דיוני סדרות לתחילת השבוע

Lhuna1

New member
יייאי!

איזה כיף שאת אוהבת. וזה רק נהיה טוב יותר. לדעתי כמובן. (כבר ראיתי הרבה מהסצינות פעם שנייה).
&nbsp
פופי לי!!!!

&nbsp
הילד פוטי שו

&nbsp
זה מגניב שאת גם מכירה את המשחקים האלו שהם מראים מהם אנימציות, אני מניחה שזה מחוות מכוונות, אני כשלעצמי לא מכירה אותם, אז לא שמתי לב אפילו שזה ממשחקים שונים.
&nbsp
&nbsp

דחפת גם אותי לראות את הפרק הראשון

היו לי תוכניות לראות דברים אחרים, אבל אם כבר כתבת ורק על פרק אחד (אז קל יותר להגיב)...
&nbsp
במחצית הראשונה של הפרק הייתי קצת אדיש.
אולי כי היו דברים שהרגישו לי ברורים מאליו - זה שהבחור הראשי הוא דוש נוראי עם אגו ענקי (וברגע שרואים את הסרטון פרסומת בהתחלה כבר אי אפשר לעלות על זה)
ודינמיקת הריב בינו ובין פופי וזה שהבחור האחר הוא טכנית הבוס אבל כל הזמן דוחפים אותו...
ואולי גם בגלל שאני ממש לא בקטע של משחקים כאלו ובטח שלא יודע דברים לגבי התכנון שלהם.
וזה לא סיבה בכלל מוצדקת אבל קשה לי להתרגל אל דני פודי בתפקיד שהוא לא עאבד (אבל אני בטוח שזה יעבור).
&nbsp
אבל הדבר הראשון שממש אהבתי זה שילד בן 14 הוא הדבר הקול הכי חשוב בעסק ענקי כזה. גם זה שבסוף הכל נופל על כתפי ההכרעה שלו.
וזה שאחרי הריב עם אמא שלו הוא משבח אותה קודם כל כעובדת טובה ואז כאמא טובה.
&nbsp
אבל הדבר שהכי אהבתי היה הקטעים עם אשת הHR. חוץ מזה שזה היה ממש מצחיק איך כולם באים אליה עם בעיות, איכשהו מכל מה שהיה זה הרגיש לי הדבר הכי מקורי בסדרה.
*והאמת שאני חשבתי שאני אהיה היחיד שיציין דווקא אותה בתור דבר מעולה, אז הפתעת אותי לונה שגם את ציינת ראשונה אותה.
&nbsp
באופן כללי כבר עד סוף הפרק אהבתי פשוט הכל יותר כי הדינמיקה בין איאן ופופי הייתה מגניבה יותר.
גם אהבתי שבסוף כשאיאן מדבר על "מי שהייתה חלק מרכזי בכל התהליך", וברור שהכוונה היא לא אליה, היא מיד מבינה שהוא לא מדבר עליה.
&nbsp
גם אל שאר הדמויות יותר התחברתי:
הסופר שמסתבר שאיאן בכלל פגש כשהוא מכר אוכל וכנראה גר במשרד.
ודני פודי (לא זוכר את שם הדמות או הגדרת התפקיד) וזה שהוא אדיש לחלוטין לריבים ולהרגשת כבוד או Legacy (מאוחר ואני לא מצליח להזכר במילה בעברית).
&nbsp
&nbsp
**אגב, נראה לי שהמחשב שלי כמעט קורס מה20 ג'יגה של העונה הזאת ב1080. ובגלל העצבים שלי אני דווקא יורד ל480.

limors2

Active member
אם המחשב שלך לא עומד ב20 ג'יגה, תחליף מחשב

האמת שיחסית ל1080 הפרקים לא כבדים במיוחד (כנראה כי הם חצי שעה), וזה ריפ סופר סופר איכותי. הכל* נראה מעולה

(*מלבד כמה קטעים ממשחקים שונים)
&nbsp
וכן, אהבתי ממש את זה שלפופי אין אשליות על זה שאיאן מדבר על האת ולא עליה

זה שהמחשב שלי מזדקן אני יודע

אבל אני מתכנן לסחוב אותו כל עוד אפשר.
&nbsp
והיה לנו את הדיון הזה כבר, אבל אני ממש לא מבין את היתרון באיכות גבוהה.
במיוחד כשמדובר בסדרה משרדית, כלומר זה לא שיש אפקטים מיוחדים מדהימים (מה שבעצם יש זה במשחק אולי, אבל זה באיכות נמוכה יותר בכל מקרה)

limors2

Active member
שלי מתקרב ל8 שנים (אם הוא לא כבר עבר אותן) ועדיין סוחב מעולה

נכון, זה משהו שלעולם לא נסכים עליו. אני פשוט נהנית יותר מאיכות גבוהה, תמיד

Lhuna1

New member
אני לרוב מורידה את ה-720, אבל גם בעיני אין לזה הרבה חשיבות

בסדרות מהסוג הזה, ואין לי בעיה גם עם 480.
יש רק מעט סדרות שהייתי מתעקשת על 1080 בשבילן.

limors2

Active member

זה מתחיל להיות לי טריגרי כמעט כמו קורנפלקס ו"שוב פעם"

Lhuna1

New member
אנחנו נסמן לך אזהרת טריגר איכות צפיה מעכשיו

אבל מה יש לך מ.... (אזהרת טריגר)
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
מה יש לך מקורנפלקס ו"שוב פעם"?

limors2

Active member
מעריכה את זה.

