הפינה החודשית:
UP&DOWN
- מרץ 2020

didalf

Well-known member
ממ ובכן

כרגיל לא רואה כמעט כלום אז קשה לי לענות

סמוך על סול - כי מה שלונה אמרה.
שוב מרמה ובוחרת שתי סדרות - הפלייליסט של זואי - כי היא ממש כיפית.

אלו די הסדרות היחידות שראיתי אז אין לי... אז אני אבחר במציאות. לא אוהבת את העלילה של הקורונה

אוסווין

Active member
העלילה של הקורונה לגמרי נמרחת

גם לא מציאותי שהם הורגים כל כך הרבה דמויות על מי אתם עובדים

didalf

Well-known member
כן נהיה מוגזם לגמרי כבר

מי כותב את העונה הזאת תפטרו אותו דחוףףףףףף

kordilia snake

New member
אני מקווה שיבטלו את הסדרה הזאת

העונה הראשונה שלה עד עכשיו לא מוצלחת בעליל
.

reasonforall

Active member
מעניין מה יהיה בעונה הבאה...

ואם אפשר איזה טיזר או טריילר כדי שנדע להתכונן

לחלוטין נמרח

וכאילו או שיוציאו את זה בבינג' של סופש אחד או שיעשו פרק בשבוע, אבל הקטע הזה שכל הזמן יש פרקים בלי סוף זה מעצבן
&nbsp
&nbsp
וזה לא יפה לומר, אבל לי דווקא מרגיש שהם ממש הורגים מעט אנשים. כאילו כן זה מלחיץ והכל ואני מבין את כל הקטע של עלילה פסיכולוגית על אנשים שמשתגעים כי הם לא יוצאים מהבית, אבל תכלס יחסית לגודל הקאסט הרגו רק בודדים.
כלומר ככה זה בגרסה הישראלית של התוכנית.
בגרסה האמריקאית הולכים על יותר. אם כי אני עוד לא יודע אם הם הולכים להשתגע כמו בגרסה האיטלקית. האיטלקים משום מה לחלוטין מגזימים בקטע של חיסול דמויות.

האמת שזמנו לא היה לי כוח לקריאת כתוביות עם הגרסה הסינית

ועכשיו אם כבר אני אשקיע בכתוביות אז אני אלך על הגרסה האיטלקית כי הם עקפו אותם בגדול עם המספרים

didalf

Well-known member
חכה, האמריקאית מתקרבת לשם

ובואו נודה באמת, אנחנו תמיד נעדיף את הגרסה האמריקאית.

אגב, הגעתי למסקנה מסוימת לגבי המצב

הרושם הוא שאנחנו אומנם ניצא מההסגר בעוד חודש או חודשיים (או מקסימום שלושה).
אבל כנראה עוד תקופה אחר כך נשאר עם ההנחיות של זהירות והיגיינה.
כלומר כמו שבארצות אסייתיות מסוימות אנשים עם מסכה ברחוב היה דבר שבשגרה - זה הולך להיות ככה גם בכל הארצות המערביות עכשיו. לפחות בשנה הקרובה עד שבעצם יצא חיסון ואולי בעצם כבר במידה מסוימת לעוד זמן רב כי אנשים יזכרו מה היה. ואולי אלו גם יהיו ההנחיות הרגילות.
&nbsp
זה אומר שאולי באמת כן נראה את ההשפעה של הדבר הזה בסדרות.
*נגיד בסדרת בית חולים אם מישהו מגיע עם חום וקושי נשימה אז דבר ראשון יבדקו אם זה קורונה (כמו שכיום זורקים כל מיני שמות רפואיים אחרים)

didalf

Well-known member
מעניין באמת

חוץ מסדרות בית חולים אם תהיה לזה השפעה כזאת בפרטים הקטנים.
&nbsp
באנטומיה בטח כבר מתכננים עונת קורונה שלמה לשנה הבאה.

