דיוני סדרות לסוף השבוע

אוזארק Ozark פרק 3X06

כרגיל מאוחר לי מידי בשביל השיט הזה.
&nbsp
יואו הקטע בהתחלה עם הפסיכולוגית רק הלך ונהיה הזוי יותר ויותר.
מזה שהם מתווכחים כל כך בלי לומר באמת את הפרטים
לזה שהפסיכולוגית מספרת להם ששינהם שיחדו אותה (והתגובות שלהם
)
ואז שהם פשוט שופכים את כל הסודות שלהם בלי לחשוב על כך שהיא יושבת שם ומקשיבה.
ואז כשהוא שואל אותה בסוף מה היא רוצה כדי להשאר שקטה והיא אומרת שזה לא כסף... זה המון כסף

&nbsp
חשדתי שהרכב שעוקב אחרי מרטי זה קרטל מתחרה ולפי מה שקרה בסוף זה כנראה נכון.
לרות' היה מזל גדול שהבחורים של המאפיה היו מניאקים וחנו רחוק וגם שבן וג'ונה עקבו אחריה.
&nbsp
*אגב, אני בשום שלב לא הבנתי מה בעצם הקטע של העיסקה של מרטי עם המאפיה. הם מביאים לו מזוודות של כסף, אבל למה? הרי הם הביאו את זה עוד לפני שהוא התחיל לכבס שם?
&nbsp
זה היה ברור שמתישהו מלחמת הקרטל תגיע אל משפחת בירד. תכלס מוזר שהם לא פשוט חיסלו אותו כשהם יכלו.
&nbsp
כרגיל החיים המוזרים של משפחת בירד - משחקי שולחן כשהם מסתגרים בבית כי מי יודע מי בחוץ מאיים עליהם.
&nbsp
אם אני מבין נכון רות' לא הולכת לומר לבן לקחת את הכדורים שלה. כי כנראה היא מספיק אידיוטית כדי להעדיף סקס טוב לזמן קצר ואולי לא ממש מאמינה לוונדי לגבי מה יהיה איתו ללא תרופות.
וברור שבחור דו קוטבי באמצע כל מה שקורה שם זה הולך למקומות מאוד רעים.
&nbsp
דברים מסתבכים גם עם הילדים שנעצרים וזה מסבך דברים של וונדי והלן.
&nbsp
אני בעצם לא יודע, אבל אולי הבחור שהיה מודיע של הFBI הוא אחד מאלו שבאו עם המשאית ונרצחו. זה יהיה נחמד.
&nbsp
חוץ מזה יש עוד עלילות דארלין. היא רוצה לחזור לעיסקה שלה עם הקרטל (וואו, הזוי שהיא בכלל חושבת שהם ירצו לחזור לעבוד איתה). ואז היא פונה למפקד המשטרה כדי שיעזור לה למכור את הסמים שלה?!?
לא ברור לי בכלל למה הוא מסכים לעזור לה ויוצא נגד מרטי. איזה כוח עוד יש לה בכלל?

reasonforall

Active member
פרק 6

אז השיחה עם היועצת נישואין התדרדרה במהירות, אודות ליועצת עצמה

השיחה התחילה ואני חש כל רגע שהיא הולכת להתפוצץ. ואז זה קרה.
היועצת הגרועה תמשיך לקבל כסף, והרבה.
&nbsp
היחסים בין ווייאט ודרלין ממשיכים להיות קריפיים. רות' מנסה להתפייס עם ווייאט אך עדיין קשה לו לסלוח. מאמין שיחזור אליה, כנראה כשיהיה בצרה.
דרלין פונה למשטרה המושחתת שיעזרו לה, WTF. מה היא מצפה שיעשו?
&nbsp
עוקבים אחרי מרטי. אין לי מושג מי. קרטל נוסף? איזה קרטל? זה פתח לבלאגן שלם. אם מדובר בקרטל או ארגון חזק הרבה יותר, ה-FBI ירצו להפיל אותו ומרטי וונדי יוכלו לסייע.
&nbsp
בן (שמצבו מתדרדר) וג'ונה עוקבים אחרי רות', וככל הנראה גם מצילים לה את החיים.
הבחור שמשתף פעולה עם ה-FBI נמצא שם, והרכבים המסתוריים מגיעים, יורים בו ובשאר, ומפוצצים את המשאית.
&nbsp
&nbsp

