דיוני סדרות לאמצע השבוע

דיוני סדרות לאמצע השבוע

זה אמצע השבוע
למי מאיתנו שעדיין מתחבר להגדרות שרירותיות כמו שבוע

goolgol

New member
ווסטוורלד עונה 3 - פרק 2 / היה טוב מאוד

מייב מבינה היכן היא נמצאת. ארנולד מוצא את יעודו - שניהם אמורים להתעמת עם דולורס שלצערי - לא נראתה בפרק .

Chandler Rulz

New member
כדאי לסבול את העונה השניה בשביל השלישית?

הראשונה הייתה טובה בהתחלה והתחילה להתבלבל ולהיות בליל של אוזניות-כפתור שהסבכו אחת בשניה.. ואז ראיתי פרק אחד של עונה 2 וממש לא רציתי להמשיך...
&nbsp
&nbsp

נמרוד2016

New member
התחלתי צפייה חוזרת בדרדוויל
:

איזה כיף, פרק ראשון כזה אינטלגנטי, בתוספת סצינות קרב סוחפות ותככים בצד, חבל שיש רק שלוש עונות שהן לא כל כך ארוכות, אבל צריך להסתדר עם משהו..

נמרוד2016

New member
ההפקה ממש מושקעת, לדעתי ראיתי אותה רק במחשב:

עכשיו על מסך הטלוויזיה עם הרמקולים זה מרשים פי כמה, ראיתי רק פרק אחד כי היה מאוחר ואני מתחשב בשכנים

מילי08

Well-known member
אני לא זוכרת אם הפרומו לא עניין אותי או שקישרתי את זה

לסרט של בן אפלק. אבל עם הזמן המרובה עכשיו, אז כנראה אגיע אליה בקרוב

didalf

Well-known member
בהמשך לשרשור של ניק - איך בפאוני התמודדו עם שפעת

למחלקת גנים ונוף כמובן. (אבל קלים.. נראה לי)
&nbsp
+ בונוס: הצעות למה לעשות בזמן בידוד (ממליצה על claymation)
&nbsp
אני מתגעגעת לסדרה הזאת

אוי, שכחתי בכלל לספר שראיתי את הפרק הזה לפני כמה ימים

בעקבות השיחה שלנו על זה.
*איזה כיף שיש את כל הסדרה באמזון פריים.
כמובן שאמזון פריים הם כמו נטפליקס מהבחינה שכשפרק אחד מסתיים אז הבא אחריו מתחיל מיד...
ולכן צפיתי בעוד איזה 3 פרקים.
היה את הפרק שבו בן פשוט נשבר בראיונות טלוויזיה כשכל הזמן מדברים על מה שהיה כשהוא היה ראש עיר.
&nbsp
זאת באמת סדרה מעולה ובכיף הייתי עכשיו עושה צפיה חוזרת על כולה.

didalf

Well-known member
אני גם רציתי לראות השבוע

אבל האתר של הצפיה ישירה לא עבד לי ולא מצאתי אחר והאינטרנט היה איטי מידי למשלוח מהדודים והתעצבנתי וויתרתי.
אולי אבל אני אדאג לזה עכשיו לשעת שעמום אח"כ

&nbsp
זה מסוכן שיש הכל בקלות אפשר להתמכר מחדש.

עכשיו רק נכנסתי לסרטונים בפנים

הנחתי שזה פשוט הפרק The Flu שראיתי מחולק לשני סרטונים.
המוזר זה שהסרטון הראשון כולל קטעים מפרקים שונים מחולקים לאורך הסרטון באופן מוזר. (שגורם לשיער של אן להתארך ולהתקצר כל הזמן)
&nbsp
הסרטון השני מרגיש יותר משמעותי למצב שלנו.
הקטעים של בן כשהוא מובטל הורסים.
ואגב, הפרק עם הבחור שאוהב את ספרי דמדומים הוא אחד מהפרקים שראיתי לפני כמה ימים.

מילי08

Well-known member
איזו סדרה אדירה!

מה שכן זה מזכיר לי איזה דמויות ממש אהבתי (לסלי, רון המלך, אן ובעצם כמעט כולם) ואיזה דמויות לא (טום).

didalf

Well-known member
סמוך על סול 5X06

הממ אז עשיתי טעות קלה ולא באתי לפה ישר אחרי הפרק אלא המשכתי לארץ נהדרת ועכשיו אני לא זוכרת מה היה לי להגיד

