דיוני סדרות לאמצע השבוע

Lion_Heart

Well-known member
יש גם את

THE LOVE BOAT
TIME TUNNEL
VOYGERS
THE Phoenix
Buck Rogers in the 25th Century
ועוד ועוד

מילי08

Well-known member
חחח, אני שמחה שאני מעוררת עניין

ושזה גרם לך לבקר בפורום.

Lion_Heart

Well-known member

TBH אני מבקר פה כמעט כל יום...פשוט אין לי מה לכתוב...מצער למדי
מצד שני , תודה על העזרה!
ואשמח לדבר על כל סדרה(שצפיתי בה)

מילי08

Well-known member
נו. בוא נמצא לנו משהו לראות

כרגע לא בא לי לחזור לדברים שכבר ראיתי אלא מחפשת סדרות חדשות.
חוץ מסיי-פיי ופנטזיה, מה עוד אתה רואה?

Lion_Heart

Well-known member
אוכל

מקגיוור...צריך להתחיל עם העונה הרביעית
תכניות אוכל!
שונא דרמה...קומדיות טובות אין(לדעתי)
אימה לא נותנת לי לישון...
אני מסכים ש לא בא לחזור למה שראינו קודם...אבל כרגע אין שום דבר מענין!
לפחות שום דבר שאני רואה

מילי08

Well-known member
:-\ בעיה

אין לי סבלנות לריאלטי על כל סוגיו, כולל אוכל.
דרמה- תלוי. אם זה האנטומיה ודברים כאלה אז לא, אבל אם זה אורות ליל שישי אז כן בגדול.
אימה אני גם לא אוהבת.
קומדיות -באמת יש מחסור חמור.
מקגיוור- אין לי סבלנות לסדרות נוסחתיות שעסוקות בלהיות מאגניבות.
בקיצור, בעיה.

Lion_Heart

Well-known member
הממ...

גם לי אין ממש סבלנות לריאליטי...אלא אם כן זה ממש מוזר
חלק מהסיבה שאני אוהב את מקגייור זה הנוסחתיות שלו
, והיא באמת מאגניבה!
בקשר לקומדיות, אני ממליץ על Angie Tribeca
ואם את בקטע של סדרות ממש ישנות POLICE SQUAD
, אגב...את CR ניסית? יש לך המון זמן כרגע!

מילי08

Well-known member
רק העניין של 3-4 שעות פרק.. לא יודעת אם יש לי כוח לזה

אבל זה נושב בראש. מתישהו יקרה

מילי08

Well-known member
כן, אולי היום. כי כל התוכניות שלי ממש משעממות אותי כרגע

Lion_Heart

Well-known member
אה,כן

ושעשועוני אוכל כגון guy's grocery games זה הדבר הכי מצחיק בעולם,רקאומר

מילי08

Well-known member
Timeless עונה 2

אז צלחתי את כל הסדרה. אני יכולה להבין למה היא בוטלה מהר. השקיעו ברעיון בלי לחשוב עליו עד הסוף! כל כך הרבה בעיות שזה מעצבן.
קודם כל העניין ההיסטורי. היה יכול להיות יותר הגיוני בעיני אם הם היו משנים את ההיסטוריה למה שאנחנו כבר מכירים. כלומר היו יוצרים בסדרה איזו עובדה היסטורית מומצאת ואחר כך משנים אותה להיסטוריה המציאותית. היה מטופש בעיני שהיו צריכים לשנות עובדות מהותיות בכל פרק.
בעיה אחרת היא כל הנושא של מסע בזמן. לא היה ברור בכלל מה הסיבה ומה התוצאה כי לפי הסדרה הכל קשור זה בזה באופן בלתי ניתן להפרדה, וגם לא הסבירו שום דבר - למה קורה, מה ההגיון מאחוריו, כלום. פטרו את הכל בהגיון ש"זה מסע בזמן".
הרעים - עד עכשיו לא ברור לי מה ריטנהאוס ניסו בעצם לעשות. רצו לשנות את ההיסטוריה אבל איך? לצורך מה? מה הקשר והחשיבות של השושלת המשפחתית של ריטנהאוס? וכצפוי בסדרה לא אפויה עד הסוף, אז גם הרעים כמובן עסוקים בלפגוע זה בזה כל הזמן עד שבסוף אין רעים כי הגיבורים מצליחים להעלים את ריטנהאוס והכל נפתר בלי תקלות. ועבור הטובים הכל כמובן בא על מקומו בשלום.
גם הרגיז אותי הפתרון הקל שלהם לכל דרמת האהבה של לוסי - וויאט - פלין - ג'סיקה. לא היתה באמת דרמה או דילמה. כדי שלוסי ו וויאט יוכלו להיות ביחד, אז העלימו, תרתי משמע, את ג'סיקה ופלין. כאמור, אין ממש דילמה ואין דרמה.
בקיצור - בלאגן מאכזב.
הצלחתי לראות את הכל כי אם מתעלמים מהקשת העונתית המחורבנת, כל פרק כשלעצמו היה סביר, סיפק הצצה מעניינת להיסטוריה עם הרבה כבוד לנשים, וגם כי וויאט די חלומי ויאמי.

