לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2031820,318 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
<< ההודעה הנוכחית
18/02/2020 | 06:29
48
83
הדבר הזה שבין יום ראשון ויום שבת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Zoey's Extraordinary playlist, פרק 2'
Zoey's Extraordinary playlist, פרק 2
18/02/2020 | 07:24
10
28
באמת לא הפריע לי לצפות שוב בקטעי שירים שכבר ראיתי בפרומואים, זו הייתה הפעם השלישית שראיתי את Sucker של סקיילר ונהניתי מכל רגע. אני מתה עליו

אין לי יותר מדי מה לומר, רק שהיה כיף ושאני שמחה שלא מתחו את "זואי לא יודעת להתמודד עם הרגשות של מקס ומגעילה אליו" לאורך זמן ושאני אוהבת את מערכת היחסים שלה עם השכן/ה שלה (לא זוכרת את הpronouns שלהם בסדרה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי בסוף שכחתי ועכשיו אני צריכה לחכות למשלוח מהדוד'
אוי בסוף שכחתי ועכשיו אני צריכה לחכות למשלוח מהדוד
18/02/2020 | 18:48
9
לצפיה ב-'ראיתי '
ראיתי
18/02/2020 | 20:12
6
17
לא מספיק שירים! אבל עדיין כיף.

זה כזה יפה שעכשיו היא יכולה לתקשר עם אבא שלה עם הכוח הזה.

קצת הפתיע אותי כמה מהר נראה שהחיים שלה הסתדרו גם בעבודה וגם עם מקס וגם היא השלימה עם הכוח שלה אז לאן ימשיכו עכשיו? אבל זה טוב עכשיו אפשר להפתיע הלאה.

אני גם מתכנתת והמשרד שלי בכלל לא נראה כזה מגניב ומעוצב נראה לי מה זה קשה להפוך להיות בוסים של חברים שלך. (או לא בהכרח חברים אבל אנשים באותה רמת היררכייה פתאום להיות מעליהם).

ואני גם אוהבת את מערכת היחסים שלה עם יוניק (ככה קראו לו/לה בגלי וכיוון שאני גם לא סגורה על ה הpronouns [בעצם אני לא חושבת שאמרו כי רק זואי מדברת איתם אז זה תמיד "YOU" ] ובטח לא איך לתרגם את זה לעברית שהיא שפה בעייתית יותר ולא זוכרת מה השם בסדרה אני אקרא להם יוניק בינתיים).
ואני לגמרי כמו יוניק חושבת מה לעזאזל זואי מתלוננת הלוואי הייתי זוכה לראות נאמברים מוזיקליים רנדומליים ברחוב. חלום חיי הוא לחיות במחזמר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ממש!'
ממש!
18/02/2020 | 20:19
3
14
מה היא מתלוננת על כל ההופעות המושקעות האלה, זה הכי "אלוהים נותן אגוזים למי שאין לו שיניים"
(לא מאמינה שציטטתי קלישאה עברית עתיקה בהקשר של סדרה אמריקאית)

גם אני הייתי מעדיפה עוד שירים, אבל מצד שני ככה כשיש הם הרבה יותר גדולים ומושקעים ועם אנשים עושים סלטות במדרגות ברקע. כיף ככה.

והשאלה אם את מתכננת בחברת סטארט אפ מצליחה וטרנדית, נראה לי שזו הנקודה פה מישהי שאני מכירה הייתה במשרד קלישאתי כזה, עם שולחנות סנוקר ועמדות דגני בוקר ובר יינות ומלא שטויות כאלה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח לא זאת בדיוק הבעיה'
חחח לא זאת בדיוק הבעיה
18/02/2020 | 20:50
2
14
אני מתכננת בחברה גדולה עם אופי זקן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פיכס.'
פיכס.
18/02/2020 | 21:20
1
5
לצפיה ב-'דווקא לא נורא האמת'
דווקא לא נורא האמת
18/02/2020 | 23:36
11
בתכלס אני חושבת שלא הייתי מוצאת את עצמי בחברה צעירה ומגניבה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אגב '
אגב
18/02/2020 | 20:28
1
11
אני לא זכרתי שהיא סיפרה לאבא שלה בפרק שעבר שהיא שומעת רגשות של אנשים דרך שירים.

יוניק=מו
גם אני לא יודע מה הPronouns. תכלס משתמשים בזה באנגלית כשמדברים בגוף שלישי. כלומר היא צריכה לדבר על מו עם מישהו אחר. והיא לא עושה את זה.
מה שהכי מוזר לי זה שאלכס ניואל נראה גבוה נורא בסדרה הזאת. זכור לי שהוא היה די נמוך. אני לא בטוח אם הוא נעשה גבוה יותר או שזואי פשוט קטנה נורא.

