לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2036120,361 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
27/02/2020 | 15:51
74
96
אז שכחתי לעשות את זה בבוקר...
תהרגו אותי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' התחלתי שתי סדרות חדשות בשבילי :'
התחלתי שתי סדרות חדשות בשבילי :
26/02/2020 | 22:19
60
נערת הכבלים ומרלין..

הראשונה יותר טובה עם השחקנית של מקרנה מVIS A VIS, סיפור היסטורי בספרד של תחילת המאה הקודמת, יש הרבה סיבות לצפות בה, לא אספיילר
השנייה, מספרת על חצר המלכות של ארתור והקוסם מרלין, ראיתי רק פרק אחד, אין לי הרבה פרטים מעבר למה שציינתי, אבל היא קלילה, בסגנון של "ממלכה".
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סמוך על סול עונה 5 פרק 1 '
סמוך על סול עונה 5 פרק 1
26/02/2020 | 23:06
9
133
לא אני לא הולכת לסכם עכשיו וגם הולכת מייד לראות את פרק 2, אבל רק חייבת להגיד שזו עדיין הסדרה הכי טובה בטלויזיה, הדמויות הכי טובות, הבימוי הכי טוב, הצילום הכי טוב (מהזויות הכי טובות!), הדיאלוגים הכי טובים. וזה לא נתון לויכוח.
זהו.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי לא באמת כתבת ספוילר אז אני כן: פרקים 1-2 '
אוקי לא באמת כתבת ספוילר אז אני כן: פרקים 1-2
27/02/2020 | 00:29
4
34

אני כ"כ אוהבת את זווית הצילום באמת! וגם נראה לי די מסכימה איתך לגבי השאר.

הייתי רוצה להפריד אבל ראיתי ברצף והכל מעורבב לי

וואי למה הם לא עושים ריקאפ קשה לי לזכור כ"כ הרבה זמן

למשל: למה נאצ'ו משתף פעולה עם גאס? ומתי ג'ימי הכיר את נאצ'ו? והיו עוד כמה דברים שלא זכרתי.

אוקי אני אנסה להתחיל מהתחלה:

גין בעתיד חושב שעלו עליו (גם את זה זוכרת במעורפל - הוא אושפז מסיבה כלשהי וחשש שעלו עליו נכון?) אבל אחרי כמה ימים שהוא מאזין לקשר משטרתי נרגע וחוזר לעבודה, ואז מישהו מאלברקוקי מזהה אותו בקניון. הוא נלחץ ומתקשר לאיש השואבים ובסוף מחליט להשאר ולהתמודד - ומה הוא יעשה נגלה רק בסוף העונה? תמיד מראים את העתיד רק בהתחלה ובסוף נכון? דאממיט.

ג'ימי משנה את השם באופן רשמי וסול גודמן נולד. די מהר הוא סול שאנחנו מכירים. כל הסשנים שלו היו מעולים זה כזה כיף לראות אותו עובד. מהשלב הראשון באוהל כשהוא מחלק טלפונים וכרטיסי ביקור ללקוחות הפונטיאצלים שלו. אח"כ בבית המשפט בסבב בזק סוגר כמה פינות ואז הקטע עם המעלית. לא היה לי ספק שהמעלית לא נתקעה בטעות - איזה גאון מתה על לראות את השיטות היצירתיות שלו להשיג מה שהוא רוצה. (וכן סורי אני מערבבת פרקים)

קים מרגישה פחות ופחות בנוח עם הדרך החדשה של ג'ימי. אבל גם פה היה ברור שבסוף היא תאמץ את התוכנית שלו ותשקר ללקוח כדי להשיג מה שהיא רוצה. כמו תמיד היא מתנדנדת בין הערכים והרצון להיות מוסרית לנוחות וגם הכיף שבשיטות המפוקפקות של ג'ימי. הקטע שהם בודקים את הבית ולאט לאט קים שבהתחלה מאד לא מעוניינת מתחילה להכנס לזה ולהשתחרר היה חמוד, במיוחד הקטע שהיא התיזה עליו מים. מה זה אומר אבל כל הקטע הזה?

לאלו ממשיך להטריד את גאס ולהלחיץ את נאצ'ו. וגם למדנו מאיפה קרייזי אייט קיבל את הכינוי שלו, מגניב
כתבתי משהו שקשור גם לש"ש אבל החלטתי להפריד.
הצחיק אותי איך לאלו צפה בנאצ'ו משועשע כשנאצ'ו יצא למסע פרקור להביא את הסמים ולרכוש את אמונו.

מייק מאבד קצת שליטה/מפגין רגשות? גם הוא הרביץ לבחור הגרמני וגם התפרץ על הנכדה שלו אחרי שהיא שאלה יותר מידי על אבא שלה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לפרקים וגם לשובר שורות '
לפרקים וגם לשובר שורות
27/02/2020 | 00:34
1
27
בקשר לקרייזי אייט -  זכור לי שבש"ש הוא היה אינפורמר - האם כך הוא יהפוך להיות אחד כזה? קצת מפתיע שלא יהרגו אותו אחרי זה האמת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא זוכרת את זה בכלל משובר שורות '
אני לא זוכרת את זה בכלל משובר שורות
27/02/2020 | 19:29
15
אז יפה שזכרת וזה נותן את המשמעות שהיתה חסרה לי להצהרה של נאצ'ו כלפי לאלו שאפשר לסמוך על קרייזי 8 שלא ידבר.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כתבתנו בערך אותו דבר '
כתבתנו בערך אותו דבר
27/02/2020 | 00:48
1
20
לגבי נאצ'ו וגאס קחי בערבון מוגבל אבל אני חושבת ש:
הקטור איים על נאצ'ו לפגוע באבא שלו אם הוא לא ישתף איתו פעולה.
נאצ'ו החליף להקטור את הכדורים וכתוצאה מזה היה לו התקף שבעקבותיו הוא במצבו.
גאס גילה על הקטע עם הכדורים אז הוא מאיים על נאצ'ו לחשוף אותו ומשתמש בו לצרכיו.

