לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2036120,361 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע '
דיוני סדרות לתחילת השבוע
<< ההודעה הנוכחית
22/03/2020 | 07:06
48
158
כן, אני ער בשעה הזאת למרות שאני עובד מהבית היום.
נראה לי שאני אמור להיות גאה בזה, אבל אני לא
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מישהו פה סיים אליטה3'
מישהו פה סיים אליטה3
22/03/2020 | 08:27
5
34
בואו נדון עליה, מה יש לכם להגיד על העונה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כתבתי את דעתי בהרחבה שבוע שעבר '
כתבתי את דעתי בהרחבה שבוע שעבר
22/03/2020 | 11:15
34
אבל מי אני שאתנגד לדיוןןןן
אז ככה זה די more of the same, עוד פעם רצח עוד פעם הסניורה אינספקטורה מתחקרת אותם עוד פעם פלאשפורוורדים של שלוש שניות, אבל אחרי רגע זה כבר לא נורא זה עדיין כיפי בסופו של דבר. כפי שציינתי כבר עבר שבוע מאז שצפיתי אז אתחיל עם הדברים שהכי זכורים לי משום מה, שזה:
- שקרלה מהממת ברמות מפגרות.
- וגם שהבגדים של קרלה ממש יפים, כנ"ל הבגדים של רבּקה מת על הסטייל ששמו לה.

ואי זהו זה מה שאני הכי זוכר. אולי זה אומר משהו. לא משנה קיצר,
- קייאטנה באה לי פחות טוב העונה מאשר עונה שעברה. הם לא הלכו איתה עד הסוף, הם ריככו אותה ברגע שהיא נהייתה עם ואלריו ואז בסוף דפקו לה את המוסר השכל של היום "אולי כדאי שאשלים עם המעמד שלי". מה שכן, הסוף הרג אותי שבשוט האחרון של העונה רואים את כולם שמחים לחזור ללימודים והיא לבד שוטפת את הרצפה חח הצחיק אותי מאוד.
- לוּ ורבּקה עשו את העונה בשבילי, הן היו הדמויות הכי טובות בעיניי. מה שלא אהבתי אצל קייאטנה עבד לי מעולה אצל רבּקה למשל, הכי קל יכול היה להפוך אותה לממש רעה ודווקא לא הלכו על זה, וזה הפך אותה למורכבת ומעניינת ומרגשת. ולוּ פשוט היה כיף לראות אותה מתאהבת בנדיה ודוחה את גוזמן והופכת לdecent human being. למרות שעכשיו היא רוצחת והיא לא מקבלת אפילו שבריר מההשלכות שפולו התמודד איתן.
- ואי ואגב רבּקה, איפה מצאו שחקנית כזאת לאמא שלה שנראית כל כך קריפית ונכלולית ג'יזס, כזה ליהוק טוב. הסצנה שלה עם ואלריו הייתה כזאת נוראית. בקטע טוב.
- קרלה גם עבדה לי העונה. בעונה הראשונה היה לה טייפ כזה של "מרקזה" כפי שאוהבים לקרוא לה וזה גם עבד ובעונה השנייה היא פתאום הפכה למעין מאפיונרית כזאת שלא כל כך הבנתי, אבל העונה לגמרי קלטתי את הסיפור שבונים לה וזה הקל עליי להתחבר אליה.
- אני חצוי לגבי זה שבסוף כל הדמויות הופכות לבני אדם טובים וכולם מקבלים סוף טוב. (בערך, קייאטנה נתונה לויכוח) כאילו אין מצב בעולם שכולם למדו את הלקח שלהם. באמת שלפחות הייתי רוצה לראות את קייטאנה מתדרדרת במקום מטפסת למעלה, יותר מעניין בשבילה ויותר מציאותי. גם ולאריו, למרות שאהבתי לראות אותו מתחרט שהוא מכר סמים לקרלה ומסרב להמשיך למכור. אבל, וזה אבל גדול, זה עובד עם הסדרה. זה טלנובלה כזה בסופו של דבר, ואני מניח שזה הסגנון שהם הלכו עליו, הסוף הכי סגור שאפשר שהכי עושה טוב על הלב ולא אשקר באמת עשה לי טוב על הלב נגיד לראות את לו ונדיה טסות יחד לניו יורק. ובכיף הייתי רואה ספין-אוף שלהן בניו יורק זה חייב לקרות.
- אנדר ועומאר זוג מזעזע בעיניי, אני מבין למה הם ביחד כי הם נפגשו בנקודה רגישה בחיים שלהם ונאחזו אחד בשני אבל בעיניי הסוף הטוב שלהם היה צריך להיות שהם מבינים שהם לא מתאימים באמת ונפרדים כידידים. ועומאר טס עם נדיה לחו"ל ואנדר מחלים מהסרטן. אבל אני מניח שאני לבד בדעה הזאת.

זהו נראה לי שזהו. סה"כ נהניתי מאוד. מה איתך מה אתה חשבת על העונה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי את עונה 2'
ראיתי את עונה 2
22/03/2020 | 14:56
3
30
הייתה ממש ממש מעפנה וחסרת קו עלילה. כתבתי עליה בהרחבה וברשעות רבה בקבוצת הפייסבוק של נטפליקס.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חוצפן'
חוצפן
22/03/2020 | 15:38
2
29
למה לא כתבת עליה ברשעות והרחבה כאן?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קח. אליטה 2'
קח. אליטה 2
22/03/2020 | 17:47
1
44
אליטה / Elite 2
קודם כל, זו ביקורת מאוד שלילית על העונה השנייה. אם אתם נהניתם מהעונה השנייה, מה טוב. אני בכל אופן לא נהניתי ממנה ולכן פירטתי מטה (אחרי הנקודות) מה חשבתי עליה בהרחבה עם ספוילרים למכביר.

