04/2020 – מסתגרים - סיכום חודש

אני יכול לחשוב על סרט אחד לפחות שהיה נהרס לך

כי הטובים לא ניצחו בסוף
&nbsp
באופן כללי נכון שיש דברים צפויים ברוב, אבל גם יש עלילות סרטים רבות שיש בהן הפתעה.
&nbsp
&nbsp
אוזרק מאוד גרמה לי לרצות לראות את האזור של האוזרקס במציאות.
ואז גיליתי שזה בעצם נראה מאוד שונה ממה שאנחננו רואים בסדרה כי הסדרה בכלל צולמה במדינה אחרת בארה"ב.
&nbsp
ובעניין הזה, קראתי לאחרונה כתבה על מה אנשים מהאזור חושבים על הסדרה:
https://www.lakeexpo.com/community/...cle_0f84307e-788e-11e7-99b9-77b23ad1a356.html

reasonforall

Active member
מקום מעניין

והייתי שמח גם לבקר שם, או לפחות במקום שדומה לו.
&nbsp
אז חלק מהתושבים חושבים שאוזרק זה רק מקום של פשע. אז הם חושבים שאנשים תמימים.
מעניין אותי מה חושבים צופי פאודה (אגב, אני לא אחד מהם) בעולם. שישראל היא מקום של פיגועים? טרור? טוב, בעצם לא צריך את פאודה בשביל זה

didalf

Well-known member
עונהנהנהנה

שם/כינוי:
עדי

מקום מגורים פיקטיבי (עיר בדיונית מסרט או סדרה):
פאוני, אינדיאנה

סדרת החודש:
סמוך על סול והפלייליסט של זואי
סרט החודש:
נשים קטנות - ממש אהבתי! מה עוד ראיתי? לא זוכרת

ספר החודש:
תודות לספרן שלי ניק -
Birthday - ממש יפה

וגם Openly Straight - שהוא חמוד למדי
שיר החודש:
Conan Gray - Wish You Were Sober (לא טיילור!)
וגם Taylor Swift - State of Grace (כן טיילור, כי מה לעשות?
)
שחקן/ית החודש:
אהבתי את זאת ששיחקה את איימי בנשים קטנות וגם הולכת להיות בבלאק ווידו... אה פלורנס פיו קוראים לה.
דמות החודש:
קים מסמוך על סול

למה מצפים חודש הבא?
פסח כי חופש!! (אני היחידה שעדיין מצפה לחופש נראה לי
) ובטלוויזיה אולי הסדרה עם כריס אוונס.

איך עבר עליכם החודש האחרון?
אממ כיוון שאני עדיין הולכת לעבודה ולא יצור חברתי כ"כ אז לא הרגשתי כזה הבדל. אפילו נהנית מזה שאין פקקים ולוקח לי 20 דקות במקום שעה. חסר לי לאכול בחוץ. ובכללי העולם נהיה מטורלל שזה לא כ"כ נחמד. וגם אני אולי יוצאת עוד אבל חלק מהאנשים בבית לא וזה הופך אותם למעצבנים. וגם כולם כל הזמן בבית לכו קצתתתתתתתתת.
איך הולכים לחגוג את הסדר המוזר הזה השנה?
רק משפחה מצומצמת שגרה בבית. בזמנים כאלה מזל שעוד לא עברתי לגור לבד