שוב - בערבון מוגבל אז תקנו אותי אם אני טועה.

איפה הוא נפגש עם ג'ימי אני לא זוכרת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אהה נשמע הגיוני'
אהה נשמע הגיוני
27/02/2020 | 01:08
9
לצפיה ב-'סמוך על סול עונה 5 פרקים 1-2 '
סמוך על סול עונה 5 פרקים 1-2
27/02/2020 | 00:40
2
39
ניק, אם תרצה תעביר את זה לשרשור הסופ"ש אח"כ.

אנסה לסכם בקצרה את אירועי 2 הפרקים.

פתיח פרק 1 ארוך ומעניין שבו "ג'ין" מרגיש רדוף ומזוהה ע"י מישהו שמציג עצמו כנהג מונית "מעריץ" שזיהה אותו כסול גודמן (ולא ברור אם הוא באמת סתם איזה אדיוט או מישהו שנשלח לאיים עליו), ג'ין המבוהל יוצר קשר לבקש שוב העלמה וזהות חדשה אבל ברגע האחרון מתחרט ומחליט לטפל בבעיה בעצמו.
(האם ראינו כבר את הנהג מונית הזה? כי מצאתי בדיון מהפורום על פרק 1 עונה 4 שהיה לו גם קטע עם נהג מונית).

ג'ימי שקיבל בחזרה את הרשיון משנה את שמו לסול גודמן ומתחיל לייצג את העבריינים שמכר להם טלפונים בעונה שעברה. וגם היול עובד איתו.
קים אהובתנו ממשיכה מצד אחד להתנגד לדרכיו, אבל לא לעצור בעדו, וגם קצת להגרר אחריו.
הוא מציע 50 אחוז הנחה ביצוג לעבירות לא אלימות ואת חלק מהנרקמונים נראה שזה בהחלט מעודד לפשיעת יתר.

ליילו או איך שקוראים לו האחיין של הקטור ממשיך לחשוד במזימות של גאס (תזכורת: הוא זה שעקב אחרי מייק שרדף אחרי ורנר מנהל העבודה הגרמני שברח להם ומייק עיכב אותו עם מסטיק בחניון). גאס מוכר לו (ולבוס של שניהם) סיפור שהוא בונה שם מקפיא ענק לעופות שלו ושורנר ברח אחרי שגנב ממנו סמים, אבל לשם הזהירות מקפיא את העבודות על בניית המעבדה ושולח הביתה את הגרמנים.
הוא מאלץ את נאצ'ו לדווח לו הכל עליו ולרכוש את אמונו.
נאצ'ו מסתכן ומחלץ עבור ליילו סמים מפשיטה של המשטרה לצורך העניין.

מייק מסרב לשכר ה"ריטיינר" של גאס לתקופת ההקפאה עקב רגשות האשם שלו על ורנר שהוא רצח.

בסוף פרק 2 נאצ'ו מאלץ את ג'ימי להכנס איתו לרכב.
אני לא זוכרת מאיפה הם כבר מכירים, שמישהו יזכיר לי.

סצינות שאהבתי במיוחד:

- ג'ימי מחלק את הטלפונים ומוכר את עצמו בחלקלקות לכל אחד מהלקוחות באוהל.

- מייק משחרר לדרכם את הגרמנים ומטפל באחד שמדבר יותר מידי.

- ג'ימי מציע לקים לעבוד על הלקוח שלה בשביל שיסכים לעסקת הטיעון והיא מסרבת, אבל אז עושה את זה בכל זאת, והתגובה שלה כשהיא לבד אח"כ בדרך לסכם את העיסקה

- מייק עם הנכדה שלו כמה הוא נהדר, ואז איך שהוא מאבד את זה כשהיא דורכת לו על הפצע שהבן שלו נהיה שוטר בעקבותיו ושהוא לימד אותו "להיות שוטר טוב".

- גילינו סופסוף מאיפה הכינוי קרייזי 8

- "50 אחוז הנחה זה כמעט חצי מחיר!" וכל חגיגת הפשע של שני אלה בעקבות זה.

- "אני רק מנסה לתקן את המרזב החלוד הזה" <דופק על הצינור מול השוטרים והסמים נופלים החוצה> וגם ליילו ושני האחרים יושבים ברכב וצופים בנאצ'ו במבצע הנועז שלו להצלת הסמים דרך הגג, ליילו אוכל חטיף ומשועשע מההצגה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא ריפרשתי ואת כבר כתבת '
לא ריפרשתי ואת כבר כתבת
27/02/2020 | 00:41
8
לצפיה ב-'וואו '
וואו
27/02/2020 | 01:11
27
פאק לא זכרתי בכללללללל את הקטע שלאלו עקב אחרי מייק ומייק תקע אותו עם המסטיק!!! בגלל זה הוא אובססיבי לגביהם.

גם לא זכרתי שהיה לג'ין קטע עם נהג מונית אבל עכשיו זכור לי משהו במעורפל. נראה לי שג'ין הרגיש שהנהג מזהה אותו.

כן באמת כתבנו הרבה דומה.

חח "50 אחוז זה כמעט חצי"

לגבי הקטע שהסמים יצאו מהמרזב אז אחותי אמרה שזה יקרה ואני אמרתי לא זה סיטקומי מידי אז קצת הופתעתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כבר הגענו לפרק 3 בהומלנד והיא לא מאכזבת בתור עונת סיום'
כבר הגענו לפרק 3 בהומלנד והיא לא מאכזבת בתור עונת סיום
27/02/2020 | 03:22
19
היא עושה מה שצריך עבור עונת סיום, ממחזרת אלמנטים מסוימים, מחזירה כמה דמויות ישנות, אפשר לקרוא לזה טקס פרידה מכובד.

