דיוני סדרות לאמצע השבוע

limors2

Active member
Zoey's Extraordinary playlist, פרק 2

באמת לא הפריע לי לצפות שוב בקטעי שירים שכבר ראיתי בפרומואים, זו הייתה הפעם השלישית שראיתי את Sucker של סקיילר ונהניתי מכל רגע. אני מתה עליו

&nbsp
אין לי יותר מדי מה לומר, רק שהיה כיף ושאני שמחה שלא מתחו את "זואי לא יודעת להתמודד עם הרגשות של מקס ומגעילה אליו" לאורך זמן ושאני אוהבת את מערכת היחסים שלה עם השכן/ה שלה (לא זוכרת את הpronouns שלהם בסדרה)

didalf

Well-known member
אוי בסוף שכחתי ועכשיו אני צריכה לחכות למשלוח מהדוד

didalf

Well-known member
ראיתי

לא מספיק שירים! אבל עדיין כיף.
&nbsp
זה כזה יפה שעכשיו היא יכולה לתקשר עם אבא שלה עם הכוח הזה.
&nbsp
קצת הפתיע אותי כמה מהר נראה שהחיים שלה הסתדרו גם בעבודה וגם עם מקס וגם היא השלימה עם הכוח שלה אז לאן ימשיכו עכשיו? אבל זה טוב עכשיו אפשר להפתיע הלאה.
&nbsp
אני גם מתכנתת והמשרד שלי בכלל לא נראה כזה מגניב ומעוצב
נראה לי מה זה קשה להפוך להיות בוסים של חברים שלך. (או לא בהכרח חברים אבל אנשים באותה רמת היררכייה פתאום להיות מעליהם).
&nbsp
ואני גם אוהבת את מערכת היחסים שלה עם יוניק (ככה קראו לו/לה בגלי וכיוון שאני גם לא סגורה על ה הpronouns [בעצם אני לא חושבת שאמרו כי רק זואי מדברת איתם אז זה תמיד "YOU" ] ובטח לא איך לתרגם את זה לעברית שהיא שפה בעייתית יותר ולא זוכרת מה השם בסדרה אני אקרא להם יוניק בינתיים
).
ואני לגמרי כמו יוניק חושבת מה לעזאזל זואי מתלוננת הלוואי הייתי זוכה לראות נאמברים מוזיקליים רנדומליים ברחוב. חלום חיי הוא לחיות במחזמר

limors2

Active member
ממש!

מה היא מתלוננת על כל ההופעות המושקעות האלה, זה הכי "אלוהים נותן אגוזים למי שאין לו שיניים"

(לא מאמינה שציטטתי קלישאה עברית עתיקה בהקשר של סדרה אמריקאית)
&nbsp
גם אני הייתי מעדיפה עוד שירים, אבל מצד שני ככה כשיש הם הרבה יותר גדולים ומושקעים ועם אנשים עושים סלטות במדרגות ברקע. כיף ככה.
&nbsp
והשאלה אם את מתכננת בחברת סטארט אפ מצליחה וטרנדית, נראה לי שזו הנקודה פה
מישהי שאני מכירה הייתה במשרד קלישאתי כזה, עם שולחנות סנוקר ועמדות דגני בוקר ובר יינות ומלא שטויות כאלה.

didalf

Well-known member
חחח לא זאת בדיוק הבעיה

אני מתכננת בחברה גדולה עם אופי זקן

didalf

Well-known member
דווקא לא נורא האמת

בתכלס אני חושבת שלא הייתי מוצאת את עצמי בחברה צעירה ומגניבה.

אגב

אני לא זכרתי שהיא סיפרה לאבא שלה בפרק שעבר שהיא שומעת רגשות של אנשים דרך שירים.
&nbsp
יוניק=מו
גם אני לא יודע מה הPronouns. תכלס משתמשים בזה באנגלית כשמדברים בגוף שלישי. כלומר היא צריכה לדבר על מו עם מישהו אחר. והיא לא עושה את זה.
מה שהכי מוזר לי זה שאלכס ניואל נראה גבוה נורא בסדרה הזאת. זכור לי שהוא היה די נמוך. אני לא בטוח אם הוא נעשה גבוה יותר או שזואי פשוט קטנה נורא.
&nbsp
היכולת הזאת לחלוטין מתבזבת על זואי שלא מכירה שירים. מצד שני זאת דרך טובה לגלות שירים.
אבל אני כן מבין למה היא מתלוננת, זה נראה לי קשה להתנהל כשהדברים האלו צצים לצידך.
זה לא ברור אבל נראה לי שלפעמים היא פשוט תקפא באמצע חדר ותקשיב לשיר, בעוד שלכל האחרים יהיה נראה שהיא עומדת ובוהה באוויר.
חוץ מזה נראה לי שהדבר הראשון שכל אחד יחשוב אם מישהו מספר לך שהוא שומע שירים סתם ככה - זה שאתה משתגע. אני מופתע שלא יותר מתייחסים לכך שיכול להיות שלמעשה יש לה הפרעה נפשית.

didalf

Well-known member

וואלה, מו. זה שם לא זכיר. אני אמשיך עם יוניק.
אולי הוא על עקבים?. וגם נראה לי שהיא באמת קטנה
&nbsp
כן אני גם תוהה מה קורה במהלך השיר אם היא בוהה באוויר 3 דקות או מה?
ובינתיים היא סיפרה רק למו שהם מוזרים בעצמם וחושבים שזה תופעה מגניבה יותר מהפרעה נפשית. (אוקי אני חייבת שהיא תדבר עליו עם מישהו שנדע מה הגוף הנכון זה מבלבל אותי
).
&nbsp
כן... אני לא מבינה מה היא מתלוננת אני כנראה הייתי בוהה באוויר עם חיוך מטופש

