דיוני סדרות לתחילת השבוע

דיוני סדרות לתחילת השבוע

התחיל עוד שבוע של עבודה

עושה רושם שרובנו עדיין עובדים

נמרוד2016

New member
הגעתי לאמצע העונה השנייה של דרדוויל
:

לצפות בכל מסגרת הדפנדרס ברצף נותן חווייה הרבה יותר טובה, כל הסיפורים כשהם כר סגורים, נותנים נקודת מבט שלמה אני לא זכרתי שאלקטרה והפאנישר היו כבר בשלב הזה, ועוד ועוד..

נמרוד2016

New member
עונה שנייה אחרי פרק שמונה
:

אז הסיפור של פרנק קסל (הפאנישר) מתחבר בסיום למה שקרה עד עכשיו עם וילסון פיסק, אהבתי את הקטע המשפטי ששוב מוסיף הרבה פלפל לעלילה, זאת סדרה ממש טובה, וככה זה ממשיך עד איירון פיסט

LeAnnDylan

Well-known member
MINDHUNTER עונה 2

התחלתי את עונה 2 אתמול, אחרי שנאלצתי לצפות בעונה 1 מההתחלה מכיוון שתקציר העונה הקודמת בתחילת הפרק הראשון של העונה השניה לא החזיר לי שום זכרונות מהצפייה המקורית (כי אלצהיימר וזה) אז החלטתי לצפות שוב בהכל מההתחלה. חוץ מהעובדה שזכרתי שראיתי ואהבתי את הסדרה, לא זכרתי הרבה. אז צפייה חוזרת בעונה הראשונה דווקא באה בטוב וזה לא כאילו שיש לי עוד משהו לעשות עם עצמי בימים אלה אז למה לא.
אחרי שצפיתי שוב הבנתי איך הצלחתי להדחיק את כל העונה- גם בפעם הראשונה נהנתי ממנה מאוד וסיימתי אותה תוך יום אחד, מה שמקשה עליי לזכור אירועים מסויימים מפרקים שהייתי זוכרת טוב יותר אם הייתי פורסת את הצפייה על פרק זמן ארוך יותר.