האליטה החברתית של בית הספר "לאס אנסיאס" ממשיכה להסתבך בצרות, אהבה, סמים, רוקנרול, ולפתור תעלומות מסתוריות. הפוסט שלפניכם יעסוק בעונה השנייה שכן את השלישית טרם ראיתי ואני כרגע לוקח הפסקה כדי לא להוציא שיערות בימים אלה של קורונה. אם כבר קורונה, אז הייתי שמח שרוב הדמויות פה היו לוקות בקורונה, מתאשפזות ונעלמות לי מהמהסך. וכשזה קורה, סימן שהסדרה מתדרדרת.

על פניו, רעיון התעלומה המסתורית ממשיכה גם לעונה השנייה. אחד התלמידים נעלם וכולם חשודים בהיעלמותו. באופן מאוד מעצבן, העונה השנייה ממשיכה קו אחד שלא נחשף בעונה הראשונה והיה פשוט נקודת התורפה של העונה. וזה לא הדבר היחיד שהיה מעצבן העונה.
מכאן והלאה ספוילרים למכביר. ותאמינו לי, הבטן שלי מתפוצצת לרעה כלפי העונה השנייה.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
זהו, מספיק?
אז סמואל היקר והחמוד נעלם וכולם חשודים. כולל המובן מאליו – גוזמן העצבני. בשתי העונות איכשהו יצא שגוזמן הוא הדמות הכי עצבנית והכי מאבדת שליטה ובאופן כללי הוא גם הדמות הזו שמתחשק לך להצמיד טיל לישבנו ולהטיס אותו אל מחוץ למסך. או לפחות קורונה.

אל בית הספר מגיעים שלושה תלמידים חדשים: ואלריו, אחיה למחצה של לו; קאייטנה, בתה של מנקת בית הספר שמתחזה למשהו שהיא לא; ורבקה, בתה של סוחרת סמים. משלושתם אני מחבב רק את ואלריו כי הוא היחיד שנתן עומק ועניין ולא מרח יותר מדי את העניינים.

העונה ממשיכים בפיתוח הדמויות שליוו אותנו, והדבר הראשון שקורה כתוצאה מפיתוח הדמויות המוגזם ומן העלילה המשעממת היא שכיחת מסגרת העלילה. ברור לכולנו שהם לא באמת סטודנטים בתיכון או משהו כזה אבל זה מגוחך שרוב השיעורים שלהם מתחילים ואז יש קאט לסצנה אחרת או שהתלמידים מתחילים לדבר ביניהם ומתעלמים מקיומה של המורה. כך למשל המנהלת אסוסנה מופיעה לשלושה או ארבעה קטעים בלבד וגם בהם היא משמשת תירוץ עלילתי בלבד לקדם משהו.

הדבר השני שקורה כתוצאה מן הפיתוח הדמויות המוגזם הוא העובדה שכולם, אבל פשוט כולם, מיוסרים מדי, חסרי כיוון, כולם מתלבטים על אותן ההתלבטויות שהם התלבטו בהן בעונה הראשונה, וסמואל מתייסר מהמוות של מרינה שקרה בעונה הקודמת. כך יוצא שבמשך שתי עונות הוא מתייסר על רוח רפאים של מישהי שאפילו לא הייתה ראויה לכך שסמואל יאהב אותה. מצד שני, לא בטוח שקרלה היא אופציה טובה יותר כי היא שיתפה פעולה עם פולו ואנדר וידעה על הרצח.

הדבר השלישי, הגיעו דמויות חדשות אז כתוצאה מכך, הראו את כריסטיאן רק בפרק הראשון של העונה השנייה, ושם סוג של סידרו לו סיום די אופטימי בהתחשב בכך שהוא סוג של נכה. זה לא שהדמויות החדשות כאלה מעניינות. קאייטנה די עיצבנה ב"נחמדות" שלה ורבקה לא תרמה שום דבר מלבד שיחות נפש עם סמואל ואהבה אפלטונית שלא התממשה ואני גם מקווה שלא תתממש בעונה השלישית. אה, וקצת סמים. תודה רבקה?

ואלריו לעומת זאת, הוא היחיד שלא מתחבא מאחורי הזהות של עצמו. הוא אוהב להיות מרדן, הוא אוהב לפתוח את הקלפים על השולחן, הוא לא מהסס להשתמש בעצמו כדי לקדם את העלילה, והוא לא בארון של אף אחד. הוא אף מסכים להקריב את עצמו כדי להפיל את לו מכס המלכות שהיא יושבת עליו שתי עונות שלמות. ואלריו גם התאפיין בסצנות חופשיות כגון גרב על איבר המין שלו, עירום חופשי, ולתת לנדיה כלי להתמודד כנגד לו. הוא גם זה שנשאר בודד בסופו של דבר כי אחרי שהוא מגלה לנדיה את הסוד היא לא מסוגלת להכיל את הסוד. ולמה שהיא תכיל? בעולם הזה, אם אתה דמות שלא מתחבא מאחורי הזהות של עצמך, אתה נחשב חריג. וככזה, ואלריו חריג מאוד בעולם של האליטים.
לעומת זאת, אני חשבתי שהכתיבה של העונה השנייה הייתה מאוד עצלנית והתאפיינה בהרבה מאוד סצנות מתות שלא מקדמות שום דבר. הרגעים היחידים שהרגשתי איזשהו רגש של התחברות היו בסוף העונה כאשר סמואל וקרלה הבינו שהם סיימו את הרומן, וכאשר לו חשפה את קאייטנה במסיבה. אבל אז היא הרסה את זה בזה שהיא שלחה לנדיה את הוידאו שכמעט הרס אותה. וכמובן, הסצנה הסופית של העונה כשכולם בוהים בחוסר אמון בפולו שחוזר לבית הספר אחרי שקאייטנה העלימה את הגביע שהרג את מרינה זצ"ל.

