דיוני סדרות לסוף השבוע

Lhuna1

New member
הסצינה האהובה עלי בפרק

זה כשפופי מגיעה למשרדים של קולד אליאנס המתחרים ודן עושה לה סיור, והכל שם כזה רגוע ונורמלי ומכבד את כולם, והיא רק אז קולטת שמה שקורה אצלה בחברה זה פסיכי ודפוק מכל מיני בחינות.
וגם שמבחוץ זה נשמע די גס רוח שהם מתייחסים לילד (פוטי שו) כ"חתיכת חרא קטן".
&nbsp
וחוץ מה CW באמת היה נהדר.
&nbsp
וחוץ מזה מישהו כבר חייב להגיד את זה: לרוב מקלהני (איין) יש גוף אלוהי.
&nbsp
וג'ו באמת נורא מצחיקה כשהגבוה מרים אותו והיא מזועזעת וכזה:
nah, he's good!
...
nah!
והפרצופים שלה....
&nbsp

Lhuna1

New member
ואגב

אפשר עכשיו לשים לב ש"רוסקו" (שזה מה שנהיה בסוף מהמשחק Dark Quiet Death) נמצא בכל מיני מקומות במשרד, כמו על הכוס שעל השולחן של איין, ובפוסטר שתלוי אצל סו.
&nbsp

didalf

Well-known member
האא הגעתי אליך סופסוף

חחחח איזה משרד מטורלל

מסכימה עם לונה אני גם הכי אהבתי את הקטע שפופי מגיעה למשרד ההוא ורואה שהכל נורמלי ומבינה כמה אצלם הזוי. אבל זה ממש מזכיר לי משהו אבל מה?
אהה באופן עקום קצת את הגלאגרים גם שם הטרלול חוגג וזה "ג'אסט אנדר טיוזדיי" מבחינתם.
אבל לדעתי היא לא תחזיק מעמד במקום כזה היא תתגעגע לטירוף מהר מאד.

וכןןן אני גם שמתי לב שלאיין יש ספל עם הרוסקו הזה

ואכן יש לו גוף אלוהי (וגם פרצוף לא רע האמת
) אבל איזה מין שם זה איין למה לא איאן? (כי בכתוביות כותבים את זה אותו דבר).

Lhuna1

New member
זה באמת שם מטופש

ואת גם צודקת שזה מזכיר קצת את שיימלס במובן הזה.
&nbsp
שמחה שאת מסכימה על הגוף המדהים שלו. לגבי הפרצוף שלו אני חצויה בדעתי, הוא לא יפה במיוחד בעיני ואני גם שונאת זקן כזה גדול, זה מתאים לזקנים בעיני. אבל הוא גם לא מכוער, לא יודעת...
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
אני גם לא מתה על הזקן

אבל מתחתיו מסתתר פרצוף יפה.
הקטע אבל למרות שאני חושבת שהוא נאה באופן אובייקטיבי אין לי שום קראש עליו או משיכה או משהו. לאדעת אם זה כי הוא דוש מידי או קומי מידי או מה.

didalf

Well-known member
Mythic Quest: Raven's Banque פרק 1X07

תודה לאלוהי המחשב על קופי פייסט.
&nbsp
חחח אהבתי את פופי שלא אכפת לה מכלום. אבל האם היא תעבור או לא?
וממש אהבתי את הדינימיקה בינה לבין איין היום.
&nbsp
איזה טרלול עם הקרב הזה. זה באמת ככה במשחקי מחשב? כאילו אני מניחה שאם הייתי משחקת הייתי פשוט רוצה לשחק לא לצפות באנשים אחרים משחקים

חייבת להודות שזה שפוטי הוא האיש במסכה היה אמור להיות סופר צפוי ובכלל לא חשבתי על זה, ממש צחקתי כשהתגלה שזה הוא

&nbsp
חחח עבאד על כל הסיטואציה: "זה הדבר הכי חנוני שראיתי בחיים"

Lhuna1

New member
פרק 7

גם אני ממש אהבתי את פופי בפרק ואת הדינמיקה ביניהם, כשהיא משתפת פעולה איתו כי כבר לא אכפת לה והיא משועשעת מכמה שזה פסיכי וכל כך נהניית מזה. ודווקא עכשיו כשהיא עם חצי רגל בחוץ אז הוא מעריך אותה ונותן לה קרדיט.
&nbsp
אהבתי גם את הקטע שג'ו ו-CW ששניהם מרגישים נבגדים ע"י איין יושבים ושותים יחד ואז דיוויד מגלה ששניהם חושבים על איין כדמות אב
והתגובה שלו שזה מבלבל ומוזר אבל מסיבה אחרת לגבי כל אחד מהם.
&nbsp
אהבתי גם כשבראד אמר את זה

וגם כשהוא מציע לפופי להתערב על הקרב אבל אז הוא רוצה להתערב על השיער שלה במקום כסף, ומקריפ עוד יותר עם "זה בסדר, זה לא בשבילי", והיא כזה
let's just do money
ושואלת את עצמה אם היא צריכה לדווח על זה.
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
חחחח כן זה מצחיק כל מה שאמרת

