דיוני סדרות לאמצע השבוע

מילי08

Well-known member
משפחת אוקטובר
פרקים 5-6 נדמה לי

זה רץ בנטפליקס וממשיך אוטומטית אז אני אף פעם לא יודעת באיזה פרק אני.
יש הרבה קווי דמיון למפתחות של משפחת לוק: משפחה שחוזרת לעיירת ילדות, לאחוזה המשפחתית הגדולה המכילה סודות, הנערה המתבגרת שאוהבת לצייר והנער המתבגר שמחפש את מקומו בתיכון החדש, כמובן קצת תככים של תיכון, דמות נשית על טבעית שלא ברור עדיין מה תפקידה ושילוב ז'אנרים. בגלל זה כשהתחלתי עם המפתחות, עברתי לאוקטובר וחזרתי למפתחות, לקח לי זמן להבין מי נגד מי ומה אני רואה עכשיו...
במקרה של משפחת אוקטובר אז מימד האימה קצת יותר חזק. לא שהיא מפחידה אבל זה עובד יותר טוב מאשר אצל משפחת לוק.
מה שגילינו בינתיים זה שהילדים מאומצים. לא ברור אם יודעים או לא, אבל הם גילו מהו העיסוק של ההורים ומאוד כועסים עליהם. עבר הרבה זמן עד שהבנתי מה הסיבה לזעם הלא הגיוני שלהם - הילדים בעצמם הם בעלי כוחות על טבעיים ולכן חושבים שהם נופלים לקטגוריה של מפלצות, ולפי ההורים שלהם- מפלצות צריך להרוג. מיותר לציין שההורים לא יודעים על הכוחות של הילדים. כולם שומרים סודות מכולם.
ג'ף הבן- הנער שהוא הומו מוצהר מצליח בדקות ספורות לעזור לתלמיד אחר לצאת מהארון ולהרגיש טוב עם עצמו, ולצאת מול ההורים ומול החברה. אין שום תהליך, התמדדות עם קושי וכו.' וכמובן שההומו החדש כבר מתאהב בג'ף.
ויו מצליחה להישאר דמות לא ברורה. כלומר לא ברור לי מה מניע אותה, מה היא רוצה ומה היא עושה. כלומר, ברור לי שיהיה לה תפקיד משמעותי כלשהו במאבק עם המפלצות ועם האשה המסתורית המכשפה (אמא שלה אולי?), אבל בינתיים היא כאילו מיותרת בסדרה והתסריט לא יודע מה לעשות איתה.
&nbsp
לא ברור לי למה צריכים להביא שחקנים עם מבטאים שונים ואחר כך לחפש לזה אישזהו הסבר מטופש (המשפחה נודדת וגרה במקומות שונים. סבבה, אבל אם הם נודדים, אז יהיה קשה למבטא מסוים לתפוס יותר מאשר המבטא שהם שומעים בבית); והשחקן של האבא עדין מפריע לי בעין. נראה עיף וזקן.

goolgol

New member
אתמול צפיתי ב"זר" עפ"י סטפן קינג. פרק לא רע בכלל . אין ספק ש

הדמות של הולי גיבני - החוקרת. היא דמות משנית שמאפילה על כולם.
גם אצפה בקיבוצניקים - אם כי שזה קיבל אופי של טלנובלה...