מבחינת סצנות נועזות של סקס, העונה היו הרבה פחות סצנות שכאלה. זכור לי סצנה של העונה הראשונה כאשר עומאר ואנדר שוכבים ללא קונדום ובעונה השנייה ראינו אותם שוכבים עם קונדום, מה שמוריד את רמת האמינות של הסקס לאפס. כמו כן, ראינו את גוזמן ונדיה שוכבים במלתחות (ו-ואלריו מצלם אותם כי הוא רוצה להרוס את לו......) וראינו את סמואל וקרלה שוכבים כאשר רוב הפרטים שם לא נראים למסך. האם זה אומר שהעירום כבר לא מושך את הצופים של העונה הראשונה שמאוד הופתעו מן הנועזות? כנראה שכן.

התחלתי ולכן אסיים בזה – תעלומת העונה פשוט לא מעניינת. באופן כללי, מבנה הסדרה פשוט לא מעניינת והפכה למסטיקית, מרוחה, מעייפת, היו רגעים ששאלתי את עצמי מה הדמויות עושות, לא הזדהיתי עם אף אחד מלבד ואלריו, ולו עשתה לי את העונה בסצנת המסיבה (רק כדי להרוס את זה אחר כך.) ונדיה ממשיכה בקו שלה לא להתמרד במשפחה שלה ולא להעז להיות מי שהיא רק כדי שהוריה יחשבו שהיא מלאכית מתוקה. אביה אמר שהילדה ההיא היא לא הבת שלנו. יש לי חדשות בשבילך, אדון אבא של נדיה ועומאר – הילדים שלכם פיתחו אישיות ורצונות משלהם. זה שאתם מפלסטין כביכול לא אומר שאתם צריכים סוג של להתעלל בילדיכם נפשית. וכמובן, רוחה של מרינה המשיכה לרדוף גם לעונה הזו. הגיע הזמן להניח למתה למות ולנוח על משכבה בשלום. ויפה שעה אחת קודם.
עכשיו אני אלך לגוון את הצפייה שלי במשהו אחר לפני שאצא החוצה לחפש מישהו שנדבק בקורונה ולאשפז את עצמי מרוב תסכול. כי אומנם צמד הפרקים האחרונים (7-8) היו עשויים טוב, אבל כל שאר העונה הייתה גרועה.

2 כוכבים בסולם ניר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הייתי מגיב, אבל אני לא ראיתי את עונה 2 של הסדרה'
הייתי מגיב, אבל אני לא ראיתי את עונה 2 של הסדרה
25/03/2020 | 21:13
3
לצפיה ב-'משפחה בהנפקה-פרק1'
משפחה בהנפקה-פרק1
22/03/2020 | 10:31
2
31
תנו צ'אנס, קומדיה שנונה וחביבה. 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ניסיתי את הפרק הראשון '
ניסיתי את הפרק הראשון
22/03/2020 | 11:16
1
27
לא שרדתי את כולו האמת, לא התחברתי לזה שהמשפחה כתובה כאילו הם כל הזמן עצבניים אחד על השני וזה כאילו אמור להיות witty banter אבל תכלס הם כל הזמן צועקים אחד על השני, לא היה לי נעים. אני מתעכב על שטות? להמשיך?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אין לי מושג, עוד לא ראיתי את הפרק השני'
אין לי מושג, עוד לא ראיתי את הפרק השני
22/03/2020 | 12:08
16
כרגע אני מרוצה מהתוצר הסופי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מישהו נוסף צופה בסדרה Shrill'
מישהו נוסף צופה בסדרה Shrill
22/03/2020 | 15:30
18
לא ידוע לי שהיא משודרת בשום ערוץ בארץ, אבל בשביל זה יש דודים.
בארה"ב היא משודרת בHulu.

מככבת בה איידי בריאנט מSNL

במרכז הסדרה עיתנואית צעירה עם עודף משקל, שמתחילה לשנות את החיים שלה, אם כי לא את המשקל שלה.

הפרקים הראשונים היו טובים, אבל גם לא משהו מיוחד.
אבל הפרק הרביעי קנה אותי לחלוטין.

*הייתי ממשיך ומסיים את העונה הראשונה (יש בה רק 6 פרקים) אבל אני צריך לחזור לעבוד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כתבה מוואלה על הקנוניה נגד אמריקה:'
כתבה מוואלה על הקנוניה נגד אמריקה:
22/03/2020 | 16:03
27

אני מתחיל לצפות בה בקרוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'The L Word העונה המחודשת כל העונה'
The L Word העונה המחודשת כל העונה
22/03/2020 | 21:35
15
35
(החלטתי שישנן בנות זה שם רע.)
ליאורה ודילן, קראתי עכשיו את השרשור שלכן ואני לא לגמרי אתכן

קודם כל אני בעד פינלי! היא חמודה. ומה יש לכולן נגד אנשים שנושמים מהפה, ואיך אתן בכלל רואות שמישהו נושם מהפה?? (גילוי נאות: אני נושמת מהפה).
קודם כל 2: הסוף היה ממש מעצבן.
קודם כל 3: זה נראה כאילו היא הולכת אל פינלי ואם זה נכון אז למרות שזה יותר נכון בשבילה - זה מוציא אותה דושית ברמות כל כך מופרזות, שאני לא יכולה לקנות את זה בכלל. אני מתכוונת לקטע של להשאיר את דני מחכה לה בשדה התעופה ולא להודיע לה אפילו כלום, שלא לדבר על להפרד ממנה כמו בנאדם.

וכן, זה שכולן שוכבות עם כולן זה מופרז ומעצבן (בכלל כל הסקס שם מוגזם לי, אני עושה פסט פורוורד).

לא חושבת שהיה משהו לא בסדר בהתנהגות של שיין. ומה שקיארה אמרה לה בסוף היה ממש מגעיל ונוראי.

מסכימה שהיה הרבה יותר מידי פוליטיקלי קורט וקצת מאולץ. וקצת דביק מידי (במיוחד הסוף עם נאט ואליס).
אבל אליס כן חמודה (אני לא זוכרת איך היא נראתה לפני זה, ובכלל גם את שאר הדמויות שהזכרתן). וגם נאט וג'יג'י חמודות.

