לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2035520,355 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
<< ההודעה הנוכחית
26/03/2020 | 09:56
25
22
מין דבר כזה, אתם יודעים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סמוך על סול 5X06 '
סמוך על סול 5X06
25/03/2020 | 23:02
13
27
הממ אז עשיתי טעות קלה ולא באתי לפה ישר אחרי הפרק אלא המשכתי לארץ נהדרת ועכשיו אני לא זוכרת מה היה לי להגיד

הפרק נפתח בפלאשבק מפתיע לילדות של קים שבו אנחנו מגלים שאמא שלה הייתה די מזניחה וקימי הייתה ילדה סופר עקשנית שהעדיפה לעמוד על העקרון שלה וללכת ברגל הביתה בלילה מאשר לנסוע עם אמא ששכחה אותה כי היא הלכה לבלות.

אז מסתבר שההתפרצות מול קווין לא הייתה הצגה כ"כ וקים פתאום הבינה שהיא הלכה רחוק מידי ומבקשת מג'ימי לרדת מכל העניין. אבל ג'ימי מחליט לא להקשיב לה וממשיך בכל זאת בתוכנית וכמובן מצליח להטריף את מסה ורדה עד כדי כך שקווין מוכן לרדת מהכל רק שיעזבו אותו כבר. כמו תמיד סופר מהנה לראות את ג'ימי משקיע בתוכניות המטורללות שלו לפרטי פרטים.
קים לחלוטין מופתעת מג'ימי והכעס שלה עליו אמיתי הפעם, מה שהוא טוען מוסיף לאמינות שלהם. קים כועסת עליו גם בבית ואומרת שהיא לא יכולה להמשיך ככה והקול שלה נשבר והיא כמעט בוכה שזה עצוב בשבילה אבל מעניין כי אני לא חושבת שאי פעם ראינו אותה בוכה. ואז היא אומרת שהם צריכים להפרד... או להתחתן. מה?! כאילו אני בעד והכל אבל מה ההגיון שגרם לה לחשוב את זה? והאם זה מתקשר לסצנת הפתיחה? אני מרגישה שכן אבל לא יודעת להגיד למה. נראה מה אומרים החכמים באינטרנט.

על הדרך ג'ימי מחליט להתעלל עוד קצת בהאוורד המסכן ושולח זונות שהוא עזר להן שיעשו להווארד פדיחות במסעדה. מודה שזה לא מגיע להווארד אבל גם לא אכפת לי כי היה משעשע, במיוחד לראות את ג'ימי מדובב מבחוץ

נאצ'ו ומייק כבר מכירים? לא זוכרת.
לקח לי מלא זמן להבין מה מייק עושה הפעם בספריה אבל נדמה לי שנזכרתי - בסוף העונה שעברה שמייק חיפש את וורנר אז וורנר ניסה למשוך כסף מאיזה מקום ואז לאלו פוצץ את המקום הזה? בכל מקרה מייק מצליח לגרום למעצרו של לאלו. או האם? כל מה שראינו זה לאלו מפיל את המפתחות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' צפיתי'
צפיתי
27/03/2020 | 16:24
12
19
כן, הלך המחשבה של קים לגמרי לא מובן אם האולי נתחתן הזה... זה שהיא לא יודעת מה היא רוצה מעצמה זה ברור כבר הרבה זמן, אבל יש לא לדעת מה את רוצה, ויש להביא יציאה כזאת שלא נראיית קשורה לכלום.

אבל אהבתי שראינו סופסוף משהו ממשי מהרקע שלה, ושהיא גדלה עם אמא שתיינית ומזניחה (קיבלנו רמז לכך שהייתה לה ילדות קשה, לפני 2 פרקים בערך כשהיא סיפרה לאקר שאמא שלה היתה מוציאה אותן לברוח באמצע הלילה מהדירה לפני שיפנו אותן, אבל לא היה ברור לגמרי אם זה סיפור אמיתי או משהו שהיא המציאה בשביל לעורר הזדהות ממנו).

