לייב ושרים כמה שירים ועונים לשאלות, הם אשכרה עושים חזרות של איזה 3 שעות כל פעם לפני שהם עולים לייב לכל הנאמברים שלהם ויש להם גם ג'ינגל פתיחה חמוד כזה שהם משנים לו את המילים כל פעם בהתאם לנושא של הסרטון (דוגמאות לחלק מהנושאים שלהם: ברודווי, דיסני, סרטים, קאנטרי, שירי 'פיל גוד' וכו') והם משתמשים בכל מיני אביזרים מטופשים שהם מוצאים בבית, ומנסים להתלבש בהתאם וזה מצחיק וחמוד והיא שרה מהמם והוא כזה קשיש והאינטרקציה בניהם משעשעת ממש

הוספתי קישור לאחד השירים שאהבתי - השיר נושא של בת הים הקטנה. הצחיק אותי שהיא שינתה באמצע את המילים I wanna be 36DD

והנה קישור לג'ינגל שלהם

וקישור אחרון קצר שמתמצת את נפלאות ערב דיסני

didalf

Well-known member
חחחחח "ובעלה הקשיש"

איזה חמודים אבל. יש לה מזלג!!

&nbsp
הבחירה שלך בספר מזכירה לי את הבחירות של שיר בספרים שהיא מצלמת ברחוב

&nbsp
באמת לא ראיתי שעושים סדר בסדרות באמת.. חבל. כמובן שלא באמת חייבים משפחה יהודית בשביל השאלה.
&nbsp
"14:00 יקיצה טבעית" - תודה לך אדם נורמלי!!!

LeAnnDylan

Well-known member
הוא באמת קשיש! הוא בן 70 והיא בדיוק חגגה 36

ומילא היה זקן סקסי כזה אבל לא, סתם קשיש. אני רוצה להגיד שאני לא מבינה מה מצאה בו, אבל הם חמודים ביחד אז אני סולחת לה

&nbsp
וכן, עכשיו שאת מציינת את זה, זה באמת מרגיש כמו תשובה של שיר
אבל התחיל להתיק לי שאני פשוט עונה
כל פעם כי אני לא קוראת ספרים, אז רציתי לגוון. נראה לי פעם הבאה אני פשוט אמחק את השאלה הזו מהתשובות שלי שארגיש פחות רע

&nbsp
הו, אז זה לא היה ברור לגבי הסדר. אבל מכיוון שאין לי כוח לחשוב על משפחה מתפקדת אחרת, כי בתאכלס כולם נראים לא מתפקדים, אני אשאר איתה. כי סת' כזה חמוד

&nbsp
ואני שמחה שלהתעורר ב-14 הופך אותי לאדם נורמלי. השותפה שלי בהחלט לא חושבת כמוך

didalf

Well-known member
וואי באמת הפרש מוגזם

להתעורר ב14 זה נורמלי. זה שרוב העולם לא חושב ככה זה בעיה שלהם

limors2

Active member
אין לך כיסא לשמוע עליו מוזיקה?

בן כמה בעלה? 60? 70? פוי

LeAnnDylan

Well-known member
באמבטיה יותר כיף

מרגיע.
מרגישה כמו קייל XY

ובעלה בן 70

אוי, זה לחלוטין כמו Kyle XY, איך לא חשבתי על זה בעצמי

גם אותך גידלו במיכל כזה רוב החיים שלך?
&nbsp
איך שאהבתי את הסדרה הזאת. אין בה משהו מדהים או חכם במיוחד, אבל היה בה משהו שלחלוטין תפס אותי ואהבתי.
די בא לי לראות אותה שוב.
&nbsp
בכל מקרה, הנה קייל באמבטיה:

LeAnnDylan

Well-known member

הלוואי שהיו מגדלים אותי במיכל כמוהו. גם כי מי צריך פופיק, אבל בעיקר כי הייתי שמחה למוח שלו

וכן, מסכימה שלא היה בה משהו מדהים במיוחד אבל אהבתי את הרעיון שלה, שבעיני היה ממש מוצלח לסדרה. חבל רק שלא הצליחו לפתח את זה מעבר לעונה הראשונה. אחרי זה זה סתם נהיה בנאלי.