&nbsp
הפרק נפתח בפלאשבק מפתיע לילדות של קים שבו אנחנו מגלים שאמא שלה הייתה די מזניחה וקימי הייתה ילדה סופר עקשנית שהעדיפה לעמוד על העקרון שלה וללכת ברגל הביתה בלילה מאשר לנסוע עם אמא ששכחה אותה כי היא הלכה לבלות.
&nbsp
אז מסתבר שההתפרצות מול קווין לא הייתה הצגה כ"כ וקים פתאום הבינה שהיא הלכה רחוק מידי ומבקשת מג'ימי לרדת מכל העניין. אבל ג'ימי מחליט לא להקשיב לה וממשיך בכל זאת בתוכנית וכמובן מצליח להטריף את מסה ורדה עד כדי כך שקווין מוכן לרדת מהכל רק שיעזבו אותו כבר. כמו תמיד סופר מהנה לראות את ג'ימי משקיע בתוכניות המטורללות שלו לפרטי פרטים.
קים לחלוטין מופתעת מג'ימי והכעס שלה עליו אמיתי הפעם, מה שהוא טוען מוסיף לאמינות שלהם. קים כועסת עליו גם בבית ואומרת שהיא לא יכולה להמשיך ככה והקול שלה נשבר והיא כמעט בוכה שזה עצוב בשבילה אבל מעניין כי אני לא חושבת שאי פעם ראינו אותה בוכה. ואז היא אומרת שהם צריכים להפרד... או להתחתן. מה?!
כאילו אני בעד והכל אבל מה ההגיון שגרם לה לחשוב את זה? והאם זה מתקשר לסצנת הפתיחה? אני מרגישה שכן אבל לא יודעת להגיד למה. נראה מה אומרים החכמים באינטרנט.
&nbsp
על הדרך ג'ימי מחליט להתעלל עוד קצת בהאוורד המסכן ושולח זונות שהוא עזר להן שיעשו להווארד פדיחות במסעדה. מודה שזה לא מגיע להווארד אבל גם לא אכפת לי כי היה משעשע, במיוחד לראות את ג'ימי מדובב מבחוץ

&nbsp
נאצ'ו ומייק כבר מכירים? לא זוכרת.
לקח לי מלא זמן להבין מה מייק עושה הפעם בספריה אבל נדמה לי שנזכרתי - בסוף העונה שעברה שמייק חיפש את וורנר אז וורנר ניסה למשוך כסף מאיזה מקום ואז לאלו פוצץ את המקום הזה? בכל מקרה מייק מצליח לגרום למעצרו של לאלו. או האם? כל מה שראינו זה לאלו מפיל את המפתחות.

Lhuna1

New member
צפיתי

כן, הלך המחשבה של קים לגמרי לא מובן אם האולי נתחתן הזה... זה שהיא לא יודעת מה היא רוצה מעצמה זה ברור כבר הרבה זמן, אבל יש לא לדעת מה את רוצה, ויש להביא יציאה כזאת שלא נראיית קשורה לכלום.
&nbsp
אבל אהבתי שראינו סופסוף משהו ממשי מהרקע שלה, ושהיא גדלה עם אמא שתיינית ומזניחה (קיבלנו רמז לכך שהייתה לה ילדות קשה, לפני 2 פרקים בערך כשהיא סיפרה לאקר שאמא שלה היתה מוציאה אותן לברוח באמצע הלילה מהדירה לפני שיפנו אותן, אבל לא היה ברור לגמרי אם זה סיפור אמיתי או משהו שהיא המציאה בשביל לעורר הזדהות ממנו).
&nbsp
אני מתה על ג'ימי ומתה על בוב אודנקירק, הוא פשוט השחקן שהכי תענוג לראות אותו משחק בכל שניה שהוא על המסך

&nbsp
בלי קשר לזה, אני שונאת את הנקמות הקטנות שלו בהאוורד, ואני מודאגת מזה שהן הולכות ונהיות אכזריות יותר. האם זה יגיע בסוף למשהו... ממש קיצוני?
זה יהיה נורא אם כן.
&nbsp
אם אני זוכרת נכון, מייק הוא זה שייעץ לנאצ'ו (בטלפון) איך להחליף את הכדורים של הקטור.
אהבתי את רגע הכנות של נאצ'ו איתו אחרי שהם נשארו לבד, ושנראה שמייק הבין את המצוקה שלו לגבי אבא שלו, ושהוא מתכוון להתחשב בזה.
&nbsp
אני גם זוכרת רק במעורפל את הפרטים שכתבת לגבי הסיפור מהעבר עם לאלו.
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member

תיאוריה שראיתי וגם חשבתי עליה בעצמי עקב חוק אמריקאי שלמדתי בעונה האחרונה של שיימלס - זוג נשוי לא יכולים להגיד אחד נגד השני, אז חשבתי אולי הסיבה להצעה המוזרה הזאת היא בהיבט החוקי. אבל זה עדיין נראה לא מתאים. אני מניחה שנגלה בפרק הבא.
&nbsp
אני אגב דווקא האמנתי שהסיפור שהיא סיפרה לאקר על אמא שלה אמיתי מההתחלה.
&nbsp

למעלה