דיוני סדרות לתחילת השבוע

מילי08

Well-known member
בכל זאת יש לי מה להגיד

לטובה ולרעה.
לטובה: בסדרה בהחלט מעלה על נס דמויות תרבות חשובות. נכון שיש בדרך העברת הסיפור משהו מאוד דידקטי (חוסכים לנו ביקור בוויקיפדיה), אבל הם משתדלים לתת כבוד לא רק לפוליטיקאים אלא גם לשחקנים, זמרים ויוצרים אחרים שעיצבו את התרבות.
לרעה: פלין (האיש הרע מהעונה הראשונה) מוצג בעונה השנייה כדמות שטחית ומטופשת. כבר אין לו כוח מניע שמצדיק את הדרך שלו ולכן הוא כביכול נכנע לאלימות הטבועה בו ולציניות ילדותית. קשה לי להאמין שזו היתה כוונת היוצרים, מן הסתם זה רק ניתוח שלי, אבל זה מבאס כי בעצם לא השקיעו מספיק בפיתוח הדמויות הראשיות.

goolgol

New member
אתמול סגרו את העסק עד סוף אפריל. הבינג' מתחיל..אז בריטניה

עונה 2.
ווסטוורלד - פרק 3
קיבוצניקים
והחיילת בבית (סוג של חלת) - צופה באנטומיה של גריי / עונה 2

אוסווין

Active member
צפייה גלובלית של דוקטור הו

אז מסתבר שבחודש האחרון, כדי להקל על הבידוד, מתארגנות צפיות גלובליות של פרקים של דוקטור הו עם live tweeting בהשתתפות השחקנים והכותבים. זה יוזמה של Doctor Who Magazine נראה לי. הם עשו אחד ל"Day of the Doctor" ב-23 לנובמבר, ועשו אחד ל"Rose" ב-26 למרץ (שזה תאריך השידור המקורי של הפרק ב-2005), ויש עוד אחד היום ל"Vincent and the Doctor" לכבוד יום ההולדת של ואן גוך. מאט סמית וקארן גילאן ישתתפו, וגם טוני קורן ששיחק את ואן גוך וריצ'רד קרטיס שכתב את הפרק.
אין פה איזה דרך רשמית לצפות בפרק, כל אחד צריך למצוא דרך לראות וכולם מתחילים לצפות ביחד. אני חושב שזה מתחיל ב21:00. נשמע כיף. בלייב-טוויטינג של "רוז" ראסל טי דיוויס כתב כל מיני עובדות נחמדות על ההפקה של הפרק. נכנסתי לחשבון הטוויטר הרדום שלי מ2011 בשביל זה וגיליתי זוועות כמו זה שעקבתי אחרי זואלה וחבריה היוטיוברים, ושאלתי את אלונה טל אם היא תחזור לפיג'מות. היא ענתה. אני לא חושב שאחזור להשתמש בטווויטר מעבר לזה.

limors2

Active member
נחמד!

אבל אם כבר, שיעשו משהו עם זכויות השידור שלהם ויעשו לייבסטרים גלובלי ביוטיוב/טוויצ' או משהו.

אוסווין

Active member
הם גרועים עם הזכויות שם בBBC חחח

כאיול יש את הפרקים בiPlayer נראה לי אבל זה זמין רק לבריטים, אז לא נראה לי שהם יחרגו ממנהגם בשביל זה.

נשמע מאוד מגניב

חבל שפיספסתי הערב, אבל אני גם לא מת על הפרק עם ואן גוך (אני יודע שזאת דעה לא פופולרית).

אתה יודע איפה כתוב מתי מתוכננים עוד כאלו?

לפני איזה עשור התארגנה קבוצה של אנשים שצפו יחד בפרקים של באפי ואני הייתי אחד מבודדים שממש המשיכו וראו את כל הפרקים יחד.

אוסווין

Active member
הם מודיעים על זה אחד-אחד.