באיחור של 4 ימים, אבל אני באמת מודה לך מאוד

על כך שלא בחרת בשחקנית והדמות שהיא משחקת
&nbsp
לא נראה לי שחשבתי על קת'רין מקפי מאז שהפסקתי לצפות בסמאש באמצע העונה הראשונה.
אני לא סבלן ולכן רצתי לבדוק מה באמת הפר הגילאים בינה ובעלה... ורק אחר כך ראיתי שענית על זה כמה הודעות מתחת (ואפילו בכותרת)
&nbsp
אני לא מבין מה הקטע של כל כך הרבה אנשים שאוהבים את פסח.
הייתי די בטוח שהרבה אנשים כמוני די שמחים לאפשרות לדלג על הדבר המעייף הזה. אבל מכל מקום אני שומע על אנשים שמאוכזבים.
ואני שקיוויתי שפסח יבוטל בסוף צריך להיות בארוחת ליל סדר של 8 אנשים (שבתקופה הזאת נחשב להמון).
&nbsp
קלארק טובה בבידוד, היא הייתה בבידוד מוחלט איזה שנתיים לפני תחילת הסדרה.
&nbsp
בסוף איכשהו התחמקת בלי לתת דוגמה לסדרה שבה את לא אוהבת את הדמות הראשית.
ואני מתכוון לסדרה שבה יש דמות אחת שהיא באופן בולט הראשית (למשל אפילו שבאפי זה די סדרת אנסמבל, זה ברור שבאפי היא הדמות הראשית).
&nbsp
מצטער אבל אני לא מסכים עם עדי
- הסדר יום שלך הזוי.
כלומר את יכולה להעתיק את סדר היום הזה באופן מדויק ככה שבמקום שתהיי ערה בין 14 ל05, שתהיי ערה בין 7 ל22.
ההבדל היחיד שיהיה זה שאת בעצם תהיי ערה בכל השעות שיש שמש בחוץ.
&nbsp
*ויחד עם זה אני יודע שגם אני נוטה לאותו מצב מוזר וחסר היגיון כשאין מה שמאלץ אותי לקום בשעות נורמליות.

אנחנו בערך גרים יחד

כלומר כולנו גרים באותה חצר.
אבל אנחנו כן שומרים מרחק מאבא שלי כי הוא מעל 70. אז יש שולחן גדול שבו יושבים 7 מאיתנו ואז במרחק שני מטר עוד שולחן קטן יותר שבו הוא יושב בקצה השני.
&nbsp
*הכל בזמן אמיתי - אנחנו סיימנו לאכול ומפנים לקראת קינוח.

LeAnnDylan

Well-known member
זה באמת היה בשבילך

כי רציתי לבחור גם את הדמות של ריס
בעיקר כי מגיע לה ממש. הדמות שלה מעולה. אז חשבתי בהתחלה אולי לבחור את הדמות של ריס ואת אנה טורב כשחקנית, אבל המשחק של ריס היה מוצלח ממש אז נתתי לוונדי את הכבוד. שבשביל הרקורד מאוד אהבתי אותה ואת הדמות שלה, פשוט ריס בלטה יותר

&nbsp
ויואו סמאש
אני מניחה שהפסקת באמצע העונה הראשונה כי לא נהנית אבל מבחינתי הביטול של הסדרה הזו אחרי העונה השניה זה הסכין בלב הכי גדול שחטפתי מרשתות טלוויזיה

"אני לא סבלן"

&nbsp
אני לא יודעת מה הקטע של הרבה אנשים, אבל אני באופן אישי אוהבת פסח כי זה וראש השנה הם החגים היחידים שעושים יחד עם כל המשפחה. לשני ההורים שלי יש המון אחים ובדר"כ היינו רואים את כולם רק באירועים גדולים (חתונות/בריתות) או בשני החגים האלה. מכיוון שכולם מפוזרים בכל רחבי הארץ, בשאר החגים רק חלק קטן מהם היו טורחים להגיע לארוחה משפחתית אז פסח הייתה הזדמנות מעולה לראות את כולם. מבחינתי זה לא סבל כי אני מאוד אוהבת את הדודים והבני דודים שלי. וגם האוכל אצלנו מושלם אז אין לי שום חוויה רעה מהחגים.
&nbsp
צודק, קלארק באמת טובה בבידוד. וגם אני. אז נראה לי שנסתדר יופי