היכולת הזאת לחלוטין מתבזבת על זואי שלא מכירה שירים. מצד שני זאת דרך טובה לגלות שירים.
אבל אני כן מבין למה היא מתלוננת, זה נראה לי קשה להתנהל כשהדברים האלו צצים לצידך.
זה לא ברור אבל נראה לי שלפעמים היא פשוט תקפא באמצע חדר ותקשיב לשיר, בעוד שלכל האחרים יהיה נראה שהיא עומדת ובוהה באוויר.
חוץ מזה נראה לי שהדבר הראשון שכל אחד יחשוב אם מישהו מספר לך שהוא שומע שירים סתם ככה - זה שאתה משתגע. אני מופתע שלא יותר מתייחסים לכך שיכול להיות שלמעשה יש לה הפרעה נפשית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' '
18/02/2020 | 20:54
9
וואלה, מו. זה שם לא זכיר. אני אמשיך עם יוניק.
אולי הוא על עקבים?. וגם נראה לי שהיא באמת קטנה

כן אני גם תוהה מה קורה במהלך השיר אם היא בוהה באוויר 3 דקות או מה?
ובינתיים היא סיפרה רק למו שהם מוזרים בעצמם וחושבים שזה תופעה מגניבה יותר מהפרעה נפשית. (אוקי אני חייבת שהיא תדבר עליו עם מישהו שנדע מה הגוף הנכון זה מבלבל אותי).

כן... אני לא מבינה מה היא מתלוננת אני כנראה הייתי בוהה באוויר עם חיוך מטופש
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היה נחמד '
היה נחמד
18/02/2020 | 20:19
1
9
דווקא הרגיש לי קצת מיותר לשמוע שוב את השירים ששמעתי.
את השיר בהתחלה לא כל כך אהבתי
ואת sucker אני פשוט באופן כללי שמעתי יותר מידי פעמים.

השיר בבית הקפה היה מקסים. והיה מעניין באמת שהפעם היא יכלה לדבר עם מו תוך כדי.
גם אהבתי את השיר שאבא שלה שר.
בכלל היה מרגש כל העניין עם אבא שלה וזה שהוא יכול לתקשר, אבל רק חלקית.
**אבל זה הזכיר לי משהו מסדרה אחרת (אני לא אפרט) שהיה בה מישהו שיכל לתקשר רק בתשובות של כן ולא. אז היו שמים מולו שלט עם כל האותיות ומעבירים את האצבע והוא היה עושה רעש כשהגיעו לאות שהוא רצה - וככה הוא יכל להכתיב משפטים שלמים. אני מקווה מאוד שהם יחשבו על זה בשבילו. באופן כללי נראה לי מוזר שהרופא לא חשב על להציע משהו כזה.

כל המסע של זואי להבין כיצד להיות מנהיגה קבוצתית טובה יותר לא ממש עניין אותי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח הסדרה האחרת '
חחחח הסדרה האחרת
18/02/2020 | 20:55
10
זה דינג דינג דינג הקטור? באמת רעיון טוב שיתמשו בזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Mythic Quest: Raven's Banque פרק 1X02 '
Mythic Quest: Raven's Banque פרק 1X02
18/02/2020 | 07:40
8
32
אהבתי פחות
קודם כל לא הייתה האישה של הHR
דבר שני זה שבפרק הקודם הייתה לי תחושה שהאנשים קצת מטורפים, אבל זה עדיין מציג התנהלות של חברה כמו שהיא בעיקרון אמורה להיות. אבל בפרק הזה העניין עם בראד הרגיש לחלוטין פנטזיה. כלומר בראד הוא עובד בחברה. אם הוא עושה את מה שהוא עשה אמורים לפטר אותו. זה לא שהוא הגאון מאחורי המשחק. יש לו עבודה חשובה, אבל עוד אנשים יכולים לעשות את זה.
הפרק המשיך עם זה שבראד הוא מניא נוראי, אבל חשבתי שהוא לא בעניין של לעשות משחקים.

גם העלילה לגבי האיש במסכה לא הייתה מסקרנת. לפחות היה נחמד שעלה רעיון ואיאן מיד הבין שזה מלחמת הכוכבים.

