שרשור
למבודדים

שרשור
למבודדים

נראה לי שכולנו צריכים יותר שעשוע מהרגיל אז שתפו בכל שטות שבא לכם.

וגם תשאלו מה שבא לכם

חוץ מזה אני אשרשר לכאן גם שרשורים קטנים ונודדים מהשבועות האחרונים

Lhuna1

New member
איך נראיית שגרת הסגר שלכם?

בחברה שלי עדיין עובדים משרה מלאה, כמובן כולם מהבית, אבל יש לנו שתי ישיבות עדכון (בוידאו) קבועות בתחילת כל יום ובסופו, מה שמכריח אותי עדיין לקום בשעה קבועה (ואפילו מוקדמת קצת ממה שהייתי רגילה) ולהתלבש ולהסתרק (בערך
) ואז לעבוד כל או רוב היום.
אמנם הטלויזיה פתוחה ברקע, אבל רק לתוכניות ברבורים שמארחות לי לחברה.
יש בי קצת חלק קטן שמקנא במי שחופשי עכשיו סתם להתבטל ולראות סדרות כל היום, אבל מרגישה שזה נורא אנוכי להגיד את זה, כשהולכים להיות חצי מיליון מובטלים במדינה
אז אני כן אסירת תודה על זה שעדיין יש לי עבודה, לפחות בינתיים.
&nbsp
היום גם קפצתי לשופרסל ועשיתי קניה יותר גדולה ממה שעשיתי אי פעם. מדפי השימורים כבר כמעט ריקים
כנ"ל הנייר טואלט.
&nbsp

didalf

Well-known member
עדיין עובדת רגיל

יתרון משמעותי: אין פקקים בכלל!! אני טסה לי בכביש כ"כ כיף. לוקח לי 20 דקות לכיוון במקום פאקינג שעה (על מרחק של 20 דקות!!!!)
&nbsp
גם כמוך קצת רוצה חופשת בטלה כמו כולם ומצד שני שמחה שעדיין יש לי עבודה ושיש לי בכלל לאן לצאת מהבית גם אם זה רק עבודה.
&nbsp
איזה באסה אבל שאת צריכה בגלל זה לקום עוד יותר מוקדם מהרגיל מה זה שווה?

ולא מטריף אותך לשמוע את הברברת של הטלוויזיה כל היום? הם כ"כ מעצבנים.
&nbsp
ואת אשכרה מצליחה לעבוד 9 שעות מהבית בלי הסחות דעת?

Lhuna1

New member
עדיין אתם מגיעים למשרד??

את עובדת במקום שמוגדר חיוני? כמה אנשים יש שם? אני לא מבינה מה קורה אצלכם ולמה... אבל באמת הסיבה היחידה שהיה בא לי לנסוע למשרד עכשיו זה להינות מהכביש הריק

&nbsp
זה באמת קצת מעצבן שאני צריכה לקום יותר מוקדם
אבל מרגישה שאסור לי להתלונן.
הברברת חלק מהזמן על מיוט כמובן, היא כן קצת מעצבנת אבל גם קצת משאירה אותי שפויה.
כמובן שיש הסחות דעת וקשה להתרכז 9 שעות, אבל אני מאוד משתדלת עד כמה שאני מצליחה. כאמור יש ישיבות עדכון כל יום, אז אני חייבת להיות מסוגלת לדווח על התקדמות במשימות שלי...
&nbsp
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
כן, סוגשל חיוני

לא הרבה אנשים כי חלק כן עובדים מהבית, אבל עדיין יותר מ10.
אני לא יודעת למה, אני מניחה כי אמנם סידרו לכולם חיבור מהבית אבל יש בעיה של חיבור למחשב של הלקוח שהוא יותר מאובטח וקצת בעייתי לעשות חלק מהעבודה בלי להתחבר למחשב השני הזה (וזה נראה לי החלק היותר חשוב כי בשעת חירום יותר חשוב לתחזק את הקיים מאשר לפתח דברים חדשים).
&nbsp
אבל שימי MTV, נשיונל ג'יאוגרפיק, יס קומדי, לאדעת, רק לא את הקשקשת האינסופית של החדשות הם הכי גרועים.

reasonforall

Active member
אני שם ערוץ שאין לי או אחד שאין בו שידורים

ואז יש סתם איזו מוזיקת רקע

ווליום ממש נמוך כמובן

Lhuna1

New member
הבנתי... וכן קצת יס קומדי למרות שגם הם מלחיצים פה ושם

עם סדרות בשם כמו " גבר מי שנשאר אחרון"

&nbsp

reasonforall

Active member
מפתיע שהיא עדיין רצה

ושאני עדיין רואה
(אבל לא עוקב)
&nbsp
קומדיה מיושנת כזאת, של פעם.

reasonforall

Active member
חלקית מהבית

יש כאלה שעדיין מגיעים למשרד כי עבודה מהבית לא מתאפשרת עבורם.
אני באופן אישי חצי מהזמן עובד מהבית, וחצי מגיע למשרד, למרות ששבוע הבא נראה לי זה הולך להשתנות.
גם בבית אני עדיין קם מוקדם, גם ללא שעון מעורר, ולמען האמת הייתי מאמץ את ישיבות הבוקר שלכם, לפקס את כולם.
הבעיה היחידה שלי היא שכבר ב14:00 בצהריים אני מותש, אבל לא יכול בדיוק לשנו"צ
אז ממשיכים בכל מקרה

kordilia snake

New member
כיף

לא מספיק אני בחרדות כול פעם שמישהו בחדר המתנה משתעל/מתעטש, גם בנוסף לכול השטויות הרגילות של המטופלים אני צריכה לריב איתם שהתרחקו אחד מהשני או יסכימו לשבת בחוץ. למרבה המזל הרוב בסדר ואנשים גם מתחשבים אחד בשני, אבל עדיין יש חכמולוגים שעושים מה שבראש שלהם (כולל איש בגיל של סבא שלי שאמר לי "מותק תפסיקי להיות לחוצה") או מתלוננים שהדלת פתוחה כול הזמן וקר להם (פשוט תשתקו, אתם נמצאים פה גג רבע שעה-עשרים דקות, אני יושבת פה כול אחה"צ מול הדלת בחצאית, בלי גרביונים כי אני לא מסוגלת ללבוש סקיני ג'ינס עם הקיבוע לרגל)

לפחות אני עובדת יום כן, יום לא אז היום לא עבדתי אבל מחר אני עובדת גם בבוקר וגם אחה"צ
.

limors2

Active member

נקווה שככל שהמצב הזה יתמשך אנשים יתרגלו לשגרת החיים החדשה הזו, ויפסיקו להיות לא מתחשבים ומעצבנים

למעלה