&nbsp
אממ לא חשבתי על זה בתור התמחקות אבל אם אתה מתעקש אז דוגמאות שקופצות לי לראש - Emergence לא אוהבת אף אחד בקאסט אבל סדרה טובה. וגם הקאסט של מיניפסט הוא איכסה ואני מאוד אוהבת את הסדרה.
במחשבות פליליות שנאתי את רוסי וגידיעון. בקוונטיקו שנאתי את אלכס.
ואם זה נחשב אז בוואנס שנאתי בערך את כל הדמויות הראשיות. במיוחד את הצ'ארמים והנרי.
ונראה לי שהגבתי איפשהו למטה וציינתי את האנטומיה של גריי בה שנאתי את כריסטינה, דרק, ביילי, אלכס, וובר ואומאלי.
&nbsp
וכן, סדר היום שלי הזוי אבל אני בחופש, למה שאטרח להחזיק בסדר יום רגיל?
אני בן אדם של לילה. איך שהשמש זורחת אני מרגישה את העייפות נופלת עליי, ואיך שהיא שוקעת אני מתעוררת לחיים. ומכיוון שאין לי שום מקום ללכת אליו לתקופה הקרובה אני לא רואה סיבה למה לא להיכנע לשעות שנוחות לי. במיוחד כשבשעות האלה אני יכולה לדבר עם משפחה וחברים בארץ וגם השותפה שלי לא מציקה לי ואני אוהבת להיות לבד.

זה נחמד מאוד מצידך

גם אצלי יש אחים ואחיות להורים וכל אחד עם משפחה משלו
ויש גם משפחה של בני דודים של אבא שלי
ויש גם משפחות של גיסים
ובלא שמישהו מהם איכשהו לא נחמד
אבל הם פשוט יותר מידי ואין לי כוח אליהם
&nbsp
אבל זאת הייתה הסיבה שלא אהבתי פסח כשהייתי ילד כי זה תמיד היה עם עוד מהמשפחה המורחבת.
כבר איזה 20 שנה שאנחנו המשפחה המורחבת - כלומר האחיות שלי ואני הדודים וההורים שלי הסבים. וכמשפחה מורחבת אנחנו יחסית מעט.
ובכל זאת עדיין לא אוהב את פסח כי פשוט למה לעשות מאמץ כזה גדול בשביל ארוחה?

Chandler Rulz

New member
עונה!!

שם/כינוי: איגור
מקום מגורים פיקטיבי (עיר בדיונית מסרט או סדרה): שכונה 12358w, המקום הטוב.

סדרת החודש: "הומלנד" שהשלמתי את כל עונה 7 ומה ששודר מ-8. נהדרת!
סרט החודש: וואלה לא יצא לי לראות סרטים החודש.. בעיקר סדרות
ספר החודש: סוף סוף סיימתי את Carry On! עכשיו ממשיך ל-Wayward Son.
שיר החודש: David Bowie - Life On Mars?
שחקן/ית החודש: קוסטה רונין. אהבתי אותו ב"האמריקנים" ואני אוהב אותו ב"הומלנד".
דמות החודש: קארי מת'יסון. היא מטורללת, אבל בקטע טוב. ורע. ואז שוב טוב. What a ride!
למה מצפים חודש הבא? עונה רביעית של פארגו.

איך עבר עליכם החודש האחרון? מעצבן... בא לי שיסתיים הכל כבר!
איך הולכים לחגוג את הסדר המוזר הזה השנה? לא ברור עדיין...
האם מתבאסים או דווקא מרוצים? מבאס רצח
מה הוא שיר 20 שניות שטיפת ידיים שלכם? (יש לשטוף ידיים 20 שניות לפחות ומומלץ לשיר עם זה חלק שיר של 20 שניות כדי לדעת כמה זמן עבר) אה.. בייבי שארק? חחח
לסדר של איזה משפחה טלוויזיונית הייתם רוצים להיות מוזמנים? משפחת ברוורמן מ-Parenthood.
דמות טלוויזיונית שהייתם נכנסים איתה לבידוד? TK מ-9-1-1 Lone Star. אפשר היה גם לשאול "עם איזו דמות הייתם רוצים לעשות סקס?" - זאת אותה שאלה!

האם יש סדרה שאהבתם וראיתם את כולה למרות שלא סבלתם את הדמות הראשית? האנטומיה של גריי? חחח
יש לכם הזדמנות לסלפי עם הסלב האהוב עליכם אבל לא תוכלו להראות לאף אחד - כן או לא? לא.. מעדיף שיחה קצרה במקום סלפי במילא.
יש לכם הזדמנות להיות חברים של מפיק שלוקח אתכם לפרימיירות של כל הסרטים שתרצו אבל מספיילר לכם אותם לפני הסרט - כן או לא? לא.. זה יהיה נחמד אולי פעם או פעמיים - אבל ב-long run, זה יהרוס חוויה של סרטים.

למעלה