דיוני סדרות לתחילת השבוע

כן, פרק טוב

אם כי חלק גדול מהפרק הייתי מעוצבן מכך שהם שוב נותנים לאליס להתחמק מצדק ולהמשיך להרוג אנשים (דבר שלדעתי קייט צריכה להרגיש יותר אשמה לגביו מאשר זה שהיא הרגה מישהו נוראי). ואז כשקייט הסכימה לעזור לאליס שוב זה הרגיש צפוי ומעצבן.
*ואגב כשאליס הבטיחה לא להרוג anyone חשבתי שהיא תהרוג יותר מאחד ואז תאמר שהיא הבטיחה לא להרוג אדם אחד.
אבל אז הטוויסט היה מעולה ושינה הכל וזה באמת היה מעולה.
ונכון שגם במבט לאחור אליס לא הייתה מעצבנת בפרק הזה.
עדיין אני כל כך אשמח אם יהיה פרק אחד בלעדיה, או כמה.
וזה מאוד עושה רושם שזה מה שיהיה, גם כי הפרק באמת מסתיים בזה שהיא כלואה וגם כי פתחו כמה עלילות אחרות שנראה שימשיכו בהן.
העיקרית היא כמובן העניין הזה עם הטיוח של הרצח של אבא של לוק וזה שמחסלים כל מי שחוקר את זה. וזה מביא עומק לדמות של לוק, והחזיר את הבת (או אחיינית?) של אלפרד פניוורת'. ונותן אולי גם עלילה מעניינת יותר לסופי מזה שיש לה קראש על באטוומן.
אם כי קשה לי ממש להכנס לזה כי זה לא שאנחנו הכרנו את אבא של לוק, אבל בכל זאת.
גם יש את העניין עם מי שרצח את כל האנשים בכנופיה של אליס. אם כי אני מניח שלזה לא יכנסו מיד אלא יותר בעתיד.
&nbsp
*משהו שמטריד אותי - למה אליס לא מיד איימה לחשוף את הזהות הסודית של באטוומן? למה קייט לא דואגת לגבי זה? אפילו אם יתיחסו לזה בהמשך זה לא נשמע הגיוני שלא עשו עם זה משהו מיד.
&nbsp
הסצנות של קייט ואליס באמת היו חזקות.
זה שאליס גרמה לכך שקייט תהרוג את קארטרייט היה נראה לי כל כך ברור מהפרק הקודם שזה ממש בילבל אותי כשקייט פתאום רק קלטה את זה.
&nbsp
את ג'ייקוב אני לראשונה קצת חיבבתי מאז... כל הסדרה בעצם.
אני עדיין לא אוהב אותו, אבל לפחות קצת עכשיו.

kordilia snake

New member

גם אני כזה חצי פרק "עכשיו אליס הולכת לדפוק את קייט" ואז בסוף הקטע שקייט עושה לאליס "אמרתי לך שאני אאחד בינך לבין מאוס וקיימתי את זה" זה היה כ"כ לא אופייני לקייט שנורא התלהבתי בסצנה הזאת
.
&nbsp
וכן שוב, לדעתי הם צריכים לא הראות יותר את אליס לפחות עד לסוף העונה או רק בתחילת העונה הבאה, אבל בטח תוך שני פרקים היא תצא לחופשי וכול השטויות יתחילו מההתחלה
.
&nbsp
אני חושבת שאנחנו אמורים להרגיש רע או להיות אכפת לנו בגלל לוק ולא בגלל שאנחנו יודעים מי זה אבא שלו. אז אין לי בעיה להתחבר לסיפור הזה מהזווית של לוק כי אני מחבבת אותו ואכפת לי ממנו והוא דמות מעניינת בסה"כ ואני באמת שמחה שמוציאים אותו קצת מהמקום שלו והוא הופך להיות יותר מהעוזר של קייט.
&nbsp
אני לא חושבת שלאליס יש בעיה עם באטוומן ולא אכפת לה ממש מכול הצד הזה בחיים של קייט(אלא אם זה משרת את המטרה שלה באותו רגע, כמו בפרק 10) הקטע של אליס זה להוכיח לקייט שהן לא שונות כמו שהיא חושבת או אפילו להפוך את קייט ליצור בסגנון שלה.
&nbsp
אני עדיין לא אוהבת את ג'ייקוב, אבל לפחות אנחנו יודעים שהוא לא לגמרי חסר תועלת ושהוא מסוג להיות אבא טוב. ובפעם הראשונה התפקוד שלו היה אמין, גם שהוא הצליח להרוג את מי שירה בו וגם בסוף עם קייט.
&nbsp

ממשיך עם הומלנד. אני מקווה שהיוצרים יפתיעו אותי לטובה ולא

יסיימו את הסדרה במסר מפלגתי ברור נגד הרפובליקנים.

התחלתי את העונה החדשה של סול, בינתיים היא טובה מאוד

היכולת של היוצרים לעשות שימוש בפחד כדי לייצר סצינות מותחות ועם זאת אמינות היא משהו מיוחד.

