דיוני סדרות לסוף השבוע

didalf

Well-known member
כן נכון

גם אם אני לא טועה איין בעצמו היה קורה לפוטי פיס אוף שיט
זה באמת הזוי שהוא אפילו לא התקשר אחכ להתנצל על המם של ג'ו.
אבל להפך זה אפילו לא יפה שאתה עדיין קורא לו איאן ולא איין אחרי שהוא הסביר למה.

limors2

Active member
טוב, אמרתם הכל

לא צפיתי את הטוויסט של איאן (אני חוזרת לזה) בתור האבא של פוטי, קצת עצוב שהוא אבא כ"כ דוש אבל גם ממש מתאים לו להיות כזה
מצד שני, זה שהוא דוש אולי יעזור לו לא לעשות לפופי את המוות על זה שהיא נשארת אחרי שהיא אמרה לו שהיא עוזבת. מעניין איך זה יהיה.

didalf

Well-known member
Mythic Quest: Raven's Banque פרק 1X09 סוף

אמור להיות לזה עוד עונה? זה קצר מידי.

וולקאם טו דה בלאק פרייד

זה היה מאד חמוד כל הסיום שאיין נתן לפופי להיות קו-דירקטור ואיך שהיא הניפה את האת. קצת חשדתי כשזה נגמר יפה מידי אבל אז שניה אחרי הם חזרו לריב כמו מטורפים ולשגע את דיוויד

אההה וידעתי שבסוף יתברר שהבניין שהם נמצאים בו זה הבניין של הזוג מפרק 5 ושיש שם את החריטה הזאת!

כל מיני דברים קטנים שמצחיקים אותי אני תמיד שוכחת כשאני באה לכתוב

הנה משהו קטן בישיבה באמצע הלילה איין מקשקש על אוקיינוס הדם שלו ודייויד בכלל על האויבים ופופי יושבת שם עם כובע ורק מסננת הערות על זה שאיין מדבר רק על עצמו.

Lhuna1

New member
הוזמנה עונה 2

אבל זה באמת קצר מידי.
&nbsp
אני גם ממש אהבתי את הסוף הזה.
&nbsp
שמתי לב גם כשפופי חורטת את השם שלה ליד השם של איין, אז היתה אותה מוזיקה מקסימה ברקע כמו בסצינה ש"בין" חורטת שם בפרק 5.

סדרה טובה

איאן כזה טמבל כשהוא מולהב רק בגלל שהוא חשב על צירוף המילים blood ocean בעוד אין לו מושג בכלל מה זה יהיה. ממש רק לצרף מילים.
ובאמת כל כך מצחיק כשהוא מדבר על זה בישיבה עם דייויד.
ופופי כבר מקבלת את הטירוף אבל מרגישה בכלא.
&nbsp
אבל גם מעולה שבסוף באמת מוצאים לזה משמעות ודרך יישום מגניבה במשחק.
&nbsp
*אגב, ממתי זה מסוכן להכנס לים עם פצע?
&nbsp
היה מעולה שג'ו עברה צדדים בין דייויד ואיאן בהתאם למי מרגיש יותר בשליטה.
&nbsp
והיה עצוב כל כך כשדייויד פוטר.
&nbsp
הסוף כמובן משמח כשאיאן מחלק את המשרה שלו עם פופי, אבל מעולה שהראו שהם כמובן חוזרים להתווכח שניה אחרי.
&nbsp
לגבי הקשר לפרק 5 עם דוק ובין (דרך אגב, האם אמרו בכלל את השמות האמיתיים שלהם?)
בתחילת הפרק ההוא חשבתי שנגלה שהם באמת הורים של מישהו מהסדרה. וכמובן חשבתי שאולי הם באותו משרד.
אבל בסופו של דבר היה את הקשר בזה שהם עובדים אותה חברה קנדית. החברה הקנדית הזאת בסופו של דבר הרסה את המשחק DQD בכך שהם דחפו למשהו שהוא נגד החזון של יוצרי המשחק ואז גם דחפו החוצה את יוצרי המשחק. אז חשבתי שזה מה שיקרה עם MQ. לכן כשאיאן מחליט להתקשר אליהם פחדתי שהם יעיפו אותו. שמחתי שזה לא קרה, אבל זה באמת עושה את זה פחות ברור מה הקטע של הפרק ההוא (כלומר חוץ מזה שזה היה פרק טוב)