אניווי אין לי ריסון עצמי אז גם הפעם סיימתי את העונה תוך פחות מ-24 שעות.
לא יודעת איזה מהעונות אהבתי יותר כי שתיהן ברמה גבוהה מאוד.
אהבתי מאוד את הסיפור של העונה השניה. ואת האינטרקציה בין הדמויות. פחות אהבתי שעשו סיפור גדול מהתקף החרדה של הולדן. ז"א, אני מבינה את התקף החרדה הראשון שסבל והוא גם הגיוני בסך הכל, זו הייתה סיטואציה קיצונית והיה חשש מאוד אמיתי לחייו. אבל הדמות שלו בסך הכל מאוד רגועה ונראה שכמעט שום דבר לא מצליח לערער את השלווה שלו, הוא כמעט אפתי לכל מה שקורה סביבו, ככה שהסצינה שלו בהתקף חרדה אחרי ששפרד מתעצבן עליו שהוא הסיבה שפיטרו אותו הייתה נראית לי פחות מציאותית. אבל מה שחששתי ממנו יותר זה שיהפכו את זה לעלילה של התמכרות לכדורים, ואני שמחה שהתבדיתי.
אהבתי מאוד את פיתוח הדמות של ביל העונה. כל הסיפור עם בריאן והקונפליקט הזה בין הרצון להיות אבא טוב ובעל תומך והצורך הכמעט נואש של לתפוס את הבחורים הרעים פלוס השעות נוספות ש"כפו" עליו בבייביסטר להולדן, הפיקו כמה רגעים ממש מרגשים.
ואגב בריאן, מהרגע הראשון שהראו אותו היה די ברור שהוא אוטיסט, ועד כמה שידוע לי "גילו" את האוטיזם כבר אי שם בשנות ה-40, אז למה בסדרה שמתרחשת בסוף שנות ה-70/תחילת ה-80, והרבה עו"ס, פסיכולוגים ופסיכיאטרים, אף אחד לא שקל אפילו שהילד נמצא איפשהו על הספקטרום? ילד שבקושי מדבר בגיל 7 ומתקשה ליצור קשר עין או קשרים חברתיים זה אחד התסמינים הראשונים. זה שההורים מתקשים לקבל את זה, זה דבר אחד, אבל אנשי מקצוע?
בכל מקרה, מעבר לנקודה הזו שהייתה קצת תמוהה לי, הסיפור עם המוות/הרג של הפעוט היה די מזעזע אבל עשוי טוב. רציתי אבל שיפתחו את זה קצת יותר ושביל אולי ירגיש קצת יותר אשם בגלל התמונה שבריאן מצא של אחת הגופות מאחת החקירות. חשבתי שיתנו לזה רצת יותר דגש מעבר לכמה מבטים אשמים של ביל באמצע ויכוח עם הקולגות שלו.
אני יודעת שהסיפור המקורי של ויין ווילאמס והרציחות באטלנטה הסתיים ככה, אבל רציתי שאולי בסדרה, בשביל לשרת את העלילה יתנו לנו סוף קצת יותר מניח דעת.
אהבתי שנתנו לוונדי קצת יותר זמן מסך, וגם להשתתף בחקירות, אבל עיצבן אותי שספטמבר (לא זוכרת איך קוראים לו פה
) התעקש שהיא צריכה להישאר במשרד בלי באמת לתת סיבה ממשית ללמה היא לא יכולה לקחת חלק פעיל בראיונות. הרי יש לה את הכלים הנכונים לבצע אותם וגם את יכולת ההסתגלות והמקצועיות להוציא את המידע הדרוש. נכון שבראיון השני שלה היא לא קיבלה את האינפורמציה שרצתה, אבל גם להולדן וביל לקחו כמה ביקורים עם רוצחים מסויימים כדי לגרום להם לדבר על מה שרצו שידברו. אני מניחה שזה בגלל שהיא אישה ולא בגלל שטכנית היא לא סוכנת שטח וזה קצת מרגיז גם כשזה רק תוכנית וגם התקופה מן הסתם שונה. בעיקר אבל כי אני פשוט רוצה עוד אנה טורב על המסך שלי
אפילו שהתאמצו ממש לכער ולהזקין אותה
אבל החליפות האלה שלה
ואני שמחה שהיא זרקה את קיי. היא אומנם כוסית והסקס היה "הכי טוב שהיה לה עד כה" אבל כבר מההתחלה היה ברור שהיא לא ברמה שלה. אני חשבתי שאחרי הלילה הראשון כשהיא ראתה את החורבה שבה קיי גרה היא תברח. היא הייתה כיפית וזה אחלה לוואן נייט סטנד, אבל ציפיתי ממנה לצאת עם מישהי כמו זאתי שהולדן יצא איתה בעונה הראשונה, מישהי עם כמה רבדים, שיהיה לה מענין מבחינה איטלקטואלית.
הו וול, נקווה שתהיה עונה נוספת ושם יביאו לה מישהי נורמלית.

Smallville 5x05 Thirst

למה נזכרתי בה? תקראו:
באפי סאנדרס הופכת את לאנה לנג לערפדה.
ג'יימס מארסטרס אומר שערפדים לא קיימים.
אז מתברר שבאפי נדבקה בנגיף שעבר מעטלפים לבני אדם!
ובאטמן אפילו לא קשור לזה.