Lhuna1

New member
אוזארק עונה 3 פרק 6

כן השיחה עם היועצת

אהבתי גם את הפרצוף שלה אחרי שנגמרה ההתפרצות שלהם שבה הם חשפו הכל, אחרי שכל הזמן היא חשבה שהם מדברים על דברים רגילים וסתם דרמטיים כשהם אומרים דברים כמו "זה מסוכן" ו"זה יגמר במוות", ואז פתאום היא מגלה שזה הכל היה רציני ולא מטאפורות.
(האמת שבמשך כל ההתפרצות שלהם אחד על השני אני גם חשבתי שמה אם היועצת בעצם עובדת בשביל עוד מישהו, נגיד הקרטל או ה-FBI ומקליטה אותם או מדווחת על כל מה שהם יגידו. הרי זה לא קשה לכל הגורמים האלו שעוקבים אחריהם לדעת שהם הולכים אליה, אז זה גם יכול היה לקרות. אבל בסוף מתברר שלא.)
&nbsp
&nbsp
לגבי זה שוונדי זורקת את מרטי מהבית - זה קטע שכבר מזמן מטריד אותי בסדרות וסרטים שכשזוג נשוי רבים אז האישה זורקת את הגבר מהבית, פשוט אומרת לו את זה, וזה כאילו מובן מאליו שיש לה זכות להחליט על זה והוא מגורש. הבית הרי שייך גם לו מבחינה חוקית.
זה מן קטע "ג'נטלמני"? שכאילו אם נפרדים אז אוטומאטית הגבר צריך לצאת כדי שהאישה לא תצטרך? כי לגבר זה קל יותר? אם היא מחליטה על הפרידה, למה שהיא לא תעזוב את הבית בעצמה? זה בגלל שהיא צריכה יותר להשאר איפה שהילדים?
האם זה כמו שתמיד ברור שאם רבים אז האישה תמיד יכולה להגיד לו "אתה ישן הלילה על הספה"? כאילו, המיטה שייכת גם לו, למה יש לה זכות אוטומאטית לגרש אותו משם, ולא ללכת לישון בעצמה על הספה?
&nbsp
אבל סטיתי מהנושא.
&nbsp
עפ כל הכבוד לריב שלהם, וונדי ומרטי לדעתי ממש טיפשים וחסרי זהירות כשהם נפרדים עכשיו כל כך במופגן. חשבתי שנאבארו והלן הבהירו להם באופן ברור שהם מסתכנים מאוד בזה שיהרגו אחד מהם אם הם לא יהיו ביחד ויסכנו בזה את הכל.
&nbsp
בכל אופן נראה שמרטי באמת עובד על התוכנית שלו להסב את מיה, לפחות לפי המבטים והתגובות שלו כשהוא אומר לה שהוא עוד לא יכול לחתום ולא סומך עליה. זה נראה כמו חלק מהתוכנית שלו, למרות שעדיין לא ברור לי איך הוא יעשה את זה.
&nbsp
ועכשיו גם המלחמה של נאבארו עם הקרטל השני הגיעה אליהם. רק זה היה חסר.
&nbsp
ואני ממש דואגת איך תגמר העונה הזאת בשביל רות'... במיוחד כשהיא אומרת לבן שהיא "חסינה"...
&nbsp

שימו לב
לא לכתוב ספוילרים לסדרה קומיוניטי

לא כולם כבר ראו את הסדרה.
זה אומר שדברים כמו איזה דמויות היו ואיזה אולי עזבו לכתוב רק בתוכן של הודעה ורק עם סימון של ספוילר בכותרת ההודעה.
&nbsp
אני לא הקפדתי על זה בשרשור הקודם וזאת הייתה טעות.
גם פרטים על מה שקורה עם דמויות או מערכות יחסים של דמויות לכתוב רק בתוכן של הודעה ורק עם סימון של ספוילר בכותרת ההודעה.
וכמובן גם פרטים של עלילות של פרקים אינדיבידואלים לכתוב רק בתוכן של הודעה ורק עם סימון של ספוילר בכותרת ההודעה.
&nbsp
&nbsp
נ.ב. זה ניסיון שלישי שלי להעלות את ההודעה הזאת, אני מקווה לגלידה

didalf

Well-known member
פה הייתה טעות בשרשור

אז הנה תמונה של פיונה בלי סיבה.

מילי08

Well-known member
וויסקי קאווליר

אז ההתלהבות שלי היתה מוקדמת.
הפרק הראשון באמת היה מגניב ושונה, אבל אחר כך התחלתי להבין את הרעיון.
מאוד דומה לסדרות כמו העוקץ (אפילו יש להם בר משלהם. מה עם מקוריות, אנשים?!)
מסתבר שזו עוד סדרה נוסחתית, אבל היתרון שלה מבחינתי זה שהיא קצת יותר קלילה.
משחק שם הבחור ששיחק את כולם שונאים את כריס והוא ממש חמוד וחתיכי בתור בוגר (אם כי לא שרדתי את כולם שונאים...)