אני מתה על ג'ימי ומתה על בוב אודנקירק, הוא פשוט השחקן שהכי תענוג לראות אותו משחק בכל שניה שהוא על המסך

בלי קשר לזה, אני שונאת את הנקמות הקטנות שלו בהאוורד, ואני מודאגת מזה שהן הולכות ונהיות אכזריות יותר. האם זה יגיע בסוף למשהו... ממש קיצוני?
זה יהיה נורא אם כן.

אם אני זוכרת נכון, מייק הוא זה שייעץ לנאצ'ו (בטלפון) איך להחליף את הכדורים של הקטור.
אהבתי את רגע הכנות של נאצ'ו איתו אחרי שהם נשארו לבד, ושנראה שמייק הבין את המצוקה שלו לגבי אבא שלו, ושהוא מתכוון להתחשב בזה.

אני גם זוכרת רק במעורפל את הפרטים שכתבת לגבי הסיפור מהעבר עם לאלו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
27/03/2020 | 16:34
3
19
תיאוריה שראיתי וגם חשבתי עליה בעצמי עקב חוק אמריקאי שלמדתי בעונה האחרונה של שיימלס - זוג נשוי לא יכולים להגיד אחד נגד השני, אז חשבתי אולי הסיבה להצעה המוזרה הזאת היא בהיבט החוקי. אבל זה עדיין נראה לא מתאים. אני מניחה שנגלה בפרק הבא.

אני אגב דווקא האמנתי שהסיפור שהיא סיפרה לאקר על אמא שלה אמיתי מההתחלה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הממממ תיאוריה מעניינת! '
הממממ תיאוריה מעניינת!
27/03/2020 | 17:03
2
20
(חוץ מזה שלמדתי אותה מאלף סדרות עו"ד לפני שיימלס )

כמו שכתבת זה עדיין לא לגמרי מתאים. כלומר ההקשר שהיא אמרה את זה היה נראה בקטע אחר, בקטע של אנחנו לא יכולים להמשיך ככה כי אין לי אמון בך, כי כל מה שאנחנו עושים זה לשקר כל הזמן וזה לא מערכת יחסים בריאה...
אבל מצד שני, הדמויות בסדרה הזאת כל הזמן אומרות ועושות דברים שמסבירים לנו רק אח"כ מה היתה המטרה שלהן, אז אולי היא באמת חושבת על משהו כזה, כלומר "אם נהיה נשואים לא תצטרך אף פעם יותר לשקר לי בשביל להגן עלי חוקית, כי החוק הזה יגן עלינו".

בעצם כשאני חושבת על זה עכשיו זה דווקא כן מתאים.
כי היא בדיוק ביקשה ממנו להבטיח שלא יקרה דבר כזה שוב (שהוא משקר לה בשביל להגן עליה מבחינה משפטית), והוא לא יכול היה להבטיח את זה, כי בדרך שהם מתנהלים שניהם יודעים שאותו דבר יכול לקרות שוב, ושהוא גם עכשיו ממשיך להסתיר ממנה דברים על המעשים המפוקפקים שלו.
והחוק הזה יכול לכאורה לתת לה בדיוק את הבטחון הזה, כי אז הוא לא יצטרך.
אז זה סוג של פתרון, ואני לגמרי קונה עכשיו שזו היתה הכוונה שלה!

(כמובן פתרון מעוות ודפוק, שלא *באמת* מבטיח שלא יהיו לו סיבות אחרות לשקר לה, אבל עדיין נשמע הגיוני).

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חח אז אני לא שמעתי על זה קודם '
חח אז אני לא שמעתי על זה קודם
27/03/2020 | 17:23
1
17
כן איך שאת מתארת את זה זה באמת הכי הגיוני אבל זה כ"כ קר ומחושב... מצד שני קים היא די מחושבת ולא מאד אמוציונלית אז קר ומחושב לא כזה מופרך בשבילה. לאדעת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה בדיוק '
זה בדיוק
27/03/2020 | 17:32
15
הכי מתאים לה!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי, ראיתי גם '
אוקי, ראיתי גם
28/03/2020 | 03:43
7
15
קודם כל אני אציין שראיתי לפני כן את הפרק של שבוע שעבר וזה מה שכתבתי עליו בשרשור הישן:
חשוב לציין את זה כי אני צדקתי לגבי העניין עם הלוגו.