הדברים שאהבתי בפרק היה שתי הגיימריות. ושמחתי שנראה שזה לא קראש חד צדדי.
וגם העוזרת שהייתה בטירוף גדול יותר מהפרק הראשון.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בעיני זה פרק אדיר '
בעיני זה פרק אדיר
18/02/2020 | 12:09
1
17
השיחה של ג'ו (העוזרת הפסיכוטית) עם איין ו-CW על בריונות - כבר צפיתי בה איזה 4 פעמים אני מתה עליה!

אני הייתי באמת בספק אם זה יהיה לטעמך, אבל לפחות אתה נהנה חלקית אז גם זה משהו. מקווה שתמשיך לכתוב גם אם לא תאהב את זה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הקטע שציינת הוא באמת הקטע הכי טוב בפרק'
הקטע שציינת הוא באמת הקטע הכי טוב בפרק
18/02/2020 | 16:40
5
לצפיה ב-'בגללך כל היום רציתי להגיע הביתה ולראות'
בגללך כל היום רציתי להגיע הביתה ולראות
18/02/2020 | 17:58
5
11
הציק לי שראיתי הודעה שחורה.

מצד אחד ההתנהלות עם בראד נראית כמו פנטזיה, אבל מצד שני- במשחקי MMO חינמיים כמו שאני משחקת הדרך שלהם להרוויח את עיקר הכסף שלהם היא דרך אנשים כמו בראד, שומצאים להם שיטות לסחוט כסף מהמשתמשים. נכון שבאמת ניפחו והגזימו את זה, אבל אם יש להם גאון שמייצר להם דברים שקונים משרדים כאלה הם לא ירצו לוותר על זה. בסופו של דבר כסף מוביל הכל, גם אם זה גורם לכם להכניס קזינו ענק ותעשייתי למראה למשחק על בסיס פנטזיה
(ובלי קשר לפרק, קרה לנו בMMO שאני משחקת באג שגרם לאפקט מוצרים יקרים בחינם והרבה אנשים קיבלו endgame loot שהם לא היו אמורים לקבל, ואנשים עדיין בהיסטריה של כעס כי זכינו לשמור את זה לעצמנו וכולם מקנאים)

אכן משמח ממש שזה לא חד צדדי עם בודקות הבאגים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח '
חחחחח
20/02/2020 | 19:10
4
9
כבר כמה ימים יש כמה הודעות שחורות בשרשור הזה זה מטריף אותי

מזה MMO?

ובכללי - גם אותי הצחיקה העוזרת המטורללת ושיחה שלה עם אייאן

מבלבל לי מידי לראות את אעבד כזה מניאקקק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Massively Multiplayer Online'
Massively Multiplayer Online
20/02/2020 | 19:33
1
8
=משחק רשת גדול ופומבי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה על התרגום '
תודה על התרגום
20/02/2020 | 19:38
4
לצפיה ב-'זה דווקא לא צריך להיות מבלבל '
זה דווקא לא צריך להיות מבלבל
20/02/2020 | 20:20
1
6
הרי עאבד לפעמים היה לוקח אישיות שונה שאותה הוא גילם באופן מושלם.
כמו שהוא היה האן סולו בפרק הפיינטבול של עונה 2
או שהוא... זכור לי שהוא היה ג'ף מתישהו ובהחלט טרוי פעם ונראה לי ג'ון האם ממד מן.