וכמובן יש גם נציגות "ישראלית" בעונה הזאת. מבחינה פוליטית הסדרה ממשיכה את המהלך מהעונות האחרונות של היפוך כיוון לאחר שהואשמה באיסלאמופוביה מעצם העיסוק שלה בטרור איסלאמי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ירח שחור שכחתי לכתוב השבוע'
ירח שחור שכחתי לכתוב השבוע
27/02/2020 | 09:53
2
20
הפרומו בנטפליקס עשה רושם טוב, ואיטלקית זו שפה מהממת, אז החלטתי להתחיל לפני כמה ימים ועוד לא סיימתי
בעקרון, לא רעה אבל לא מבריקה. אהבתי את העובדה שמצד אחד מנסים להראות את השאיפה לנתח דברים לפי המדע ומצד שני מציגים את הכישוף כאמיתי לגמרי, ובתווך - ההמון הבור שאינו מבין כלום.
מה שלא אהבתי:
היחסים המואצים בין הדמויות. למשל התאהבות ברגע ממבט מרוחק, בלי הכרות בכלל. זה אופייני מאוד להוליווד. קיוויתי שמחוץ להוליווד זה יהיה פחות חזק.
אותו דבר בקשר שבין שתי הצעירות. מתחיל משנאה עזה והופך מהר מאוד לחברות בעלת מאפיינים לסבו- אירוטיים, שבינינו - מיותר כי זה לא מקדם את העלילה ולא תורם לדמויות ונועד רק לצורך פרובוקציה ומשיכת קהל.

הממ.. בזמן הצפייה חשבתי על עוד כמה דברים אבל לא כתבתי מיד והספקתי לשכוח.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא זכור לי שאפילו שמעתי על זה'
לא זכור לי שאפילו שמעתי על זה
27/02/2020 | 17:59
1
11
איך זה נקרא בלועזית?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Luna Nera בנטפליקס'
Luna Nera בנטפליקס
27/02/2020 | 18:47
4
לצפיה ב-'טיטאנים עד פרק 10 כולל'
טיטאנים עד פרק 10 כולל
27/02/2020 | 10:44
1
23
משהו לא עובד לי בסדרה הזאת. יש כל כך הרבה חורים ודברים לא הגיוניים בה.
נראה לי שהסדרה לא החליטה לאיזה קהל יעד לפנות- בני נוער או מבוגרים יותר ולכן היא נעה בין ילדותיות מסויימת לדברים כבדים, אבל אין ממש איזון.
גם ריבוי הדמויות הוא בעוכריה, כי הכל הופך להיות מבולגן. הרעים הם טובים שמתבררים כרעים והטובים הם רעים אבל טובים... הטוויסט עם האמא היה שקוף, כמו גם העובדה שרייצ'ל הכניסה את אבא שלה.
והכוח שלה לרפא הוא די אקראי. היא יכולה להציל מישהו ששיסף את הגרון שלו ואחר כך להחזיר אותו אחורה, היא יכולה לרפא חיה גוססת מירי, אבל היא לא יכולה לרפא את החבר שלה?!
דיק גרייסון הוא דמות חביבה, אבל השחקן נטול כריזמה.
וגם קורי אנדרס, כשהיא מתמלאת באש - זה עשוי רע ממש. ה CGI די גרוע. אבל הדמות והשחקנית מעולות.
הסיפור של נץ ויונה - הם לא דמויות ראשיות או אפילו משניות בעונה הזאת (לא יודעת לגבי ההמשך) ולכן סיפור חייהם הטרגי אינו תורם לקשת העלילתית של הסדרה.
בקיצור, נשאר לי הפרק האחרון לעונה, ואני בטח אמשיך הלאה כי כבר התחלתי וזה רץ אוטומטית, אבל כאמור הסדרה לא ממש עובדת לי.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טיטנים פרק 11'
טיטנים פרק 11
27/02/2020 | 18:45
20
בחיי, איזה פרק מטופש וקליף האנגר גרוע
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וגם i'm not ok with this '
וגם i'm not ok with this
27/02/2020 | 11:09
4
35
נגמה לי שדיברו עליה כאן אז החלטתי לראות אתמול והצלחתי לתקתק את כל העונה.
מאוד מאכזב וגם די משעמם. אני אשכרה התעפצתי בכמה פרקים.
כל הפרקים הזכירו והדהדו לי את סוף הפאקינג עולם, ובדיעבד ראיתי שמדובר על אותם יוצרים, אז זה מאכזב. אמנם הסיפורים שונים, אבל היו יותר מידי אלמנטים דומים בין שתי הסדרות וזה מראה על חוסר יצירתיות ומקוריות. זוויות הצילום, סוג הפסקול, ה voice over המאוס, וכמובן, נערה שמסתובבת חצי פרק מרוחה בדם של בן אדם זר ואינה נתקפת בחילה עזה בגלל זה.
גם הדמויות לא הצליחו ממש לתפוס אותי. זה נהדר שהיוצרים מנסים לקחת את הילדים הדחויים ולהעצים אותם, אבל שאר הדמויות נשארות קלישאתיות מאוד וחסרות עומק (הספורטאי המגניב, הנערה העבריינית ששמה פס).
דינה היתה נסיון מוצלח להציג דמות יותר עגולה (מקובלת אבל לא מתנשאת וכו'), אבל זה היה קצת שטחי.
סטן אמור להיות דמות מעוררת אהדה, אבל בסוף הוא הוצג כלא יותר מסייד-קיק, וכמו כל סייד דיק טוב, הוא חייב להיות מוזר.
זהו, זה ההספק שלי מהימים האחרונים. הולכת לחפש מה דעתם על טיטנים ועל im not ok (למה לעזאזל לא תרגמו כפשוטו - אני לא בסדר עם זה?)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי רק איזה שלוש פרקים'
ראיתי רק איזה שלוש פרקים
27/02/2020 | 18:00
2
23
בנתיים אני די אוהב

אבל אני הכי מתלהב מזה שאת עכשיו כותבת על כל סדרה בהודעה נפרדת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שמחה שאני משמחת אותך '
שמחה שאני משמחת אותך
27/02/2020 | 18:57
1
8
לצפיה ב-'טעות בפרצוף.. היה אמור להיות '
טעות בפרצוף.. היה אמור להיות
27/02/2020 | 21:33
4
לצפיה ב-'I Am Not Okay with This עונה 1 '
I Am Not Okay with This עונה 1
28/02/2020 | 17:37
14
למטרת חיפושים עתידיים הייתי צריך לשים את השם המדויק של הסדרה.

