יש לי חלום - עלילת קורונה לכל סדרה

didalf

Well-known member
לא שפעת

אה בעצם הייתה גם איזה שפעת לזלי הייתה מחוקה לגמרי אבל התעקשה להופיע בפני איזה ועדה.
&nbsp
נדמה לי שהיה משהו שהרי בן וכריס באו לעשות קיצוצים ואמרו רק עובדים חיוניים ורון שמח אבל הסתבר שהוא חייב לבוא ולזלי התעקשה לבוא.

limors2

Active member
געגועי לפארקס

נשמע כמו משהו שבקלות יוכל להיות שם, ולהיות מעולה

מילי08

Well-known member
"אבל אז מסתבר שדווקא הוא נחשב חיוני" - צחקתי בקול

Uri04

New member
פרפר נחמד

פינגי החמודה מתוקה מחליטה שעלה לההה מכל הפאפטס הדיוות האלההה והיא לא יכולה יותררררר!!!

אז היא מייבאת איזה פועל סיני מווהאן שמדביק את שאר החמודות בקורונה כשהוא מתעטש להן בתוך הנודלס, וגורם להן להישאר תקועות מבודדות בתוך הקיר.

מה למדנו מכל זה?

נודלס זה חרא.

רגע רגע רגע - פינגי הייתה בת?

זכרתי שהוא היה בן
&nbsp
ואני גם קצת מוטרד שתפוז בסדר עם זה שכתבת שאתה בן 9 למרות שנרשמת ב2004.

Uri04

New member
זה רפרנס לוידאואים של תותית

מצטער, הורדתי אתמול שני ראשים וצפיתי במרתון של תותית ומלעיל לפני שפרסמתי את התגובה הזאת... אז עלה ליייי

אני לא בן תשע, כמובן... אבל אני הרבה יותר ילדותי מבני תשע לפעמים. תלוי בנסיבות.

חברים - אבל אם המגפה הייתה מתרחשת בשנות ה90

ג'ואי וצ'אנדלר כל הזמן מפרים בידוד בכך שהם פורצים לדירה של הבנות (פיבי באה לעשות את הסגר עם מוניקה ורייצ'ל) וגונבים להן מוצרי ניקוי ואוכל. מוניקה דאגה שהדירה שלהן מאובזרת ברמות מוגזמות, אבל זה עדיין נורא מעצבן אותה ואת האחרות. הן מנסות לעצור אותן אבל הן מפחדות להתקרב יותר מידי כי צ'אנדלר מצונן (לג'ואי לא אכפת).
במקביל רוס בדירה שלו ממול. הוא עושה הצגות לבנות דרך החלון כדי לבדר אותן ולא מודע לכך שהן שמו שם בובות כדי שיחשוב שזה הן (כן זה משהו שבאמת קרה).

אוסווין

Active member
חחחח עוד רעיון

לג׳ואי נגמר האוכל והוא יוצא למבצע אגירת מזון ברחבי העיר.

LeRanch

New member
Crisis on Earth Prime

ספקטר (אוליבר) מגלה שהמקור של וירוס הקורונה הוא למעשה האי ליאן-יו בסין והוא מגייס את הארבינג'ר, סופרגירל, הפלאש, אגדות המחר, הברק השחור, סופרמן, באטוומן, הטיטאנים וכל שאר הדמויות כדי למצוא תרופה ולהציל את היקום פעם נוספת.

limors2

Active member
ואז.....

הם הולכים מכות (פיזית) עם הוירוס, כמו שהם אולי עשו עם דברים שלא אמורים להיות פיזיים באחד מהקרוסאוברים?

dory38

New member
הקלאסי זה בסיינפלד

לא זוכר את שם הפרק (כי הייתי צופה מזדמן), אבל היה בו קטע שסוזן הארוסה של ג'ורג' ליקקה בולים ומתה. אפשר לעשות על זה משהו.

kordilia snake

New member
מדור מיוחד זה הכי קל

מישהי נאנסת תוך כדי בידוד/רופא תוקף אחות תוך כדי המשבר/ מישהי עוברת תקיפה ומסתבר שלאנס שלה יש קורונה...
&nbsp
לא חסר
.

למעלה