didalf

Well-known member

אבל הם כן עובדים באותו משרד זה מה שגילינו בפרק הזה את החריטה.
חוצמזה כבר בפרק 5 הראו בסוף שאיין עושה פיץ' לאותו אחד שהאמין בדוק ובינס בהתחלה.
&nbsp
ואני חושבת שאמרו בפרק ההוא שהשם שלו זה מייקל אבל את השם שלה לא אמרו.
&nbsp
פצע פתוח הוא יכול להזדהם בקלות וים לא כ"כ נקי תמיד.
&nbsp
הצחיק אותי שפופי אמרה "עבדתי איתך יותר מידי זמן ועכשיו אני משוגעת מידי לעבוד בכל מקום אחר" בזמן שהיא ציירה לעצמה סורגים

&nbsp
&nbsp

ההודעה שלי כנראה לא הייתה ברורה

הבנתי שהם באותו בניין.
דיברתי על דברים שחשבתי שהם הקשר במהלך פרק 5 (בין אם הם נכונים בסופו של דבר או לא) לעומת מה שהובהר בתור הקשר בסוף פרק 5.
...אני לא בטוח אם אני ברור גם עכשיו
&nbsp

didalf

Well-known member
אהה אוקי

יש מצב שגם את זה קראתי כמה פעמים, אבל אולי הבעיה היא בי ולא בך

limors2

Active member
סיימתי

היה מעולה.
&nbsp
אהבתי שבגדול אף אחד לא באמת השתנה בעונה הזו, הם פשוט למדו להתפשר ולעבוד אחד עם השני. איאן תמיד היה דוש נפוח ומשוגע אבל הוא תמיד האמין בפופי ובמילה שלה והוא פשוט נתן לה רשמית את ההכרה שמבחינתו תמיד הייתה לה, פופי נשארה לחוצה וחרדתית ועם אמונה באיאן והשגעונות שלו כי היא יודעת שהם עובדים, בראד קיבל גיבוי מאיאן, העובדים הממורמרים הודו שהם יודעים שהם צריכים לעבוד קשה והם רק רוצים משכורת שתצדיק את זה, עאבד תאב בצע, ג'ו משוגעת לחלוטין
קשה לי להחליט את מי אני אוהבת יותר, אותה או את פופי.
&nbsp
אהבתי שהיה callback רשמי לפרק 5, את זה שמשתמשים בקידומים מונפצים כדי לפתור בעיות (ביי טסטר שמנמן ומגעיל), את זה שהדינמיקה בין איאן ופופי מסרבת להשתנות (בבקשה בלי רומנטיקה בעונה 2, זה מושלם) ובגדול את הכל.
&nbsp
ואני דווקא מרוצה מזה שהיו רק 9 פרקים. זה אומנם מרגיש קצר ונגמר מהר, אבל זה אומר שאין פרקי פילר מעצבנים והעונה לא מספיקה לקבל הרגשה שהיא סתם נמתחת. אני בעד עונות קצרות ומדוייקות. ספציפית אם זה אומר שהן חוזרות בתדירות גבוהה יותר כמו שנטפליקס ועוד כמה מקומות התחילו לעשות, אבל אני מוכנה גם לחכות שנה שלמה אם זה אומר שנקבל עונה אחת קצרה ומעולה.
&nbsp
ותודה ללונה על ההמלצה!
נהניתי ממש.

didalf

Well-known member
זה נכון

כשיש הרבה פרקים אז יש מריחה ופרקי פילר. זו הדילמה של חיינו כצופי טלוויזיה: אנחנו רוצים עוד אבל שהעוד הזה לא יהרוס.