אוסווין

Active member
מישהו ראה את הגרסא האמריקאית לתאג"ד?

אני בעצמי לא ראיתי, סתם סקרן לדעת אם מישהו כן. נזכרתי בזה כי מילי כתבה למעלה על ויסקי קוואליר וגם לתאג"ד שלהם יש ויסקי בשם של הסדרה. ראיתי אשכרה אפס דיבור עליה אני אפילו לא יודע אם חידשו אותה לעוד עונה. מישהו ראה?

את הישראלית חידשו לעוד עונה

וידוע שתומר קפון לא המשיך ובמקומו הביאו את דניאל ליטמן,
ואני יודע שהם צילמו אותה, והיא הייתה אמורה לעלות
אבל בטח בגלל הקורונה זה נדחה...

מילי08

Well-known member
שמעתי עלה ביקורות סותרות

חלק השוו למלכוד 22 וחלק קטלו לגמרי.
אולי אני אדגום אותה.
את תאג"ד לא ממש אהבתי. דמויות מעצבנות, ולתומר קפון יש הבעת פנים אחת.

אוסווין

Active member
תאג"ד הייתה גם לי קשה.

לא הפריע לי לצפות בכולה. אני בעיקר זוכר שהתעצבנתי על זה שתומר קאפון הוא דמות מושלמת. אפילו הלסבית שוכבת איתו. בלי שום הסבר, בלי שום חשיבות לעלילה, פשוט כי הוא תומר קאפון והוא מושלם.

didalf

Well-known member
סמוך על סול 5X07

איך אני אוהבת את ג'ימי וקים
איזה חמודים

אז קים וג'ימי הולכים להתחתן מסיבה משפטית לחלוטין, הם אפילו לא טרחו לדאוג לטבעות וקים אפילו לא לובשת שמלה לבנה או מראה שמץ של התרגשות. אבל בטקס עצמו כשהתחילו הנדרים פתאום ההתרגשות התחילה לחלחל והעיניים שלהם נצצו וזה היה חמוד.
כמובן שאני איבדתי את הסצנה ברגע שנכנס השופט שחיתן אותם וזה היה קרמיט משיימלס - זה שתמידדדדדדדד יושב בבר. ברגע זה הסצנה איבדה אמינות בעיניי כי קרמיט לא יוצא מהאליבי ובטח לא שופט מכובד
ובדיוק קודם חשבתי על שיימלס בגלל סיטואציה דומה שהייתה בעונה האחרונה.
ואז כל אחד הולך לעבודה, וג'ימי שוב מסתבך עם לאלו, וכשבערב קים שואלת את ג'ימי מה הוא עשה היום הוא רק אומר "התחתנתי" ואני כזה "וואו לא עברו 5 דקות הוא כבר משקר שוב" וגם במקביל "יאאאאאאאאאא חמודיםםםם
" כי זה גרם לקים לחייך ולג'ימי לקחת אותה כמו כלה לחדר לסצנת סקס מפתיעה למדי בעולם של ש"ש. אבל ג'ימי בכל זאת מרגיש אשם ומספר לקים על לאלו - "הרגשתי דחף לא לספר לך אז חשבתי שכדאי שאני אספר לך" איזה משפט חמוד
והיה כזה מוזר ויפה לראות את קים עם שיער פזור ולא רשמית. וקים נראתה בהלם וקצת מפוחדת אבל היא גם שמחה שהוא סיפר לה והם חזרו לענייניהם

קודם לכן בעבודה קים והבוס שלה די מתחננים עם חייהם מול מסה ורדה בפגישה שהולכת לא משהו, אבל קים מחליטה שהיא לא מקבלת את זה, חוזרת לקווין ודופקת לו נאום מעולה על זה שהוא אשם כי הוא לא הקשיב לעצות הטובות שלהם, מלכה
במיוחד מדהים שהיא הצליחה להפוך את זה עליו כאילו מאחורי הקלעים היא לא פעלה נגדו.