אני דווקא ממש אהבתי את הסדרה.

שמעתי מראש שהסדרה גם מבוססת על קומיקס מאותו יוצר של סוף הפאקינג עולם. ונראה לי שגם אותו במאי של הסדרה ההיא. מה שמוזר לי בזה, זה שהסדרה ההיא התרחשה באנגליה וזאת בארה"ב. האם באחת מהן שינו את המקום, או שהיוצר בעצם יצר קומיקסים שמתרחשים בארצות אחרות (יחסית נדיר)

היא לא חצי פרק מסתובבת עם דם עליה בסוף. את מתלוננת שאין לה בחילה? היא בשוק ונראה שהיא התכוונה לעלות על המגדל הזה כדי להתאבד. זה לא מספיק?
אני לא רואה את הטעם של זה שידענו מתחילת העונה שזה יסתיים בכך שהיא תהיה מכוסה בדם. זה גם היה די ברור שזה יקרה בליל נשף הריקוד הזה. אומנם לא ידענו בדיוק מה יקרה, אבל ידענו בכללי.
אם כי אני מודה שלא ציפיתי לממש ראש מתפוצץ. זה היה יותר גדול ממה שציפיתי.

אני גם אהבתי את הדמויות.
סיד עם המוזרויות שלה. ותכלס יחסית התגובה שלה לגילוי שיש לה כוחות על הרגישה לי יותר "אמיתית" ממה שקורה ברוב הסדרות האלו. כלומר זה בעיקר הטריף אותה.
גם אהבתי את היחסים שלה עם אמא שלה ואח שלה.
גם דינה הייתה חמודה. כמו שאמרת היא דמות עגולה של מישהי שהיא מצד אחד מקובלת, אבל לא מתנשאת או משהו כזה. אולי קצת עיוורת לכך שהיא יוצאת עם דוש ענק.
וגם סטאן היה חמוד.
תכלס אולי הבעיה העיקרית היא פשוט שהסדרה נורא קצרה ויחסית לאורך הקצר לא מעט דמויות. ולכן לא היה זמן לחקור את הדמויות. אבל איכשהו זה כן הרגיש לי מספיק.

בעיקר צפיה נורא קלה ומהירה. אני פעמיים ישבתי לראות אותה וכל פעם הרגיש לי שראיתי 4 פרקים בלי לשים לב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סמוך על סול עונה 4 - קישור לדיונים שלנו משם'
סמוך על סול עונה 4 - קישור לדיונים שלנו משם
27/02/2020 | 20:48
6
32
נראה לי שרוב ההודעות שלנו על עונה 4 נמחקו מהפורום בגלל ההאקרים/באגים כי בחיפוש אני מצליחה למצוא רק את הדיון על הפרק ה-1.
אבל מצאתי דרך גוגל את השרשור שלנו על עונה 4 פרק 10 (האחרון):

וגם את פרק 5

וזה פרק 1

למי שרוצה להזכר קצת.
(אם מישהו מוצא עוד אז שתפו)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה רבה על זה '
תודה רבה על זה
27/02/2020 | 21:30
18
אם כי לא קראתי את כל הדיון על פרק 4X10, אבל מספיק כדי להזכר בדברים הראשיים נראה לי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איזה חופרים+ל501'
איזה חופרים+ל501
27/02/2020 | 21:45
1
28
ד"א יש הרבה הודעות שלא עולות בחיפוש אבל עדיין קיימות בארכיון. צריך לעשות קצת עבודת נמלים וללכת אחורה בארכיון לתאריך המתאים.

בדיון על פרק 5 דיברנו על זה שהפרק נפתח בסצנה מתקופת ש"ש שבה סול מפנה את המשרד בהיסטריה ומסתבר לוקח קופסא שהסתתרה מאחורי הקיר, לא זכרתי את זה בכלל. ועכשיו אני נזכרת שבפתיח של עונה 5 ג'ין מוציא איזה קופסא של יהלומים. יכול להיות שזה הקופסא הזאת?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
27/02/2020 | 22:29
17
מעניין באמת!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הנה עוד'
הנה עוד
27/02/2020 | 22:01
2
30
כמו שכתבתי בהודעה עם הספוילר,  יש הרבה הודעות שלא עולות בחיפוש אבל עדיין קיימות בארכיון. צריך לעשות קצת עבודת נמלים וללכת אחורה בארכיון לתאריך המתאים.
ולי מסתבר יש יותר מידי זמן פנוי.

פרקים  2+3 כנראה באמת נמחקו כי לא מצאתי.

פרק 4

פרק 6

פרק 7

פרק 8

פרק 9

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מעולה, תודה! '
מעולה, תודה!
27/02/2020 | 22:32
1
6
לצפיה ב-'טעות'
טעות
28/02/2020 | 08:34
10
לצפיה ב-'שיקגו PD+FIRE 8-7X15'
שיקגו PD+FIRE 8-7X15
28/02/2020 | 11:59
11
אלוהים, זה בקלות הקרוסאובר הכי גרוע בתולדות הפרנצ'ייז. צריך לקחת את מי שהגה את הרעיון לקרוסאובר הזה ולוודא שהם לא יעבוד יותר בטלוויזיה. ברצינות, מכול הדמויות שהיו בכול שלושת הסדרות למה לקחת את הדמות היחידה שמצליחה להיות משעממת ובלתי נסבלת בו זמנית?? בשנייה שראו את רומן התעצבנתי ובו זמנית רציתי ללכת לישון.