כשיהיה עוד אחד אכתוב כאן, הפעם בהתראה מספיקה מראש.
בלי קשר לאיכות הפרק זה נחמד לראות מה הם כותבים בטוויטר. זכרונות מהסט וכאלה.
והאמת שתמיד זכרתי שבשידור המקורי של הפרק מצאתי אותו די משעמם, אבל הסצנות האחרונות תמיד תמיד היו נפלאות בעיניי. ובכלל במחשבה לאחור הביצוע של הפרק היה ממש טוב, איך שהם הנגישו את הנושא לקהל צעיר. אלפי רמות מעל הפרק שעסק באותו נושא בעונה הנוכחית.

didalf

Well-known member
חחחחחחחחח פתאום קלטתי את הסוף

" ושאלתי את אלונה טל אם היא תחזור לפיג'מות. היא ענתה"

אני מניחה שהיא ענתה שלא

אוסווין

Active member
הפרק הבא שיצפו בו הוא

"The Eleventh Hour", הראשון של מאט סמית (הדוקטור ה11), קארן גילאן (איימי) וארתור דארוויל (רורי) בתפקידים שלהם והראשון של סטיבן מופאט ככותב ראשי. זה יהיה ב-3 לאפריל, שזה התאריך בו שודר הפרק לפני עשור (!!) בפעם הראשונה. עוד לא כתוב שעה או מי ישתתף.

אוזארק פרק 3X04
Ozark

אני לא יודע למה אני כותב על הפרק ראשון. אני אוהב להגיב. זה איכשהו תמיד יותר כיף וקל.
&nbsp
אז בן נכנס לחלוטין לסוד העניינים.
הילדים יודעים שמרטי נחטף.
הלן מגלה ששארלוט יודעת על הכל ומאיימת שלא תגלה לבת שלה.
ג'ונה בקושי נראה בפרק.
דאגתי כנראה לשווא שוונדי אולי תהיה בסדר עם זה שמרטי נלקח. היא בהחלט לא.
*אני מקווה שהיא לפחות תכיר בכך שאם היא לא הייתה מציעה את העיסקה של הקזינו הנוסף כל זה לא היה קורה.
לפי הוראות הקרטל רות' ממשיכה לכבס כסף, אבל מתסבכת מהר. ואז מרטי מתקן את המצב ממקסיקו.
*אני תוהה אם ייתכן שמרטי השאיר משהו שיתקלקל בכוונה במקרה שהוא לא עושה את הכיבוס. ככה הוא נשאר הכרחי.
&nbsp
אז מרטי עובר סוג של עינוי. שנראה יחסית קליל. כלומר אפילו לא עשו לו את הדבר הזה עם המגבת ומים.
תוך כדי יש לו פלאשבקים לילדות שלו שלא ממש ברור לי איך הם מתקשרים. אבל מילא.
&nbsp
ובסוף התוכנית שלו היא שהוא יגרום לכך שהסוכנת FBI (מיה) תעבוד עבורו.
ואני חייב לתהות אם באמת יש לו תוכנית לעשות את זה או שהוא מקווה שאיכשהו הוא יעלה על תוכנית לזה (קצת כמו שלא הייתה לו ממש תוכנית כשהוא הגיע לאוזארק בעונה 1). או שהוא בעצם מתכוון לעשות באמת עיסקה עם הFBI כדי לצאת מהקשר עם הקרטל.
יכול להיות שאחרי הדבר הזה גם וונדי תהיה יותר בעד עיסקה עם הFBI.
&nbsp
בכל מקרה עכשיו שהוא חזר יוכלו גם לחזור לכל העיסוק ההזוי עם התינוק ודארלין

Lhuna1

New member
אוזארק עונה 3 פרק 4

העינוי שלו היה נוראי, השמיעו לו דת'-מטאל או משהו כזה!
אבל אני ממש פחדתי שיפגעו בו פיזית ויהיו סצינות קשות אז כן היתה לי הקלה.
&nbsp
אני חושבת שאחרי 3 פרקים של מלחמה בין מרטי וונדי (שהתחילה עוד בעונה הקודמת), האירוע הזה הבהיר להם שאם הם לא עובדים יחד הם מאלצים את נאבארו לבחור אחד מהם ולהפטר מהשני ולכן הם חייבים להפסיק עם זה.
השאלה לאן הם יקחו את זה מכאן ואם יצליחו בכלל. או שהם יקחו את זה למקום אחר.
וונדי קיבלה סטירה רצינית וחזרה לקרקע המציאות אחרי היוהרה והבטחון שלה בפרק הקודם.
מפחיד אותי האיום של הלן על שארלוט