היה נחמד

דווקא הרגיש לי קצת מיותר לשמוע שוב את השירים ששמעתי.
את השיר בהתחלה לא כל כך אהבתי
ואת sucker אני פשוט באופן כללי שמעתי יותר מידי פעמים.
&nbsp
השיר בבית הקפה היה מקסים. והיה מעניין באמת שהפעם היא יכלה לדבר עם מו תוך כדי.
גם אהבתי את השיר שאבא שלה שר.
בכלל היה מרגש כל העניין עם אבא שלה וזה שהוא יכול לתקשר, אבל רק חלקית.
**אבל זה הזכיר לי משהו מסדרה אחרת (אני לא אפרט) שהיה בה מישהו שיכל לתקשר רק בתשובות של כן ולא. אז היו שמים מולו שלט עם כל האותיות ומעבירים את האצבע והוא היה עושה רעש כשהגיעו לאות שהוא רצה - וככה הוא יכל להכתיב משפטים שלמים. אני מקווה מאוד שהם יחשבו על זה בשבילו. באופן כללי נראה לי מוזר שהרופא לא חשב על להציע משהו כזה.
&nbsp
כל המסע של זואי להבין כיצד להיות מנהיגה קבוצתית טובה יותר לא ממש עניין אותי.

didalf

Well-known member
חחחח הסדרה האחרת

זה דינג דינג דינג הקטור?
באמת רעיון טוב שיתמשו בזה.

Mythic Quest: Raven's Banque פרק 1X02

אהבתי פחות
קודם כל לא הייתה האישה של הHR

דבר שני זה שבפרק הקודם הייתה לי תחושה שהאנשים קצת מטורפים, אבל זה עדיין מציג התנהלות של חברה כמו שהיא בעיקרון אמורה להיות. אבל בפרק הזה העניין עם בראד הרגיש לחלוטין פנטזיה. כלומר בראד הוא עובד בחברה. אם הוא עושה את מה שהוא עשה אמורים לפטר אותו. זה לא שהוא הגאון מאחורי המשחק. יש לו עבודה חשובה, אבל עוד אנשים יכולים לעשות את זה.
הפרק המשיך עם זה שבראד הוא מניא נוראי, אבל חשבתי שהוא לא בעניין של לעשות משחקים.
&nbsp
גם העלילה לגבי האיש במסכה לא הייתה מסקרנת. לפחות היה נחמד שעלה רעיון ואיאן מיד הבין שזה מלחמת הכוכבים.
&nbsp
הדברים שאהבתי בפרק היה שתי הגיימריות. ושמחתי שנראה שזה לא קראש חד צדדי.
וגם העוזרת שהייתה בטירוף גדול יותר מהפרק הראשון.

Lhuna1

New member
בעיני זה פרק אדיר

השיחה של ג'ו (העוזרת הפסיכוטית) עם איין ו-CW על בריונות - כבר צפיתי בה איזה 4 פעמים
אני מתה עליה!
&nbsp
&nbsp
אני הייתי באמת בספק אם זה יהיה לטעמך, אבל לפחות אתה נהנה חלקית אז גם זה משהו. מקווה שתמשיך לכתוב גם אם לא תאהב את זה.
&nbsp
&nbsp

limors2

Active member
בגללך כל היום רציתי להגיע הביתה ולראות

הציק לי שראיתי הודעה שחורה.
&nbsp
מצד אחד ההתנהלות עם בראד נראית כמו פנטזיה, אבל מצד שני- במשחקי MMO חינמיים כמו שאני משחקת הדרך שלהם להרוויח את עיקר הכסף שלהם היא דרך אנשים כמו בראד, שומצאים להם שיטות לסחוט כסף מהמשתמשים. נכון שבאמת ניפחו והגזימו את זה, אבל אם יש להם גאון שמייצר להם דברים שקונים משרדים כאלה הם לא ירצו לוותר על זה. בסופו של דבר כסף מוביל הכל, גם אם זה גורם לכם להכניס קזינו ענק ותעשייתי למראה למשחק על בסיס פנטזיה

(ובלי קשר לפרק, קרה לנו בMMO שאני משחקת באג שגרם לאפקט מוצרים יקרים בחינם והרבה אנשים קיבלו endgame loot שהם לא היו אמורים לקבל, ואנשים עדיין בהיסטריה של כעס כי זכינו לשמור את זה לעצמנו וכולם מקנאים
)
&nbsp
אכן משמח ממש שזה לא חד צדדי עם בודקות הבאגים

didalf

Well-known member
חחחחח

כבר כמה ימים יש כמה הודעות שחורות בשרשור הזה זה מטריף אותי

&nbsp
מזה MMO?
&nbsp
ובכללי - גם אותי הצחיקה העוזרת המטורללת ושיחה שלה עם אייאן

&nbsp
מבלבל לי מידי לראות את אעבד כזה מניאקקק

זה דווקא לא צריך להיות מבלבל

הרי עאבד לפעמים היה לוקח אישיות שונה שאותה הוא גילם באופן מושלם.
כמו שהוא היה האן סולו בפרק הפיינטבול של עונה 2
או שהוא... זכור לי שהוא היה ג'ף מתישהו ובהחלט טרוי פעם ונראה לי ג'ון האם ממד מן.
&nbsp
בקיצור בראש שלי אחרי שעאבד סוף סוף סיים קומיוניטי קולג' הוא הלך לעבוד עבור החברה הזאת ופשוט התחיל לגלם את בראד בתור זהות אלטרנטיבית.

למעלה