וגם אם אתם מביאים את היצור הזה, למה להרוג את אחותו? זה לא כמו שאז שהרגו את אבא של וויל וג'יי(בקרוסאובר הגדול של השנה שעברה) או הבת של אולינסקי(במסגרת הקרוסאובר/backdoor פיילוט לשיקגו צדק) שאלו דמויות שאנחנו אוהבים או שאכפת לנו מהם ברמה מסוימת. מה נגמרו לשאר הדמויות הנורמליות קרובי משפחה שהם יכלו להרוג?

אני מתחילה לחיות עם כול הקטע של ברט/קייסי, בהתחלה זה היה הזוי מידי ולא קשור, אבל זה נהיה הגיוני עם הזמן.

מה ברג'ס רוצה מרוזק? באמת שלא הבנתי, אף פעם לא חיבבתי את רוזק הוא תמיד הוא נראה לי סוג של דוש, אבל הוא ממש בסדר בכמה פרקים האחרונים.

הם לא מצאו אף דמות מ-MED להכניס לקרוסאובר? למה לא להביא את המנתח עם השם המוזר במקום סתם רופא שאף פעם לא נראה יותר?

בקיצור:.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שיקגו מד 5X15 '
שיקגו מד 5X15
28/02/2020 | 12:13
13
שמישהו כבר ייקח לנטלי את הרישיון!! או שיותר טוב, יסבירו לנו איך היא קיבלה אותו. איך בכול התיק ההזוי הזה, אף אחד לא חשב לרגע לעשות בדיקת רעלים מקיפה? או איך גם היא וגם ד"ר צ'ארלס לא ידעו לזהות הרעלת ציאניד? זה לא איזה רעל אקזוטי או נדיר! סתם רצו למתוח או לפנות לרגש של צופים, אבל כול הייתי עסוקה בלהתעצבן על נטלי ועל זה שהיא דוחפת את האף שלה לכול מקום שלא צריך.

אני לא אסלח להם על זה שהם הרסו את היחסים בין אית'ן לאפריל עם הנשיקה ההיא לפני הפגרה. הם היו הזוג הכי מושלם בין שלושת הסדרות, אחרי פלאט ומאוץ'.

ו-וויל ולחשוב שפעם ממש אהבתי אותו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מישהו כאן (חוץ ממני) צופה בעונה 2 של Miracle Workers?'
מישהו כאן (חוץ ממני) צופה בעונה 2 של Miracle Workers?
28/02/2020 | 16:29
1
21
בעוד העונה הראשונה התרחשה בגן עדן, העונה הזאת מתרחשת בעיר בימי הביניים.
אני לא ממש מצליח להבין איזה חיבור יש בין העונות אבל אני נהנה מכל הדמויות והשחקנים. במיוחד דניאל רדקליף.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא שמעתי על זה, אבל הפוסטר ממש עושה לי חשק!! איפה לחפש?'
לא שמעתי על זה, אבל הפוסטר ממש עושה לי חשק!! איפה לחפש?
01/03/2020 | 14:04
3
לצפיה ב-'Beforeigners עונה 1 (לא נראה לי ספוילר, אבל אולי יש שיחשיבו)'
Beforeigners עונה 1 (לא נראה לי ספוילר, אבל אולי יש שיחשיבו)
28/02/2020 | 21:30
16
מעניין איך יתרגמו את שם הסדרה אם יקנו אותה בארץ. בטח "זרים בזמן" או משהו טיפשי כזה.

אז כמו שאמרתי אני קצת התאכזבתי שהסדרה שמה במוקד שלה בלשי משטרה שחוקרים רצח.
אבל בכל מקרה אני כן ממליצה עליה בהחלט, היא מעניינת וטובה ואהבתי במיוחד את הסיום.
אבל עונה 1 ממש לא סגורה ובעצם הסיום שלה מרגיש כמו רק התחלה של הסיפור המעניין באמת, אז זה בסדר ואולי אפילו עדיף לדעתי לחכות שתצא עונה 2.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Dispatches from Elsewhere פרק 1 - סדרה חדשה של ג'ייסון סיגל'
Dispatches from Elsewhere פרק 1 - סדרה חדשה של ג'ייסון סיגל
28/02/2020 | 23:05
20
עולה רשמית ביום ראשון, אבל פרק 1 כבר ניתן לצפיה.
לא אגיד כלום כדי לא לספיילר אבל הפרק ה-1 מאוד מיוחד, מסקרן וחידתי. אני עוד לא בטוחה אם זה יהיה טוב או רע! אבל אם זה יהיה טוב, זה לגמרי יכול להיות הדבר "המדובר" הבא.
לכן אני מקווה שעוד אנשים פה יצפו בזה בזמן אמת (בערך).

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי את סרט ההופעה של טיילור'
ראיתי את סרט ההופעה של טיילור
29/02/2020 | 13:43
32
20
בא לי הופעה שלה נראה שלכולם שם (חוץ מילד אחד ממורמר באחד מהשוטים) היה ממש כיף. גם לכל מי שעל הבמה ובמיוחד לכל הקהל. כל האנשים שצילמו בלי הטלפונים רקדו ושרו וצרחו (ובכו) ונהנו מכל רגע, התפאורות וכוריאוגרפיות וכל מה שקרה בזמן השירים היה מושקע ממש, וטיילור כזו חמודה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יאאאססססססססס '
יאאאססססססססס
29/02/2020 | 14:46
31
12
אני כ"כ רוצה ללכת להופעה שלה
אני כ"כ שמחה שאהבת גם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש לי חברה שהולכת תכף לאחד מהפסטיבלים שהיא מופיעה בהם'
יש לי חברה שהולכת תכף לאחד מהפסטיבלים שהיא מופיעה בהם
29/02/2020 | 14:55
30
12
(אלא אם הקורונה תשפיע)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' אני קצת שונאת אותה'
אני קצת שונאת אותה
29/02/2020 | 15:16
29
13
האמת אני חושבת גם ללכת
אבל
1. לא ברור לי מה זה אומר הופעה בפסטיבל הייתי מעדיפה הופעה רק שלה
2. אחותי לא מספיק זורמת
3. לא יודעת אם עדיין יש
4. עכשיו יש גם את הקורונה הזאת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
29/02/2020 | 16:06
28
8
1. סטליסט נורא מצוצמם, בטח בגלל שהיא אמנית ענקית זו תהיה הופעה קצת יותר ארוכה, אבל בטח שלא באורך מלא וזה במסגרת יום שלם אז קשה להתלבש על מקום טוב ולהישאר בו
2. מבאסת
3. ראיתי שעדיין יש לאחד מהם
4. זה באמת בעייתי במיוחד כי אי אפשר לדעת אם היא תבטל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'1. כן בדיוק'
1. כן בדיוק
29/02/2020 | 16:10
7
5
. אני לא רוצה הופעה מקוצרת של להיטים אני רוצה שעתיים של כל האלבום+להיטים בשביל מה אני מכירה אלבומים שלמים?!
3. איזה? חשבתי על זה של פורטוגל בעיקר כי גם בא לי לנסוע לפורטוגל אף פעם לא הייתי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח אז לי יש הרבה מה להשלים'
חחחח אז לי יש הרבה מה להשלים
29/02/2020 | 16:58
6
8
למרו תשאני מכירה הרבה יותר ממה שחשבתי