האם מתבאסים או דווקא מרוצים?
די מתאבסת האמת. קודם כל מאד עצוב לי שסבתא תהיה לבד. וחוצמזה חבל כי זה הפעמים המעטות בשנה שכל הבני דודים שלי באים ולרוב זה כיף.
מה הוא שיר 20 שניות שטיפת ידיים שלכם? (יש לשטוף ידיים 20 שניות לפחות ומומלץ לשיר עם זה חלק שיר של 20 שניות כדי לדעת כמה זמן עבר)
סטייל של טיילור, החלק הראשון של הפזמון ("יו גוט דאט ג'יימס דין דיי דרים.... וי נבר גו אאוט אוף סטייל").
לסדר של איזה משפחה טלוויזיונית הייתם רוצים להיות מוזמנים?
גאלגר כמובן. יהיה הזוי.
דמות טלוויזיונית שהייתם נכנסים איתה לבידוד?
מישהו חתיך
רציתי לרמות ולהגיד קפטן אמריקה אפילו שהוא לא בטלוויזיה אבל הוא יהיה עסוק מידי בלהציל את העולם ובכלל לא יהיה כיף. אז אממ בן וואייט גם כי אני מאוהבת בו וגם כי הוא יודע להעביר את הזמן. או לוקי (הוא בקרוב דמות טלווזיונית!) הוא יעשה אשליות ויהיה לנו כיף.
האם יש סדרה שאהבתם וראיתם את כולה למרות שלא סבלתם את הדמות הראשית?
כן, כמה אפילו. איך פגשתי את אמא (טד), סקראבס (ג'יידי), אם פרנק נחשב דמות ראשית אז שיימלס (כאילו כן הוא נחשב דמות ראשית אבל זה לא שהסדרה מתמקדת רק בו והשאר חלק מהסיפור שלו).
יש לכם הזדמנות לסלפי עם הסלב האהוב עליכם אבל לא תוכלו להראות לאף אחד - כן או לא?
ברור שכן!! 20 העוקבים שלי באינטסגרם יסתדרו בלי זה.
יש לכם הזדמנות להיות חברים של מפיק שלוקח אתכם לפרימיירות של כל הסרטים שתרצו אבל מספיילר לכם אותם לפני הסרט - כן או לא?
האא לאדעת שאלה קשה. אני חושבת על הפריימרה של אנדגיים למשל שכווווולם היו שם
אבל מצד שני להרוס את חווית הצפיה המושלמת של הפעם הראשונה?! גררר נראה לי שבלב כבד מוותרת על הפרימיירות.

תמונה ו/או וידאו שתרצו לשתף את הקבוצה.

זה ממש הצחיק אותי

לי להב חזרה לעשות אנימציה!! - בל מסתובבת בכפר בזמן הסגר
אתם לא תראו וחבל - טיילור עם גיטרה בלבד מפעילה 76,000 איש וזה מהמם
(וזה גם שיר ממש יפה)
שירים הנל.

LeAnnDylan

Well-known member
STAY THE FUCK HOME

הסרטון של טיילור מגניב. אני אוהבת שהקהל משתף פעולה. הייתי במלא הופעות שנכחו בהם מלא זקנים שלא משתפים פעולה וזה מזה מציק.
גם יש קטע כזה במיוחד בהופעות של אמנים צעירים שחשים את עצמם קצת ואז כרטיסים ל-PIT עולים ממש יקר ורוב המעריצים הגדולים של האמנים האלה הם בני נוער שלא בהכרח יכולים להרשות לעצמם את הכרטיסים האלה ככה שיוצא שמי שנמצא באיזור הזה זה בעיקר אנשים עסקים הודים או כל מיני זקנים עשירים כאלה שקונים את הכרטיסים האלה רק כי הם יכולים ולא כי באמת אכפת להם מהאמן. אני כל הזמן מסתכלת עליהם ותוהה לעצמי למה בכלל הם טרחו לבוא. תמיד זה נראה כאילו הם לא נהנים. הם לא שרים, לא רוקדים, לא מחייכים. כאילו זה עונש להיות כזה קרוב לבמה.
מתעבת אנשים כאלה.
אז זה ממש נחמד לי להיות בהופעות שהקהל כן משתף פעולה ושר ביחד עם האמן

didalf

Well-known member
וואי נכון?

אני גם תוהה לגבי אנשים שמשלמים מלא רק כי הם יכולים כדי להיות קרוב ובכלל לא אכפת להם מהאומן. מה הקטע שלכם?! ואז כל החלק הכי קרוב דווקא יבש.
&nbsp
ויאיי אני שמחה שראית את הוידאו

בכל הסרטונים שראיתי או בסרט הופעה בנטפליקס הקהל תמיד צורח את כל המילים גם בשירים הרבה פחות מוכרים זה תמיד כזה יפה.

LeAnnDylan

Well-known member
בדיוק!

בהתחלה חשבתי שזה בעיקר באשמת האמן, כי להוציא כרטיסים שהם מחוץ להישג יד של קהל היעד שלהם זה בעצם לירות לעצמם ברגליים.
נגיד אני זוכרת שהייתה איזה הופעה של הארי סטיילס, שבאופן אישי לא אכפת לי ממנו בכלל, אבל קייסי מאסגרייבס הייתה המופע פתיחה ומאוד רציתי לראות אותה, וכרטיסים למופע שלו לאיזור שהכי קרוב לבמה עלו קרוב ל-$2,000 כאילו, למה נראה לו שיהיו בני נוער שיכולים לשלם את זה?! והאיזורים הכי זולים שנחשבים FLOOR היו די רחוקים מהבמה ומכיוון שהם לא מוגבהים כמו מקומות הישיבה שהם בעצם היציעים, אם את לא איזה 190מ' הסיכוי שתראי מה שקורה על הבמה הוא די אפסי ואת מוצאת את עצמך משלמת $800 כדי לראות את ההופעה על המסכים שמצידי הבמה.
גם על הרצפה יש חוקים שנגיד אסור להעלות מישהו על הכתפיים. אני זוכרת שהייתי בהופעה של מירנדה למברט לפני חודשיים והייתה ב-PIT ילדה שנראתה בת 7 עם אבא שלה, והוא רצה לשים אותה על הכתפיים שלו כדי שתראה, אבל באו מאבטחים ואמרו לו שהוא חייב להוריד אותה. וככה יצא שהיא בעצם עצמדה על הרצפה אבל הייתה מוקפת במלא מבוגרים סביבה והיא לא ראתה כלום. ממש התבאסתי בשבילה. היא הייתה כל כך קטנה שאפילו את המסכים היא לא הצליחה לראות
אבל לפחות הכרטיס הזה עלה רק $120