בואו לאכול איתי פרק 4X01 - דרום

לראשונה שמעתי על התוכנית הזאת רק אתמול ואחיינית שלי דחפה אותי בכוח לצפות בפרק כי היא חשבה שאני אוהב את זה.
&nbsp
אני כבר שיתפתי את מחשבותי איתה בוואטסאפ אז אני פשוט אעתיק משם הנה:
&nbsp
זה הפרק בדרום עם זוג הומואים בקיבוץ, זוג מירוחם, וזוג חנונים מבאר שבע.
&nbsp
אוקי ראיתי את הפרק ויש לי המון מחשבות שאני יכול לשתף.
אבל קודם כל אני אבהיר שאומנם אני אמשיך לפרק הבא, אבל סיכוי קטן מאוד שאני אמשיך מעבר לזה.
משום מה חשבתי שזה פרקים של חצי שעה. שלוש ארוחות, עשר דקות לארוחה ומספיק לא? אז בהתחלה הופתעתי לגלות שהפרק הוא 52 דקות והיה נראה לי ארוך מידי. אבל אז עבר חצי פרק והם עדיין היו בזוג הראשון והבנתי שזה הולך להמשך לעוד פרק. 100 דקות בשביל 3 זוגות זה מוגזם. זה גם מרגיש מנופח מאוד. בקלות היה אפשר לצמצם את זה ל30 דקות, או לפחות ל45.
הקריינות הייתה מצחיקה, אבל גם עחתה על העצבים, אחרי כל משפט שנאמר על ידי האנשים יש גם משפט של הקריינות, חלק מהבדיחות מצחיקות, אבל הרוב כבר לא. ותכלס הרבה יותר מצחיק ומעניין מה שהאנשים עצמם בעצם אומרים.
בעיקרון זה ממש מצחיק. אבל לא שווה לי לבזבז על זה כל כך הרבה זמן.
וזאת הבעיה הגדולה שלי עם רוב הריאליטי הישראלי - עושים אותו פשוט ארוך מידי. למשל מה שבהשרדות האמריקאי דוחסים לתוך 45 דקות בשבוע, בארץ מורחים על איזה 3 שעות שבועיות (וזה בלי פרסומות)
&nbsp
האישה מירוחם נוראית. איך שהיא עושה סטריאוטיפים על הומואים ואשכנזים. ברמה ממש מגעילה. אין לי בעיה עם צחוקים על אשכנזים, אבל היא קובעת כביכול עובדות על אשכנזים ואז מתברר שהיא בכלל לא מכירה ממש אשכנזים.
הבעל שלה יותר טוב. לפחות הוא לא כל כך מגעיל אל אנשים שונים ממנו. הוא היה מטופש מאוד בחיקויי הומואים שלו אחרי הארוחה הראשונה, אבל הוא גם מאוד מאוד זרם איתם. כלומר לחלוטין קיבל את הפלרטוטים שלהם ופלרטט חזרה. זה היה ממש מצחיק. אבל גם החיקויי חנונים שלו היו הזויים כאילו הוא לא ראה חנון חוץ מבסדרה אמריקאית משנות ה90. עצוב לי על הילדים שלו.
ההומואים חמודים. קצת מעצבנים, אבל לא נורא. אבל הם עשו רושם אדיוטים עם הארוחה שלהם. למשל הם כמעט לא מתבלים. והם מודים שאנשים לא אוהבים את זה, אבל בכל זאת הם עושים ככה. אבל הם אמורים לרצות לנצח בתחרות, אז למה לעשות דווקא? המשחקי חברה שלהם היו טובים. וזה שהם התלהבו מאבי (הבחור מירוחם) היה מצחיק.
החנונים מבאר שבע גם חמודים. אני לא יכול שלא לרחם על הבחור שסופג כל סוג של עלבון מהבחורה מירוחם. הבחורה חמודה ואהבתי את זה שהיא אמרה שבדוק שלה כבר לא אכפת לאנשים מעדות. כי זה גם היה ירידה חזקה מהצד על האישה מירוחם וזה שהיא מבוגרת יותר.
נראה לי שהם גם יפשלו קצת עם הארוחה כי הם עושים ארוחה לא בשרית ולא נראה לי שאף אחד יתלהב מהטוריטוס הדקים ובמיוחד מזה שצריך לעשות מנת דגים בעצמך. זה נראה לי מנה בשביל אנשים שאתה מראש יודע שאוהבים דברים כאלו.

ועכשיו פרק 4X02 (המשך הדרום)

יואו אודליה הייתה עוד יותר נוראית בפרק השני.
היה באמת כיף, אבל יש גם משהו לגבי אבי ואודליה (הזוג מירוחם) שני הזוגות האחרים היו הרבה יותר נחמדים בזמן הארוחה, אבל בשיחות מהצד הם הרבה יותר ירדו על כל דבר לגבי הזוגות האחרים. אודליה הייתה לפעמים נוראית, אבל יחסית ממש לא אמרה דברים לא יפים מאחורי הגב. יש בזה משהו הרבה יותר אותנטי.
והקטע שחוקרים את אודליה לגבי צבע העיניים שלה והיא בהתחלה משקרת ואומרת שהעדשות שלה שקופות אבל אז חשפה את האמת. זה היה מעולה.
גם משהו בסוף הרגיש לי לא נעים - אחרי שהחנונים וההומואים מאוד ליכלכו בשיחות צד הם כאילו לחלוטין חברים טובים והכל. זה סוג הדברים שלא נעימים לי.
&nbsp
אחיינית שלי סיפרה לי שאודליה הזאת עכשיו באח הגדול.
ואני מאוד מתעניין - אבי ואודליה עדיין יחד? כי זה ממש הרגיש ברגעים מסויימים שהוא רגע מלצאת מהארון. בהחלט אין לו gay panic, הוא היה הכי בכיף עם הפלרטוטים עם שני ההומואים.

