יש לי חלום - עלילת קורונה לכל סדרה

יש לי חלום - עלילת קורונה לכל סדרה

*אנחנו ממש זקוקים לאייקון של נגיף

אז קצת דיברנו כבר פה ושם על כיצד סדרות שונות יכולות להתייחס לקורונה.
אבל החלום השאפתני שלי הוא ליישם את זה עבור כל סדרה.
אז נכון שזה מסוג הדברים שאני מאוד אוהב לעשות, אבל אני מקווה שכן גם אלו מכם שפחות בקטע של המצאת עלילות ינסו את מזלם.
בעיקר בסדרות שאני לא רואה.
<i>תיאור העלילה יכול לכלול משפט אחד בודד אפילו.</i>

אני מעדיף הודעה נפרדת עבור כל סדרה
ואם יש ספוילר למשהו אמיתי מהעלילה אז לסמן ספוילר בכותרת

didalf

Well-known member
אבל זה באמת מומחיות שלך הדברים האלה

אני אנסה לחשוב על משהו אבל אני יותר מצפה לרעיונות שלך.

המתים המהלכים |בלי ספוילרים|

נגיף מסוכן מתחיל להיות להתפשט בין הקבוצות של השורדים האחרונים של המין האנושי ומחסל כמעט 4% מהאוכלוסיה שלהם.
בני האדם מבינים שמה שהם חשבו עד כה כעולם פוסט-אפוקליפטי הוא כלום כשכולם מתחילים לראשונה זה שנים רבות לדאוג לגבי נייר טואלט.
הצד החיובי הוא שהם מגלים שכשהם נמצאים בהסגר כמות המוות כתוצאה מזומבים גם יורדת משמעותית.

Lhuna1

New member
אני חשבתי על זה מכיוון אחר

שיכולים לעשות עכשיו טוויסט שבסוף מסתבר לנו שהכל בעצם התחיל מהקורונה והוירוס בסדרה זה מוטציה שלו.

באפי קוטלת הערפדים

יותר מ15 שנה עברו מאז אירועי סיום הסדרה.
במשך כל התקופה הזאת באפי וחבורתה היו במסע צלב של להשמיד את כל הערפדים בעולם לעד.
אך ככל שהם הרגו יותר מהם, הערפדים הגדילו את הכמויות שלהם בתגובה על ידי הפיכת אנשים אחרים לערפדים.
לבסוף, במאמץ מיוחד עם מדענים גדולים וממשלת סין (הממשלה היחידה בעולם שמכירה בערפדים ומוכנה לפעול למיגורם), ווילו יצרה וירוס מיוחד שיותר מכמה הוא קטלני (והוא יחסית קטלני לעומת שפעת) הוא מיוחד כי הוא מועשר בקסם מיוחד שמעורר פאניקה גדולה.
כפי שהייתה התוכנית, ממשלת סין הכניסה את כל המדינה לבידוד על מנת שבני אדם לא יצאו מהבית לאחר החשכה אלא ישארו בביתם (היכן שערפדים לא יכולים להכנס בגלל חוקי הערפדות). ובמאמץ משותף של הצבא הסיני באפי וחבורתה הציחו למגר את כל הערפדים בסין. הבאה בתור הייתה דרום קוריאה ומשם הם המשיכו לשאר העולם.
הם נתקלו בבעיות באיטליה שם היו הרבה ערפדים שהשיבו מלחמה חזקה תחת הנהגת The Immortal, בן זוגה לשעבר של באפי, ולכן נאלצו לחזק בה את הנגיף.
אך מה יקרה כשבאנגליה ג'יילס נדבק בנגיף הקורונה מחברו הטוב אידריס אלבה?

כן... זה לא מושלם

היה לי את הרעיון הזה של הסיפור
מה גם שרציתי דרך לעשות את זה בלי ספוילרים כי אני עדיין רוצה שעדי
תצפה בסדרה.
והיא בטח קוראת גם הודעות עם ספוילרים לסדרה הזאת.
למעשה היא בטח קוראת את ההודעה הזאת כרגע.
נכון עדי?
אז תפסיקי לקרוא יותר מידי ותנצלי את הסגר הזה כדי לראות את הסדרה. עכשיו ממש אין לך תירוצים.

