יש לי חלום - עלילת קורונה לכל סדרה

אוסווין

Active member
אין, רוז תקועה לה בעולם מקביל מה נעשה איתה

אולי גם שם הוירוס תוקף אבל שם בגלל שזה עולם מקביל אז זה הכי קטלני לתינוקות ולא למבוגרים אז אח שלה הקטן החדש גוסס והיא והשיבוט-דוקטור שלה יחד מנסים למצוא תרופה.

מילי08

Well-known member
זה התירוץ להתעלמות ממנה?!

הו, רוז אהובתי, איך נטשנו אותך?

קומיוניטי

עלילה של כמה פרקים (או עונה, נראה לאן זה הולך)
כולם לומדים כיצד להשתמש בלמידה און-ליין, אך כמובן הקומיוניטי קולג' שלהם מאוד מפשלת בזה.
&nbsp
צ'אנג כמובן חושב שזה בסדר להעביר שיעורים כשהוא לא לובש מכנסיים, אבל כל הזמן שוכח ונעמד מול המצלמה.
*זה מתרחש בתקופה של הסדרה שצ'אנג עדיין היה מורה... או בעתיד שבו הוא שוב מורה.
&nbsp
באז היקי (ג'ונת'ן בנקס הידוע משובר שורות וסמוך על סול) משוכנע שהפאניקה מוגזמת לחלוטין ומסרב לשמור על כללי הסגר למרות שהוא באוכלוסיית סיכון.
כל שאר חברי הקבוצה מנסים לשכנע אותו להשאר בבית, חוץ מבריטה שמחליטה שזה הכל קונספירציה של הממשלה.
לבסוף היקי מבין שאם בריטה מסכימה איתו אז הוא כנראה טועה.
&nbsp
אנני עובדת כאדמינסטרטיבית בבית חולים ורוצה לספק לכל החברים שלה מסכות ואלכוג'ל, אך הם מסרבים לפגוש אותה כי היא נמצאת בבתי חולים.
&nbsp
כל חברי הקבוצה דואגים לעאבד מפני שהבידוד בבית, ומיעוט אינטראקציה אנושית, גורם לו להכנס עמוק יותר ויותר לתוך האימג'ניטריום, שם הוא מדמיין שהוא נלחם בוירוס הקורונה עצמו (שבדימיון של עאבד מופיע בדמותו של צ'אנג שכל הזמן מאשים את עאבד בגזענות כי הוא דמיין אותו כאדם סיני)
&nbsp
שירלי כמובן נעלבת שחברי הקבוצה לא מוכנים לקבל את המאפים שהיא מכינה ושולחת להם. כולם פשוט מאוד מודאגים כי לבנים שלה יש צינון.
&nbsp
וכמובן יש הרבה צחוקים כשכולם עושים פגישות קבוצת למידה דרך אפליקציה (כמו זום).
כמובן יש הרבה צחוקים

didalf

Well-known member
מעולה

הכל אהבתי והכל מתאים להם

"לבסוף היקי מבין שאם בריטה מסכימה איתו אז הוא כנראה טועה"

" (שבדימיון של עאבד מופיע בדמותו של צ'אנג שכל הזמן מאשים את עאבד בגזענות כי הוא דמיין אותו כאדם סיני)"

אני יותר חשבתי על זה שאיכשהו הם בהסגר בחדר הלמידה (פרק בקבוק)
או שגרינדייל הופכת שוב לאפוקליפסה וכולם מתנהגים כאילו הם בשבט או משהו (אבל אני מניחה שדי כבר היו פרקים כאלה בעצם)
קיצר אתה יותר טוב בזה ממני.

Don Nirtin

New member
אין לי מושג על מה אתה מדבר

אבל מ1 באפריל יהיה לי. כל ששת העונות של קומוניטי עולה לנטפליקס.

Lhuna1

New member
ויקינגים

וירוס הקורונה מכה בנורבגיה, אבל בגלל שהם עוד לא יודעים מה זה וירוסים בכלל ולא מבינים כלום בדברים האלו, וגם ממילא יש מעט מאוד אנשים מעל גיל 40-50 בעידן הזה ומי שיש לו מה שהיום קוראים "מחלות רקע" בד"כ גם מת בגיל צעיר כי אין רפואה מודרנית, וגם אין שום מערכת בריאות שצריך לשטח בשבילה את העקומה, אז בקיצור הכל נשאר אותו דבר, רק קצת יותר אנשים פה ושם חולים ומתים מהרגיל, אבל אין להם מושג שבכלל יש מגיפה.
בקיצור מבלי לדעת שבכלל עבר עליהם משהו הם כולם נדבקים וכל מי ששורד נהיה מחוסן טבעית והוירוס ממוגר לנצח.
וכל זה בלי שינוי משמעותי בעלילת הסדרה.
&nbsp

didalf

Well-known member
אחותי בדיוק התמכרה לויקינגים

היא כבר בפרק החמישי שלה להיום. היא אמרה שהייתה שם כבר מגפה ומלא אכן מתו.

וואלה, עדי צודקת
לעונה 1

בעונה 1 הייתה המגפה הקשה הזאת שבה מתו הבת של ראגנר והבת של סיגי.
&nbsp
וכן, נראה לי שגם הקורונה הייתה פוגעת בהם קשה, כי הרבה אנשים כאן מוגדרים כחולים במצב קל, אבל בגלל שהם רק צריכים טיפול קל.
אבל אולי אני טועה.

Lhuna1

New member
אין כמעט חולים שצריכים אשפוז מתחת לגיל 40, למיטב ידיעתי

מקווה ממש שאני לא טועה...
&nbsp
וגיל 40 בעידן של הויקינגים זה גיל לגמרי רגיל למות בו.
&nbsp

didalf

Well-known member
אוף התחלתי לחשוב על משהו בשביל מחלקת גנים ונוף

רק עובדים חיוניים מתבקשים להגיע לעבודה ורון מרוצה כי הממשל מושבת אבל אז מסתבר שדווקא הוא נחשב חיוני, ולזלי מתעקשת להגיע בכל מחיר. אבל אני כמעט בטוחה שבאמת היה פרק כזה

&nbsp
כריס סופר היסטרי וממגן את עצמו כאילו הוא במלחמה ויוצא מהבית רק בחליפת מגן כוללת (כי הוא רוצה לחיות עד גיל 150).
אפריל שמחה כי סוף העולם הגיע ואנדי קונה הרבה יותר מידי נייר טואלט.
בן בסה"כ רוצה ללכת לסופר אבל כששוטרים ברחוב שואלים אותו למה הוא מפר הסגר הוא נלחץ ומסתבך יותר ויותר.
דונה וטום עושים בידוד דלוקס בבית עם כל הפינוקים האפשריים.
&nbsp

מעולה

אני ממש שמח שלא רק אני עושה
&nbsp
ולא זכור לי שהיה משהו כזה (כלומר המשפט הראשון)
&nbsp
...רגע, בעצם כן היה פרק עם שפעת שהתפרצה באמת
צריך לבדוק איזה פרק זה היה ולראות אותו

למעלה