דיוני סדרות לאמצע השבוע

didalf

Well-known member

מזל שיש פדופילים אחרת השלב הבא היה ישראל מול פלסטין ומי רוצה להכנס לזה?

limors2

Active member
Mythic Quest: Raven's Banquet פרק 1X04

הם יכלו ממש בקלות להפוך את כל ה"אין מספיק נשים בגיימינג ותכנות" להטפה, אבל עבד להם כמו שצריך. כנראה צריך ללכת על הקיצוניות של נשים שתקניות וצייתניות כדי שזה יהיה מצחיק וקולע

&nbsp
מעניין אם LOL (הגיימר הדוש) נועד להיות המקבילה שלהם לנינג'ה (סטרימר שהתפרסם בגלל פורטנייט), כמו שפודי פופ או איך שלא קוראים לו נועד להיות פיודי פיי. אני לא באמת מכירה את נינג'ה, אבל לשניהם יש שיער כחול אז מבחינתי זה קרוב מספיק.
&nbsp
אהבתי את כל הבונדינג של רייצ'ל ושל הסופר, למרות שהם ספיילרו לי קטע מרד דד רידמפשן 2 (אופס אני צריכה להמשיך לשחק), ומבאס שדיינה תעזוב אותה עכשיו כדי להיות הסטרימרית שלהם
גם מבאס שפופי הולכת לחפש הגשמה עצמית בחברה המתחרה שלהם, כשזה ברור שאיין יבוא ויבקש ממנה לחזור (אם היא תעוב, אם לא זה יהיה לפני) ובטח היא תגלה שהחברה הזו גם רוצה אותה בתור token woman או משהו.

Lhuna1

New member

אחד הרגעים שהכי הצחיקו אותי זה שדיוויד מוביל את הבנות לחדר הטסטריות אבל מוצא שם את רייצ'ל ו-CW שמתארים מה הם עשו בצורה שזה נשמע סוטה, ו-CW אומר להן בחביבות "בואו תכנסו בנות" ודיוויד בהיסטריה עוצר אותן: Don't go in there! והקול שלו עולה גבוה.
פשוט הדבר הכי טוב בסדרה זה המשחק הקומי, גם ברגעים שהם קצת בנאליים וצפויים.
&nbsp
&nbsp

didalf

Well-known member
לגמרי

"הם יכלו ממש בקלות להפוך את כל ה"אין מספיק נשים בגיימינג ותכנות" להטפה, אבל עבד להם כמו שצריך" -

מילי08

Well-known member
משפחת אוקטובר עד סוף העונה

סדרה באמת חמודה. אין בה משהו ממכר ושואב אבל אפשר בכיף להעביר את הזמן.
למרות ש(כנראה) לא פומפמה כמו Locke & key היא מצליחה להיות יותר מגובשת ממנה. לא חפה מבעיות אבל אלו לא בעיות משמעותיות שעלולות לפגום בהנאה.
זהו. מומלץ סך הכל.
היום אמשיך עם הבלתי אנושיים.

נמרוד2016

New member
איך חוויית נרקוס מקסיקו עונה 2 בשבילכם?

לי היא יותר איטית מההתחלה בנרקוס, פחות מרשים ממה שפאבלו אסקובר עשה.

למעלה