חצי מהעונה אני מנסה להבין איך זה אפשרי שאנג'י שחורה אם בט לטינית וטינה לבנה עד שנזכרתי שהיא לא יכולה להיות בת ביולוגית של שתיהן וחייב היה להיות איזה ד.נ.א של גבר מעורב שם...

סה"כ עונה חביבה מאוד.
וזה הישג ענקי, כי זה בעצם החידוש הראשון שלא שנאתי של סדרה!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מזל טוב לשורה האחרונה שלך'
מזל טוב לשורה האחרונה שלך
22/03/2020 | 21:45
9
23
קודם כל- בט לא לטינית, היא שחורה.

פינלי חמודה ממש, אני מתה עליה. אבל הייתי אוהבת אותה הרבה יותר אם היא לא הייתה נושמת מהפה. כי היא לא סתם נושמת מהפה, היא עושה את זה כשהוא קצת פעור וזה ממש ברור שהיא נושמת ככה. כשמוסיפים לזה את בתי השחי השופעים שלה, בעעעעע. אז לזה שאני מתה עליה צריך לשקלל את המינוסים האלה.

הסוף באמת היה מעצבן, ואני בעד שהיא תלך לפינלי ותצא דושית כי אף פעם לא אהבתי אותה ומגיע לדני מישהי שווה יותר ממנה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה שחור בה, היא בקושי חום בהיר '
מה שחור בה, היא בקושי חום בהיר
22/03/2020 | 22:09
8
26
אוקי השחקנית היא חצי אפרו-אמריקן וחצי... אירית?! אז זה מסביר, אבל אני כמעט בטוחה ששמעתי את בט אומרת בסדרה שהיא ממוצע לטיני.

דני וסופי לא מהזיווגים המוצלחים של הסדרה.
אבל אני שמחה שאת מסכימה שפינלי גם חמודה, כי מההודעות שלכן היה נדמה שאתן רק נגדה.

בדקתי עכשיו בתמונות מהעבר, וזה נכון שאליס היתה הרבה יותר יפה בצעירותה... אבל עדיין היא די יפה לדעתי. אם לא משווים.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תיקון'
תיקון
22/03/2020 | 22:19
6
18
חצי שחורה חצי לטינית. אז גם את צדקת, וגם אני

וראיתי את הסדרה המקורית פעמיים+ (לא הכל, חלקים) אז כל הזכרונות שלי מאליס היו כשהיא הייתה צעירה יותר ולא נראתה כמו מבוגרת מנותחת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' לגבי אליס'
לגבי אליס
22/03/2020 | 23:55
5
15
אני דווקא השלמתי את הסדרה המקורית רק שנה שעברה אז היא הייתה זכורה לי שונה. חוץ מזה שגם בלי להשוות אותה לעצמה, כמשווים אותה לשאר הדמויות המקוריות היא נראית כמו אמא שלהן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איזה הגזמה פרועה!! '
איזה הגזמה פרועה!!
23/03/2020 | 13:27
4
16
לא יודעת מאיפה אתן מביאות את זה, לי היא נראיית באותו גיל של רוב הדמויות (המקוריות) ואם כבר אז צעירה יותר מרובן, בטח בת', וגם ג'יג'י...
כולן (המקוריות מהסדרה) נראות בסביבות ה-40-50 שלהן ומנותחות ו/או עמוסות בוטוקס, אבל סה"כ נראות טוב, וגם היא.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מה?'
מה?
24/03/2020 | 08:15
3
14
ג'יג'י נראית בת 65 קל.
גם אליס נראית כאילו עברה את ה-60.
בת', טינה ושיין נראות 40-50
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה רגע'
אה רגע
24/03/2020 | 08:17
2
17
ג'יג'י זו החברה של אליס או האקסית? אם זה האקסית אז כן, היא נראית בערך בגיל של שיין. אבל החברה של אליס זקנההה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מההה????????????????? חחחחחח '
מההה????????????????? חחחחחח
24/03/2020 | 09:19
1
17
נאט, זו שגרה עם אליס, נראיית הכי צעירה מכל המבוגרות שם!!

ג'יג'י, שזו הגרושה של נאט, נראיית יותר מבוגרת.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''girl you be trippin'
'girl you be trippin
24/03/2020 | 10:20
24
לצפיה ב-'ממוצע לטיני = ממוצא לטיני '
ממוצע לטיני = ממוצא לטיני
22/03/2020 | 22:26
9
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
22/03/2020 | 23:48
18
אנשים שנושמים מהפה זה הפרעה שחשבתי שרק לי מציקה. אני עובדת עם זקנות וכשאני מתקרבת לפרצוף שלהן (כדי לטפל בהן) אם הן נושמות מהפה זה מעביר בי חלחלה הזרם של האוויר החם הזה ליד היד שלי מי שלא חולה עם אף סתום לא צריך לנשום מהפה

וכן, מסכימה שאם היא הולכת לפינלי זה מוציא אותה דושית לגמרי. קודם כל, כי היא ופינלי היו ביחד דקה וחצי. זה מספיק בשבילה כדי לזרוק 10 שנים של זוגיות? כשדקה לפני הסכימה להתחתן איתה? איפה ההיגיון פה בדיוק? הקשר בינהן לא נבנה כמו שצריך וזה שהיא מעדה ובגדה נשמע לי הגיוני בסה"כ אבל זה שתבחר בפינלי בלי להודיע לדני שום דבר זה ממש לא הגיוני לי.