בקיצור בראש שלי אחרי שעאבד סוף סוף סיים קומיוניטי קולג' הוא הלך לעבוד עבור החברה הזאת ופשוט התחיל לגלם את בראד בתור זהות אלטרנטיבית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח זה נשמע לגמרי הגיוני האמת '
חחחח זה נשמע לגמרי הגיוני האמת
20/02/2020 | 20:43
3
לצפיה ב-'משפחת אוקטובר פרקים 5-6 נדמה לי'
משפחת אוקטובר פרקים 5-6 נדמה לי
18/02/2020 | 09:15
25
זה רץ בנטפליקס וממשיך אוטומטית אז אני אף פעם לא יודעת באיזה פרק אני.
יש הרבה קווי דמיון למפתחות של משפחת לוק: משפחה שחוזרת לעיירת ילדות, לאחוזה המשפחתית הגדולה המכילה סודות, הנערה המתבגרת שאוהבת לצייר והנער המתבגר שמחפש את מקומו בתיכון החדש, כמובן קצת תככים של תיכון, דמות נשית על טבעית שלא ברור עדיין מה תפקידה ושילוב ז'אנרים. בגלל זה כשהתחלתי עם המפתחות, עברתי לאוקטובר וחזרתי למפתחות, לקח לי זמן להבין מי נגד מי ומה אני רואה עכשיו...
במקרה של משפחת אוקטובר אז מימד האימה קצת יותר חזק. לא שהיא מפחידה אבל זה עובד יותר טוב מאשר אצל משפחת לוק.
מה שגילינו בינתיים זה שהילדים מאומצים. לא ברור אם יודעים או לא, אבל הם גילו מהו העיסוק של ההורים ומאוד כועסים עליהם. עבר הרבה זמן עד שהבנתי מה הסיבה לזעם הלא הגיוני שלהם - הילדים בעצמם הם בעלי כוחות על טבעיים ולכן חושבים שהם נופלים לקטגוריה של מפלצות, ולפי ההורים שלהם- מפלצות צריך להרוג. מיותר לציין שההורים לא יודעים על הכוחות של הילדים. כולם שומרים סודות מכולם.
ג'ף הבן- הנער שהוא הומו מוצהר מצליח בדקות ספורות לעזור לתלמיד אחר לצאת מהארון ולהרגיש טוב עם עצמו, ולצאת מול ההורים ומול החברה. אין שום תהליך, התמדדות עם קושי וכו.' וכמובן שההומו החדש כבר מתאהב בג'ף.
ויו מצליחה להישאר דמות לא ברורה. כלומר לא ברור לי מה מניע אותה, מה היא רוצה ומה היא עושה. כלומר, ברור לי שיהיה לה תפקיד משמעותי כלשהו במאבק עם המפלצות ועם האשה המסתורית המכשפה (אמא שלה אולי?), אבל בינתיים היא כאילו מיותרת בסדרה והתסריט לא יודע מה לעשות איתה.

לא ברור לי למה צריכים להביא שחקנים עם מבטאים שונים ואחר כך לחפש לזה אישזהו הסבר מטופש (המשפחה נודדת וגרה במקומות שונים. סבבה, אבל אם הם נודדים, אז יהיה קשה למבטא מסוים לתפוס יותר מאשר המבטא שהם שומעים בבית); והשחקן של האבא עדין מפריע לי בעין. נראה עיף וזקן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אתמול צפיתי ב"זר" עפ"י סטפן קינג. פרק לא רע בכלל . אין ספק ש'
אתמול צפיתי ב"זר" עפ"י סטפן קינג. פרק לא רע בכלל . אין ספק ש
18/02/2020 | 10:48
30
הדמות של הולי גיבני - החוקרת. היא דמות משנית שמאפילה על כולם. 
גם אצפה בקיבוצניקים - אם כי שזה קיבל אופי של טלנובלה...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בואו לאכול איתי פרק 4X01 - דרום '
בואו לאכול איתי פרק 4X01 - דרום
18/02/2020 | 17:01
4
35
לראשונה שמעתי על התוכנית הזאת רק אתמול ואחיינית שלי דחפה אותי בכוח לצפות בפרק כי היא חשבה שאני אוהב את זה.

אני כבר שיתפתי את מחשבותי איתה בוואטסאפ אז אני פשוט אעתיק משם הנה:

זה הפרק בדרום עם זוג הומואים בקיבוץ, זוג מירוחם, וזוג חנונים מבאר שבע.

אוקי ראיתי את הפרק ויש לי המון מחשבות שאני יכול לשתף.
אבל קודם כל אני אבהיר שאומנם אני אמשיך לפרק הבא, אבל סיכוי קטן מאוד שאני אמשיך מעבר לזה.
משום מה חשבתי שזה פרקים של חצי שעה. שלוש ארוחות, עשר דקות לארוחה ומספיק לא? אז בהתחלה הופתעתי לגלות שהפרק הוא 52 דקות והיה נראה לי ארוך מידי. אבל אז עבר חצי פרק והם עדיין היו בזוג הראשון והבנתי שזה הולך להמשך לעוד פרק. 100 דקות בשביל 3 זוגות זה מוגזם. זה גם מרגיש מנופח מאוד. בקלות היה אפשר לצמצם את זה ל30 דקות, או לפחות ל45.
הקריינות הייתה מצחיקה, אבל גם עחתה על העצבים, אחרי כל משפט שנאמר על ידי האנשים יש גם משפט של הקריינות, חלק מהבדיחות מצחיקות, אבל הרוב כבר לא. ותכלס הרבה יותר מצחיק ומעניין מה שהאנשים עצמם בעצם אומרים.
בעיקרון זה ממש מצחיק. אבל לא שווה לי לבזבז על זה כל כך הרבה זמן.
וזאת הבעיה הגדולה שלי עם רוב הריאליטי הישראלי - עושים אותו פשוט ארוך מידי. למשל מה שבהשרדות האמריקאי דוחסים לתוך 45 דקות בשבוע, בארץ מורחים על איזה 3 שעות שבועיות (וזה בלי פרסומות)