העניין הוא שלא נראה לי שזה יהיה נושא ראשי

כי זה בכל זאת אקטואלי מידי בשביל ממש להתמקד בזה.
אבל זה יהיה גם מוזר מידי להתעלם מזה.
&nbsp
אני תוהה למשל אם ישלבו את הקורונה איכשהו בעלילה של העונה האחרונה של שיימלס.
כולמר העונה נכתבה לפני, אבל עכשיו הם בכל מקרה לא מצלמים, אז הם יכולים לעשות שכתובים.
פשוט להראות שהם הולכים עם מסכות. ושורוניקה מקווין נוגעים בכוסות בבאר רק עם כפפות.
&nbsp
כמובן שעלילה שממש תתעסק בזה תראה את איך המצב הכלכלי של הקורונה משפיע עליהם חזק. במיוחד על ורוניקה וקווין. אם כי הם בטח יתחילו למכור כל מיני ציוד רפואי שהם מצאו.

didalf

Well-known member
בדיוק חשבתי שאני מתה לראות איך זה ישפיע על שיימלס

כי הגלאגרים לא מסוגלים להיות סטרילים ולהמנע ממגע זה נגד הטבע שלהם

מה שכן בטוח שהם ימצאו דרכים מפוקפקות לעשות כסף מהמצב. במיוחד פרנק.
אולי יכנסו לזה שכמו בכל דבר גם עם מגפה קשה יותר כשאתה עני. אין כסף למסכות טובות, אין ביטוח רפואי, אי אפשר להרשות לעצמך לא לעבוד, אפילו בבית קשה להתבודד כי חיים שם מליון איש תמיד.

kordilia snake

New member
אבל צריך להוריד את הכובע בפני האנשים של

הגרסה הישראלית, עלילת המשנה הפוליטית הופכת את כול הסיפור למעניין הרבה יותר, עם פיתוח מושקע (אם כי לא תמיד אמין) של כול מיני דמויות משנה.
&nbsp
.

didalf

Well-known member
להפך

עלילת המשנה הפוליטית הופכת את זה למעיק כפליים

אם כי בהחלט היו טוויסטים מפתיעים.

kordilia snake

New member
מצד שני העיסוק במוות ובנושאים

כלכליים עלול להרחיק צופים פוטנציאלים ממסך, והעלילה הפוליטית פותחת את הסדרה לקהלים נוספים.
&nbsp
זה גאוני, אין פלא שיש להם כמעט 100% רייטינג.

אני מסכים, העלילה הפוליטית מדהימה

וזה מפתיע במיוחד כי זה בא אחרי הרגשה נוראית של חזרתיות בעלילה הפוליטית ואני לחלוטין שונא שם את כל הדמויות.
אבל איכשהו לחלוטין הצליחו לתפוס אותי עם היו"ר כנסת שפועל נגד בית המשפט והראש ממשלה בלי רוב שעושה החלטות במצב חירום.
והטוויסטים. אתם קולטים שלפני חודש רק היו הבחירות שאז צד אחד הכריז ניצחון ואז התברר שזה דווקא איכשהו ניצחון לצד האחר ואז איכשהו בכל זאת הצד הראשון ניצח כי הצד האחר התפצל.
שלא לדבר על כך שאחד הדמויות הראשיות בכל המערכת הרפואית רמז לטוויסט עלילתי עצום שיקח את הכל לכיוון על טבעי - שיגיע משיח ויפתור את כל המגפה. אומנם אם זה יקרה זה יהיה סוג של סיום קל מידי לעלילת המגפה, אבל זה יכניס דברים חדשים ומרתקים כמו אחרית הימים וזה שכל החילונים ואנשי המדע יצאו די מושפלים.
&nbsp
או אולי הטוויסט יהיה שד"ר האוס יופיע ויגלה שכל המגפה הזאת היא אבחון לא נכון וזה בכלל זאבת המונית. אבל רגע אחרי הוא יגלה שזה לא זאבת המונית אלא משהו אחר וכל מה שצריך זה זריקה קטנה של משהו שיש בכל מקום ואז כולם יהיו בריאים.

למעלה