Lhuna1

New member
אוזארק עונה 3 פרק 3 Ozark
(ספוילר גם לשובר שורות)

OMG איזה סוף מלחיץ!
&nbsp
לא מאמינה שמרטי באמת הסכים להצעה של הסוכנת!
(והאם בעצם היתה לו תוכנית נסתרת במהלך הזה?)
&nbsp
חוץ מזה וונדי נראיית בטופ של בטחון מופרז בעצמה ולוקחת עוד ועוד סיכונים, בין היתר להכנס למלחמה מפורשת עם דארלין על התינוק.
&nbsp
אני זוכרת במעורפל שגם בעונה הקודמת היא/הם כבר עשו דברים איומים מחוסר ברירה, אבל היא נראיית יותר ויותר בפרקים האחרונים ככמעט נהניית מזה.
&nbsp
* זה קצת מזכיר לי את התהליך שעבר וולטר ווייט, שנכנס לסיפור שלו כאילו מתוך כורח המציאות אבל בעצם מימש בו סופסוף את הפוטנציאל שלו ולכל האורך נע בין הפחד מהסכנה והכורח לשרוד, לבין העובדה שהוא גם פשוט אהב את זה וזה נתן לו סופסוף תחושה של ערך עצמי. אני חושבת שזה מאוד דומה איתה כרגע.
&nbsp
ולעומתה מרטי עבר תהליך קצת הפוך, כאשר התחיל כמי שנהנה וגאה בכישוריו הכספיים שהרשימו את הקרטל כל כך עד שהציעו לו עבודה, ועכשיו הוא במצב שבאמת עושה הכל בשביל לנסות להוציא את עצמו ומשפחתו מהסכנה האיומה שנכנסו אליה.
&nbsp
&nbsp
בכל אופן כשנאבארו אומר לה שאם היא לא תצליח אחרת היא תצטרך להשתמש בכוח בשביל להשיג את המלון, אני כבר ממש פחדתי מה היא תעשה לזוג הזקנים.
שמחתי שהיא שכנעה את הזקן בלי שקרה שום דבר כזה (נקודה ראויה בשיחה שלהם זה שהיא אומרת לו שהיא עכשיו answers to no one else but myself... כאשר היא בעצם תחת שליטה מאוד חזקה ומאיימת של נאבארו.)
&nbsp
אבל הסצינה של הזקן מפיל את אישתו (אמנם בלי כוונה) אל מותה (כנראה) היתה נוראית.
למרות שגם כשהתחילה הסצינה היה לי פלשבק לטיול ביער שיצאו אליו בעונה שעברה דארלין והבעל שהיא רצחה, אז קצת פחדתי שגם פה זה יגמר רע.
ועדיין זה היה מזעזע.
&nbsp
והקרע בינה לבין מרטי כבר נראה מוחלט ונוראי גם כן.
והלן כבר מכינה את הקרקע להפטר ממרטי... בשיחה עם רות'?
ומרטי בצרות גם מצד האיש של המאפיונר שפיצץ את הקזינו המתחרה ועכשיו אולי ילשין עליו.
ומי חטף אותו עכשיו? אני מניחה שאנשי נאבארו, שעוקבים אחריו כל הזמן ושמעו אותו מקבל את העסקה? (או שזה משהו אחר?)
&nbsp