הדבר היחיד שלא היה מובן לי בהתנהגות של שיין זה שתמיד עשו אותה איכפתית ורגישה כזו כשזה מגיע לילדים. זכור לי גם בסדרה המקורית.
ואם היא אוהבת את קיארה עד כדי כך שהסכימה להתחתן איתה אחרי שאפילו לכרמן הבריזה(), אז ילדים לא נראה לי שהיו אמורים לשבור את החבילה. אם ההתנהגות שלה כלפי ילדים הייתה כמו של אליס, הייתי מבינה את זה. אבל איך שהדמות שלה בנויה זה היה נראה לי פחות אמין. הרי מן הסתם היא כן עברה שינוי של התבייתות והתבגרות.

וזה שאנג'י שחורה זה כי בט וטינה רצו תורם שחור כדי שהילד יהיה דומה לבט. לא זוכרת אם הראו את אמא של בט מתישהו, אבל אבא שלה היה שחור ואחותה קיט גם הייתה שחורה. גם תמיד דובר על זה שהיא biracial, אבל לא זוכרת מה טענו החצי השני שלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תזכירי לי'
תזכירי לי
23/03/2020 | 00:06
3
10
מה קיארה אמרה לה בסוף שהיה ממש מגעיל ונוראי?
אני מנסה להיזכר ולא כל כך זוכרת ואין לי כוח לחזור ולבדוק בעצמי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היא אמרה לה '
היא אמרה לה
23/03/2020 | 09:36
2
14
משהו כמו: אף אחד לא יאהב אותך כי את לא יודעת לאהוב אף אחד חוץ מעצמך.

ואני לא רואה משהו לא עקבי בהתנהגות שלה, אני חושבת שאפשר להיות אכפתית ורגישה כלפי ילדים, ויחד עם זה לא לרצות להיות אמא בעצמך, להרתע מהתלות והאחריות הזאת, וגם לא להרגיש את הכמיהה הזאת וההתרגשות לנוכח הרעיון.
אי אפשר לבוא אליה בטענות על מה שהיא מרגישה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בטח שאפשר לבוא בטענות'
בטח שאפשר לבוא בטענות
24/03/2020 | 08:40
1
8
היא דמות טלוויזיונית ואני בבידוד. מה עוד יש לי לעשות בחיים חוץ מלבוא בטענות אליה?!
סתם, אבל ברצינות עכשיו, כפי שרשמתי איפשהו באחת ההודעות האחרות שלי, אני גם אוהבת ילדים, אפילו מאוד. אבל ממש לא מעוניינת להיות אמא, אני לא חושבת שזו הבעיה שלי עם שיין.
מה שמפריע לי בה זה שהציגו לנו אותה בתור הקאזנובה הזו (מה המונח הנשי של זה? פאם פאטאל לא נראה לי מתאים) שלא נשארת באותו מקום יותר מלילה. הבחורה הזו שלא לוקחת שום קשר ברצינות. ואז פתאום שינו את הדמות שלה לגמרי. היא לא ממהרת לקפוץ למיטה עם כל דבר שזז והיא מפגינה רגשות ונכונות להתביית. גם קיארה אמרה לה שהיא פשוט רוצה להיות איתה, שהיא לא מצפה ממנה לשנות את עצמה ולגדל איתה את הילד, לכן היא בחרה להיכנס להיריון גם כששיין כביכול לא בתמונה. כששיין לא הבינה איך מצב כזה יכול להתקיים, הביאו את הסיטואציה ההזויה של אליס כדוגמה. ובתאכלס, זה לא כאילו קיארה לא יכולה להרשות לעצמה איזה נני שתעזור עם התינוק בזמן שהיא עסוקה או וואטאבר. קיארה דווקא הייתה נראית לי הכי מבינה בעולם. היא אמרה לי שהיא מכירה אותה כבר והיא לא מנסה לשנות אותה. היא יודעת שהיא לא רוצה להיות אמא וזה בסדר מבחינתה. שהיא פשוט רוצה להיות עם שיין כי היא אוהבת אותה.
האם היא בעצם מקווה שברגע ששיין תראה את התינוק ותיקשר אליו היא כן תרצה להיות יותר מעורבת? סביר להניח. אבל זה לא משהו שהיא דרשה משיין או הציבה כאולטימטום. לכן לדעתי שיין יצאה הזבל בסיטואציה הזו.
למרות שהבעיה שלה זה לא שהיא לא אוהבת אף אחד חוץ מעצמה, הרי ברור למדי שהיא אוהבת את קיארה, ומן הסתם את שאר הבנות (אליס/בת/טינה) אבל היא פשוט זבלונית כשזה מגיע למערכת יחסים. יש לקייסי מאסגרייבס שיר שנקרא Miserable וההוק שלו זה: you ain't happy unless you're miserable וככה בדיוק אני רואה את שיין. בכלל כל השיר הזה מזכיר לי את שיין.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא מבינה בכלל '
אני לא מבינה בכלל
24/03/2020 | 09:17
13
מה שיין בדיוק עשתה שהוציא אותה זבל?

היא אפילו הסכימה להיות עם קיארה למרות ההריון (ולמרות שזה דיל ברייקר הכי לגיטימי בעולם למי שלא רוצה ילדים, וכמו שכתבת בעצמך הסיטואציה של אליס ונאט היתה הזויה ולא מציאותית, אין דבר כזה לגור בזוגיות מלאה עם מישהי שיולדת ומגדלת ילדים קטנים באותו בית מבלי להכנס למחויבות טוטאלית כלפיהם, זה תכלס כמעט לכפות עליה הורות.)

זה ששינו את הדמות שלה אני מסכימה, אבל זה קצת הגיוני שאחרי כמה שנים היא "התבגרה" במובן הזה וכבר לא קופצת למיטה כל כך מהר.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממשיך לצפות בקיבוצניקים ומצפה לפרק החדש של ווסטוורלד '
ממשיך לצפות בקיבוצניקים ומצפה לפרק החדש של ווסטוורלד
23/03/2020 | 07:40
4
לצפיה ב-'האנטומיה של גריי עונה 17 פרק 18 '
האנטומיה של גריי עונה 17 פרק 18
23/03/2020 | 10:55
32
כנראה שהדודה והאחיינית כן קשורות לסחר בבני אדם, אז למה הציגו את דה לוקה כמשוגע? מה הרעיון?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הוכרזה עונה שנייה של A Discovery of Witches '
הוכרזה עונה שנייה של A Discovery of Witches
23/03/2020 | 13:02
21
סדרה שנחמד לי לצפות בעונה הראשונה שלה- והיא לא בוטלה !