האישה מירוחם נוראית. איך שהיא עושה סטריאוטיפים על הומואים ואשכנזים. ברמה ממש מגעילה. אין לי בעיה עם צחוקים על אשכנזים, אבל היא קובעת כביכול עובדות על אשכנזים ואז מתברר שהיא בכלל לא מכירה ממש אשכנזים.
הבעל שלה יותר טוב. לפחות הוא לא כל כך מגעיל אל אנשים שונים ממנו. הוא היה מטופש מאוד בחיקויי הומואים שלו אחרי הארוחה הראשונה, אבל הוא גם מאוד מאוד זרם איתם. כלומר לחלוטין קיבל את הפלרטוטים שלהם ופלרטט חזרה. זה היה ממש מצחיק. אבל גם החיקויי חנונים שלו היו הזויים כאילו הוא לא ראה חנון חוץ מבסדרה אמריקאית משנות ה90. עצוב לי על הילדים שלו.
ההומואים חמודים. קצת מעצבנים, אבל לא נורא. אבל הם עשו רושם אדיוטים עם הארוחה שלהם. למשל הם כמעט לא מתבלים. והם מודים שאנשים לא אוהבים את זה, אבל בכל זאת הם עושים ככה. אבל הם אמורים לרצות לנצח בתחרות, אז למה לעשות דווקא? המשחקי חברה שלהם היו טובים. וזה שהם התלהבו מאבי (הבחור מירוחם) היה מצחיק.
החנונים מבאר שבע גם חמודים. אני לא יכול שלא לרחם על הבחור שסופג כל סוג של עלבון מהבחורה מירוחם. הבחורה חמודה ואהבתי את זה שהיא אמרה שבדוק שלה כבר לא אכפת לאנשים מעדות. כי זה גם היה ירידה חזקה מהצד על האישה מירוחם וזה שהיא מבוגרת יותר.
נראה לי שהם גם יפשלו קצת עם הארוחה כי הם עושים ארוחה לא בשרית ולא נראה לי שאף אחד יתלהב מהטוריטוס הדקים ובמיוחד מזה שצריך לעשות מנת דגים בעצמך. זה נראה לי מנה בשביל אנשים שאתה מראש יודע שאוהבים דברים כאלו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ועכשיו פרק 4X02 (המשך הדרום) '
ועכשיו פרק 4X02 (המשך הדרום)
18/02/2020 | 18:29
21
יואו אודליה הייתה עוד יותר נוראית בפרק השני.
היה באמת כיף, אבל יש גם משהו לגבי אבי ואודליה (הזוג מירוחם) שני הזוגות האחרים היו הרבה יותר נחמדים בזמן הארוחה, אבל בשיחות מהצד הם הרבה יותר ירדו על כל דבר לגבי הזוגות האחרים. אודליה הייתה לפעמים נוראית, אבל יחסית ממש לא אמרה דברים לא יפים מאחורי הגב. יש בזה משהו הרבה יותר אותנטי.
והקטע שחוקרים את אודליה לגבי צבע העיניים שלה והיא בהתחלה משקרת ואומרת שהעדשות שלה שקופות אבל אז חשפה את האמת. זה היה מעולה.
גם משהו בסוף הרגיש לי לא נעים - אחרי שהחנונים וההומואים מאוד ליכלכו בשיחות צד הם כאילו לחלוטין חברים טובים והכל. זה סוג הדברים שלא נעימים לי.

אחיינית שלי סיפרה לי שאודליה הזאת עכשיו באח הגדול.
ואני מאוד מתעניין - אבי ואודליה עדיין יחד? כי זה ממש הרגיש ברגעים מסויימים שהוא רגע מלצאת מהארון. בהחלט אין לו gay panic, הוא היה הכי בכיף עם הפלרטוטים עם שני ההומואים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חבל שהתחלת עכשיו, התוכנית הזאת התחילה טוב והתדרדרה לפח'
חבל שהתחלת עכשיו, התוכנית הזאת התחילה טוב והתדרדרה לפח
18/02/2020 | 18:35
2
27
כל מה שאני כותבת זה כמובן לטעמי.