ראיתי פה:
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה בסדר אני גם לא מכירה הכל'
זה בסדר אני גם לא מכירה הכל
29/02/2020 | 17:03
5
8
הראשונים ממש עדיין ילדותיים מידי בשבילי אפילו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לגבי זה,'
לגבי זה,
29/02/2020 | 17:29
4
9
בהופעה היא שרה את love story וקלטתי שבלי הקול התמים והילדותי שלה אני יכולה פתאום לאהוב את השיר שוב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כןןןןןןן '
כןןןןןןן
29/02/2020 | 17:45
3
6
יאא איך אני שמחה לשמוע גם את זה(במובן הלא קריפי של האייקון)
זה חלק מהסיבות שאני ממש אוהבת אותו עכשיו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל זה רלוונטי רק אם יש גרסה כזו שאפשר לשמוע'
אבל זה רלוונטי רק אם יש גרסה כזו שאפשר לשמוע
29/02/2020 | 18:17
2
6
מניחה שאגלה אם כן, אני חוזרת מחר לעבודה אחרי שבוע של חופשת מחלה אז הספוטיפיי הולך להתחיל להשמיע אותה מלא
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לאדעת אני אוהבת גם את הגרסה המקורית עכשיו'
לאדעת אני אוהבת גם את הגרסה המקורית עכשיו
01/03/2020 | 00:12
1
9
אבל זה עדיין אחד השירים הכי פופולרים שלה אז היא עדיין שרה אותו בהופעות אז אני מניחה שיש. זה מלפני כמה חודשים למשל.
אוקי אבל הסאונד פה מוזר כאילו המוזיקה עולה על הקול שלה.

הוריי לספוטיפיי שלך וגם שמחה שאת מרגישה טוב.
וגם יש לך יופי של תזמון כי יום שני חופש
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עדיין מעולה'
עדיין מעולה
01/03/2020 | 10:20
7
אני לא מוצאת את זה באמזון פריים שלי, נראה לי שזה חסום בארץ

ולגמרי, חזרה קלה לשגרה במיוחד כי בשלישי אני צריכה לצאת מהעבודה לכמה שעות לרופא שיניים. בכלל שבוע קליל.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בדרך כלל בפסטיבלים, לאמן המרכזי של כל יום יש סט כמעט מלא'
בדרך כלל בפסטיבלים, לאמן המרכזי של כל יום יש סט כמעט מלא
01/03/2020 | 22:59
19
7
ז"א, בכל פסטיבל שאני הייתי (אם כי רובם היו פסטיבלי קאנטרי) לאמן המרכזי של אותו יום היה סט כמעט מלא (השוויתי מול סט ליסטים בשאר ההופעות שלהם) מינוס גג 3 שירים מכמות הסט הרגילה. אבל זה גם היה תלוי בכמות האלבומים שיש לכל אמן. נגיד אם יש אמן סופר מצליח שנבחר להיות המופע המרכזי אבל יש לו/לה רק 2 אלבומים נגיד, הם עושים את אותו סט בדיוק שהם עושים בהופעה רגילה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה, שווה!'
אה, שווה!
01/03/2020 | 23:01
18
6
אבל לא כמו להיות בהופעה שבה כל מי שהגיע נמצא שם בשביל האמן הספציפי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אכן'
אכן
01/03/2020 | 23:06
17
7
אני בכלל לא אוהבת פסטיבלים. יש ליינאפ של מלא אנשים שאני לא אוהבת ולפעמים צריך לסבול אותם כדי לשמוע את מי שאת רוצה.
ז"א, כמובן שאפשר להגיע רק בזמן שמי שאת רוצה עומד להופיע, אבל אז את תהיי בסוף ולאנשים נמוכים כמוני זה סיוט.
מעדיפה להגיע שעה-שעתיים לפני פתיחת שערים כדי לתפוס מקום טוב.  (שזה עדין מאוחר בהשוואה למעריצים שרופים שמגיעים מיליון שעות לפני הופעה כדי להיות בשורה ראשונה. אמאלה זוכרת את ווילי בהופעה של קלי? כאלה! אבל זה לפחות מוקדם יותר בהשוואה להרבה אנשים אחרים אז זה בסדר)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ווילי? זוכרת רק את אהובתך מהאקס פקטור'
ווילי? זוכרת רק את אהובתך מהאקס פקטור
01/03/2020 | 23:10
4
5
וכן, בדיוק בגלל זה זה מבאס. במיוחד אם רוצים לתפוס מקום טוב מקדימה (אני כבר לא בנויה לזה, יותר מדי שונאת מקומות המוניים) ואז צריך להתייבש בכל ההופעות לפני
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איך שכחת את לשחרר את ווילי'
איך שכחת את לשחרר את ווילי
01/03/2020 | 23:21
3
6
ההיא שבאה עם איזה מזרון או שטיח מהבית ונראה כאילו ישנה שם יום לפני היא הייתה יחד עם חבורת יצורים אחרת. יש לנו אפילו תמונה שלה באחד האלבומים שלנו