מילי08

Well-known member
Future man

מראה לי שמצאתי את הפייבוריטית החדשה שלי.
הפרומו ממש לא עשה חסד עם הסדרה. כבר מזמן חשבתי לראות אותה אבל הפרומו לא הצליח לשכנע אותי. עכשיו החלטתי לנסות בכל זאת והפרק הראשון מפגר ומגניב בצורה טובה. מקווה שההמשך לא יאכזב.

כן זאת סדרה מעולה

עונה 2 קצת פחות, אבל עדיין שווה.
&nbsp
והתחלת אותה בתזמון מעולה כי עונה 3 יוצאת ב3 באפריל.
תכתבי כשתסיימי את עונה 2 ונוכל להחליף רשמים.
(או מרשמים, הסגר הזה הוא מוזר)

goolgol

New member
מי צפה בפרק השני של ווסטוורלד?

הפרק התמקד במייב - והבנו היכן היכן היא נמצאת. גם ברנרד נכנס לתמונה ונראה שההמשך יהיה סוג של מצוד אחר דולורס.
דולורס לא נכחה בפרק - אבל הוזכרה לא מעט.
יהיה מעניין בהמשך

didalf

Well-known member
Zoey's Extraordinary Playlist 1X07

היו מלא שורות שהצחיק אותי ועכשיו אני לא זוכרת מה הן.

דאממ ליף השיר בסוף
אבל מה הוא נדלק על ג'ואן הלכה לי התיאוריה שהוא גיי
כבר הייתי בטוחה שזואי תגלה שהוא והחבר ההודי שלו מאוהבים או משהו.
לול הפרצוף של זואי כשהיא ראתה אותם מתנשקים

חחחחחח איזה קטע היה לגלות שהשיר של מקס זה אמיתי הפעם איזה מבלבל. מסכנים איזה מביך לשניהם. והוא היה נראה לחוץ כזה כאילו הוא מתכנן משהו ואז הוא שר וכולם מצטרפים ואני כזה חושבת לי איזה יופי שהוא בחר במקום כזה כדי שיהיה נאמבר גדול ואופס כמו זואי הופתעתי שזה קורה באמת. אבל בתכלס התשובה של זואי בסוף די אומרת שהיא לא בקטע שלו כי אם היא הייתה רוצה אותו היא הייתה מסכנת את החברות שלהם זה די תירוץ. אני מקווה שמתישהו היא תתאהב בו גם. אה נזכרתי במשהו שהצחיק אותי שהיא אמרה לו "אני האקסמן! פוגש את דה ווייס!"

וסיימון מה אתה מתערב? אה עוד דבר שהצחיק אותי
"how about that smoked gauda?"
"how about those smoked roses"
מלכת הטקט זואי

יופי למו והחתיך שלו. סופסוף מישהו שרוקד כמו שצריך.

היה ברור שיהיה משהו לא בסדר עם האחות הזאת שהייתה טובה מידי בראיון, כל העלילה איתה הייתה סופר צפויה. חשבתי רק שזואי תחשוף בשירה שמשהו לא בסדר בה אבל הן אפילו לא נפגשו.