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'timeless, סרט נידח ונסיון לחזור ל strike back. ללא '
timeless, סרט נידח ונסיון לחזור ל strike back. ללא
23/03/2020 | 13:48
26
אין לי הרבה מה לומר על timeless. חביבה אבל המניע של העלילה מעצבן אותי נורא והופך את כל הסיפור ללא הגיוני. כן, זה הגיוני בעיני שיסעו בזמן, אבל לא הגיונית בעיני הסיבה.
מאט לנטר ממש יאמי, אז זה מוסיף נקודות.

מאוד אהבתי את strike back פעם, עד שהיא הפכה להיות חזרתית ומופרכת בצורה מעצבנת ומעליבה. חיפשתי עכשיו משהו קליל ומפגר, אבל כמה דקות לפרק הראשון הבנתי שמיציתי את ז'אנר ה- אני לוחם, אני מגניב, אני עף על עצמי והפסקתי.

ואז החלטתי ללכת על סרט. מצאתי את plus one. חביב מינוס, אבל מעביר את הזמן כשלא בא להתחייב לשום סדרה . משחק שם הבן של השחקנים דניס קוויד ומג ריאן והוא קופי של  אבא שלו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ניק, סורי. גם ההודעה הזאת מכילה 2 סדרות'
ניק, סורי. גם ההודעה הזאת מכילה 2 סדרות
23/03/2020 | 13:56
4
29
פשוט כי אין לי הרבה מה לכתוב על אף אחת.
ניסיתי את great news של טינה פיי. מצחיק בקושי. חסר הצחוקים המודבקים והסדרה מתאימה לשנות ה- 80 באופי שלה. דגמתי כמה פרקים כי ב IMDB היו ביקורות טובות, אבל היא פשוט לא. מאוד מאכזב שטינה פיי מעורבת בזה. זאת הנפילה השנייה שלה אחרי קימי שמידט שהיתה ממש לא אחידה ברמה שלה.

וגם ניסיתי את special, קומדיה חצי דוקומנטרית על בחור עם שיתוק מוחין. ניסיתי לתת לה צ'אנס, אבל בתכלס אין לה עלילה ולכן אין שום פוטנציאל התמכרות. זה בעיקר מספק יצר מציצני כלשהו לחייו של גיי עם שיתוק מוחין.
היה קצת מוזר בהתחלה לראות שם את סוזן מחברים. בפרקים הראשונים היא גם שיחקה די מעצבן אבל זה קצת התמתן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לעולם לא אסלח לך'
אני לעולם לא אסלח לך
23/03/2020 | 21:35
3
10

great news הייתה הרבה יותר טובה ממה שנראה בהתחלה (פרמיס די דפוק). אני לא ידעתי במקור שהיא קשורה לטינה פיי ורק כשגיליתי הבנתי למה היו בה כל כך הרבה דברים חיוביים.
ועדיין למרות שדי אהבתי את העונה הראשונה, קצת נשבר לי ממנה אחרי הפרק הראשון של עונה 2 ולא המשכתי איתה מאז.

קימי שמידט היא לא נפילה בשום דרך שהיא.
זאת סדרה מעולה! הורסת מצחוק. עם פרמיס גאוני, דמויות יוצאות דופן ועלילה ממש טובה.

special היא נחמדה, אבל באמת לא תופסת חזק. האמת שאני בעיקר כבר לא זוכר כמעט מה היה בה.
אבל היא בהחלט לא הייתה חצי דוקומנטרית.
...אולי התכוונת חצי אוטוביוגרפית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז להמשיך לנסות את great news?'
אז להמשיך לנסות את great news?
24/03/2020 | 16:59
2
32
כי אני ממש נוטה לזנוח אותה.

קימי שמידט, אז ככה: קימי עצמה מעולה וחמודה. טיטוס חמוד ובאמת ניסה מאוד, אבל חסרה לו כריזמה כדי להפוך את הדמות שלו לגדולה מהחיים. ג'קלין אדירה, אבל זו ג'יין קרקרובסקי אז ברור, וליליאן בדומה לטיטוס לא הצליחה להפוך את הדמות שלה לוואו.
הרעיון מעולה ממש, והיו באמת כמה פרקים מצוינים, אבל לפעמים הרגשתי שהסדרה ממש הולכת לאיבוד בתוך עצמה. באמת באמת באמת ניסיתי להיות בעד הסדרה בלי מחשבות שליליות, אבל מצאתי את עצמי מגרדת הרבה בראש ותוהה מה יהיה..

לגבי special, אני יודעת שהיא אוטוביוגרפית אבל הכוונה שלי היתה שההצצה לחיים של הבחור נתנה לי תחושה שזה כמו לצפות בדוקו על ההתמודדות עם שיתוק מוחין. גם ברמה  של חוסר העלילה. פשוט יש אם בעיקר תיאור של חיי יום יום.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא, נראה לי שאת יכולה לוותר'
לא, נראה לי שאת יכולה לוותר
24/03/2020 | 22:16
1
10
במיוחד אם אפילו את קימי שמידט לא אהבת מספיק אז כנראה את לא מספיק מתחברת להומור של טינה פיי (אם כי אני לא בטוח אם יש דימיון כלשהו בין הסדרות)

לדעתי טייטוס וליליאן היו ענקיים והורסים.
עשיתי גם צפיות חוזרות בסדרה (בעיקר כי תמיד הייתי שוכח מה קרה בין עונות) והיא לחלוטין עומדת בצפיה חוזרת.