שתי העונות הראשונות היו נהדרות, שנונות, קלילות, וקרובות מאוד למקור הבריטי (לפחות ככל הידוע לי זה המקור).
ואז הם התחילו עם "זוגות", ומה שיותר גרוע - עם פרובוקציות מאוד שקופות בסגנון האח הגדול, כלומר ללהק כל תוכנית בכוונה אנשים עם אג'נדות/דיעות פוגעניים (כאלו נגד אשכנזים/מזרחיים/להט"בים/נשים/חילוניים/שמאלנים) וביחד איתם את האנשים שנפגעים מהדיעות האלו.
וזה לא נעשה בשום חינניות, זה פשוט מכוער ולא נעים לצפיה. לדעתי
אותי זה כבר ממש לא מצחיק. למרות שאני כן אוהבת מאוד את הקריינות של שי אביבי.
בעונה הקודמת הפסקתי להינות מהתוכנית הזאת, אבל רק בזאת ממש פרשתי.
גם את הפרק שאתה מדבר עליו ראיתי בערך חצי ממנו ופשוט סבלתי עד שהפסקתי.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הייתי מנסה פרק מהעונה הראשונה'
הייתי מנסה פרק מהעונה הראשונה
18/02/2020 | 18:44
1
25
אבל כמו שאמרתי הבעיה העיקרית שלי היא האורך.
אז אלא אם כן אז זה גם היה קצר יותר...

אני אהבתי את הפרק הזה עם הזוגות המאוד שונים האלו.
והאמת כשאני חושב על זה נשמע לי מוזר איך זה כשזה לא זוגות.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הפורמט המקורי הוא לא זוגות וזה חלק מהעניין'
הפורמט המקורי הוא לא זוגות וזה חלק מהעניין
18/02/2020 | 18:59
25
לדעתי המעבר לזוגות כשלעצמו גם עשה את זה יותר אגרסיבי ופחות קליל.
כי גם במקור בבודדים, ליהקו כל מיני "טיפוסים" כאלו, שחלקם עם דיעות מעצבנות נגיד, וגם שם היו עימותים, אבל אולי יש הבדל באיך שאנשים מרשים לעצמם להתנהג ולדבר כשהם בזוג, וגם אולי יותר תחושת "אנחנו ביחד - נגדם", לעומת סיטואציה של 4-5 אנשים שבאים בודדים להתארח בלי להכיר אף אחד מהאחרים, ואם יש לך "יחד" כלשהו זה רק לנסות לייצר יחד נעים עם שאר האורחים.
אז כן היו עימותים, אבל גם היו מתונים ונעימים יותר.

(נ.ב. אני לא כותבת את זה בשביל להמליץ לך לצפות בעונות הקודמות בהכרח.)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Mythic Quest: Raven's Banquet פרק 1X03'
Mythic Quest: Raven's Banquet פרק 1X03
18/02/2020 | 20:02
14
16
Dinner party!!! *תנועת ידיים דרמטית*

אני מתה על ג'ן (העוזרת האיומה הזו)

אהבתי את הרעיון שהם הגיעו אליו בסוף, של לכלוא את כל הנאצים בשרת סגור שבו הם הורדים אחד את השני, ואני חייבת להודות שהיה די מבדר לראות את הדמויות האלה בסיטואציה הזו מצדיעות במועל יד

השהיתי את הפרק כדי לקרוא את הלוח עם כל הקבוצות שהם שקלו לחסום ואמרתי "היי!!" זועף כשראיתי שישראלים רשומים שם, אבל שורה מעלינו רשום הפלסטינאים ובהמשך יש גם קרנבורים וגם טבעונים. הם לא מפלים, כל הכבוד!

אני ממש אוהבת את מערכת היחסים של איאן ופופי, אני מקווה שלא יהרסו אותה עם שטויות רומנטיות. הרומנטיקה היחידה שאני רוצה היא של בודקות הבאגים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
18/02/2020 | 20:54
1
13
ברור שעשיתי פאוז וקראתי את כל הרשימה על הלוח (אני תמיד עושה את זה בסדרות).

ג'ו שולטת!!11

חוץ מזה אני מתה גם על סו "אוקיי. כן... אז נראה שמה שאתה עושה זה להוסיף דברים נאצים... ומה שאנחנו צריכים לעשות זה להפחית דברים נאצים... כי אנחנו רוצים 0 נאצים, 0 זה המספר של נאצים שאנחנו רוצים..."

האם צפית בפילדלפיה זורחת?
כי מעניין אותי גם מה את חושבת על דיוויד (המנהל), שעושה שם דמות שמזכירה את הדמות שלו שם (גם איין קצת). אישית אני גם חושבת שהוא מעולה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סו אדירה'
סו אדירה
18/02/2020 | 21:22
13
לא צפיתי בפילדלפיה, אבל עם כמה שאיין דוש מעצבן אני מתה עליו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא קראתי הכל '
לא קראתי הכל
18/02/2020 | 21:37
9
לא היה לי מספיק אנרגיה
אבל כן ראיתי את הישראלים והפלסטינאים. צפוי מאוד שנהיה שם.