הולי

שיט!!!
אני בשוק.
&nbsp
היה נראה לי ברור שהאנשים של נאברו הם אלו שחטפו את מרטי בסוף. עכשיו לרגע גרמת לי להסס בעניין כי אולי בעצם זה אנשים של קרטל מתחרה. או אולי אפילו FBI מתחזים לקרטל.
אבל בעצם זה ידוע שזה האנשים של נאברו כי אחד האנשים שלקחו את מרטי הוא גם זה שראו שעינה את הלן לפני כמה פרקים.
&nbsp
עכשיו השאלה היא למה הם חטפו אותו? האם הם איכשהו מצוטטים לו כל רגע וברגע ששמעו אותו מסכים להצעה של אשת הFBI הם תפסו אותו? (לא נראה לי)
האם בגלל ההתערבויות של בעיסקת הקזינו והמלון? (אנחנו יודעים שלהלן די ברור שהוא היה מעורב בבעיות שהיו עם זה)
או שכשנאברו גילה שמאזינים לשיחה שלו עם וונדי אז הוא גילה גם שזה היה מרטי שציטט לשיחה?
&nbsp
*אגב, אני באמת תוהה אם מרטי באמת החליט לעשות את העיסקה עם הFBI, או שזה היה חלק מתוכנית מורכבת שתאפשר לו להמשיך להלבין כספים, ואז בכל זאת לצאת מזה.
&nbsp
בכל מקרה מה יקרה עכשיו?
כלומר אם הם באמת יודעים על משהו ממה שהוא עשה, אז הגיוני שדי בקלות יהרגו אותו (כמו שתיכננו אי שם בתחילת הסדרה).
אבל זה מרטי והוא מעולה בלצאת מדברים במילים.
&nbsp
ואיך וונדי תיקח את זה? האם הייתה מאוד מאוד נגדו בזמן האחרון, אבל זה דבר אחר כשמאיימים על חייו. האם היא תנסה להציל אותו?
ומה הילדים יחשבו כשאבא שלהם פתאום נעלם? יהיה די קשה להעלים משהו כזה מהם, מה גם שהמשפחה הזאת כבר די הלכה לכיוון של נגד שקרים. ולאור זה שבן (אח של וונדי) ראה שחטפו את מרטי אז הוא כבר יעשה יותר מעורב.
&nbsp
אגב, למה הבחור של הקרטל לא ירה פשוט ברות' ובבן? זה נראה שהקרטל קלים מאוד על ההדק. אז בהתחלה חשבתי שאולי הם בכל זאת רוצים לשמור על פרופיל יחסית נמוך (שלא כמו במקסיקו), או שאולי מרטי התחנן בפניהם. אבל אז חשבתי שאולי הם יודעים שהם צריכים את רות' בשביל לנהל את הדברים.
&nbsp
ובהקשר לוונדי אז וואו החלומות שלה שבה מרטי הוא קייד - והחלום בהתחלה ברור שזה חלום, אבל אז מצפים לראות אותה מתעוררת בבהלה או שהיא במצב של חלום רע, אבל נראה שהיא בשינה נעימה.
היא כן נעשית מוטרדת רק בקטע של החלום שבו הוא מבקש ממנה לבוא איתו.
&nbsp
ועכשיו גם יש באמת את הקטע עם הבחור הצעיר הזה שעזר לפוצץ את הקזינו והוא נכנס למשהו עם שארלוט והבת של הלן.
&nbsp
מעניין אם גם הבת של הלן תגלה את האמת על אמא שלה בהמשך. ואם כן אז היא בטח תבין שאמא שלה גרמה למה שקרה עם אבא שלה.
&nbsp
ועכשיו את כל הבלאגן הזה מוגבר גם עם העניין עם דארלין והתינוק.
וונדי ממש אידיוטית בדרך פעולה שלה נגד דארלין. קודם כל אם כבר לעשות את זה אז היא הייתה צריכה שמישהו יצלם את מה שקרה. סתם צילום של הפצע שלה לא מוכיח שום דבר.
אבל בכל מקרה זה רעיון מטופש ללכת נגד דארלין בצורה כזאת. דארלין מטורפת מספיק כדי להחליט להרוג את התינוק לפני שהיא נותנת אותו חזרה לשירותי רווחה. אבל חוץ מזה, כל דרך שלא מביאה למוות של דארלין היא אידיוטית. כי דארלין גם יכולה לפרוץ להם לבית ולירות בילדים של וונדי. שלא לדבר על כך שהיא יודעת הרבה יותר מידי על העסקים של מרטי והיא תוכל להלשין עליו, אם כי זה פחות מתאים לה.
&nbsp
היה את הקטע שבו וונדי גרמה לגבר המבוגר ההוא (הבעלים של הקזינו לשעבר) לעמוד מול אשתו. והיא אמרה לו את מה שנאברו אמר לה - שאם אי אפשר בדיבורים אז אפשר עם כוח. וזה גרם לי להיות בטוח שזה יתדרדר למצב שבו הגבר הזה יהרוג את אשתו ברגע של כעס. אז האמת היא שזה שהוא רק ממש בטעות דחף אותה הפתיע אותי.
&nbsp
עוד קטעים טובים:
מרטי עם הפסיכולוגית - "אני לא משחד אותך כדי לתקן את הנישואים שלי"
ג'ונה עם השריף ואיך שהוא הרשים את בן
השיחה של בן עם וונדי על איך החיים שלהם עכשיו מטורפים
והכי הורס - כשמרטי מנסה למצוא דרך להלבין כסף בעזרת האיש של הלהקה והוא כולו בסמוי וכל זה, ואז האיש של הלהקה פשוט מתקשר אל מישהו: "הבחור הזה רוצה להלבין כספים דרכנו."