אז בקטע שג'ימי בא ומנחית על קים את הדרישה של ה4 מיליון ומתחיל לשים את הסרט הזה שהוא יצר - בהתחלה הייתי בשוק שהוא עושה לה את זה. זה נראה כאילו ברור שזה נוראי.
אבל אז תוך כדי שזה המשיך התחלתי להיות בטוח שבעצם היא בסוף שינתה את דעתה והם החליטו לעשות את זה יחד והיא בעצם רק עושה את עצמה כל כך מעוצבנת כדי שזה יהיה משכנע אפילו את ריץ' שהיא לא חלק מזה.
הייתי חצי משוכנע שכשהיא תגיע הביתה הטוויסט יהיה לגלות שהיא בעצם חלק מזה.
לכן זה שהיא כל כך מעוצבת קצת הפתיע אותי. אם כי ברגע שאני מבין שהיא באמת הייתה נגד התוכנית בסוף אני לחלוטין חושב שג'מי הגזים לחלוטין.
והרי הוא מראש אמר שזאת תוכנית לא טובה ללכת נגד קווין.
אבל ג'ימי לא יכול לוותר על משהו כזה.

מה שכן כשהיא אמרה יש שתי אופציות והאופציה הראשונה היא שנפרד - הניחוש הראשון של הוא שהאופציה השניה תהיה שהם יתחתנו. זה הדבר הראשון שקפץ לי לראש כי זה הפתעה.
אבל מיד גם חשבתי על כך שאז היא מוגנת מלהעיד נגדו.
אם כי תכלס זה לא נשמע הגיוני כי הרי הבעיה שלה זה שהוא שיקר לה - הנישואים לא יפתרו את זה.

לגבי מייק ונאצ'ו - אם אני זוכר נכון הפעם הראשונה שהם נפגשו היה כשמייק עבד בשביל איזה רופא או רוקח שרצה סוג של שומר ראש כשהוא עושה עיסקת סמים. ומי שהוא עשה את עיסקת הסמים איתו היה נאצ'ו.
אז העניין עם הרוקח הזה הסתבך או משהו כזה.
ואחר כך נראה לי שנאצ'ו שילם למייק כדי שיגרום לכך שיעצרו את טוקו (והיה את כל הקטע עם זה שמייק גרם לטוקו להתפרץ עליו או משהו כזה).

מה שמפתיע אותי כאן זה שנראה שהם לא מספרים לגאס שיש להם ממש היסטוריה יחד. וזה נראה לי מאוד לא חכם לשמור משהו כזה ממנו.
אבל אולי בעצם לא הבנתי וגאס כן מבין על ההיסטוריה בינהם.

נראה לי ברור שלאלו נעצר. אבל אני לא בטוח אם באמת יש להם מספיק כדי להאשים אותו ברצח ההוא. בכל מקרה אולי יקחו את ג'ימי בתור עורך דין.

לגבי הקטע בהתחלה עם אמא של קים - ממה שאני הבנתי הסיבה שקים לא נכנסה לאוטו היא לא כי אמא שלה איחרה, אלא כי אמא שלה הייתה שיכורה והיא לא רצתה להסתכן שאמא שלה תעשה תאונת דרכים. אני כמעט ציפיתי שנגלה שאז קים הגיעה הבייתה וגילתה שאמא שלה באמת הייתה בתאונת דרכים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נחמד שהחלטת להצטרף אלינו '
נחמד שהחלטת להצטרף אלינו
28/03/2020 | 10:46
3
17
"חשוב לציין את זה כי אני צדקתי לגבי העניין עם הלוגו." כל הכבוד לך.

בקשר לפרק הקודם:
לאדעת מה אתה מופתע מזה שגאס דאג להביא את מייק לחור במקסיקו זה בדיוק מסוג הדברים שגאס עושה.