אוזארק Ozark פרק 3X05

*החלטתי שאייקון של שייט יתאים לסדרה. אם כי אייקון של קזינו
כנראה יותר יתאים כרגע, אבל יכול להחשב כספוילר.

טוב מאוחר יותר ממה שתכננתי אז אין לי זמן להאריך, אז אני אנסה למהר.

עוד פרק מצוין ואני מת על הסדרה הזאת.
אני מת על זה שבמשך שעה אני במתח כיפי ושוכח מכל שאר הבלגאן.

אז מרטי חוזר וזה לא כמו שציפיתי. הוא עכשיו לחלוטין בתוך זה. הוא אדם במשימה. אז המצב עם וונדי ממש התהפך.
זה עוד יותר מודגש כשבסוף היא יוצאת זאת שחוטפת מנאבארו.

מעניינת מאוד הגישה החדשה של מרטי עם מיה (הסוכנת FBI). אבל זה ממש קרב מוחות בינו לבינה. היא גרמה לו להודות שהוא נחטף למקסיקו על ידי נאבארו. אבל זה מקדם אותו לאן שהוא רוצה.
*מעניין מאוד הגילוי (אני מניח שזה נכון) שמיה היא זאת שגרמה לבעיה עם חשבון הבנק ושהיא עשתה את זה כדי לתת צ'אנס למרטי.

בכלל ההתנהגות של מרטי היא מוזרה מאוד (כמו שבן אמר "הוא נשמע כמו מרטי, הוא נראה כמו מרטי... אבל זה לא מרטי")
ואיזה קטע שהוא קנה את המשחק הזה מהפלאשבק שלו.

גם כמובן בהתנהגות הרגילה של משפחת בירד האב מספר לילדים על איך עינו אותו במקסיקו בזמן שהוא מגיש להם ארוחת בוקר.
אני מת על הסדרה הזאת

כשרות' נחטפה על ידי הבחורים של המאפיה הייתי בטוח שזה יהיה משהו נוראי ומשמעותי ומאוד פחדתי. אז היה די אנטיקליימקטי כשהיא פשוט הייתה צריכה להתקשר לבן שיאסוף אותה מאיפשהו.

ואם כבר בחורים של המאפיה - אני שמח מאוד ששארלוט מיד חושדת בבחור הזה שהפך למודיע של הFBI. קיוויתי אבל שתספר להלן עליו. הלן הייתה דואגת לסרס אותו כמו הסוס רק על זה שהוא מתעניין בבת שלה וזה היה חוסך כנראה בלאגן בהמשך.

יש חזרה של הבחור ההוא שאם אני זוכר נכון בעונה 1 עבד בנדל"ן ואיכשהו וונדי גרמה לו לשינוי ענק בחיים (אני כבר לא זוכר את הפרטים, אבל נראה לי שאמא שלו נדרסה בטעות) או שזה היה מישהו אחר?