לא ברור מה היה הקטע של בראד בפרק הזה, הוא סתם נהנה למשוך זמן לדייויד?
הוא מרגיש לי הדמות הכי לא עקבית בסדרה. וזה עוד יותר גורם לי להרגיש שזה עאבד שעושה תפקיד.
אני חשבתי שאם כבר הנאצים בסרבר נפרד (או מה שזה) אז הוא ינצל את זה כדי למכור להם דברים נאציים שם.

אני מבין שכנראה לא נראה את האישה מHR שוב
אני כן אוהב את המתכנתת ההיא שמעצבנת או פופי.

בכללי אני לא מתלהב מהסדרה וזה כנראה לא מפתיע כי גם לא התלהבתי מפילדלפיה זורחת (הפסקתי אחרי איזה 5 פרקים)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח אני גם כמובן '
חחחחח אני גם כמובן
20/02/2020 | 20:09
10
13
עצרתי כדי לקרוא את הלוח וזעפתי קלות לראות שם ישראלים  אבל לא  קלטתי ששורה מעל כתוב פלסטינאים, שמחה לראות שהם שמרו על איזון.

בכלל הפרק הזה ממש הצחיק אותי. איך שהם הרכיבו את ועדת הגיוון שלהם (איפה פופי היא גם אישה וגם אסייתית).
וגם זה שכל קבוצה אפשרית הייתה על הלוח הצחיק אותי. והכי זה שבסוף בסוף הם הגיעו חזרה לנאצים
בכלל הטיפול של כולם מכל הכיוונים בנושא היה מצחיק.

"אני ממש אוהבת את מערכת היחסים של איאן ופופי," -  
אבל לגבי "לא יהרסו אותה עם שטויות רומנטית" אני מאד חצויה יש רגעים שאני רוצה שכן ויש רגעים שממש לא.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' שמחה שאת נהניית מ"הסדרה שלי" '
שמחה שאת נהניית מ"הסדרה שלי"
20/02/2020 | 21:10
9
12
ואגב אני יודעת שזה ממש קטנוני, אבל תדעו שבדקתי גם את הלוח של עץ ההחלטה הסופי שהם עשו, ואנחנו הגענו שם רחוק יותר מהפלסטינים (שזה גרוע יותר).
אם אני לא טועה: היינו בהתחלה נגד cat callers ו"ניצחנו" אותם (כלומר לדעת הועדה אנחנו גרועים מהם), ואח"כ נגד טרולים וגם אותם ניצחנו, ואז נגד פדופילים, שתודה לאל לפחות הם ניצחו אותנו.

אגב, פופי לי היא לא אסייתית, היא בכלל אוסטרלית.
אבל את צודקת שיש תמונות שהיא נראיית בהן אסייתית, אז אולי יש לה שורשים... לא יודעת.
אבל אני מתה על המבטא האוסטרלי שלה, ובחיים עם היום לא אהבתי מבטא אוסטרלי.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבוי'
אבוי
20/02/2020 | 21:29
8
אני מתה על המבטא שלה אבל אוסטרלים תמיד היו המבטאים האהובים עלי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחחח אוי '
חחחחחח אוי
20/02/2020 | 21:47
7
16
עכשיו נעלבתי ולאן הפלסטינים הגיעו? אבל איך הצלחת לקרוא את הלוח השני הכתב היה קטן מידי.