Lhuna1

New member
זאת סיבה טובה בעקרון

רק חבל שהיא כבר קראה את כל הספוילרים שעשיתי אז זה לא יעזור.
אבל הלוואי שהיא תצפה כבר

&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member

די שכחתי את כל מה שקראתי אצל לונה חוץ מכמה דברים וחלקם גם ידעתי קודם כי חפרתם על הסדרה הזאת במשך שנים בפורום ואני קוראת הכל

ואני לא בסגר אני עדיין עובדת אין לי ימים שלמים של כלום שאני צריכה בינג' אינסופי.

didalf

Well-known member
יותר. מידי. פרקים

כבר עברתי משלב של בכלל לא בא לי לרק אין לי כוח להתחיל, תן לי להגיע לזה לבד

אם אני אחכה שתגיעי לזה לבד זה לא יקרה

זה עכשיו הזמן המושלם
יש לך זמן פנוי.
ירדה הסדרה של ג'וש תומאס מהלוז הטלוויזיוני העמוס שלך

עוד מעט פסח ואז בכלל יהיה לך המון זמן.
&nbsp
ועם דברים כאלו צריך פשוט לא לחשוב על כמות הפרקים. תתחילי עם זה שאת מחליטה שתראי רק את עונה 1 שיש בה רק 12 פרקים.
או אפילו פשוט תראי רק את שני הפרקים הראשונים.
זה הכל.
ואז תספרי לי מה חשבת.
תעשי את זה בשבילי
כדי שיהיה לי סיפוק לפני סוף העולם.

didalf

Well-known member
הו לא

אני לא ארצה שהקורונה תיקח אותך לפני שתקרא את מחשבותיי החשובות על באפי

אוסווין

Active member
דוקטור הו

וירוס מסתורי תוקף את גרהאם והדוקטור יאז וריאן יוצאים לבדוק מה המקור שלו. מסתבר שזה וירוס שנוצר בגלל שבני האדם לא אוספים את הקקי של הכלבים שלהם והעולם נחרב. הדוקטור מסתכלת למצלמה ואומרת "תאספו אחרי הכלבים שלכם!" וזהו. וגרהאם מת.

חחחחחחחחחח

הרגת אותי מצחוק
&nbsp
ואני באופן כללי שמח שאני לא היחיד שמציע עלילות.
&nbsp
עוד אופציה היא שישתמשו בזה כדרך להטיף על גזענות כלפי סינים.
&nbsp
אבל עכשיו תנסה לחשוב על עלילה שתתאים לדוקטור הו בתקופת דייויד טננט.

אוסווין

Active member
חחחח אוקיי אוקיי אחד על הדוקטור של טננט

הדוקטור בודד, עבר די הרבה זמן מאז שדונה עזבה ודי בא לו למות. מידי פעם הוא שובר את הכללים והולך להסתכל עליה מרחוק. באחת הפעמים הוא מגיע אליה הביתה ורואה את כדור הארץ במצב שהוא לא אמור להיות בו- כולם עם מסכות וכפפות, סופר דואגים להיגיינה ובאופן כללי די מפחדים אחד מהשני. הוא רואה את דונה יוצאת מהבית כולה מכוסה בשטויות שימגנו אותה ומנצל את זה שהיא בחוץ כדי לקפוץ לבקר את וילף. סילביה מסבירה לו שיש וירוס מסתורי שתוקף את האוכלוסייה המבוגרת, ו-וילף נדבק. הדוקטור עורך בדיקות, אין לו מושג מה זה. הוא נוסע לשרה ג'יין, אולי מיסטר סמית' יידע משהו אבל הוא מגלה גם את שרה ג'יין במצב קשה ולוק דואג מאוד. הדוקטור מאחד כוחות עם יוניט להבין ואט דה פאק איז הפנינג, אבל יוניט מגלה עמדה מפתיעה- הם ערכו בדיקות מקיפות על הוירוס וגילו שהוא קטלני רק למבוגרים מאוד וכל התחזיות מצביעות על כך שהוא ייעלם כשהם ימותו, ויוניט די מוכנים לתת לזה לקרות. הקצינה הרפואית ד"ר מרתה ג'ונס אהובתי is not having any of that והיא עורקת מיוניט ומצטרפת לדוקטור במלחמה נגד החייזרים שאחראיים להכל ושעוד לא החלטתי מיהם ולמה הם עושים את זה. משהו שקשור לדילול האוכלוסייה. וזה למה בפרק האחרון של טננט היא אומרת שהיא עזבה את יוניט. הידד להמשכיות! ובסוף הזקנים די מצילים את היום איכשהו. שרה ג'יין will kick some ass.

נהדר

עכשיו ממש בא לי שיעשו את זה
אולי איזה ספיישל שיחזירו בו את טננט וקת'רין טייט (וכן גם את פרימה אגימן ושאר השחקנים של הדמויות שהזכרת אבל אין לי כוח לבדוק את השמות של כולם)
אם כי אי אפשר יהיה להביא את אליזבת' סליידן (שרה ג'יין) אז אולי כשהדוקטור מגיע לשם היא כבר מתה מהוירוס. זה אומר שהיא לא תוכל לקיק סאם אס, אבל זה ויתור כדי שזה בעצם יצולם.
&nbsp
אולי הדוקטור כל הזמן יחשוב שחייזרים יצרו את הוירוס, אבל בסוף הוא יגלה שיוניט עצמה יצרה את הוירוס, לא בשביל להרוג זקנים (אם כי לא אכפת להם ממש שזה תופעת לוואי) אלא כי זה הורג גם איזה סוג של חייזרים שהתחילו להתיישב בכדור הארץ.

למעלה