ויש את המשפט של דארלין לגבי זה שהיא הרביצה לוונדי. וכמו שחשבתי וונדי ממש לא חשבה את התוכנית שלה לעומק. היא לחלוטין הייתה צריכה תוכנית טובה יותר.
מצד אחד מרטי צודק שאולי זיק בטוח יותר אצל דארלין עם כל מה שקורה אצלם.
מצד שני דארלין גם חוזרת לעסקי ההרואין מה שאומר שיכול להיות שהיא עוד פעם הולכת להיות ראש בראש נגד הקרטל (אם אני זוכר נכון אז הייתה להם עיסקה גם על גידולי הסמים)

אה כן, עוד משהו קרה. משהו ממש לא דימיינתי שאי פעם יקרה. אם כי פתאום קלטתי שזה אולי עומד לקרות בערך 15 שניות לפני שזה קרה ואת ה15 שניות האלו העברתי בתפילה שזה לא יקרה.
ווייאט ודרלין שכבו יחד.
כן. זה קרה
עכשיו אני רוצה להבהיר שדווקא אני חושב שזה נחמד שווייאט לא דחה את דארלין בגלל שהיא זקנה. אפילו נחמד שהוא לא דחה אותה בגלל שהיא נראית כמו מלאך המוות (היא כן נראית כמו מלאך המוות נכון? זה לא רק בראש שלי בגלל שאני יודע מה היא עשתה?)
אבל זה כל כך כל כך מטריד כי אני יודע מה היא. והיא באמת סוציופאטית נוראית.
כלומר אני לחלוטין יכול לראות אותה הורגת את זיק ואת ווייאט עד סוף העונה.
מבחינת יכולת לברוטליות היא ממש שם עם נאבארו.

טוב זה לקח הרבה יותר זמן ממה שרציתי ובכלל לא דיברתי על חרא של ציפורים
או על כך שהפסיכולוגית עכשיו מקבלת שוחד גם ממרטי וגם מוונדי

אני מת לרגע שהם יגלו זה על השוחד של זה.

reasonforall

Active member
פרק 5

מרטי חזר לעיניינים. לא חושב שהוא הלום קרב או משהו. זה פשוט מרטי.
היה לי מוזר לראות שמרטי מספר למיה על החשבון שהוקפא. יש לי הרגשה שהיא בכלל לא היתה חלק מזה, והוא סיפר לה בכוונה. אולי יהיה יותר מידע בהמשך.
&nbsp
רות' ובן מצחיקים יחד. אם זה כשהוא אסף אותה לאחר שכביכול נחטפה, או בצפייה בציפורים המחרבנות

&nbsp
דארלין נראית כמו גוויה מהלכת. גם אני ראיתי את זה מגיע וקיוויתי שזה לא יקרה. הדמויות בסדרה הזו כל כך אומללות, שרק מעט מהן זכו לקצת אהבה בחיים שלהם.
אני מקווה שהיא לא תנסה לפגוע בזיק, אם כי אני בטוח שווייאט יעצור אותה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

לא יודע

אני לא מתחבר ממש לזיווג של בן ורות' יחד.
אני מת על רות', אבל יש לי תחושה שבן הוא רק צרות עבורה.
&nbsp
כן, אני בטוח שווייאט ינסה לעצור את דארלין אם הוא יחשוב שהיא מסוכנת, אבל בנתיים באמת אין לו סיבה לחשוב שהיא לא בן אדם טוב.
&nbsp
בעצם חבל שהוא כבר לא בקשר עם שארלוט. כי שארלוט יודעת מה דארלין עשתה לג'ונה והיא תוכל לספר לו.
אבל נראה לי שבשלב הזה אפילו אם היא תספר לו אז הוא לא יאמין לה.