ויואו, האנה אני אומנם לא זוכרת איך היא נראית בכלל אבל מידי פעם אני תוהה אם היא עדין אוהבת את ריילן

אבל מקום טוב מקדימה זה גם בהופעות רגילות ולא בפסטיבלים.
זה מזכיר לי שבדיוק לפני שבוע בהופעה של מירנדה למברט, שיערתי לעצמי שבטח אין לה הרבה מעריצים באונטריו (עיר שמי לעזאזל גר שם בכלל חוץ ממקסיקנים) אז אמרתי לעצמי שאגיע רק שעה לפני פתיחת שערים. הגעתי בסוף שעה ורבע לפני, ירד גשם (בפאקינג דרום קליפורניה!) והיה בחוץ תור של לפחות 500 אנשים שעמדו בסבבה שלהם בחוץ בגשם לפני פתיחת שערים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מצלצל קצת מוכר'
מצלצל קצת מוכר
01/03/2020 | 23:31
2
6
עכשיו ריילן סלב, אז יש מצב

ומקום טוב מקדימה בהופעה, ברור. אסור לזלזל במעריצים באף חור
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא נראה לי שזילזלתי. זה בעיקר היה wishful thinking'
לא נראה לי שזילזלתי. זה בעיקר היה wishful thinking
01/03/2020 | 23:35
1
6
למרות שבעצם אני כן מזלזלת בעיר המיותרת הזו שאפילו השדה תעופה שלה פח
המעריצים הם בטח מערים ליד.
יש בדרום קליפורניה הרבה מעריצי קאנטרי. אבל די קיוויתי שהגשם יבריח אותם כי אנשים פה אלרגיים לחורף וטמפרטורה של פחות מ-90 מעלות.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'האמירות שלך על אמריקאים מצחיקות אותי '
האמירות שלך על אמריקאים מצחיקות אותי
02/03/2020 | 00:24
2
לצפיה ב-'אז את לא ממליצה להשקיע בשביל הופעה בפסטיבל?'
אז את לא ממליצה להשקיע בשביל הופעה בפסטיבל?
02/03/2020 | 00:28
11
3
לצפיה ב-'אם השיקול אנטי שלך זה רק אורך ההופעה, אז אני כן ממליצה'
אם השיקול אנטי שלך זה רק אורך ההופעה, אז אני כן ממליצה
02/03/2020 | 00:45
10
5
אם במקרה יש יותר מאמן אחד שמענין אותך באותו יום, אז בהחלט כן.
לי היה פעם יום אחד בפסטיבל שהופיעו בו 7 זמרות שאני אוהבת באותו יום, זה היה יום מושלם. אומנם הן הופיעו על במות שונות אז היה צריך כל פעם להחליף במה, אבל היה לי ממש כיף.

במקרה של טיילור, אם כרגע היא לא מופיעה בשום מקום באירופה, אז שווה לך ללכת לפסטיבל הזה בשביל לראות אותה. לרוב זה לא ממש יקר. לא יודעת אבל ספציפית לגבי הפסטיבל הזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רק היא האמת'
רק היא האמת
<< ההודעה הנוכחית
02/03/2020 | 00:57
9
7
והיא עושה סבב פסטיבלים באירופה וזהו

האמת 7 הופעות נשמע לי מעייף הופעה אחת לגמרי מספיקה לי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אם את הולכת לפסטיבל אז זה הופעות מ-11 בבוקר (פלוס מינוס) עד '
אם את הולכת לפסטיבל אז זה הופעות מ-11 בבוקר (פלוס מינוס) עד
02/03/2020 | 01:40
1
4
אמצע הלילה.
במקרה הטוב זה מסתיים ב-11 בלילה, אבל יש כאלה שגם עד 2 בלילה מופיעים.
אז כמובן שאת יכולה ללכת רק להופעה של הערב שמעניינת אותך.
אבל אני רוצה להאמין שבמחיר של הפסטיבל, אנשים רוצים לנצל לפחות חצי יום בהופעות.
לי אישית היה ממש כיף כי היו מלא דוכנים של אוכל ושתיה וכל מיני משחקים כאלה בחסות תחנות רדיו שאפשר לזכות בפרסים שונים. היו גם כל מיני מפגשי Meet & Greet במתחם עצמו של חלק מהאמנים שהופיעו שם, יכולת להיכנס לאיזור שבו היו ראיונות רדיו עם אמנים, להיות קהל של זה. ובתכאלס הייתי שם עם קבוצה של חברות אז הזמן עף והיה ממש כיף.

אבל אם את סתם מתכוונת לעמוד במקום מהבוקר עד הערב ולצפות בהופעות אני יכולה להבין למה זה נשמע מעייף.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא הצלחתי למצוא ליינאפ עם שעות אפילו'
לא הצלחתי למצוא ליינאפ עם שעות אפילו
02/03/2020 | 10:24
4
מצד אחד זה נשמע מגניב, מצד שני באמת לא מעניין אותי אף אחד מהאומנים האחרים באותו יום (בזה הספציפי שבדקתי)

אבל בכללי גם 7 הופעות שאני אוהבת נשמע מתיש אבל אולי אני זקנה
הדבר הכי דומה לזה שהייתי היה רוק עצמאות בתיכון.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'את יכולה לטוס לארה"ב להופעות איצטדיון שלה ביולי'
את יכולה לטוס לארה"ב להופעות איצטדיון שלה ביולי
02/03/2020 | 10:49
6
3
לצפיה ב-'נגמרו הכרטיסים בשניה שיצאו '
נגמרו הכרטיסים בשניה שיצאו
02/03/2020 | 16:13
5
2
לצפיה ב-'יש resale, תשקיעי!'
יש resale, תשקיעי!
02/03/2020 | 16:17
4
3
לצפיה ב-'רחוקקקק '
רחוקקקק
02/03/2020 | 16:20
3
2
לצפיה ב-'אכן'
אכן
02/03/2020 | 16:24
2
5
שתעשה הופעות איצטדיון באירופה, למה רק 4 בארה"ב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היא לא עושה טור מלא בגלל אמא שלה'
היא לא עושה טור מלא בגלל אמא שלה
02/03/2020 | 16:31
1
7
שגילו אצלה סרטן. אפילו בארה"ב רק 4 הופעות.
שזה מובן אבל גם מבאס