כמו שאמרתי, אני לא מספיק זוכר את special, אבל ממש לא זכור לי שהרגיש כמו דוקו. בין היתר כי הייתה עלילה מרכזית שלמה על כך שהוא מפתח חיים חברתיים עם אנשים שהוא מעמיד פנים מולם שאין לו שיתוק מוחי ומה שיש לו הוא תוצאה של תאונה. (שאני זוכר שחשבתי שלא ברור למה שיהיה לו אכפת מה יחשבו הסיבה לאיך שהוא, אבל שבסופו של דבר הבנתי).

אגב, אולי זה לא יעניין אותך אבל זה מזכיר לי סדרה אחרת שבמרכזה מישהו עם שיתוק מוחין - Speechless. זאת סיטקום ברודקאסט יחסית סטנדרטית של ABC, אבל שלבן הבכור בה יש שיתוק מוחין (ובמקרה שלו ברמה שהוא לא יכול ללכת או לדבר בכלל). הסדרה נורא חמודה והראתה חיים של מישהו עם שיתוק מוחין לחלוטין בלי הרגשה שזה הצצה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Speechless נדמה לי שראיתי איזה פרומו'
Speechless נדמה לי שראיתי איזה פרומו
25/03/2020 | 18:30
19
הבן בכסא גלגלים? או שאני מתבלבלת עם משהו אחר.
לגבי קימי- נסכים שלא להסכים. שוב, אני הכי בעד טינה פיי, ובאתי מלאת התרגשות לכל פרק, אבל איכשהו לא עבד לי.

special- יכול להיות שבגלל שלא התחברתי אליה ודי השתעממתי אז ההתרשמות שלי היתה שהיא כמו דוקו.
יאללה, הולכת לסיים את 2 הפרקים של עונה 1 של future man
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באטוומן 1X16 '
באטוומן 1X16
23/03/2020 | 15:49
5
27
ואו.

פרק ממש ממש טוב.

הסצנות של קייט ואליס היו כ"כ טובות, ושתי השחקניות היו מעולות בעיקר רובי רוז כאילו באמת אי אפשר היה להוריד את העיניים מהמסך בכול פעם שהייתה סצנה של שתיהן. ואליס עצמה הייתה נסבלת משהו כמו 95% מהזמן שזה בכלל הישג.

אז כן, כול הקטע עם קאטרייט היה כמו שחשבנו, אליס רצתה שקייט תהרוג אותו כדי להוכיח שהן דומות ובלה בלה בלה. אבל זה לא הפריע לי כ"כ, כי זה היה אמין לגמרי והגיוני.
והתחרפנות הקטנה של קייט גם בתור באטוומן ואז אחר כך שהיא רבה מכות עם אליס בבר, היו במקום ואני מקווה שימשיכו להראות את קייט נאבקת עם מה שהיא עשתה לפחות עד מה שנשאר לסוף העונה ואפילו ימשיכו עם זה לתוך העונה הבאה.

הקטע שקייט מרביצה לכול השומרים האלו היו כזה BAD ASS (ואתם רואים כותבים, אפשר לתת לה גם נבלים ולא רק נבלות שנראות כמו דוגמניות, זה היה לגמרי אמין שהיא הצליחה לנצח את כולם לבד).

שאליס ברחה גלגלתי עיניים אבל לא ראיתי את הטוויסט בסוף בא. אני מקווה שנשים עכשיו בצד את אליס לכמה פרקים כי למרות ששני הפרקים האחרונים היו טובים, אליס כבר מזמן מיצתה את עצמה.

אהבתי את זה שסופי לא הייתה מיותרת הפרק, ושהחזירו את ג'וליה ולוק מקבל סוף סוף עלילה משלו ולא רק על תקן הסיידקיק של קייט(אבל למה בסוף לרגע הוא לא עצר וקרא לקייט? וגם מרי/סופי למה הם לא חשבו לקרוא לבאטוומן?)

וג'ייקוב הוכיח שהוא לא חסר תועלת לגמרי. והחיבוק בסוף עם קייט, היינו צריכים לראות את הרגע הזה ביניהם .

איזה פרק טוב!!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שמעתי שחוששים שהיא מפיצה את הקורונה'
שמעתי שחוששים שהיא מפיצה את הקורונה
23/03/2020 | 21:17
2
20
את יודעת...
כי היא עטלף
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לדעתי '
לדעתי
23/03/2020 | 21:23
1
22
זה בכלל ברוס, אף אחד לא ראה אותו יותר משלוש שנים. לך תדע איפה הוא מסתובב ומפיץ את הנגיף .

.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את כנראה צודקת'
את כנראה צודקת
23/03/2020 | 21:38
5
לצפיה ב-'כן, פרק טוב '
כן, פרק טוב
23/03/2020 | 21:29
1
10
אם כי חלק גדול מהפרק הייתי מעוצבן מכך שהם שוב נותנים לאליס להתחמק מצדק ולהמשיך להרוג אנשים (דבר שלדעתי קייט צריכה להרגיש יותר אשמה לגביו מאשר זה שהיא הרגה מישהו נוראי). ואז כשקייט הסכימה לעזור לאליס שוב זה הרגיש צפוי ומעצבן.
*ואגב כשאליס הבטיחה לא להרוג anyone חשבתי שהיא תהרוג יותר מאחד ואז תאמר שהיא הבטיחה לא להרוג אדם אחד.
אבל אז הטוויסט היה מעולה ושינה הכל וזה באמת היה מעולה.
ונכון שגם במבט לאחור אליס לא הייתה מעצבנת בפרק הזה.
עדיין אני כל כך אשמח אם יהיה פרק אחד בלעדיה, או כמה.
וזה מאוד עושה רושם שזה מה שיהיה, גם כי הפרק באמת מסתיים בזה שהיא כלואה וגם כי פתחו כמה עלילות אחרות שנראה שימשיכו בהן.
העיקרית היא כמובן העניין הזה עם הטיוח של הרצח של אבא של לוק וזה שמחסלים כל מי שחוקר את זה. וזה מביא עומק לדמות של לוק, והחזיר את הבת (או אחיינית?) של אלפרד פניוורת'. ונותן אולי גם עלילה מעניינת יותר לסופי מזה שיש לה קראש על באטוומן.
אם כי קשה לי ממש להכנס לזה כי זה לא שאנחנו הכרנו את אבא של לוק, אבל בכל זאת.
גם יש את העניין עם מי שרצח את כל האנשים בכנופיה של אליס. אם כי אני מניח שלזה לא יכנסו מיד אלא יותר בעתיד.