נראה לי ברור שבשלב זה קים לא מסכנת את הקריירה שלה כי כ"כ אכפת לה מאקר אלא בשם איזה עקרון ורצון עמוק לדפוק ולנקום במסה ורדה. אקר הוא רק התירוץ בשלב זה.

לגבי הפרק הזה:
אמא שלה קים איחרה כי היא הייתה שיכורה ומזניחה וקים כעסה עליה. היא אמרה משהו על חשש מתאונת דרכים שפספסתי? נראה לי שהמטרה של הקטע הזה היה להראות שקים מאז ומעולם נפגעה מהאנשים שהכי קרובים אליה ושהיא סופר עקשנית.

אני מופתעת מהזיכרון שלך לגבי מייק ונאצ'ו

אני גם קצת חשבתי שאולי הכעס של קים הוא כן חלק מהתוכנית אבל נטיתי יותר להאמין שזה אמיתי וכשהיא נכנסה הביתה ממש חיכיתי לראות אם היא באמת כועסת או שהם יחגגו ביחד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'על מה יש לה (חפירה)'
על מה יש לה (חפירה)
28/03/2020 | 12:40
1
11
לנקום במסה ורדה? מה הם עשו לה?

אני מבינה את כל מה שהיא עושה יותר כמאבק שלה עם עצמה, שקשה לה עם זה שהיא בצד "של הרעים". יש לה כל הזמן צורך לחשוב על עצמה כמוסרית, היא רק רוצה להתעסק עם המקרי פרו בונו שלה, לעזור לאדם "הקטן", היא צריכה את זה בשביל להרגיש טוב עם עצמה,
ואז יש לה מצד אחד את מסה ורדה שמושכים אותה לפעול למען האינטרסים הלפעמים רעים של "תאגיד דורסני" וכל מה שהיא שונאת,
ומצד שני את ג'ימי, שמסית אותה לפעולות לא אתיות ולא חוקיות, שאפילו במקרי הפרו בונו שבהם היא כבר עושה טוב כבנאדם, אז היא יוצאת לא טוב כעורכת דין.

אז אחרי שהיא לא הצליחה להתנגד לא למסה ורדה (שגזלו ממנה את הזמן לפרו בונו) ולג'ימי ש"גזל ממנה" את תחושת המוסריות גם בפרו בונו,
היא ניסתה לנצח בהפוך - להכנע לשניהם, להשקיע את כל זמנה בתיק של מסה ורדה נגד אקר, ומתחת לשולחן להשתמש בג'ימי ושיטותיו, בשביל לעזור לו.

וזה כמובן התפוצץ לה בפנים, כמו שאומרים two wrongs don't make a right.
כי התוכנית לכאורה הצליחה ואקר ניצח, אבל לא בדרך שגרמה לה להרגיש מוסרית וטוב עם עצמה, שזה מה שהיא באמת רצתה.
בעיקר כי מה שהם עשו לקווין היה ממש מגעיל ומלוכלך, והיא כבר לא רצתה ללכת כל כך רחוק.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אממ כן לזה התכוונתי '
אממ כן לזה התכוונתי
28/03/2020 | 12:45
9
אולי לנקום זאת לא המילה הנכונה, או לנקום בזה שהם "גרמו" לה להיות בצד של הרעים.
בכל מקרה זה די מה שהתכוונתי שזה לא קשור ממש באקר אלא במאבק שלה עם עצמה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את צודקת, אני באמת נחמד '
את צודקת, אני באמת נחמד
28/03/2020 | 17:23
8
שלא כמוך שעדיין לא ראית את שני הפרקים הראשונים של באפי כפי שהסכמת בעיסקה שלנו...

גם אני מופתע לפעמים מדברים שאני זוכר לגבי הסדרה. במיוחד כי יש כל כך הרבה שאני לא זוכר.

העניין הוא שקים כן התכוונה להכנס למכונית של אמא שלה כשהיא רק איחרה. אבל כשהיא הבינה שהיא שתתה היא החליטה לא הכנס.

