04/2020 – מסתגרים - סיכום חודש

מילי08

Well-known member
מז"ט! זה באמת מספק

אני זוכרת כמה שנאת את מרתה. אני חושבת שהייתי מהבודדים שדי אהבו אותה.

אוסווין

Active member
כולי התנצלות על זה עכשיו חחח.

למדתי להעריך אותה ואמן ויחזירו אותה. היא מהבודדים שאשכרה יכולים לחזור בלי צורך בtimey wimey, מה גם שהשחקנית עדיין נראית אש.

אני מאוד אהבתי אותה Sense8 - ראית?

בדוקטור הו אף פעם לא שנאתי אותה. היא פשוט לא הייתה אהובה עלי כמו רוז ודונה.

אוסווין

Active member
ראיתי קצת כשזה יצא, לא הצלחתי להמשיך.

תמיד התכוונתי להמשיך אבל משהו בה היה לי כבד מידי.
שנאתי אותה בדוקטור הו כי ממש היה קונצנזוס של לשנוא אותה ואת קו העלילה שלה. אחרי זה כשבחנתי אותה בעיניים של אדם שאשכרה חושב בשביל עצמו הבנתי שאני דביל ושהיא אחלה חח.

מילי08

Well-known member
באמת היה קטע כזה של לשנוא אותה

ותמיד אמרתי שהבעיה היא אופן הכתיבה שלה ויצירת הדמות. מרופאה חכמה וחזקה, הפכו אותה בפרקים הראשונים לנערת תיכון מאוהבת, ואחר כך היה קשה להשתחרר מזה.

כן יש משהו כבד בSense8

ושונה באופן מוזר.
הבעיה העיקרית היא שיש 8 עלילות שונות שרק נוגעות זו בזו למשך הרבה זמן.
לוקח זמן בשביל להרגיש ממש בתוך העלילה באופן מלא...
אני לא יודע איך לתאר את זה בלי להרוס משהו.
&nbsp
בכל מקרה - היא דורשת השקעה מהצופה שאני יכול להבין שלא כל אחד יש לו כוח לתת.
אבל זה שווה את זה כי היא מרהיבה בדרך שאף סדרה אחרת לא יכלה לעשות כי היא ממש צולמה באיזה 9 מדינות ברחבי העולם, זה מאוד מורגש ומשולב באופן מעניין.
חוץ מזה הפחד עם סדרות מורכבות כאלו הוא תמיד שהן יבוטלו ולא יקבלו סיום הולם. הסדרה הזאת בוטלה אחרי עונה 2, אבל אז קיבלה חידוש לפרק נוסף באורך של סרט שסוגר דברים.

התשובה שלי היא לחלוטין מסיכה

אני מאוד מסכים עם מה שאומרים בקמפיין הצ'כי לגבי זה (סרטון מצורף)
&nbsp
היו כל מיני אמירות בשבועות האחרונים נגד השימוש במסיכות, אבל לדעתי זה נועד למנוע את המצב שאנשים חטפו ואגרו מסיכות כמו מטורפים.
&nbsp
אני מסכים במידה רבה עם מה שעדי
אמרה שמסיכות זה יותר כדי לא להדביק מאשר לא להידבק (אם כי זה בטוח גם עוזר לא להידבק) אבל תכלס החשיבות של לא להדביק היא מאוד מאוד חשובה.
כמובן שרובנו חושבים הרבה יותר על לא להידבק מאשר לא להדביק, אבל העניין הוא שאנחנו באמת לא יודעים מתי יש לנו את הוירוס. חוץ ממקרים בודדים בודדים אולי, רוב האנשים שהדביקו אנשים אחרים באמת לא האמינו שהם חולים או שיש סיכוי שהם חולים. ובגלל שהם לא האמינו שהם חולים הם היו במצבים שבהם הם הדביקו אחרים.
לכן לדעתי חשוב תמיד לחשוב שיש לנו את המחלה מהבחינה שלהזהר שלא להדביק אחרים ולא רק לא להידבק מאחרים.
&nbsp
ואלו היו 60 שניות שלי רציני בנושא.
&nbsp
באלכוג'ל באמת השתמשתי כמעט רק כשיצאתי באמת. למשל כשנכנסתי לסופר וכמובן כשיצאתי מהסופר. בבית אני משתמש בסבון רגיל.

didalf

Well-known member
זה נכון באמת

שאנחנו לא יודעים אם אנחנו מדבקים אז בסדר שיהיה מסכה.

kordilia snake

New member
מסכה

נכון זה מעצבן וזה לא הכי נוח ואחרי שעה עם זה, שאתה מריח רק את הפה של עצמך זה גם דיי דוחה (גם אם לפני ששמת אותה צחצחת שיניים או לעסת מסטיק) אבל זה עדיף על פני הרס של העור בידיים והריח שזה עושה להן.

מילי08

Well-known member
וואלה? לא חשבתי על עניין הריח

אני לא משתמשת אז לא יודעת. נשמע דוחה..

limors2

Active member
ממממ אלכוג'ל

מעדיפה ידיים נקיות+שימוש יתר בקרם ידיים על מסיכה שתחמם אותי. אבל עדיין לא השתמשתי באחת, אז לא יודעת אם וכמה הן באמת מחממות.
&nbsp
רק אני עוד לא השתמשתי בזום?

LeAnnDylan

Well-known member
גם אני לא

אין לי כוח להוריד שום דבר לטלפון ובטח שלא בא לי לעשות שיחות וועידה עם אף אחד.
מעטות הפעמים שאני טורחת להשתמש בפייסטיים, ועד שכן, זה מספיק מתיש אחד על אחד

didalf

Well-known member
אני גם לא השתמשתי בזום

בעצם רק שיחה עם סבתא שזה יותר אמא מנסה להסביר לה מה עושים ואני עומדת מאחורה

אני מאוד מקנא בכן

יש לי ותר מידי פגישות זום שקשורות לעבודה וכבר נמאס לי לחלוטין מזה

limors2

Active member
אנחנו משתמשים בעבודה בTeams

מניחה שזה על אותו עיקרון, אבל אין לי מצלמה אז יש לי חופש לשחק קנדי קראש/לעשות מה שבא לי ולמלמל מדי פעם.

dory38

New member
מסיכת בד תוצרת בית

המסיכות שמוכרים בחנויות הפארם יקרות (קניתי ברוב פראיירותי צמד), לא מאפשרות לנשום ומגדילות את הסיכוי למות מחוסר אוויר יותר ממחלת הקורונה.

reasonforall

Active member
אני? אדום?

אז באמת הייתי יותר פעיל. במקום לצאת מהבית אני יוצא לפורום, ולא, אני לא מתכוון למועדון הבאר שבעי

בקושי יצאתי מהבית בשבועות האחרונים כי בעיקר עובד מהבית. מזל שיש לי את הפריווילגיה הזו.
אלכוג'ל או מסכה? אלכוג'ל מגעיל אותי ולכן אעדיף מסכה (ואם חייב אז גם כפפות), אבל ברור שהמסכה היא לא מה שתציל אותי מהידבקות.
&nbsp
הופתעתי לראות 45 שנה לסדרה הבריטית, כי אני מכיר Survivors חדשה יחסית. אז מתברר שמה שאני ראיתי היה בכלל רימייק. אגב, הייתה סדרה דיי טובה.
&nbsp
אז שיהיה חודש טוב וחג שמח!

למעלה