sls12

New member
האנטומיה של גרי עונה 16 פרק 19

איזה פרק עצוב:/
חבל שריצ'ארד דמיין את כל מה שהיה לו עם קתרין. וזה שהיה לו שבץ..

limors2

Active member
Zoey's Extraordinary Playlist 1x08

ה1080 בגד בי
בד"כ לוקח לו כמה שעות טובות לצאת והבוקר שמחתי שהוא יצא מוקדם, השגתי וצפיתי בו ובאמצע (אחרי זואי וסיימון) פתאום גיליתי שיש בו גליצ' והקובץ חזר לכמה דקות אחורה. בגלל שהוא נשאר באורך אגיל לא היה את הסוף הפרק והייתי צריכה להתפשר על 720 למה שנשאר לי

אבל בכלמקרה, לפרק.
&nbsp
אחרי שכמה שבועות של "אבל למה זואי לא שרה אף פעם? שגם תשיר" היוצרים החליטו להקשיב לנו וגמרו לה לחתיכת סבל
צחקתי מלא, אבל גם התחלחלתי בשבילה. מסכנה

&nbsp
התחיל נורמלי ונחמד, עם דאנס נאמבר מושקע, אבל אז כשהיא גילתה שהיא שרה בלייב בחיים האמיתיים, אוי ואבוי
העזרה של מו פה הייתה יכולה להיות מועילה וזה מוזר שהיא לא שיתפה אותו בזה, אבל גם מקס היה טוב. במיוחד כשהוא הצטרף לנאמבר שלה
מושלם. לא מגיע לו לעבור את מה שהיא מעבירה אותו עם סיימון הבוגדני המניאק והוא צודק- את מקס היא אוהבת (לאט לאט), את סיימון היא סתם רוצה לעכשיו. די.
ומה הבעיה של סיימון, למה הוא זרם איתה אחרי השיר שלה? סבבה שהוא רוצה אותה אבל אם מישהי הייתה מספרת לי שגם היא רוצה אותי דרך שירה וריקודים כאלה כנראה הייית בורחת

&nbsp
אני שמחה שגם עלה וגם ג'ואן יודעים שזואי ראתה אותם ושלא מרחו את זה על עוד כמה פרקים.
&nbsp
ותהייה שעלתה לי בזמן הפרק- בתוך הראש שלה זואי שרה מעולה ובלי זיופים, אבל כשהיא שרה בקול רם בישיבה זה היה די מחריד. האם היא תמיד שרה מחריד? כי אם כן, עוד יותר אין לסיימון לגיטימציה לא לברוח ממנה

&nbsp
אה ועצוב על האבא. אבל זה פחות מעניין אותי.