לגבי הסיבה שקים מסכנת את הקריירה שלה בשביל אקר - זה נראה לי לא ממש כי כל כך אכפת לה מאקר אבל גם לא בדיוק שהיא רוצה לדפוק את מסה ורדה. אם היא הייתה רוצה לדפוק אותם היא הייתה יכולה למצוא דרכים לעשות את זה בהרבה יותר גדול.
זה לדעתי איזושהי תחושת צדק פנימית. קשה לה להיות חלק מארגון ענק שדורס מישהו קטן.
או אולי באופן הכי בסיסי כמו שנאמר - היא לא רוצה לראות את עצמה בתור האדם הרע. ואקר גרם לה להרגיש כמו האדם הרע ולכן היא נעשתה כל כך מחויבת לעזור לו.

נכון שלהביא את מייק לחור קטן במקסיקו זה לחלוטין מסוג הדברים שגאס יעשה. פשוט זה מסוג הדברים שלא מרגיש הגיוני שמישהו יעשה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל '
אבל
28/03/2020 | 12:07
2
12
הוא שיקר לה בשביל לתת לה plausible deniability ולכן נישואין כן יפתרו את זה,
וגם את הצורך להסתיר ממנה את כל שאר הדברים הלא חוקיים או גבוליים שהוא עושה.

(כמובן עם ההסתייגות שכתבתי כבר, שזה לא באמת אומר שאין לו סיבות אחרות שהוא ימשיך לשקר לה, אבל אם היא בראש שלה בוחרת להאמין שזו הסיבה היחידה שלו, אז זה פותר לה את זה.)

אני גם ציפיתי שהיא תגיד "נתחתן", לא כי יש בזה הגיון, אלא כי זה כאילו הדבר היחידי שהיא יכלה להגיד שם אחרי ה"או ש..."

ולרגע לא חשבתי שהיא איתו בתוכנית של ה-4 מיליון.

סחתיין על הלוגו
ואני מקווה שזה אומר שמעכשיו אתה בקצב שלנו...

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, זהו נכנעתי לקצב שלכן '
כן, זהו נכנעתי לקצב שלכן
28/03/2020 | 17:14
1
9
אבל רגע, זה רק שלושתינו צופים בשיחה הזאת. היו אמורים להיות עוד.

אוקי, אני מבין עכשיו איך העניין עם הנישואים כן יכול לעזור גם להמשך.
כלומר ברור שזה לא באמת יפתור את הבעיות, אבל אני מבין את הרעיון של איך זה כביכול יכול.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן שאר הצופים נטשו אותנו '
כן שאר הצופים נטשו אותנו
28/03/2020 | 17:51
14
אני מסתכלת עליכן מיקי ורעות (שיר לפחות אמרה שקשה לה עם טלוויזיה עכשיו ולכן היא לא צופה איתנו).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Little Fires Everywhere'
Little Fires Everywhere
26/03/2020 | 08:57
1
54
בדיוק הסדרה שחיפשתי. משהו שיסחוף אותי בלי להרגיש שישבתי 4 שעות מול הטלוויזיה מבלי לזוז.
ריס ווית׳רספון מדהימה כהרגלה. קרי וושינגטון מעולה אף היא.
אני אומנם לא אוהבת סדרות שלא מתרחשות בהווה, אבל נהנתי מאווירת ה-Throwback של הסדרה.
יש בה הכל, מתח, דרמה, קאסט מעולה ופסקול נהדר.
מומלץ ממש
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הלוואי שירכשו אותה'
הלוואי שירכשו אותה
26/03/2020 | 15:29
27
רצוי הוט
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'future man עונה 1 ( קטנצי'ק)'
future man עונה 1 ( קטנצי'ק)
26/03/2020 | 13:32
1
27
בעקרון אחלה סדרה. מגניבה וכייפית אבל לא מזלזלת באינטליגנציה.
הבעיה היא שמאמצע העונה הם קצת איבדו  את זה והיתה תחושה של מאמץ להצחיק ולהתפרע, אבל לא תמיד זה עבד.
2 הפרקים האחרונים לעונה היו קצת יותר טובים אבל לא מעולים, אם כי קרב השיבוטים הערומים היה מעולה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רגע לעונה 1'
רגע לעונה 1
26/03/2020 | 14:33
19
היה קרב שיבוטים ערומים? אני כבר ממש לא זוכר כנראה.
זכור לי שהרגיש כאילו הסדרה התפרעה לחלוטין בשלב מסוים והפסיקה לעקוב אחרי קו שהיה נדמה שיש בתחילת העונה. אבל באופן כללי אהבתי את זה.
הייתי רואה שוב את העונות הראשונה אבל אין לי זמן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זהו זה לימי קורונה - כאן 11'
זהו זה לימי קורונה - כאן 11
27/03/2020 | 16:50
1
36
כן, התוכנית שהייתה מדורת השבט עבור רובינו חוזרת. למרות העובדה שהחבר'ה ממש לא צעירים, הם יודעים לשחק ומעולה. כל המערכונים היו טובים, משלושת הזקנים עד לבאבא בובה וגם השירים באמצע השלימו חגיגה של ד"ש מהעבר. הבנתי נכון שיהיה המשך לאיחוד?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אגב, כל הפרק זמין ביו-טיוב קישור בפנים'
אגב, כל הפרק זמין ביו-טיוב קישור בפנים
28/03/2020 | 17:42
13
ממה שהבנתי יהיו עוד כמה פרקים
וקצת חבל על זה כי לדעתי היה מאוד מאוד חלש.
ממש רציתי לאהוב והיה לי חבל עליהם שזה לא הולך יותר טוב