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה, אוי'
אה, אוי
02/03/2020 | 16:35
5
ראיתי בדוקו ושמעתי את השיר באלבום, אבל לא ידעתי כמה זה טרי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פחמן משודרג עונה 2 '
פחמן משודרג עונה 2
29/02/2020 | 19:22
2
18
הרבה פחות טוב מהעונה הראשונה, יותר שטחי וחסר את החדשנות וכול מה שאיפיין את העונה הקודמת וגם הקאסט פחות טוב.

נתחיל מהטוב:
קודם כול כמו בעונה הקודמת ה-CGI ושאר האפקטים, גם אם הם לא חדשנים במיוחד עדיין יש בהם משהו מהפנט, עדיין הסדרה מאוד אסתטית וישנה ירידה מרשימה לפרטים.
העיצוב של הסדרה, הסטים והבגדים גם כן הכול מאוד מרשים ויש הרגשה שאנחנו עמוק לתוך העתיד ולא בעוד חמש שנים מעכשיו, גם אם זה לא מאוד מקורי.

גם הרמה של הקרבות לא נופלת מזו של העונה הראשונה והם למעשה נקודת החוזק של הסדרה, כול פעם שיש קרב לא משנה מאיזה סוג אי אפשר להוריד את העיניים ממסך.

הרעיון המרכזי של העונה היה טוב, גם העלילה המרכזית הייתה טובה ומעניינת ברובה והטוויסט של שני הקובצ'ים היה מעולה ושאפו לאדם שעלה על הרעיון הזה.

והם גם הקשיבו לביקורת שהופנתה כלפיהם בעונה הקודמת וכמות העירום ובעיקר העירום הנשי הורדה למינימום, והסדרה לא ירדה למחוזות הקאמפ ושאר הפורנו עינויים שאיפיינה את העונה הקודמת גם כן.

פה זה נגמר.

אני לא יודעת מי ה"גאון" שחשב שללהק את אנטוני מקי לתפקיד קובץ', אבל אני מתחננת אל תתנו לו לבחור את הקובץ' הבא אם תהיה עונה נוספת. לאיש יש כריזמה של עציץ מצוי ואולי חוץ מכמה רגעים איפה שהוא בפרקים 3-4 לדעתי אי אפשר היה למצוא קשר בינו לבין הקובץ' של ג'ואל קינמן. רוב הזמן הוא סתם נראה מיוסר וכול מה שרציתי עבורו זה שישחררו אותו ויתנו לו ללכת הבייתה(אני יודעת שכול הקטע המיוסר זה חלק מהדמות אבל לא ככה) וגם שהוא ניסה להיות דוש זה לא הצליח לו. הודינמיקה שלו עם שאר הדמויות בעיקר עם פו וקל הייתה מאולצת ולא אמינה בשיט. 
הדמות שלו הרגישה שטחית יותר מהדמות שהציגו לנו בעונה הקודמת והיחסים בינו לבין קל הרגישו כמו הידלקות ראשונה של נער בן 16 באישה שמבוגרת ממנו בכמה שנים. מה שאומר שמידי פעם זה היה חמוד, אבל בעיקר פתטי רוב הזמן.

סימון מיסיק, עושה את אותה דמות שוב ושוב, בכנות לא יכולתי למצוא הרבה הבדלים בין טרפ למיסטי לדמות שלה ב-ALL RISE. יש לה שטיק אחד וזהו.

לא חיבבתי את פו עוד בעונה הקודמת, לא סבלתי את עלילת ליזי וכול פעם שהראו אותה או התמקדו בפו פשוט השתעממתי וחיכיתי שזה ייגמר כבר.

המושלת, דניקה? כול המוטיבציה שלה הייתה להישאר בשלטון. אנחנו ב-2020 מגיעים לנו נבלים עם יותר עומק מזה של שלולית.

כול החצי השני של הפרק האחרון היה צפוי והיו עוד כמה נקודות לאורך העונה שבהן התסריט היה חלש עם יותר מידי פתרונות קלים.

זה כרגע כול הנקודות הבעייתיות שאני זוכרת, אם אני אמצע עוד דברים אני אוסיף בהמשך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני רק בפרק אבל עוד לפני שמתחילים לראות יש סימנים בעייתיים'
אני רק בפרק אבל עוד לפני שמתחילים לראות יש סימנים בעייתיים
01/03/2020 | 01:50
1
16
הראשון הוא השימוש באותו פתיח מהעונה הקודמת והשני הצמצום של העונה ל-8 פרקים בהשוואה ל-10 בקודמת, אלה שני סימנים שביחד מצביעים על בעיית תקציב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממתי משנים פתיח מעונה לעונה?'
ממתי משנים פתיח מעונה לעונה?
01/03/2020 | 07:21
14
ודווקא העלילה של העונה מתאימה ל-8 פרקים, לא הרגשתי שהיו רגעים שהם מיהרו או שחסר משהו שהיה מוסיף לעלילה עצמה.
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

20:37 | 04.06.20 didalf
00:41 | 04.06.20 טוני החתול
00:39 | 04.06.20 טוני החתול
19:50 | 03.06.20 טוני החתול
09:51 | 01.06.20 MASS DESTRUCTION
00:21 | 31.05.20 טוני החתול
10:01 | 30.05.20 LeRanch
18:17 | 28.05.20 snirf
16:47 | 28.05.20 LeRanch
07:06 | 28.05.20 טוני החתול
07:04 | 28.05.20 טוני החתול
20:51 | 26.05.20 LeRanch

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