כן אני יודעת שהיא אוסטרלית גם בגלל המבטא וגם בגלל שהיא הייתה בפליז לייק מי אבל היא אסייתית אוסטרלית לא? כמו שיש אסייתים אמריקאים. היא לפחות נראית אסייתית. זה  אומר שאני גזענית?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'...'
...
20/02/2020 | 21:54
1
14
לצפיה ב-' '
20/02/2020 | 22:24
18
its funny cause its true
אני באמת צריכה לראות את המחזמר הזה מתישהו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'התאמצתי מאוד '
התאמצתי מאוד
20/02/2020 | 22:00
4
21
הפלסטינים ניצחו את המתחרה הראשון שלהם (נדמה לי Creationists אבל זה באמת קשה לקרוא) אבל אז הובסו ע"י הפדופילים.
אבל כיוון שהם לא התחרו ישירות איתנו, אז אי אפשר להסיק מזה מי יותר גרוע לדעת הועדה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הנה כאן באמת יש יתרון ל1080'
הנה כאן באמת יש יתרון ל1080
20/02/2020 | 22:17
1
10
ומין הסתם השחקנית היא באמת אוסטרלית ממוצא אסייתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הא!!!'
הא!!!
20/02/2020 | 22:33
3
לצפיה ב-' '
20/02/2020 | 22:18
1
17
מזל שיש פדופילים אחרת השלב הבא היה ישראל מול פלסטין ומי רוצה להכנס לזה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' באמת מזל... (ואולי הם נמנעו בכוונה)'
באמת מזל... (ואולי הם נמנעו בכוונה)
20/02/2020 | 22:48
2
לצפיה ב-'Mythic Quest: Raven's Banquet פרק 1X04'
Mythic Quest: Raven's Banquet פרק 1X04
18/02/2020 | 21:30
3
16
הם יכלו ממש בקלות להפוך את כל ה"אין מספיק נשים בגיימינג ותכנות" להטפה, אבל עבד להם כמו שצריך. כנראה צריך ללכת על הקיצוניות של נשים שתקניות וצייתניות כדי שזה יהיה מצחיק וקולע

מעניין אם LOL (הגיימר הדוש) נועד להיות המקבילה שלהם לנינג'ה (סטרימר שהתפרסם בגלל פורטנייט), כמו שפודי פופ או איך שלא קוראים לו נועד להיות פיודי פיי. אני לא באמת מכירה את נינג'ה, אבל לשניהם יש שיער כחול אז מבחינתי זה קרוב מספיק.

אהבתי את כל הבונדינג של רייצ'ל ושל הסופר, למרות שהם ספיילרו לי קטע מרד דד רידמפשן 2 (אופס אני צריכה להמשיך לשחק), ומבאס שדיינה תעזוב אותה עכשיו כדי להיות הסטרימרית שלהם גם מבאס שפופי הולכת לחפש הגשמה עצמית בחברה המתחרה שלהם, כשזה ברור שאיין יבוא ויבקש ממנה לחזור (אם היא תעוב, אם לא זה יהיה לפני) ובטח היא תגלה שהחברה הזו גם רוצה אותה בתור token woman או משהו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
18/02/2020 | 22:04
1
14
אחד הרגעים שהכי הצחיקו אותי זה שדיוויד מוביל את הבנות לחדר הטסטריות אבל מוצא שם את רייצ'ל ו-CW שמתארים מה הם עשו בצורה שזה נשמע סוטה, ו-CW אומר להן בחביבות "בואו תכנסו בנות" ודיוויד בהיסטריה עוצר אותן: Don't go in there! והקול שלו עולה גבוה.
פשוט הדבר הכי טוב בסדרה זה המשחק הקומי, גם ברגעים שהם קצת בנאליים וצפויים.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זה היה מעולה'
זה היה מעולה
18/02/2020 | 22:13
3
לצפיה ב-'לגמרי '
לגמרי
20/02/2020 | 20:46
7
"הם יכלו ממש בקלות להפוך את כל ה"אין מספיק נשים בגיימינג ותכנות" להטפה, אבל עבד להם כמו שצריך" -
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'משפחת אוקטובר עד סוף העונה'
משפחת אוקטובר עד סוף העונה
19/02/2020 | 10:48
20
סדרה באמת חמודה. אין בה משהו ממכר ושואב אבל אפשר בכיף להעביר את הזמן.
למרות ש(כנראה) לא פומפמה כמו Locke & key היא מצליחה להיות יותר מגובשת ממנה. לא חפה מבעיות אבל אלו לא בעיות משמעותיות שעלולות לפגום בהנאה.
זהו. מומלץ סך הכל.
היום אמשיך עם הבלתי אנושיים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איך חוויית נרקוס מקסיקו עונה 2 בשבילכם?'
איך חוויית נרקוס מקסיקו עונה 2 בשבילכם?
19/02/2020 | 11:05
12
לי היא יותר איטית מההתחלה בנרקוס, פחות מרשים ממה שפאבלו אסקובר עשה.
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

21:31 | 28.03.20 גם ברוטוס
10:01 | 28.03.20 LeRanch
08:51 | 27.03.20 LeRanch
08:58 | 26.03.20 גם ברוטוס
08:56 | 26.03.20 גם ברוטוס
07:26 | 24.03.20 גם ברוטוס
07:09 | 24.03.20 LeRanch
12:10 | 22.03.20 LeRanch
06:06 | 22.03.20 גם ברוטוס
09:38 | 19.03.20 גם ברוטוס
16:37 | 18.03.20 גם ברוטוס
16:32 | 18.03.20 גם ברוטוס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