למי שכן רוצה לחוות קצת:
המערכון הכי שווה לדעתי היה בנקודת הזמן 19:07
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קיבוצניקים 31 מה העניינים '
קיבוצניקים 31 מה העניינים
27/03/2020 | 17:01
2
23
די אני יחסית החלקתי עד עכשיו אבל מה העניינים כבר.  כל העלילה של פיצי מזעזעת בעיניי. הוא חד וחלק מנסה לאנוס את יאיר לנשק אותו. הוא אומר לו לא כמה וכמה וכמה פעמים והוא עדיין מנסה. ואז מסתבר שבעצם אה פיצי מאוהב בו כבר שנים והוא כל כך הרבה זמן רוצה לנשק אותו. איפה זה היה שלושים ואחת פרקים? תנו לי בילד אפ, משהו! אני מצאתי את עצמי תוהה אם פספסתי משהו, אם דילגתי על פרק בטעות או משהו אבל לא, לא פספסתי כלום, פשוט דחפו עלילה שלמה משום מקום. ואז יאיר, באופן מובן לחלוטין, מרגיש מובך ליד פיצי, לא נעים לו להיות בלי חולצה לידו. ופיצי אומר לו שהוא מפחד מהומואים עכשיו, שהוא חושב שכל ההומואים ככה וככה. לא זה רק אתהההה זה רק אתה פיצי אתה ממש predator, גם איך שהוא היה עם סיסאי בפרק הקודם הוא ממש גועלי. אני ממש לא אוהב אותו. ואז יאיר בא אליו לבד ואומר לו ״יאללה בוא ננסה להתנשק״, כאילו כדי לגרום לו להרגיש יותר טוב. איזה מין דבר זה. אתה מצדיק כאילו את ההתנהגות הקריפית שלו? כאילו בסדר הוא מאוהב בי והוא חבר שלי אני אזרוק לו עצם שהוא יידע שהכל בסדר? יש דברים שלא עושיםםםם והבן אדם מתנהג ככה בחיי היום יום שלו זה לא רק איתך, הוא היה מזעזע עם סיסאי גם מהתחלה.
לא רק זאת עלילה שבאה משום מקום, גם האיש הזה שבא לצלם אותם (רוברטו מהשמינייה נראה לי) הגיע פתאום סתם ככה. ומנסים לשכנע אותי בדיאלוג שפיצי דיבר איתו מתישהו שיבוא לצלם אותם. כל כך קשה להראות אותו עושה את זה באחד הפרקים הקודמים? או שהוא היה אומר שהוא עשה את זה באחד הפרקים הקודמים? אני לא אוהב שככה מנחיתים עלילה משום מקום. יש סדרות שזה עובד בהן- פה לא. פה אנחנו בסדרה שאין בה הפסקות מפרק לפרק, הפרקים הם המשכיים במלוא מובן המילה כי אנחנו רואים את היום יום של הדמויות, אין לנו איזה ״כעבור שבוע״ או משהו. אז כן, זה מוזר שקורה משהו שהיינו אמורים לדעת עליו ואנחנו לא יודעים עליו.
סמדר והבגידה. ברגע שהיא בגדה ביחיעם- דורון חדל מלהיות דמות והפך לplot device. שזה מבאס. מה שעוד מבאס, זה שלא הראו לנו שהיא בגדה בו. ״נתנו לנו להבין״ מה שנקרא. עכשיו, אני ממש בסדר עם זה כעיקרון. לא צריך להאכיל בכפית. אבל, הבגידה שלה זה רגע שבנו לקראתו כבר זמן מה. וכשזה סוף סוף קרה, אז לא באמת הרגשתי את זה קורה. ואז כמה וכמה פרקים אחרי לא כל כך הבנתי במפורש מה קרה ביניהם. האם היא באמת אשמה בבגידה? או שהיא רק מרגישה אשמה כי היא רצתה? רק עכשיו בפרק הזה, כשדורון קרא לעצמו פילגש אז הבנתי לחלוטין שהם שכבו. אז כן, לא תמיד צריך להאכיל בכפית אבל כן ציפיתי שזה יהיה יותר ״רגע״.
ולמה לילי פתאום פושעת הארדקור? ולמה ברגע שהיא הפכה לפושעת אז מקום המגורים שלה הפך להיות לוד? למה ככה לחרבן על לוד?

