דיוני סדרות לאמצע השבוע

goolgol

New member
ווסטוורלד פרק 3 - מצוין , קיבוצניקים, וממשיך עם בריטניה

וכבאי שיקגו - פרקים אחרונים

ווסטוורלד חוזרת לעצמה

אחרי עונה שנייה לא טובה, בלשון המעטה, 3 הפרקים הראשונים הם בהחלט שיפור גדול.
גם התיאוריות שעפות ברשת מוסיפות לא מעט למה שקורה.

noamlah

New member
THE GOOD DOCTOR עונה 3 פרק אחרון

נראה שכל הצופים עצבניים על הסוף, אני דווקא דיי מבסוט
מלנדז היה דמות דיי מעיקה שלא ממש תרמה לתכנית מלבד להיות המרכז של שלוש מלודרמות רומנטיות שלא הובילו לשום מקום ואני חושב שעכשיו התכנית תוכל יותר להתרכז במקרים הרפואיים שקצת לקחו צעד אחורה בעונה הזאת
לא מבין אבל את ההתנהלות של בית החולים
קודם כל לוותר על ניתוח שיכול להציל את חייו של מלנדז כי יכול להיות שהניתוח יגרום לו להיות סוכרתי? הבנתי נכון?
דבר שני, מלנדז עומד למות, איפה המשפחה שלו? איפה כל הקרובים אליו? איפה כל הצוות הרפואי שעבד איתו כל השנים מלבד לים, קלייר וגלסמן?
גם קלייר עצמה נראתה דיי רגועה אחריי המוות שלו ומה שיש לה לאמר זה שהיא צריכה לשתות קפה עם לים מתישהו

גם על פארק אני לא מצטער, הוא דמות שדיי מיצתה את עצמה ומהתחלה לא הבנתי למה הכניסו אותו כשהיו מספיק דמויות מעניינות וזה שהוא רוצה להיות עם המשפחה שלו זה סיבה טובה לצאת

מצד שני אני מאוד מקווה שזה לא הסוף של מורגן והיא תוכל למצוא את עצמה בתפקיד אחר בבית החולים, אולי שתעבוד עם קרלי בפתולוגיה? היא דמות שמאוד התפתחה בעונה הזאת

שון וליה....מאוד הוליוודי, יכלו לחבר אותם יותר בקטן, להגיד שינסו לצאת לדייט או משהו כזה
הריי זה לא סיום הסדרה, התכנית מתוכננת להמשיך לעונה 4, יהיה קצת מכבה לראות אותם רבים על דברים ביום יום כמו נייר טואלט לא מסודר אחריי "איי לאב יו וויב אול מיי הארט קיס"