אני תמיד שוכחת את כל הדברים הקטנים שאני רוצה לציין

limors2

Active member
ראיתי

תודה לאלוהי הCR שבזכותם אני לא צריכה לפתוח הודעות!
אגב, מי שהמציא את הקופי-פייסט מת השבוע.
&nbsp
פרק מעולה. ג'ו פשוט אדירה
וכיף שקיבלנו גם את הקומיוניטי מאנג'ר במרתף.
ברגע שהקרב התחיל היה לי די צפוי שזה פוטי, אבל זה לא הפריע להנאה שלי. אהבתי את איך שאיין נכנס לזה והשקיע ואת הדינמיקה שלו עם פופי, ואת זה שבסוף היא קלטה שהם אולי חבורת מטורללים משוגעים שעושים לה פריחת לחץ אבל הם סוגשל המשפחה שלה. אני בטוחה שבסוף היא לא תעזוב.
&nbsp
&nbsp
וזה לא בדיוק ככה במשחקי מחשב, לפחות לא בכאלה שראיתי. כששחקני רשת משחקים אחד מול השני זה בד"כ הרבה יותר מהיר ודינמי ומבולגן, והלייבסטרימים היחידים שראיתי הם יותר של תוכן קבוצתי. אבל אם משחקים את המשחק באופן קבוע ומכירים אותו זה כן מעניין לצפייה, כדי לראות את הטכניקה של השחקנים האחרים ולראות איך הם מתמודדים עם התוכן.

didalf

Well-known member
רגע באמת

מי שהמציא את הקופי פייסט מת השבוע?
הוא השאיר לנו מורשת חשובה.

פרק מעולה

היה מאוד מצחיק איך שפופי ואיאן שיחקו יחד בחדר סימולציות (אם זה איך שנקרא לזה)
אבל הכי מצחיק איך שג'ו צורחת בגלל שאיאן מבלה עם פופי ולא איתה.
&nbsp
הקרב היה מגניב.
הערום מצחיק מאוד
&nbsp
וכל כך שמחתי כשראו שגם קרול מHR צופה בקרב.

didalf

Well-known member
שתדע לך

כשראיתי את קרול נזכרתי בך.
&nbsp
חחח כן ג'ו משוגעת

didalf

Well-known member
Mythic Quest: Raven's Banque פרק 1X08

ובכן.. קיבלתי תשובה לגבי למה זה איין ולא פשוט איאן.
&nbsp
והוא אבא של פוטי
לא ראיתי את זה בא.
&nbsp
הצחיקה אותי ההנאה הסדיסטית של בראד מלקחת כסף מאנשים עניים

Lhuna1

New member
פרק 8

חחחח כן, המטרה שבראד מצא בסוף בשביל להחזיר לעצמו את המוטיבציה

והיה מצחיק גם שדיוויד הצליח להוציא מוטיבציה אמיתית מג'ו עם כל הקטע הטיפשי הזה של העוגיה.
&nbsp
אני גם לא צפיתי את זה שהוא אבא של פוטי.
נורא אהבתי את השיחה שלהם בדיינר, פוטי הוא מעולה.
(וגם אהבתי שאיין מתאר את ג'ו במדויק כ-free floating agent of chaos)
&nbsp
ואיך שאמא שלו מסבירה לפופי בדיוק שהיא במערכת יחסים נצלנית עם איין.
&nbsp

עוד פרק מעולה

וואו זה שפוטי הוא הבן של איאן זה טוויסט ענק.
זה גם באמת שם באופן אחר לחלוטין את הגילוי שפוטי היה ההאקר/האיש במסכה. בסופו של דבר זה יצא הרבה יותר דומה לסיפור קלאסי של אב ובן.
*אני אגב חשבתי בשלב מסוים שאולי נגלה שההאקר/האיש במסכה הוא אבא של איאן - זה היה טוויסט מגניב יותר.
&nbsp
ולכל הרוחות איאן הוא דוש ברמות אפילו יותר גדולות ממה שחשבנו. הם כל הזמן במשרד מקללים את פוטי והוא לא אומר כלום. ג'ו שלחה לו מם שיהרוג את עצמו והוא לא יצר איתו קשר.
עד כמה שפוטי היה דוש, הוא כלום לעומת אבא שלו.
&nbsp
שמחתי שפופי לא ריחמה על איאן בגלל הכשלון שלו עם הבן שלו, אלא דווקא יותר כעסה עליו. אבל עצוב שבסוף היא לא קיבלה את העבודה (כלומר עצוב בשבילה, אני כמובן שמח שהיא לא באמת תעזוב את המשרד)
&nbsp
גם הגילוי על השם של איאן היה טוב. והרגשתי מוצדק על כך שסירבתי לנסות לכתוב איין או משהו כזה אלא פשוט כתבתי איאן כמו שזה נראה באנגלית.
&nbsp
גם מאוד אהבתי את זה שדייויד מצליח סוף סוף להפוך את ג'ו לעוזרת שלו בשיטה שלו עם העוגיה.

למעלה