didalf

Well-known member
האמת אני חושבת שגם הכרטיסים של טיילור די יקרים

בסרט הופעה נראה שגם הקהל הקרוב הוא מעריצים מושבעים.
או שזה צילום סלקטיבי או שהמעריצים שלה ממש עשירים או ממש פסיכים (שזה סביר הם באמת פסיכים).
&nbsp
הלכת להופעה רק בשביל מופע פתיחה?
זה לא מבאס קצת? היא לא מופיעה גם הופעות שלה?
&nbsp
&nbsp
&nbsp

LeAnnDylan

Well-known member
האמת היא שבד"כ כשמצלמים הופעות לסרט או DVD

דואגים שיהיו בקידמת הבמה מעריצים שרופים, בין אם זה ע"י הנחות לפן קלאב או הגרלת כרטיסים רק למי שרשום לפן קלאב, ככה מבטיחים שלפחות מי שמצולם בקידמת הבמה יהיה ראוי להיות בצילום. אבל כמובן שמן הסתם יש לה גם מעריצים שרופים שיכולים להרשות לעצמם כרטיסים לא משנה באיזה מחיר. הבעיתיות היא בעיקר עם ספסרות.
&nbsp
וכן. ז"א, לא הלכתי להופעה שציינתי כי זה היה יותר מידי יקר בשבילי, אבל בהחלט הלכתי להופעות רק בשביל מופעי הפתיחה. למעשה רוב האמנים שאני אוהבת לא מספיק גדולים כדי להחזיק מופע משלהם והם מתפקדים כמופעי פתיחה. ספציפית לגבי קייסי מאסגרייבס, היא כן עושה מופעים לבד והיא מספיק מצליחה כדי שיהיה לה מופע פתיחה משלה. לדעתי זה היה ניסיון של חברת התקליטים שלה לחשוף אותה לקהל אחר עם דמוגרפיה שונה משלה. כי לפני הסיבוב הופעות הזה היא לא שיחררה שום שיר לתחנות רדיו של טופ 40 או פופ, ואז במהלך הסיבוב איתו היא שיחררה את Rainbow שנוגן בתחנות הנ"ל וגם הספיקה לזכות בגראמי עליו. אז נראה שהצליח לה.

מה זה "אנשי עסקים הודים"?

כלומר שמעתי בעבר התייחסות לאנשי עסקים יפניים,
אבל הודים?
כאילו זאת מין הגדרה כזאת?

LeAnnDylan

Well-known member
לא יודעת אם זו הגדרה כזאת

אבל הם קיימים והם בכל מקום

טוב, אני מניח שיש יותר ממיליארד הודים

אז הגיוני שיהיו הרבה אנשי עסקים הודים
אם כי חצי מההודים הם נשים
וחלק גדול הם עניים
אבל עדיין

LeAnnDylan

Well-known member
אולי אלה שבהודו

אלה שפה בקליפורניה עשירים כקורח. או לפחות הרבה מהם.

limors2

Active member
יא גנבת

ממש אהבתי את פלורנס פיו בנשים קטנות, היא הייתה איימי מושלמת. מחכה לראות אותה באלמנה השחורה

&nbsp
ואני לא מסוגלת לראות את טיילור בתקופה המקלונית הזו שלה, היא נראית כאילו משב רוח ישבור אותה ל2

didalf

Well-known member
היא באמת הייתה רזה בקטע מפחיד אז

ועכשיו כשאנחנו יודעים שזה לא רק גנטיקה טובה אלא הפרעת אכילה אז זה גם קצת עצוב.
ועדיין כשהיא מופיעה זה מושלם

מילי08

Well-known member
בן וויאט

והיפה והחיה קורע! משום מה אני לא מצליחה לראות את השאר. אנסה אחר כך

didalf

Well-known member
כי יש לתפוז באג

כששרשור מקופל או כשאת נכנסת אליו ישירות ולא בעמוד הראשי של הפורום הוא לא נותן לדפדף בסרטונים.
בגלל זה אני שמחה גם קישורים בגוף ההודעה בתוך המילים (למשל השירים זה לינק)

כמה דברים שאני לא מבין...