אני מאוד אהבתי את הפרק

היה די ברור עוד מפרק שעבר שזה יסתיים בכך שליה תבין שהיא אוהבת את שון ורוצה להיות איתו.
אומנם כן לקחו אותי בהפתעה באמצע כי כן חשבתי שהוא יציל אותה וזה בכלל לא מה שהיה. עדיין התוצאה הסופית הייתה ברורה.
אבל הדרך לשם הייתה טובה מאוד. אהבתי את זה שהוא צריך להתמודד לחלוטין לבד שם למטה ובסוף לעשות דבר די מטורף של כריתה מתחת למים.
גם מאוד אהבתי את איך שהוא הסביר בפרק שעבר שזה לא סתם שהוא אוהב את ליה, אלא שליה הופכת אותו לאדם טוב יותר.
הבעיה היחידה מבחינתי היא שלא היה הרבה זמן לעלילה הזאת כי בפרק היו כל כך הרבה עלילות (ונתנו לדעתי יחסית יותר זמן לזאת של מלנדז וכנראה מוצדק כי הוא לא יהיה באמת).
אני מאוד מצפה לראות בעונה הבאה איך שון וליה באמת מסתדרים בתור זוג. אני מניח שהפעם לא יתעכבו על עניין הסקס כי הוא כבר עשה את הפריצה שלו עם קארלי.
&nbsp
עכשיו שאר העלילות:
העלילה עם פארק והנער הייתה עצובה כמובן. כבר בתחילת הפרק התחלתי להבין שזה כנראה הולך לכיוון של זה שהוא יעזוב.
זה גם התחבר לי עם העלילה של מורגן וזה שהיא כנראה תאלץ לעזוב בגלל שהיא תהרוס לעצמה את הידיים.
לעומת זאת רק בשלב מאוחר של העלילה של מלנדז הבנתי פתאום שגם הוא לא הולך להמשיך איתנו. זה כמובן היה עצוב מאוד.
אני דווקא אהבתי את מלנדז. אפילו עם הקטע הקצת מגוחך שקפצו איתו מעלילה רומנטית לעלילה רומנטית. כלומר באמת יכלו לתת לו יותר משהו משמעותי ארוך שהוא לא רומנטי. אבל הוא היה דמות טובה שאהבתי במשך כל ה3 שנים. במידה טובה של מחזק ונוזף (שלא כמו אנדרוז למשל שלרוב הרגיש יותר מידי נוזף או גלסמן שלרוב היה נחמד מידי).
חבל באמת שלא הייתה פרידה של שאר הרופאים ממלנדז, אבל מבחינה עלילתית זה היה מרגיש מאולץ (כי רובם בעצם היו באמצע של דברים אחרים) ויותר גרוע זה היה יוצא נמרח. למשל יכלו גם להביא את מורגן שהייתה בבית חולים להפרד ממנו, אבל כמה סצנות פרידה אנחנו צריכים?
&nbsp
אז מורגן אולי תשאר בבית חולים בתפקיד אחר
ומי יודע אולי פארק ישכנע את אשתו לשעבר לעבור לגור קרוב כדי שהוא יהיה קרוב לבן שלו.
אבל תכלס זה נראה לי בכוונה שזה קרה - 3 דמויות ראשיות עוזבות במקביל.
זה אומר שעונה הבאה יכניסו כמה דמויות ראשיות חדשות לצד דמויות ראשיות שנשארות.
זה גם לדעתי טוב כי תכלס הפוקוס של הסדרה אמור להיות על שון מרפי, ועם כל הדמויות האחרות זה מרגיש שזה נשכח הרבה פעמים.
&nbsp
עכשיו יש לי עוד משהו להוסיף אבל זה קשור לסדרה האוס אז אני אכתוב בהודעה נפרדת.

ובהמשך לזה
גם לפרק אבל גם לסדרה האוס

הסדרה הזאת היא על ידי אותו יוצר שעשה את הסדרה האוס. וזה מאוד מורגש. גם שם יש רופא שהוא מאוד שונה בדרך מחשבה שלו ומצליח לחשוב על דברים שאחרים לא חושבים עליהם. וגם שם הוא מוקף בעוד רופאים חכמים שעושים דברים מדהימים. והדגש של כל פרק הוא מקרה רפואי אחד (או שניים).
&nbsp
אבל עכשיו עשו קטע ממש דומה:
כי בסוף עונה 3 של האוס שלושה מהדמויות הראשיות בסדרה הודיעו שהם עוזבים. שם אף אחד מהם לא מת, אבל שלושתם התפטרו מלעבוד עבור האוס.
ואז עונה 4 התחילה עם חור גדול שמילאו לאורך זמן בדמויות חדשות. אם כי שם הדמויות שעזבו עדיין הופיעו פה ושם גם אחרי שהם עזבו וחלקם בהדרגה חזרו.
וזה גורם לי לחשוב שאצל הרופא הטוב מורגן תחזור אחרי קצת זמן פשוט בתפקיד אחר. ואולי בסופו של דבר גם פארק.

noamlah

New member
יכול להיות

אם אני חושב על כך כבר היה לנו את זה עם ליה שעזבה בעונה הראשונה ואז חצי עונה לא הייתה, חזרה במפתיע (אני לא צפיתי זאת) ואז היה נראה ששוב הולכת לעזוב כששון פינה אותה מהדירה לבקשת קרלי והיא לא הייתה כמה פרקים ואז שוב חזרה לעניינים כך שזו לא תהיה פעם ראשונה

גם יכול להיות שבגלל באקלאש של מעריצים (שעצבניים מאוד ורבים מהם ברשתות החברתיות אמרו שלא ימשיכו לצפות בעונה 4) עוד יחזירו את מלנדז כי אמנם זה נרמז אבל לא ראינו אותו באמת מת הפרק או מישהו מזכיר שהוא מת ולהפקה יש עוד הרבה זמן לצלם עונה חדשה והשחקן הצהיר שלא רצה לעזוב, לא היו לו תכניות אחרות והוא גילה על מלנדז פחות מחודש לפני צילום הפרק אז עדיין יש איזהשהוא פתח לפרק פתיחה של עונה 4 ששון חוזר לבית החולים, מגלה על המצב של מלנדז ואז פתאום יש לו איזהשהוא רעיון בראש לניתוח שישאיר אותו בחיים ומתפקד
למרות שאני לא בעד