מעצבן אותי ממש שאנשים (ישראלים) קוראים לכל דגני הבוקר באשר הם "קורנפלקס". זה לא קורנפלקס והם מתעקשים שזה סבבה

&nbsp
ו"שוב פעם" זה כמו לומר "עוד פעם פעם", וזה סתם מציק לי.

או כשאומרים ATM machine

הM בראשי התיבות הוא machine
&nbsp
או איך זה ש"אל תגיד את זה לכולם" הוא לא ההפך מ"אל תגיד את זה לאף אחד"
&nbsp
או שיר הילדים הישן: רוּחַ רוּחַ רוּחַ רוּחַ בַּפַּרְדֵּס נָפַל תַּפּוּחַ
אבל תפוחים גדלים במטעים, לא פרדסים
&nbsp
או אנשים שחושבים שדוקטור הו זה השם של הדמות הראשית בסדרה דוקטור הו
&nbsp
או קורנפלקס לאלופים. אבל מה אם אני לא אלוף? אז אסור לי?
&nbsp
או אנשים שקוראים לזה דגני בוקר (או באנגלית Breakfast cereal) כאילו אסור לאכול אותם שלא בבוקר
&nbsp
או שבדים.
באופן כללי כל השבדים עם השפה השונה הזאת שלהם
וכאילו אני באמת אמור לזכור אם שבדיה היא זאת שממזרח ונורווגיה היא ממערב או שזה ההפך.
&nbsp
או טרנסניסטריה

limors2

Active member
זה כבר הרבה יותר מדי ניטפוק בשבילי

אני אשאר עם 2 (3) הטריגרים שלי, כדי לא להחמיר הכל

מילי08

Well-known member
צודקת, אבל קורנפקלס פשוט הפך להיות מילה גנרית

כמו ג'יפ (חברת ייצור רכב ספציפי ולא כל רכב 4X4), ג'קוזי (שם החברה שייצרה את האמבטיות הייחודיות), פלאפון כמובן וכו' וכו'. יש מלא דוגמאות.
&nbsp
וחוץ מזה, למרות הסרבול הלשוני, איכשהו עדיין קל יותר להגיד קורנפלקס מאשר דגני בוקר...
זהו, תרמתי את חלקי למדע.

limors2

Active member
גם יותר קל לא לצחצח שיניים או להתקלח, זה לא אומר שזה בסדר!

כן, אני אלך על דוגמאות קיצוניות ולא קשורות

&nbsp
ואולי לי זה יותר קל כי התחלתי עם אנגלית, ששם זה cereal לעומת המילה הארוכה יותר של cornflakes, ובעברית אני אגיד דגנים ולא דגני בוקר. או את השם של המותג הספציפי שאני מדברת עליו.

מילי08

Well-known member

(גם cereal זו מילה שעולה לי על העצבים, אבל זה דיון אחר...)

limors2

Active member
אז תפתחי אותו! זה הזמן לאוורר את כל הסטיות שלנו.

מדגדוגים לדגנים, עם הרבה תחנות באמצע.

מילי08

Well-known member
יאללה. שרשור סטיות

יש מילים, כמו cereal שמשדרות לי טלוויזיה אמריקאית מלוקקת. eat your cereal, pumpkin... בלעעע
&nbsp
גם מעצבן אותי שאנחנו מוסיפים יותר ויותר מילים באנגלית לתוך השפה המדוברת. הכוונה היא לא למילים גנריות בכל העולם כמו אינטרנט, טלפון וכו', אלא מילים יומיומיות. נגיד משהו כמו once אני עושה משהו אז משהו.. וזה קורה עם עוד ועוד מילים. oh my god גם נכנס לרשימה הזאת. האם בקרוב נתחיל לומר ג'יזוס? או ג'יז בקיצור?

limors2

Active member
חחחחחח אני נאלצת לחלוק על הסטיות שלך

אבל זה בגלל שטכנית אני דוברת אנגלית, אז מבחינתי לשלב לפעמים (או בטעות) מילים בשפה A כשאני מדברת בשפה B זו תופעת לוואי.
(כמו לומר לאחותי בטעות "תמובי" במקום "תזוזי")
&nbsp
ואני גם אומרת ג'יז/ס הרבה

למעלה