מה הקטע עם החבלים שמחזיקים את טיילור שם?
מה הקטע של האהבה אל איימי או השחקנית ששיחקה אותה? היא זאת שהכי פחות אהבתי שם.
מה הקטע שאת עדיין נוסעת לעבודה? למה לא עבודה מהבית? (זה הופך את התמונה שלי לקצת פחות רלוונטית, אבל בכל זאת)
מה הקטע שגנבת לי את בן ווייאט? אני רוצה אותו (אז מה אם לא חשבתי עליו כשעניתי)
&nbsp
כפי שאת יכולה להבין אני כן צפיתי בסרטון של טיילור. אבל בחפיף כי לא ממש אהבתי את זה.
&nbsp
את השיר האחר (של קונאן האפור?) לא הכרתי אבל אהבתי. (נכנס לרשימה)
&nbsp
לא נראה לי שאפשר לבחור בשיימלס בתור סדרה שאת הדמות הראשית שלה לא אוהבים. זה ממש לא מקרה של סדרה שבה יש דמות שהיא באופן ברור הראשית. ואפילו אם זה היה אז זה לא היה פרנק.
(אבל מוזר שאני מסביר לך את זה כשזאת הייתה שאלה שלך)
&nbsp
אני גם מצפה לחופש פסח (כפי שכתבתי)
&nbsp
את הסרטון הזה של לי להב ראיתי והוא נחמד באמת. אבל נורא קצר

(וחוץ מזה, זה יצא אחרי הגירסה העברית של השיר המלא הזה למשבר הקורונה)(אני די בטוח שצירפתי בעבר)(אבל אני אצרף שוב בגלל שאת מתעקשת)
נראה לי שראיתי שהיא כתבה משהו שהיא באמצע של פרויקט גדול אחר ובגלל זה היא כמעט לא מוציאה סרטונים, אבל שיכול להיות שעכשיו בגלל הקורונה יהיה לה זמן לעשות משהו ליו-טיוב שלה. כלומר מעבר לדבר המאוד קצר הזה.
&nbsp
Birthday בהחלט יפה יותר מOpenly Straight.
בכל מקרה יש מה לדבר עכשיו
ויותר כשתסיימי את ספר ההמשך (בעצם סיימת כבר?)
ואני שמח להיות הספרן שלך (אבל אני רוצה תמלוגים מאמזון)

didalf

Well-known member
חחחחחחח התמונה

רלוונטית באותה מידה

לאדעת למה אני עדיין נוסעת לעבודה ולא אמרו לכולם לעבוד מהבית אבל בתכלס אני מעדיפה ככה. יש לי סיבה לצאת מהבית ושני מסכים גדולים ולא לפטופ קטן.
&nbsp
אני לא מכירה את הספר ולא ראיתי גרסאות קודמות (כבר ננזפתי ע"י ליאורה) אז לא היו לי דעות קדומות לגבי איימי. אח"כ קראתי שהיא נחשבת לדמות הכי מעצבנת והיא אכן הייתה מעצבנת אבל בקטע טוב וממש אהבתי את השחקנית. יש לה איזה צרידות בקול שמזכירה לי את סקרלט ג'והנסון אז אני רוצה לראות אותן יחד כבר.
&nbsp
החבלים זה כי היא באיזה במה גבוה וצרה שנוסעת מעל הקהל אז שלא תיפול.
אני שמחה שראית (ושמחה שהפולניות שלי עבדה
), אבל לא מבינה מה יש לו לאהוב אני ממש התרגשתי מאיך שהקהל עונה לה

&nbsp
נהנהנהנה בן שלי
נעשה קליימיישן ונכין קלזון ביחד.
&nbsp
אני גם לא חושבת שפרנק עונה על הקריטריון שלי התלבטתי לגביו
אבל אני נוטה לכתוב את ההתלבטויות שלי כחלק מהתשובה.
&nbsp
וכן סיימתי גם את ספר ההמשך אתמול.
&nbsp
אוקי חשבתי שלא ראיתי את הסרטון של היפה והחיה ששמת אבל בעצם נראה לי שכן

למעלה