היה יכול להיות יותר רע

היו יכולים להשמיע לו מוזיקה מזרחית

&nbsp
אני מקווה שהאירוע הזה באמת יחבר את וונדי ומרטי. גם רגשית וגם שיבינו שהם לא יכולים להיות במצב שהם עובדים זה נגד זה.
העניין הוא שמבחינה רגשית לפחות אני יכול לראות את וונדי מנסה להתקרב עכשיו, אבל אני לא אתפלא אם מרטי רק יתרחק עוד יותר.

reasonforall

Active member
פרק 4

עושה רושם שכולם שם נחוצים. מרטי הזה יודע לפתור בעיות.
הכי היה לי קשה עם האוכל. בהתחלה ראיתי שדואגים לו לאוכל, אבל אחר כך הראו שמדובר ברימות

&nbsp
חשבתי על רעיון.
הרבה יותר טוב לשיתוף פעולה עם ה-FBI.
הם צריכים לספר לסוכנת הכל, ולהמשיך להלבין כספים (בידיעתה). כך למעשה נבארו לא יחשוד בכלום, כי מבחינתו הכל מתקתק כמו שעון, וכסף רב מאוד נכנס.
המטרה של שיתוף הפעולה היא כמובן הפלתו של קרטל נבארו.
במאני טיים, משהו כנראה ישתבש (כי זה חייב לקרות מתישהו), או שמרטי/וונדי (או שניהם) יחליטו לא לשתף פעולה עם ה-FBI.
במקרה כזה יכולים לקרות שני דברים:
- מרטי ו-וונדי מפילים את קרטל נבארו והופכים לעדי מדינה, ועבריינים אחרים נושפים בעורפיהם.
- מרטי ו-וונדי מפנים עורף ל-FBI, וכל FBI נושף באחוריהם והם מתחילים לברוח.
&nbsp
בשני המקרים הסדרה גם יכולה להסתיים

&nbsp
אגב, רק אני דואג להריון של הסוכנת?
&nbsp
&nbsp

ניסיתי לא לחשוב על זה

כלומר על ההריון של הסוכנת.
כי פעם קודמת שהיה הריון בסדרה דארלין הוציאה את העובר והרגה את האם.
&nbsp
אני בטוח שמרטי לא מתכנן לעשות משהו שקשור לפגיעה בעובר. אבל מי יודע לאן הקרטל יכול ללכת.
&nbsp
אני אומנם לא הייתי במצב של לאכול רימות, אבל זה דווקא לא נראה לי כל כך מגעיל. כלומר כמובן שלא הייתי רוצה לאכול, אבל אם הייתי רעב ולא הייתה ברירה אז הייתי אוכל. זה סך הכל משהו חי ואנחנו אוכלים דברים חיים. יש דברים אחרים שהיו מגעילים אותי הרבה יותר.
&nbsp
אני תוהה אם הסדרה יכולה להמשיך גם אם הם יהפכו לעדי מדינה או שיברחו מהFBI - כי בשני המצבים זה אומר לעזוב את אזור האוזרקס. האם הסדרה יכולה להמשיך גם במקום אחר למרות ששם הסדרה הוא אוזרק? אני לא בטוח.

מילי08

Well-known member
לפי מהמשפט השני, ברור לי שאני לא הולכת לראות את הסדרה

הי! אסור לך לקרוא הודעות מספליירות

ומאוד כדאי לך לראות את הסדרה. היא מעולה.
את הסצנה שתיארתי לא רואים בכלל על המסך, זה רק נאמר שזה מה שקרה.

למעלה