קיצר זה כבר נהיה יותר ויותר hate watch, אני לא סובל אף אחד מהדמויות, הכתיבה גם די רעועה ובייסיק לטעמי, וזהו מה אני אגיד. נראה אם אני אמשיך בכלל.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פרק 32 '
פרק 32
27/03/2020 | 18:03
1
16
תשמעו, im all for anti heroes, באמת. זה גם הכי באופנה עכשיו, סדרות שהדמות הראשית שלהן זה זבל של בן אדם. אבל פה, זה כולם. ולא רק שזה כולם, הם כולם זבל באותה צורה ובאותו ווליום וכמעט בלי תכונות שיאזנו את זה. הם כולם עקשנים, וצועקים, וראש בקיר ודי, אי אפשר שכולם ככה. רק רק רק *רק* דפנה היא בספיד שונה מכולם, ואכן היא הכי נסבלת לצפייה. פשוט לא כיף לי לצפות בחבורה של אנשים שהם כולם המיץ של הזבל של האנושות עושים דברים רעים אחד לשני. שוב, לפחות אם הם היו מורכבים יותר. ולזכותם ייאמר שהם לא לגמרי לא מורכבים, סמדר היא די מורכבת בעיניי וגם יאיר. אבל כפי שצינתי, הם כולם "באותה מהירות" מה שנקרא. כולם מקרינים לי את אותן האנרגיות, ואי אפשר ככה. חייב יותר גיוון באנרגיות שלהם. אי אפשר שרק דפנה תהיה שונה.
ספיקינג אוף דפנה. כאילו, יותר ספיקינג אוף פיצי. הוא לא עוצר. והכתיבה הנוראית כלפיו לא חודלת. הוא הולך ואשכרה מחריב לדפנה את הקריירה. הוא הולך ומתלונן עליה שהיא פועלת בצורה לא אתית, פושעת ומסכנת חיים רק כי הוא כועס עליה. ומשעים אותה בגלל זה! והיא באה אליו, וכועסת בצדק. ותוך רגע היא בסדר. "בסדר, הייתה לך סיבה" היא אומרת. לא! לא הייתה לו סיבה! לא! עושים! דברים כאלה! קודם יאיר מוכן להחליק לו על ההתנהגות המינית הפושעת שלו ועכשיו דפנה מוכנה להחליק על המעשה הנבזי הזה שהוא עשה לה שיכול פוטנציאלית לעלות לה בפרנסה ובהרס של מפעל חייה, מה קורה פה??? למה סולחים לפיצי בכזאת קלות??? למה הסדרה נותנת לו תירוצים לעשות מעשים כל כך רעים ולחמוק מעונש כלשהו??? זה ממש לא בסדר בעיניי!!!
כל הזמן עובר לי בראש, שאולי זה מה שהסדרה רוצה להעביר. שהם כולם אנשים רעים, ודפוקים, והם מדרדרים אחד את השני אבל הם לא מסוגלים להיפרד. בעצם אין לי ספק שזה חלק מהמסר של הסדרה. ועדיין, זה לא עובד בעיניי. כי הדברים האלה, הם עדיין מזעזעים והם עדיין צריכים לתת עליהם את הדין. והם פשוט לא.