Lhuna1

New member
חבל שהתחלת עכשיו, התוכנית הזאת התחילה טוב והתדרדרה לפח

כל מה שאני כותבת זה כמובן לטעמי.
&nbsp
שתי העונות הראשונות היו נהדרות, שנונות, קלילות, וקרובות מאוד למקור הבריטי (לפחות ככל הידוע לי זה המקור).
ואז הם התחילו עם "זוגות", ומה שיותר גרוע - עם פרובוקציות מאוד שקופות בסגנון האח הגדול, כלומר ללהק כל תוכנית בכוונה אנשים עם אג'נדות/דיעות פוגעניים (כאלו נגד אשכנזים/מזרחיים/להט"בים/נשים/חילוניים/שמאלנים) וביחד איתם את האנשים שנפגעים מהדיעות האלו.
וזה לא נעשה בשום חינניות, זה פשוט מכוער ולא נעים לצפיה. לדעתי

אותי זה כבר ממש לא מצחיק. למרות שאני כן אוהבת מאוד את הקריינות של שי אביבי.
בעונה הקודמת הפסקתי להינות מהתוכנית הזאת, אבל רק בזאת ממש פרשתי.
גם את הפרק שאתה מדבר עליו ראיתי בערך חצי ממנו ופשוט סבלתי עד שהפסקתי.
&nbsp
&nbsp

הייתי מנסה פרק מהעונה הראשונה

אבל כמו שאמרתי הבעיה העיקרית שלי היא האורך.
אז אלא אם כן אז זה גם היה קצר יותר...

אני אהבתי את הפרק הזה עם הזוגות המאוד שונים האלו.
והאמת כשאני חושב על זה נשמע לי מוזר איך זה כשזה לא זוגות.

Lhuna1

New member
הפורמט המקורי הוא לא זוגות וזה חלק מהעניין

לדעתי המעבר לזוגות כשלעצמו גם עשה את זה יותר אגרסיבי ופחות קליל.
כי גם במקור בבודדים, ליהקו כל מיני "טיפוסים" כאלו, שחלקם עם דיעות מעצבנות נגיד, וגם שם היו עימותים, אבל אולי יש הבדל באיך שאנשים מרשים לעצמם להתנהג ולדבר כשהם בזוג, וגם אולי יותר תחושת "אנחנו ביחד - נגדם", לעומת סיטואציה של 4-5 אנשים שבאים בודדים להתארח בלי להכיר אף אחד מהאחרים, ואם יש לך "יחד" כלשהו זה רק לנסות לייצר יחד נעים עם שאר האורחים.
אז כן היו עימותים, אבל גם היו מתונים ונעימים יותר.
&nbsp
(נ.ב. אני לא כותבת את זה בשביל להמליץ לך לצפות בעונות הקודמות בהכרח.)

limors2

Active member
Mythic Quest: Raven's Banquet פרק 1X03

Dinner party!!! *תנועת ידיים דרמטית*

אני מתה על ג'ן (העוזרת האיומה הזו)

אהבתי את הרעיון שהם הגיעו אליו בסוף, של לכלוא את כל הנאצים בשרת סגור שבו הם הורדים אחד את השני, ואני חייבת להודות שהיה די מבדר לראות את הדמויות האלה בסיטואציה הזו מצדיעות במועל יד

השהיתי את הפרק כדי לקרוא את הלוח עם כל הקבוצות שהם שקלו לחסום ואמרתי "היי!!" זועף כשראיתי שישראלים רשומים שם, אבל שורה מעלינו רשום הפלסטינאים
ובהמשך יש גם קרנבורים וגם טבעונים. הם לא מפלים, כל הכבוד!

אני ממש אוהבת את מערכת היחסים של איאן ופופי, אני מקווה שלא יהרסו אותה עם שטויות רומנטיות. הרומנטיקה היחידה שאני רוצה היא של בודקות הבאגים.

Lhuna1

New member
גם אני

ברור שעשיתי פאוז וקראתי את כל הרשימה על הלוח (אני תמיד עושה את זה בסדרות).

&nbsp
ג'ו שולטת!!11

&nbsp
חוץ מזה אני מתה גם על סו
"אוקיי. כן... אז נראה שמה שאתה עושה זה להוסיף דברים נאצים... ומה שאנחנו צריכים לעשות זה להפחית דברים נאצים... כי אנחנו רוצים 0 נאצים, 0 זה המספר של נאצים שאנחנו רוצים..."
&nbsp
האם צפית בפילדלפיה זורחת?
כי מעניין אותי גם מה את חושבת על דיוויד (המנהל), שעושה שם דמות שמזכירה את הדמות שלו שם (גם איין קצת). אישית אני גם חושבת שהוא מעולה.
&nbsp
&nbsp

limors2

Active member
סו אדירה

לא צפיתי בפילדלפיה, אבל עם כמה שאיין דוש מעצבן אני מתה עליו.