זה יהיה ממש מטופש

אם נגלה שהוא בעצם לא מת.
וכל הקטע של המבט בין קלייר ולים היה סוג של "הוא שרד איזה מזל, אבל הוא ישן עכשיו אז בוא נלך לשתות קפה"
זה כבר יהיה כמעט עדיף אם ילכו לכיוון של תאום זהה שלא ידענו עליו עד כה.

noamlah

New member
לאו דווקא

"איזה יופי הוא שרד" אלא יכול להיות שקלייר מבחינתה אמרה את המילים האחרונות שלה, קבלה את זה שימות ומעבר לזה דיי! היא לא ממש רוצה להיות שם
וזה לחלוטין מציאותי כי לפעמים גם בני משפחה הכי קרובים לא רוצים לראות את האהוב שלהם ברגעים האחרונים שלו
אני חושב אפילו שברוב הפעמים בבית חולים אדם מת כשהוא לבד

מבחינה עלילתית עדיין שון יכול להגיע ולעשות משהו בלתי צפוי
באופן כללי כל פעם שהיה איזו דילמה אם ניתוח או לא או סיכונים וצריך למצוא משהו תמיד פנו לשון שימצא רעיון חדש
אז זה שהפעם לא פנו לשון לא ממש מסתדר עם הקו העלילתי של הסדרה

זה כן מבלבל כי השחקן כן אישר שהדמות מתה וגם ההפקה אבל אולי הם רק משחקים במוח של הצופים ליצור איזהשהוא אפקט שוק לעונה 4 כי אם היו מראים את מלנדז גוסס ואנשים מסביבו אומרים "אוי מה יהיה, חייבים פיתרון" ואז זה היה נסגר בקליפ הנגר אז הפרק הראשון של עונה 4 היה דיי צפוי

לא... אין סיכוי

שהיא פשוט עזבה כי הוא עומד למות.
כמעט תמיד בסדרות אנשים עומדים ליד האדם הגוסס עד שמוכרז שהוא מת.
(ובעצם יש לי גם ניסיון של זה בחיים האמיתיים)
&nbsp
ולחלוטין יש הגיון עלילתי לזה שלא פנו לשון - הוא היה מתחת לבניין
&nbsp
בקיצור גם אם השחקן לא היה מאשר שהדמות שלו מתה זה ברור מהסיום הזה שהוא באמת מת.
(כלומר אם זאת הייתה סדרת מד"ב או פנטזיה אז הייתי אומר שלא, אבל זאת לא סדרה כזאת)

dory38

New member
על הקצה- פרק אחרון; משפחה בהנפקה- פרק 3

הסדרה הראשונה נגמרה בסוף פתוח, לאחר סיום ההפיכה. בפרק 3, יש לבת דילמה לא פשוטה, כשהיא הולכת לפטר את אבא ואמא מהעסק.

מילי08

Well-known member
על הקצה ממש אהבתי

קיוויתי שיהיה המשך בגלל הסוף הפתוח.

מילי08

Well-known member
קוקו cucoo

חיפשתי משהו באווירה שונה לגמרי מהסיי-פיי / פנטזיה שלי והופתעתי לגלות את אנדי סמברג (פרלטה מברוקלין 9-9) משחק שם. לא חושבת שהוא היה בפרומו, אבל ראיתי את הפרומו מזמן.
מסתבר, גם שהסדרה בכלל לא חדשה (מפתיעה את עצמי מחדש כל פעם עם הגילוי על כמה אני לא יודעת).
בינתיים היא די חמודה. לא הומור קורע, כלומר לא הגעתי למצב של צחוק, אבל נראית כצפייה מגניבה. אנדי סמברג ממש חמוד כאן.

אוסווין

Active member
חחחחחח מצחיק ששמה היא רייצ'ל, לא ידעתי.

אז מה היא כל כך כעסה על רוס הוא סך הכל התבלבל בסדרה!

עוד מעט תגלי את הסדרה Cheers

את ממש חוזרת בזמן עם הגילויים.
אף פעם לא ראיתי את הסדרה הזאת, אבל אני יודע משהו משמעותי לגבי העונה השניה שלה.

כל עוד תכתבי ש"גילית"

גיליתי את טד דנסון באיזה משהו באווירת שנות ה80.
ואתם לא תאמינו, מסתבר שוודי הארלסון (הבלש מבלש אמיתי) גם משחק שם.

למעלה