Lhuna1

New member
עונה 3 פרק 5

OMG וואייט ודארלין

כן, ראינו את זה מגיע, היה רמז עוד קודם כשהיא חפפה לו את הראש לפני המשפט זה כבר עלה בדעתי שהולכים עם זה לאנשהו... ועדיין

כי היא כזאת שטן והוא כזה ילד טוב (או לפחות היה). פשוט מפחיד אותי כל מה שקשור בה, אפילו כשהיא אומרת בחיבה לזיק "אני יכולה לחנוק אותך", כשזה בא ממנה זה מעורר צמרמורת.
&nbsp
טוב כתבת את כל הדברים החשובים.
&nbsp
יש לי בדיוק אפס זיכרון לגבי הבחור שוונדי שכנעה אותו להפסיד כסף אצלם בקאזינו.
&nbsp
אני לא חשבתי ששארלוט חושדת שהבחור הוא מודיע של ה-FBI, אני הבנתי שהיא פשוט מפחדת שהוא יחשוף בפני הבת של הלן משהו על אמא שלה, והלן איימה על שארלוט שאסור שהיא תדע.
&nbsp
אני חושבת שהוא קנה את המשחק כי זה משחק שבו הוא כבר יודע איך לנצח. משהו פסיכולוגי כזה. לא בטוחה.
אבל אני גם לא יודעת בעצם רוב הזמן עכשיו מה באמת התוכניות שלו. האם הוא באמת מתכנן להסב אותה ויודע איך לעשות את זה או שהוא באמת רוצה לקחת את העסקה שלה.
כלומר זה נראה שבאמת יש לו תוכנית להסב אותה (ואני גם מהמרת שהוא יצליח איכשהו), אבל מצד שני איך הוא יודע שהיא לא מקליטה אותה כשהוא מודה שהוא נחטף ע"י נאבארו? זה נראה כמו ראיה רצינית נגדו. למעשה גם העובדה שהוא הסכים לעסקה שלה לפני שנחטף היא ראיה לא?
&nbsp
הקטע בסוף עם וונדי והלן והסוסים והשיחה עם נאבארו היה מצמרר.
אבל שוב אנחנו רואים את וונדי בתור אחת הנבלים, מנקודת המבט של אדם תמים שהיא הרסה לו את החיים. אין פה הבדל בינה לבין הלן.
&nbsp
וונדי גם משחדת את המטפלת הזוגית
הרג אותי. אני בעיקר סקרנית עכשיו לראות מה תעשה המטפלת כשכל אחד מהם משלם לה למשהו אחר.
&nbsp
"אני מת על זה שבמשך שעה אני במתח כיפי ושוכח מכל שאר הבלגאן." - גם אני.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Don Nirtin

New member
קומיונטי 1X03

נטפליקס השיבה לחיינו את הדבר הזה (על משפחה מודרנית מוותר בכיף וכנל גם על הסדרה השלישית שאני לא זוכר אותה.)
&nbsp
בינתיים הדמות המאוסה עליי היא זו של צ'בי צ'ייס והוא לא משתלב לי טוב בקאסט. הלוואי שימות או משהו.
&nbsp
דמות אהובה....... נו, ג'ואל מקהייל. לא קשור לזה שהוא חתיך. קשור לזה שהוא הזוי וחופשי ולגמרי not give a shit. רק שיפסיק להשתמש בדגל גאווה ושלייקס גאווה בבקשה. זה מביך.

מילי08

Well-known member
באמת?! דווקא התבאסתי כשהוא עזב

אני ממש שנאתי, אבל ממש, ברמה שהרס לי קצת את חווית הצפייה, את צ'אנג. מיותר לחלוטין.

חצי חצי

מדהים כמה שהסדרה הזו עברה שינוי באמצע הריצה שלה. הייתה כל כך מדהימה בעונות 1-3, ואז צלילה חופשית. בלי מצנח.

מילי08

Well-known member
נכון, כשהתחלף הכותב או היוצר

לא זוכרת מי מביניהם.
אבל עדיין היו לא מעט רגעים טובים.
אם אני זוכרת נכון, עונה 4 לא היתה משהו, אבל עונה 5 השתפרה.
אבל ראיתי מזמן, אז כבר לא זוכרת.

למעלה