לא קראתי הכל

לא היה לי מספיק אנרגיה
אבל כן ראיתי את הישראלים והפלסטינאים. צפוי מאוד שנהיה שם.
&nbsp
לא ברור מה היה הקטע של בראד בפרק הזה, הוא סתם נהנה למשוך זמן לדייויד?
הוא מרגיש לי הדמות הכי לא עקבית בסדרה. וזה עוד יותר גורם לי להרגיש שזה עאבד שעושה תפקיד.
אני חשבתי שאם כבר הנאצים בסרבר נפרד (או מה שזה) אז הוא ינצל את זה כדי למכור להם דברים נאציים שם.
&nbsp
אני מבין שכנראה לא נראה את האישה מHR שוב

אני כן אוהב את המתכנתת ההיא שמעצבנת או פופי.
&nbsp
&nbsp
בכללי אני לא מתלהב מהסדרה וזה כנראה לא מפתיע כי גם לא התלהבתי מפילדלפיה זורחת (הפסקתי אחרי איזה 5 פרקים)

didalf

Well-known member
חחחחח אני גם כמובן

עצרתי כדי לקרוא את הלוח
וזעפתי קלות לראות שם ישראלים
אבל לא קלטתי ששורה מעל כתוב פלסטינאים, שמחה לראות שהם שמרו על איזון.
&nbsp
בכלל הפרק הזה ממש הצחיק אותי. איך שהם הרכיבו את ועדת הגיוון שלהם (איפה פופי היא גם אישה וגם אסייתית).
וגם זה שכל קבוצה אפשרית הייתה על הלוח הצחיק אותי. והכי זה שבסוף בסוף הם הגיעו חזרה לנאצים

בכלל הטיפול של כולם מכל הכיוונים בנושא היה מצחיק.
&nbsp
"אני ממש אוהבת את מערכת היחסים של איאן ופופי," -

אבל לגבי "לא יהרסו אותה עם שטויות רומנטית" אני מאד חצויה יש רגעים שאני רוצה שכן ויש רגעים שממש לא.

Lhuna1

New member
שמחה שאת נהניית מ"הסדרה שלי"

ואגב אני יודעת שזה ממש קטנוני, אבל תדעו שבדקתי גם את הלוח של עץ ההחלטה הסופי שהם עשו, ואנחנו הגענו שם רחוק יותר מהפלסטינים (שזה גרוע יותר).
אם אני לא טועה: היינו בהתחלה נגד cat callers ו"ניצחנו" אותם (כלומר לדעת הועדה אנחנו גרועים מהם), ואח"כ נגד טרולים וגם אותם ניצחנו, ואז נגד פדופילים, שתודה לאל לפחות הם ניצחו אותנו.
&nbsp
אגב, פופי לי היא לא אסייתית, היא בכלל אוסטרלית.
אבל את צודקת שיש תמונות שהיא נראיית בהן אסייתית, אז אולי יש לה שורשים... לא יודעת.
אבל אני מתה על המבטא האוסטרלי שלה, ובחיים עם היום לא אהבתי מבטא אוסטרלי.
&nbsp
&nbsp

limors2

Active member
אבוי

אני מתה על המבטא שלה
אבל אוסטרלים תמיד היו המבטאים האהובים עלי

didalf

Well-known member
חחחחחח אוי

עכשיו נעלבתי
ולאן הפלסטינים הגיעו?
אבל איך הצלחת לקרוא את הלוח השני הכתב היה קטן מידי.
&nbsp
כן אני יודעת שהיא אוסטרלית גם בגלל המבטא וגם בגלל שהיא הייתה בפליז לייק מי אבל היא אסייתית אוסטרלית לא? כמו שיש אסייתים אמריקאים. היא לפחות נראית אסייתית. זה אומר שאני גזענית?

didalf

Well-known member

its funny cause its true

אני באמת צריכה לראות את המחזמר הזה מתישהו.

Lhuna1

New member
התאמצתי מאוד

הפלסטינים ניצחו את המתחרה הראשון שלהם (נדמה לי Creationists אבל זה באמת קשה לקרוא) אבל אז הובסו ע"י הפדופילים.
אבל כיוון שהם לא התחרו ישירות איתנו, אז אי אפשר להסיק מזה מי יותר גרוע לדעת הועדה.
&nbsp

הנה כאן באמת יש יתרון ל1080

ומין הסתם השחקנית היא באמת אוסטרלית ממוצא אסייתי

למעלה