לאלו מזמן את ג'ימי להיות העו"ד שלו עכשיו כשהוא נעצר, משומה תחת השם חורחה דה גוזמן. הייתי נורא מבולבלת לרגע כי היה לי ברור שזה לאלו אבל לאלו זה קיצור לאדוארדו וגם איפה הסלמנקה. אז מה לאלו שוהה בארה"ב תחת שם בדוי כל הזמן הזה? אניוואיי לאלו לא רוצה עסקה ולא משפט אלא שחרור בערבות. מה שהיה בלתי אפשרי אם זה לא היה במקרה גם האינטרס של גאס. להבנתי גאס לא יכול לטפל בלאלו כל עוד הוא בארה"ב. כיוון שברגע שלאלו יושחרר בערבות הוא כנראה יברח למקסיקו גאס יוכל לטפל בו שם. לכן אחרי שגרם למעצרו והבין שהוא עדיין צרה מהכלא הוא עוזר לשחרר אותו. אז אם לג'ימי עוד הייתה התלבטות כלשהי לגבי האם לעזור ללאלו ולהיות חבר של הקרטל, וגם לא ראה אפשרות שזה יהיה אפשרי בכלל, מייק לא השאיר לו ברירה וגם נתן לו את הפתרון. אני תוהה אם זאת הייתה התוכנית מהתחלה לעצור אותו ואז לשחרר אותו כדי שיברח למקסיקו. נשמע מתאים למייק וגאס, אבל מצד שני מייק נראה כועס ומופתע כשנאצ'ו אמר שלאלו עדיין מנהל את העסק מהכלא.
אז ג'ימי מצליח לשכנע את השופט לשחרר את לאלו בערבות תוך שהוא מרגיש רע כשהוא רואה את המשפחה הבוכיה של המסכן שנרצח.

שם הפרק הוא JMM - ג'יימס מורגן מ'קגיל. וגם כמו שג'ימי אמר כשלאלו שאל אותו מה משמעות ראשי התיבות האלה - "ג'אסטיס מאדר מוסט", או כמו שלאלו הציע - "ג'אסט מייק מאני". בסוף אנחנו רואים את ג'ימי מסתכל על המשפחה מאחורי קיר כשחצי מהפנים שלו משתקפות עקום בקיר והוא נראה חצוי, צריך להחליט מה ראשי התיבות של השם שלו מייצגים.

ואז הווארד צץ ועדיין מנסה להיות נחמד למרות שהוא יודע כל מה שג'ימי עשה לו, וג'ימי מתפרץ עליו, ולהאוורד סופסוף נמאס להיות נחמד אבל לג'ימי עוד יותר נמאס והוא יוצא עליו מול כולם.

בינתיים גאס באיזה כנס של מדריגל מדבר בהתלהבות ונחמדות על העופות שלו, ואח"כ מסתבר שגם לידיה שם והבוס מעורב בעסקי בנית המעבדה. אני עדיין לא בטוחה אם גאס לא הרעיל אותו כי הוא היה נראה קצת חולה כזה הבוס

גאס מקבל מנאצ'ו מידע שלאלו רוצה לשרוף את המסעדה אז אין לו ברירה אלא לעשות את זה ויחד עם נאצ'ו הוא הולך להשמיד סניף. בזמן שגאס מסדר שם את העוף שיחליק לשמן באלגנטיות נאצ'ו מרסק את המקום כדי שיראה כמו פריצה, אבל אני מאמינה שהוא גם נהנה להוציא עצבים על כל מי שמחזיק אותו באיומים במשחק הזה שהוא רוצה לצאת ממנו.
ואז המקום מתפוצץ וגאס לא מסתכל אחורה כי בחורים מגניבים לא מסתכלים על פיצוצים

ראיתי את הפרק
גם לפרק וגם לשובר שורות

אני חושב שהמנהל הזה של מדריגל הוא זה שראינו בשובר שורות שנכנס לפאניקה כשהמשטרה באה אחריו אחרי שהתגלה הכל על גאס. אם אני זוכר נכון הוא התאבד.
מעניין הגילוי שזה מישהו שעוד היה עם גאס בעסקים כשגאס היה בסנטיאגו.

גם אני שמתי לב מיד לכך שהשופט בחתונה זה קרמיט.
וזה הזכיר לי שגם ראיתי את קרמיט לפני איזה שבועיים בקטע של מחלקת גנים ונוף שראיתי במקרה (אני חושב באספת תושבים על הTime capsule שלהם)

מעניין הקטע שלקים אין שם שני. כלומר מעניין אם יש לזה חשיבות כלשהי סמלית או לא סמלית.
ומוזר לי גם הקטע הזה שלאמריקאים זה כל כך מוזר כשלמישהו אין שם שני. מה הבעיה שלהם?

בכל מקרה החתונה הייתה חמודה. אבל לא עד כדי כך אכפת לי מהזיווג של שניהם.
אבל זה כן גורם לי עוד יותר להסתקרן לגבי מה יקרה איתם בעתיד שהיא לא נמצאת שם בשובר שורות.