הנקמה המתוקה

720 הוא יותר ממספיק
*אני לא יודע למה אני רשע? כנראה קורונה
&nbsp
אגב, זואי שרה בחלום שלה בפרק השני. ואני ממש לא חיכיתי שהיא תשיר שוב. היא בהחלט לא הזמרת הגועה ביותר שם, אבל היא גם לא טובה במיוחד.
&nbsp
מה שכן השיר Crazy היה מעולה, גם מבחינת השיר, גם הביצוע די טוב וגם הכוריאוגרפיה.
אבל כשבסוף מתברר שהיא כן שרה במציאות וכולם יכולים לראות אותה אני פשוט דפקתי צרחת אימה כל כך חזקה שהאחיינים שלי בחוץ נבהלו ושאלו אותי מה קרה.
*אמרתי להם שזה משהו בטלוויזיה והם שאלו אם זה היה מוות או משהו כזה אז אמרתי להם שזה דבר הרבה יותר גרוע - מישהו מביך את עצמו.
***אני ניסיתי לדמיין מה אנשים במבוא של הבניין חשבו עליה ואני פשוט מעדיף שלא לחשוב על זה.
&nbsp
אז השיר מול ליף וג'ואן היה גם נוראי כי בכלל לא שמענו מוזיקת רקע ורקדני רקע. וחשבתי שזה מספיק גרוע...
אבל אז היה השיר מול מנכל החברה שבו החלטתי לרגע להאמין שאולי הכוחות שלה גורמים לכל האנשים מסביבה לרקוד גם... פשוט כי כל כך רציתי להאמין שמה שכנראה קורה שם לא קורה באמת.
אבל אז ראינו דרך העיניים של מקס שזה באמת קורה וזה באמת היה הדבר הכי נוראי בעולם.
&nbsp
אבל מקס באמת היה כל כך חמוד שהוא בא וניסה לעזור לה.
איך אפשר בכלל להשוות אותו לסיימון?
&nbsp
אגב, מאוד עצוב שמו לא היה מעורב בכלל הפרק הזה.
אני מאוד מקווה שלא נתנו למקס להיות שותף לסוד שלה כסוג של תחליף למו. כי אומנם מקס מעולה, אבל אני צריך גם את מו בתוכנית.
&nbsp
והשיר של זואי למקס היה אחד הדברים הכי חמודים.
והשיר של זואי לסיימון אומנם לא היה ביצוע רע, אבל היה אחד הדברים הכי מטרידים.
&nbsp
אני הנחתי שבסוף הפרק גם ג'ואן תגלה על החדשות על אבא של זואי וזה יהיה סוג של סיבה הגיונית לכך שהיא לא מפטרת את זואי. כי באמת...
&nbsp
העניין עם אבא שלה היה עצוב מאוד.
ואני ממש לא רוצה שהוא ימות, אבל מצד שני אני גם לא רוצה שימצאו דרך להתחמק מזה בסוף.
יש כמה וכמה סדרות שהיו בעלילה של זה שמישהו בטוח עומד למות ואז ברגע האחרון ניצל איכשהו.
אם הולכים לכיוון הזה אז שבאמת ילכו על זה.
*גם ככה אין לו סיכוי ממש לשרוד את הקורונה.

limors2

Active member
קורונה זה לא תירוץ!

כן, זכרתי שהיא שרה, אבל תהיתי מתי זה יקרה שוב. נכון שהיא לא הזמרת הכי טובה שם אבל היא יותר טובה מלורליי והזייפנית ההיא כבר קיבלה יותר מדי שירים.

didalf

Well-known member
את יודעת מה מצחיק?