וספיקינג אוף דפנה ופיצי #2, ממתי הם כאלה בסטיז? פתאום, כשהעלילה דורשת שיהיה מטען רגשי ביניהם כדי שהמערכת יחסים של דפנה וסיסאי תהיה דרמטית, אז הם החברים הכי טובים. אבל בכלל לא זכור לי שהם בילו כל כך הרבה במהלך כל ה32 פרקים האחרונים. אם כבר אז מישמיש הוא החבר הכי טוב של פיצי, הם גרו יחד הרבה לפני שהסדרה התחילה והם חלקו הרבה סצנות וצחוקים. מה העניינים פה די!! אוף.
אני מרגיש כאילו זאת סדרה שכתבו כמה חבר'ה על הקיבוץ שלהם בייסיקלי. שזה בטח לא הכי רחוק מהמציאות, ותכלס אין בזה שווום דבר רע, כמו שזגורי זה בחור שכותב על המשפחה שלו ומלא סדרות זה אנשים שפשוט כותבים על החיים שלהם. אבל פה זה rubs me the wrong way. אני מרגיש שיש פה מלא רפרנסים לחיים שלהם שבטח החברים שלהם מהקיבוץ עפים עליהם ועליי זה לא משפיע.
וגם, איפה ניקי? כבר שני פרקים היא MIA בלי שום הסבר. היא כאילו שם ופשוט לא רואים אותה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חברה לעבודה, קיבוצניקית, אמרה לי שהסדרה זה בדיוק מה שקרה '
חברה לעבודה, קיבוצניקית, אמרה לי שהסדרה זה בדיוק מה שקרה
28/03/2020 | 07:53
17
לחברה הקיבוצית. מכל הבחינות . הכלכלי , החברתי , הבדלי המעמדות שם. השחיתות . היחסים האישים . כולל הבגידות ....
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רגע לפני סיום העונה הראשונה של דרדוויל:'
רגע לפני סיום העונה הראשונה של דרדוויל:
27/03/2020 | 19:33
21
אז כבר ציינתי את איכות ההפקה מבחינת סאונד שנחשבת אצלי מאוד וגם כמה היא אינטלגנטית.
אני הולך לעשות את מסגרת הדפנדרס חוץ מאיירון פיסט שהיא כשלון צורב, גם את הפאנישר, ככה שיש הרבה איכות להנות ממנה בהמשך.. צפייה מהנה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בינג' בריטניה עונה שנייה .אין לי מושג למה צפיתי בעונה הקודמת'
בינג' בריטניה עונה שנייה .אין לי מושג למה צפיתי בעונה הקודמת
28/03/2020 | 07:55
20
אבל ממשיך לעונה החדשה. אתמול ראיתי 3 פרקים ...
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

18:17 | 28.05.20 snirf
16:47 | 28.05.20 LeRanch
10:53 | 28.05.20 reasonforall
07:06 | 28.05.20 טוני החתול
07:04 | 28.05.20 טוני החתול
16:07 | 27.05.20 1ניצת השקד
20:51 | 26.05.20 LeRanch
23:56 | 25.05.20 טוני החתול
17:45 | 24.05.20 LeRanch
23:01 | 23.05.20 טוני החתול
11:37 | 22.05.20 Lhuna1
07:58 | 22.05.20 LeRanch

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