*משהו שמטריד אותי - למה אליס לא מיד איימה לחשוף את הזהות הסודית של באטוומן? למה קייט לא דואגת לגבי זה? אפילו אם יתיחסו לזה בהמשך זה לא נשמע הגיוני שלא עשו עם זה משהו מיד.

הסצנות של קייט ואליס באמת היו חזקות.
זה שאליס גרמה לכך שקייט תהרוג את קארטרייט היה נראה לי כל כך ברור מהפרק הקודם שזה ממש בילבל אותי כשקייט פתאום רק קלטה את זה.

את ג'ייקוב אני לראשונה קצת חיבבתי מאז... כל הסדרה בעצם.
אני עדיין לא אוהב אותו, אבל לפחות קצת עכשיו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
23/03/2020 | 22:47
11
גם אני כזה חצי פרק "עכשיו אליס הולכת לדפוק את קייט" ואז בסוף הקטע שקייט עושה לאליס "אמרתי לך שאני אאחד בינך לבין מאוס וקיימתי את זה" זה היה כ"כ לא אופייני לקייט שנורא התלהבתי בסצנה הזאת .

וכן שוב, לדעתי הם צריכים לא הראות יותר את אליס לפחות עד לסוף העונה או רק בתחילת העונה הבאה, אבל בטח תוך שני פרקים היא תצא לחופשי וכול השטויות יתחילו מההתחלה .

אני חושבת שאנחנו אמורים להרגיש רע או להיות אכפת לנו בגלל לוק ולא בגלל שאנחנו יודעים מי זה אבא שלו. אז אין לי בעיה להתחבר לסיפור הזה מהזווית של לוק כי אני מחבבת אותו ואכפת לי ממנו והוא דמות מעניינת בסה"כ ואני באמת שמחה שמוציאים אותו קצת מהמקום שלו והוא הופך להיות יותר מהעוזר של קייט.

אני לא חושבת שלאליס יש בעיה עם באטוומן ולא אכפת לה ממש מכול הצד הזה בחיים של קייט(אלא אם זה משרת את המטרה שלה באותו רגע, כמו בפרק 10) הקטע של אליס זה להוכיח לקייט שהן לא שונות כמו שהיא חושבת או אפילו להפוך את קייט ליצור בסגנון שלה.

אני עדיין לא אוהבת את ג'ייקוב, אבל לפחות אנחנו יודעים שהוא לא לגמרי חסר תועלת ושהוא מסוג להיות אבא טוב. ובפעם הראשונה התפקוד שלו היה אמין, גם שהוא הצליח להרוג את מי שירה בו וגם בסוף עם קייט.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממשיך עם הומלנד. אני מקווה שהיוצרים יפתיעו אותי לטובה ולא'
ממשיך עם הומלנד. אני מקווה שהיוצרים יפתיעו אותי לטובה ולא
23/03/2020 | 17:36
1
27
יסיימו את הסדרה במסר מפלגתי ברור נגד הרפובליקנים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'התחלתי את העונה החדשה של סול, בינתיים היא טובה מאוד'
התחלתי את העונה החדשה של סול, בינתיים היא טובה מאוד
24/03/2020 | 04:34
16
היכולת של היוצרים לעשות שימוש בפחד כדי לייצר סצינות מותחות ועם זאת אמינות היא משהו מיוחד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Future man'
Future man
23/03/2020 | 19:12
2
24
מראה לי שמצאתי את הפייבוריטית החדשה שלי.
הפרומו ממש לא עשה חסד עם הסדרה. כבר מזמן חשבתי לראות אותה אבל הפרומו לא הצליח לשכנע אותי. עכשיו החלטתי לנסות בכל זאת והפרק הראשון מפגר ומגניב בצורה טובה. מקווה שההמשך לא יאכזב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן זאת סדרה מעולה'
כן זאת סדרה מעולה
23/03/2020 | 21:37
1
20
עונה 2 קצת פחות, אבל עדיין שווה.

והתחלת אותה בתזמון מעולה כי עונה 3 יוצאת ב3 באפריל.
תכתבי כשתסיימי את עונה 2 ונוכל להחליף רשמים.
(או מרשמים, הסגר הזה הוא מוזר)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מגניב, אז אני אתמקד בה עכשיו'
מגניב, אז אני אתמקד בה עכשיו
24/03/2020 | 17:01
28
לצפיה ב-'מי צפה בפרק השני של ווסטוורלד? '
מי צפה בפרק השני של ווסטוורלד?
23/03/2020 | 22:50
19
הפרק התמקד במייב - והבנו היכן היכן היא נמצאת. גם ברנרד נכנס לתמונה ונראה שההמשך יהיה סוג של מצוד אחר דולורס.
דולורס לא נכחה בפרק - אבל הוזכרה לא מעט.
יהיה מעניין בהמשך
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

01:11 | 02.06.20 טוני החתול
09:51 | 01.06.20 MASS DESTRUCTION
00:21 | 31.05.20 טוני החתול
10:01 | 30.05.20 LeRanch
18:17 | 28.05.20 snirf
16:47 | 28.05.20 LeRanch
10:53 | 28.05.20 reasonforall
07:06 | 28.05.20 טוני החתול
07:04 | 28.05.20 טוני החתול
20:51 | 26.05.20 LeRanch
23:56 | 25.05.20 טוני החתול

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