אז ככה

כן, השורה על האקס מן הייתה מצחיקה. שכחתי שזה גם ידבר אליך.
&nbsp
אח של זואי עדיין כועס עליה, למרות שמיד אחר כך הוא מודה שמה שהיא עשתה כן עזר לו ולאשתו.
השיר של האמא שלהם היה יותר טוב משירים קודמים שלה, אבל עדיין חלש.
אבל הדבר הכי מוזר לגביו זה שבדרך כלל מה שמישהו שר מגלה רגשות נסתרים שלו, אבל במקרה הזה היא שרה על כך שהיא רוצה שהם יפסיקו לשיר ויעזרו לה... ואז היא פשוט אמרה את זה. וזה לא שזואי חילצה את זה ממנהף היא הרי קראה להם הצידה בשביל לומר להם את זה.
&nbsp
הקטע עם השיר של מקס זה שגם אני מיד חשדתי בלמה מקס הזמין אותה לfood court וברגע שהם היו שם חשבתי שזה מושלם בשביל אירוע מוזיקלי שיתרחש בראש שלה, אבל שזה לא מסביר למה שהוא באמת יקח אותה לשם. ואז חשבתי איזה מוזר זה יהיה אם הוא יתחיל באמת לשיר לה. לכן איך שזה התחיל היה לי חשד שזה אולי אמיתי וניסיתי לראות אם זה ייתכן. לכן לא ממש הופתעתי כשהתברר שזה באמת אמיתי.
אבל זה כזה מוזר שהוא חושף בפניה את הרגשות שלו ככה. קודם כל פלאשמובס זה כל כך 2012. ודבר שני זאת דרך הזויה לפנות אל מישהי שעד כה לא היה לך קשר רומנטי איתה. כלומר דווקא זה שזואי ידעה כבר על הרגשות שלו הפך את זה לפחות מוזר, אבל הוא לא ידע שהיא יודעת.
ובעצם די הזוי שהוא בכלל מעוצבן ממנה לאחר מכן. הוא לא היה צריך לעשות כזה דבר גדול.
&nbsp
באופן כללי היה לי מוזר שלא נהניתי כל כך מהביצוע הזה. זה מוזר כי זה גם שיר של שון מנדז שאני די אוהב וגם אני תמיד אוהב שירים של מקס. אבל איכשהו זה לא התחבר לי.
&nbsp
בכל מקרה זה שהשיר שלו היה אמיתי היה טוויסט משני מאוד לעומת הדבר הגדול באמת שקרה:
היא סיפרה למקס על היכולת שלה!
אני הייתי בטוח שישאירו את זה במצב שרק מו יודע את האמת לפחות עד עונה 2. לא בגלל שזה הגיוני שהיא תספר רק לאדם אחד (תכלס אם היא יכולה להוכיח את זה, אז הגיוני שתספר לעוד אנשים שקרובים לה כמו אמא שלה) אבל זה פשוט מסוג הדברים שסדרות כאלו משאירים לזמן מה.
&nbsp
השיר של טובין (החבר ההודי) היה ממש יפה. וגם היה מצחיק לראות אותו כל כך מלא רגשות ואז במקביל לראות איך מקס רואה אותו.
אני דווקא ממש לא חשבתי שיהיה משהו רומנטי בינו לבין ליף.
&nbsp
גם אני כמוך חשדתי שליף הוא הומו. אבל ייתכן שהוא ביסקסואלי.
בכל מקרה, השיר שלו הרגיש לי יותר כמראה שהוא מפתה את ג'ואן (רגע, כבר לא קוראים לה לורליי?) בשביל להתקדם בעבודה. I put a spell on you. בכל מקרה אני דווקא לא אהבתי את השיר הזה במיוחד.
הקטע הוא שאם זואי הייתה גורמת להם לראות שהיא ראתה אותם מתנשקים אז הוא היה מאבד כל יתרון שלו.
יהיה גם מעניין אם ליף יגלה שג'ואן היא זאת שכתבה עליו ביקורת חריפה בפרק הקודם.
אם כי לא במיוחד אכפת לי מעלילת הפוליטיקה המשרדית שלהם.
&nbsp
מו והחתיך שלו באמת חמודים. וכן השיר והריקוד היו טובים.
הבעיה היחידה היא שאם הכל הולך שם מושלם אז אין ממש עלילה.
&nbsp
גם אני ניחשתי שיהיה משהו לא טוב באחות ושילכו על הבחור שגרם למיטץ לצחוק.
אבל זה מוזר שיש את העלילות האלו בסדרה שהן ללא זואי ולכן ללא שירה.

didalf

Well-known member
חחחחחח לגמרי

"פלאשמובס זה כל כך 2012"
אני גם חשבתי את זה, ובכלל שמחווה גדולה כזאת זה תמיד מביך ואני לא אוהבת (אפילו שאני אוהבת נאמברים מוזיקליים) ובטח לא כשהם לא בקשר רומנטי. קיצר זה גם קצת אשמתו למה הוא הלך על ההתחלה כזה גדול?
ובאמת חשבתי שתאהב כי אתה אוהב את שון מנדס.
&nbsp
"אבל זה מוזר שיש את העלילות האלו בסדרה שהן ללא זואי ולכן ללא שירה" - אכן בעיה.

limors2

Active member
תודה, התעצלתי לכתוב הודעה

המוזיקלי הטוב- נתנו לאמא שיר שממש התאים לטון של הקול שלה, והיה ממש מוצלח.
המוזיקלי הרע- נתנו למו שיר שממש לא עובד בטון גבוה
למה להרוס את ביילמוס ככה? זה היה רע.
העוד מוזיקלי הטוב- מקס
בנאמבר אמיתי
טוויסט לא צפוי בכלל, שההנאה שלי ממנו נפגמה ע"י זואי שהתנהגה אליו בצורה לא הכי נחמדה אחרי
אני שמחה שהיא ניסתה לסדר את זה כבר בפרק הזה ושהם קצת יותר בסדר, אבל עדיין עצוב לי.
והשיר של עלה
הוא כ"כ טוב!!! (העלה, לא השיר. אבל גם השיר)

התעלמת

מהשיר של טובין שמבחינתי היה הכי טוב בפרק.
&nbsp
ואני דווקא אהבתי את השיר של מו
&nbsp

limors2

Active member
אה כן, גם הוא היה ממש ממש מוצלח

העיקר שכולם שם טובים, חוץ מלורליי

didalf

Well-known member
אני גם חושבת

שבייאלמוס לא התאים לקול של מו זה היה קצת צורם אפילו.
&nbsp
עלה

למעלה