הפינה החודשית:
UP&DOWN
- מרץ 2020

didalf

Well-known member

הסיכוי שד"ר האוס יציל ככה את המצב זהה לסיכוי שמשיח יציל אותנו

kordilia snake

New member
העלילה על אנשים שכלואים בבית לא אפקטיבית

ומשעממת.
&nbsp
כמה כבר אפשר להראות אנשים עושים בינג' בנטפליקס?

The Outsider הוא ה
שלי

ראיתי את 8 הפרקים הראשונים בבינג' בתחילת החודש, איזה יום אחר כך את הפרק התשיעי ואז שבוע לאחר מכן את הפרק העשירי והאחרון.
סדרה מעולה.
&nbsp
אני גם רוצה לתת
בקטנה לארץ נהדרת שאחרי שנים שאני רואה רק חלקית ולפעמים במידה של חוסר רצון (רק בגלל שזה בערך מנהג משפחתי לראות יחד) הפכה להיות משהו שאני מצפה לו ויושב קשוב וצוחק מולו.
*כמובן שחלק מהקרדיט מגיע למצב הקורונה+המצב הפוליטי שנותנים להם המון חומר.
&nbsp
&nbsp
לא הייתה לי שום סדרה שממש איכזבה או שיעממה או הרדימה אותי.
אבל בלית ברירה אני אתן
לפרק סיום העונה של Avenue 5. דווקא די נהניתי מרוב העונה. זה לא היה להיט ענק, אבל אהבתי. אבל היו לי תקוות גבוהות יותר מפרק סיום העונה ודווקא הוא היה מהפרקים החלקים ביותר של העונה לטעמי. (לכן גם נראה לי שלא כתבתי עליו)

מילי08

Well-known member
אווניו לצערי איכזבה, כולל הפרק האחרון.

הם literally שטו בחלל ללא תכלית.

snirf

Active member
איזו היענות החודש, כיף! הקורונה עשתה את שלה
אענה גם-

אליטה 3

סדרה של גילטי פלז'ר, אני פשוט נהנה ממנה ומתבאס כל עונה מחדש שיש לה רק 8 פרקים ושצריך לחכות שנה עד לעונה הבאה.
אין עוררין שהעונה ה-1 הייתה הכי טובה (וגם הכי נועזת), אך העונה הנוכחית הייתה לטעמי מוצלחת מקודמתה. מאז ומעולם אמרתי שהסדרה הייתה יכולה להצליח(מבחינתי) גם מבלי עלילות הרצח המתחדשות שיש בכל עונה (בשביל מה?!), והקורבן העונה היה הכי מבאס שיש! למה דווקא הוא/היא?! (כדי לא להרוס למי שעדיין לא צפה) וכמובן שסיבת הרצח/המקרה עצמו היה מאולץ ודפוק.
ועדיין- מגיע לה מבחינתי ה
והעובדה שחידשו אותה לעונות 4-5

קיבוצניקים
הסדרה היומית הכי חלשה של הוט מאז ומעולם לדעתי. היו לי ציפיות ממנה כשהתפרסמה העלילה, אבל בפועל- משמימה. טוב שהיא מסתיימת בשבוע הבא.

Don Nirtin

New member
המעגל צרפת/ארה"ב.
אליטה 2

הראשונה גירסה טראשית לאותו הדבר - חבורת דיירים נכסנים לדרה ומתקשרים רק באמצעות מערכת קולי ומסכים.
&nbsp
השנייה- העונה השנייה של אליטה הייתה נוראית.

למעלה