שרשור
לימי סיום החודש

limors2

Active member
אוי, איזה אידיוט

לא מבינה אנשים כאלה. מילא אם לא אכפת לכם על עצמכם, אבל איך אפשר לקחת את הסיכון על החיים של אנשים אחרים?
אני בבית כמעט כל הזמן ועם חשיפה אפסית לאנשים שהם לא ההורים/אחותי הקטנה, אבל עדיין אם במקרה אני חולפת ברחוב (ב100 מטר שלי בטיול עם הכלב) ליד אנשים אחרים אני שומרת מרחק ולא רוצה אפילו לנשום לידם

&nbsp
מקווה שכולם ישארו בריאים ובסדר, ובינתיים זו תהיה רק חופשה כיפית

מילי08

Well-known member
אנשים מפגרים! לא ייאמן שלמרות כל הבקשות וההתראות

עדיין מסתובבים ושמים פס על כולם.
אני מקווה שאת וכולם סביבך מרגישים טוב

כוכבי ארץ נהדרת עם המשפחות שלהם בסרטון חמוד - "משפחה בהסגר"

זה כל כך חמוד אני לא יכול להפסיק לצפות בזה.

didalf

Well-known member
תודה

ראיתי שזה קיים בפייסבוק אבל לא צפיתי כי הנחתי שזה יהיה בסוף הפרק שטרם ראיתי אבל ההקלטה נקטעה באמצע משומה והתכוונתי לחפש אבל שכחתי.
קיצר תודה זה באמת ממש חמוד.

limors2

Active member
חובבי מיוזיקלס-

אם בא לכם קישור צפייה ביוטיוב (עד שימצאו ויורידו אותו) לWaiteress עם ג'רמי ג'ורדן (ושושנה בין, מעולה ו-ותיקת ברודוויי) שלחו לי מסר ואשלח לכם קישור. זה אחד מהאהובים עלי למרות הנושא הבעייתי, הפסקול מעולה

limors2

Active member
זה יום המזל שלך.

בדיוק שיתפו את זה בקבוצת מיוזיקלס שאני נמצאת בה.

מילי08

Well-known member
ניק, מה עם שרשור שווים שוות להעלאת המורל?

אני יודעת שזה מוקדם מידי, אבל משעמם לי.

צודקת שזה נדרש בשעת חירום

לי אין זמן כרגע למשהו כזה אז אולי בסופש
&nbsp
אבל כמובן שאת גם מוזמנת לפתוח בעצמך

LeAnnDylan

Well-known member
עדכוני בידוד

ניק רשם בתוכן שזה המקום, אז למרות שזה לא מענין אף אחד, בכל זאת אעדכן אתכם

השותפה שלי לדירה באה במגע עם מישהי שהיה חשש שנדבקה בקורונה, אז היא שאלה אותי אם אני רוצה ללכת להישאר אצל מישהו אחר למקרה שהיא נדבקה.
ולמרות שהיא טוענת ששמרה על מרחק מספק מהבחורה, היא לא השתעלה לידה והיא השתדלה לא לגעת בכלום (היא הייתה אצלה בבית), הבוסית שלי אמרה לי לא לקחת סיכון, ולבוא להיות אצלה לבינתיים, כי היא לא בבית ויש לה דירה ריקה. אז זרמתי.
היום אחרי שהשתעממתי בטירוף אצל הבוסית, החלטתי לחזור הביתה (גם השותפה וגם ההיא עם החשש מרגישות טוב ובלי סימפטומים) ונראה שהשותפה שלי בחרה לקחת את הזמן הזה שלה בבידוד כדי להתחזק (וול, יותר ממה שהייתה לפני
) ולהתפלל לג'יזס והדביקה כל מיני מדבקות של פסוקים מהתנ"ך בכל הבית, על הקירות, הדלתות, החלונות וכו'

אבל הדבר הכי הזוי שעשתה זה לשים את התמונה הזו של מייקל ג'קסון...
התקשרתי אליה ושאלתי לפשר התמונה והיא בתגובה:
"it's for protection"

אני חיה עם מטורפת.

למעלה