שאמרת שהיה לך גליץ' בקובץ ושם הפרק היה גליץ'

&nbsp
אני גם נהניתי לי מנאמבר מושקע עם רקדנים ואז התברר שהיא רוקדת ושרה באמת וזה היה כ"כ קרינג'י מסכנההההה.
אבל ניק הרגת אותי - "דפקתי צרחת אימה"
אבל אני גם נבהלתי.
&nbsp
ובפיץ' למארק צוקרברג הזה זה היה עוד יותר מביךךךךךך ואיזה נסיך מקס שהוא הצטרף
ועוד יותר מזעזע זה שכלפי חוץ היא גם לא שרה יפה בכלל.
ואהבתי שמקס אמר לה שלפי השירים כלפי סיימון זה משיכה אבל כלפיו זה אהבה. אבחנה מעניינת. ונכונה נראה לי.
&nbsp
לא הבנתי למה היא שרה לג'ואן וליף דווקא את השיר הזה עד שהיא אמרה לו שהיא ראתה אותם
וכן טוב שלא מרחו את זה יותר מידי.
&nbsp
וכן גם לי היה חסר מו היום!!! מזה איפה הוא?! הוא היה נהנה מהסיטואציה.
&nbsp
ואיך זואי לא הבינה שכל זה נובע ממה שהרופא אמר?
וקצת בכיתי בסוף כשהיא שרה לאבא שלה

&nbsp
חחח ניק "*גם ככה אין לו סיכוי ממש לשרוד את הקורונה."

&nbsp
חוצמזה האדם שהכי הזדהיתי איתו הפרק זה טובין. מכירה טוב מידי את זה שיש באג, חופרים מלא זמן, מצליחים סופסוף לתקן ויוצרים אחד חדש

מילי08

Well-known member
future man עונה 2

סדרה קצת מוזרה כי נראה לי שאין ממש תסריט עלילתי אלא רעיון אסוציאטיבי שדרכו קופצים מדבר לדבר. וזה פספוס כי זו היתה יכולה להיות סדרה הרבה יותר טובה אם היה לה קו אחיד.
אני גם לא מבינה לגמרי את ההשפעות שקורות שם למסע בזמן. מאוד הגיוני בעיני שלמרות הקפיצה בזמן והשינויים שהם עשו, עדיין התרחשו בעתיד דברים שהם ניסו למנוע, אבל לא הבנתי למשל מה קרה בפרק 12, הלפני אחרון, כשעם כל לחיצה על הממ"ז הם השתכפלו עוד ועוד. לא היה לזה הסבר ברור.
למרות זאת אני די נהנית ממנה ומהאופי הפרוע והחסר מעצורים. החלפת אברים גוף, סקס עם מכונה, אורגיה פוליגמית.... מין טירוף שלא יודע גבולות.
אני מקווה שהעונה החדשה תהיה טובה, כי לפי הפרק האחרון זה הלך לכיוון אחר לגמרי.

כן, עונה 2 במיוחד מה שאת אומרת

מרגיש מאוד שקופץ מדבר לדבר גם בלי הגיון ובלי קו אחיד
ויחד עם זה דברים מגניבים.
אני זוכר שהיה לי קשה להחליט האם הקטע עם זה שהם השתכפלו שוב ושוב ושוב בסוף בגלל הקפיצת זמן ואז כמעט כולם מתו - האם זה הגיוני.
כי מבחינה מסוימת כן ומבחינה מסוימת לא.
בקיצור לא לחלוטין החלטתי.
&nbsp
אני באמת לא יודע מה לחשוב על איך תהיה בעונה האחרונה. מה שברור זה שתהיה שונה מאוד שוב.

מילי08

Well-known member
אני גם ממשיכה עם timeless

יש בה משהו קצת מעצבן, אבל היא חביבה.
אין לי הרבה מה לכתוב עליה, סתם היה לי צורך לשתף שראיתי

מילי08

Well-known member
איזה זכרון רנדומלי

אני מניחה שזה מעיד על הסדרה עצמה. לא מעוררת יותר מידי רגשות, אבל צפייה נחמדה, ואיזה כיף להם עם כל התלבושות המגניבות.

אוסווין

Active member
חחחחחחחח כן אני גם ממש זוכר בגדים ספציפיים

אבל עם אפס זיכרון למה שקרה כשהיא לבשה אותם חחחח.

למעלה