*זה גם מזכיר לי שפעם דובר על כך שג'ימי הזכיר את לאלו באחת ההופעות הראשונות שלו בשובר שורות.

גם אני חשבתי שזה חמוד מאוד ומשמעותי כשג'ימי אומר לקים "יש לי משהו שאני לא רוצה לספר לך, ולכן כנראה אני צריך לספר לך".

היה עצוב שג'ימי היה צריך לראות את המשפחה של האדם שלאלו הרג במשפט. אבל גם הרגיש ששיחקו את זה חזק מידי. כלומר יש המוני עורכי דין של רוצחים, זה לא משהו כל כך ייחודי. ומרגיש מוזר שמדגישים את זה כל כך כאילו ג'ימי הוא האדם הכי מוסרי בעולם.

אבל כן אהבתי את ההסבר שלך על כך שהפנים שלו היו חצויים כמו שהוא היה חצוי.

נראה לי ברור שלאלו צריך עכשיו לברוח למקסיקו. אבל יחד עם זה נראה לי מוזר שהוא באמת יעזוב. כלומר מבחינה עלילתית נראה לי מוקדם מידי וקל מידי.

ההתפרצות של ג'ימי על האוורד הייתה חזקה מאוד.
אבל נראה לי מוזר שג'ימי מאשים את האוורד במוות של צ'אק. איך בראש שלו האוורד אחראי לזה?

הסצנה של גאס הולך עם הפיצוץ מאחוריו מרגישה צפויה מידי וגנרית מידי בשביל סדרה כזאת.
אבל עדיין מגניב תמיד.

didalf

Well-known member
תגובה

כן ראיתי בפייסבוק זה המנהל של מדריגל שהתאבד ובחיי שאני עדיין לא זוכרת את זה. שוב מפתיע אותי שאתה זוכר

&nbsp
וכן אני גם תוהה אם זה שאין לה שם שני אומר משהו. באמת נדיר אמריקאים בלי שם שני. באמת מה קטע שלהם?

&nbsp
כן יש הרבה עו"ד של רוצחים אבל אולי לכולם היה קשה עם זה בהתחלה, אנחנו לא מכירים אותם. וגם את ג'ימי למשל אם היינו רואים אותו נותן נאום ג'ימי כזה לתקשורת אחרי משפט של רוצח לא היינו מדמיינים שהוא בכלל הרגיש אשם טיפה קודם, רק חושבים שהוא עוד עו"ד חלאה שמייצג חלאות.
&nbsp
בעונה שעברה אחרי שצ'אק מת הרי הווארד האשים את עצמו, נראה לי כי הוא פיטר את צ'אק וזה לדעתו גרם לתהדרדרות של צ'אק. הווארד בא להתודות לג'ימי שהוא מרגיש אשם במותו של צ'אק ומאז ג'ימי די ניצל את זה להפיל את האשמה על הווארד.

כן זה מוזר מה אני זוכר

אני זוכר את ההתאבדות של הגרמני הזה מלפני איזה 7 שנים
אבל אני בקושי אפילו עכשיו מצליח להזכר בסצנה שתיארת עם האוורד.
אולי עוד 6 שנים אני אזכור אותה טוב יותר.
&nbsp
בכל מקרה, כם זה הסבר טוב באמת לכך שג'ימי מאשים אותו, אם כי זה ברור שהוא עושה את זה כדרך להתמודד עם זה שהוא מרגיש אשמה (ובאמת הוא הרבה יותר אשם)

אוסווין

Active member
הארלי קווין עונה 1

סיימתי עכשיו, אחלה אחלה אחלה נהניתי מאוד. אני חושב שזאת הייתה ה-דרך לכתוב את הפרידה שלה מהג'וקר. זה שזה קרה לאורך 13 פרקים שלמים שבחלקם היא אפילו חזרה אליו הרגיש כאילו הם ממש רצו לכתוב את זה כמו שצריך. סיימתי גם בדיוק בזמן כי היום מתחילה העונה השנייה. נראה לי אבל שאחכה שיצאו עוד פרקים, אני אוהב תמיד שיש לי את האפשרות לראות עוד פרק.

limors2

Active member

היה מעולה ממש, ואני קצת מתבאסת שלא ראיתי בבינג' כי לקח לי זמן לקלוט שהעונה היא בעצם סיפור מתמשך אחד ולא סתם stand alones עם עלילה כללית. עשו עבודה מעולה, גם בכלליות וגם עם ההתפתחות האישית שלה

אבל אני אל חושבת שאצליח להתאפק ולא לראות כל פרק חדש ברגע שהוא יצא, נהניתי מהסדרה יותר מדי.

למעלה