Lhuna1

New member
ניסיתי את הסדרה Daybreak של נטפליקס

סדרה על אפוקליפסה שבה כל המבוגרים הפכו לזומבים ורק הילדים והנוער נשארו לשלוט בעולם, מסופרת מנקודת מבטו של תלמיד תיכון.
קיבלתי רושם שזה יכול להיות מאוד משעשע ומגניב וזה באמת שואף להיות כזה, אבל בסופו של דבר לא נפלתי ופרשתי לפני סוף הפרק הראשון.
אבל אולי מישהו מכם יחבב ויצליח להמשיך את זה, אז תדווחו.
&nbsp

אני ראיתי ואהבתי

זה לא מדהים במידה של

אבל זה כן טוב ומהנה מאוד
&nbsp
משהו נחמד שהסדרה עושה זה שבעצם כל פרק משנה נקודת מבט. שני הפרקים הראשונים הם מנקודת המבט העיקרית של הנער הגיבור המרכזי. אבל אז כל פרק עובר להתמקד בנקודת מבט של דמות אחרת, חלק שמכירים יותר רק בהמשך.
יש גם עוד כל מיני זוויות חדשות ולא צפויות שבאות בהמשך. כלומר זה בהחלט יותר מעניין ממה שנראה בהתחלה.

limors2

Active member
הארלי קווין סיכום עונה 1- בלי ספוילרים

היה ממש מוצלח, ואני עדיין לא חושבת שהיא הייתה אמורה להיות אנטישמית.
&nbsp
ציפיתי שהסדרה תהיה סדרת פרקי סטנד אלון, אבל בערך באמצע העונה הסתם שהיא בנויה כסיפור אחד ארוך והפרקים התחילו להסתיים בקליפהאנגרים. היא נשארה אלימה ובוטה ומבדרת, אבל גם ריגשה והייתה מלאה בפיתוחי דמויות ומערכות יחסים. מקווה שתהיה עונה 2.

limors2

Active member
חחחחח קיבלתי תשובה מהר, העונה השניה תתחיל בקרוב

אכתוב בשרשור החדשות.

didalf

Well-known member
Everything's Gonna Be Okay - 01x07

אהבתי את הפרק, אחרי שהקודם היה קצת מעצבן.
&nbsp
השיחות של כולם עם אמא של ניקולס היו משעשעות וחמודות (חוץ מהעצה המטרידה שלה לילדה בת 14 לעשות ילדים). במיוחד היה חמוד הבונדינג שלה עם אלכס ואיך שהיא נזפה בבנות על הקאטפישינג כי ניק לא מספיק סמכותי לעשות את זה בעצמו

&nbsp
וגם השיחה של ניק וג'נביב על האם צריך לתת למטילדה ללכת לגוליארד הייתה יפה, אהבתי שניק תומך בה. הצעה: יש להם מלא כסף זה נראה, שימכרו את הבית ויעברו לניו יורק איתה.

כן...

אני כבר לא זוכר כל כך למה, אבל הפרק הקודם היה מעצבן
&nbsp
החברה הזאת של ג'נביב היא נוראית, אבל אהבתי את זה שהיא נעשתה אובססיבית לגבי אמא של ניקולאס. והיה משהו מעניין שרק אותה אמא של ניקולאס שיתפה במה הניתוח שלה באמת.
&nbsp
באופן כללי הופתעתי כמה נחמד זה היה שאמא שלו הייתה בפרק. עד עכשיו חרדתי מהפרק שהיא תגיע לבקר (פשוט כי ברור שזה יקרה מתישהו).
&nbsp
תכלס הגיוני באמת שהם יעברו לגור איתה בניו-יורק. אומנם בטח לא כיף לג'נביב שהיא תצטרף להחליף בית ספר בגלל זה.
&nbsp
&nbsp
משהו ששמתי לב אליו - שאמא של ניקולאס דיברה על כך שהיא שילמה לו על השתלת שיער. ופתאום קלטתי שזה משהו שבטח ג'וש באמת עשה. כי באמת זכרתי שבעבר שמתי לב שבעונות מאוחרות של פליז לייק מי היה נראה שיש לו יותר שיער מאשר בעונות מוקדמות.
אז ליתר ביטחון בדקתי וזה באמת נכון - הוא עשה השתלת שיער. אני כאילו בשוק שלא ידעתי את זה.

didalf

Well-known member

אפשר לחשוב גם ככה החברות של ג'נביב פח.
&nbsp
איזה קטע עם ההשתלת שיער

למעלה