דיוני סדרות לסוף השבוע

דיוני סדרות לסוף השבוע

עוד כמה שעות של עבודה ואז אפשר פשוט לישון לכמה ימים

מילי08

Well-known member
october faction ללא ספוילרים

לא יודעת למה לא המשכתי עם locke & key אתמול. משום מה ישר התחלתי סדרה חדשה - משפחת אוקטובר (לא ברור למה תירגמו את friction למשפחה :-\).
בינתיים אחרי 4 פרקים וממש אהבתי. שום דבר עוד לא ברור לחלוטין אבל הצפייה מותחת ומהנה.
&nbsp
הדבר שהכי מפריע לי זה שמי שמשחק את האב נראה הרבה יותר מבוגר מאשתו (למרות שהם כנראה בני אותו גיל במציאות) וזה מציק לי בעין

ונראה לי שקולין פרגוסון (שריף קרטר מאאוריקה) היה יכול להיות מעולה בתור האבא. חבל שלא דיברו איתי לפני שליהקו

dory38

New member
אבניו 5- פרק 4

אפרופו עבודה- סוספוף עבדתי כמו שצריך, כי אמא שלי חזרה מהשיקום לפני שבוע בדיוק. אמנם דו"ח שנתי למס הכנסה, אבל עדיף להתרוצץ כמו מסומם באיכילוב חצי יום? הפרק הרביעי בסדרה כבר די צלע. יו לורי לא עבר כאדם שיכור, ראיתי שיכורים בחייו. ובכלל, מרגישים שהם לקראת ביטול וחבל. אגב, מישהו ראה את הסדרה הבריטית סופרנובה, אי שם לפני יותר מעשור? ראיתי את זה ב- BBC ENTERTAINMENT (אז עוד קראו לה פריים) והיא הייתה מוצלחת פי כמה, במיוחד בזכות רוב בריידון.

דווקא לא, בדיוק הזמינו עונה שניה שלה

מה שאני אוהב בה זה שרוב הזמן אין לי מושג לאן היא הולכת.
זה שצואה מגנה עליהם מפני קרינה ושיהיה חור בצינור של זה...

&nbsp
וגם ממש לא ציפיתי שהצוות האמיתי של הספינה יאהב את יו לורי.
&nbsp
אבל נראה לי שאני הכי אוהב את האחראי על יחסים עם הנוסעים. הוא פשוט מטורף לחלוטין.

מילי08

Well-known member
לשם שינוי, דווקא נהניתי מהפרק

הכל עדיין לא מכובד כמו שצריך והתחושה היא שליוצרים עדיין אין מושג מה הם עושים, אבל נהניתי. אולי כי הורדתי ציפיות.

dory38

New member
אין לי כוונה להפסיק לראות, כרגע

כל פרק לגופו. גם בסדרות גדולות יש והיו פרקים חלשים.

dory38

New member
איש לא חייב אותך

בניגוד להרבה תחומי חיים, זה עוד אחד הבודדים שיש לך בהם זכות בחירה. נצלי את זה בחוכמה.

נמרוד2016

New member
התחלתי את העונה השנייה של נרקוס מקסיקו
:

יש בה הכל, דרמה, תככים, פשע, אקשן, זו אחלה התחלה, כידוע, לא התפשרו בעונה הראשונה..

limors2

Active member
זה לא סדרות אבל זה בנטפליקס- ראיתי "לכל הנערים 2"

יש לי חוות דעת והמלצה אבל היא כוללת ספוילרים מהסוג של "אם דעה של אנשים על משהו משפיעה על הרצון שלכם כן או לא לראות דברים אל תקראו", אבל בלי מידע עלילתי. בתגובה נפרדת.

limors2

Active member
חוות דעת כללית אחרי צפייה בלי מידע עלילתי

בדיעבד, הייתי מעדיפה לא לצפות ולהישאר עם הכיף של הסרט הראשון. הוא היה ממש כיף וצפיתי בו 3 פעמים, וזה... לא היה.
זה לא היה משעמם, כן המשכתי עד הסוף, אבל לא הרגשתי את הקלילות והכיף של הסרט הראשון. בכלל. היה די סתמי (מלבד כמה קטעים נחמדים) והסרט נפל לקלישאות מעצבנות שממש הציקו לי. אם לא דחוף לכם לראות, באמת שאין צורך. אני לא הולכת להמשיך לשלישי, זה הכתים לי את ההנאה מהראשון באותה צורה שבה עונה אחרונה גרועה תגרום לי לא לרצות לצפות בסדרה יותר לעולם.

ואני מודעת לזה שזה אולי נשמע מסקרן ועוד יותר עושה חשק לצפות, אבל הלוואי שהיו אומרים לי לא לעשות את זה
אני אפרט בהודעה נוספת עם ספוילרים למה לא אהבתי.

didalf

Well-known member
האם קראתי? כן

האם אני אצפה בכל זאת כדי להחליט אם אני מסכימה איתך? גם כן.

limors2

Active member
אל תגידי שלא הזהרתי

אלא אם הדברים האלה פחות משפיעים עלייך

didalf

Well-known member
דווקא כן

אבל זה גם מסקרן אותי לדעת למה חשבת ככה

אבל יופי עכשיו אני צריכה להתאפק לא לפתוח את הספוילר העלילתי תודה

limors2

Active member
חחחחחח אני מנסה לעזור לאנשים

תקראי את הספוילר העלילתי ואז תחליטי

(אבל אל אם את מתכננת לצפות, כי הוא מדבר גם על הסוף הסרט)

limors2

Active member
ועם
ים לעלילה

פיכס, לורה ג'ין.
היא יצאה ממש מגעילה לפיטר. כן, זו מערכת היחסים הראשונה שלה והיא לא יודעת איך להתנהג ובלה בלה בלה, אבל הוא באמת היה ממש חמוד וסובלני אליה ולא הגיע לו לקבל את הרמאות והשקרים הלבנים האלה. היא יצאה בסדר בהתחלה עם זה שהיא אמרה לו על המכתב מג'ורדן פישר המהמם, אבל אז היא סתם יצאה מגעילה לג'ורדן בזה שהיא לא סיפרה לו שהיא יוצאת עם פיטר ויצאה סופר מגעילה לפיטר בזה שהיא עשתה לו בגידה רגשית והסתירה את כל הסיפור עם ג'ורדן (שאני לא זוכרת איך קוראים לו בסרט, אז הוא נשאר ג'ורדן).
ואז היא נפרדת מפיטר כי זה ברור לחלוטין שהיא לא סומכת עליו, הולכת ומתנשקת עם ג'ורדן רק כדי לשבור לו את הלב אחרי שניה אחת ולרוץ חזרה לפיטר. שמשחק אותה החבר המושלם וישר סולח ומחכה לה כי הוא חמוד.
פיכס.
&nbsp
נקודת האור היחידה בכל הסיפור הזה הייתה שג'ן(?) והיא קצת יותר בסדר אחת עם השניה, אבל אוסף הקלישאות האחר.... לא אהבתי בכלל.

didalf

Well-known member
ראיתי גם

דווקא היה יותר חמוד ממה שציפיתי. אבל עדיין מיותר.
&nbsp
אבל וואי לא זכרתי כלוםםםםםם מהסרט הראשון. כאילו חלק מהדברים שהזכירו אז נזכרתי תוך צפיה כמו הקטע עם הג'קוזי אבל נגיד לא זכרתי אף אחת מדמויות המשנה או מי זאת ג'ן בכלל.
&nbsp
פיטר באמת היה ממש חמוד זה ממש מעצבן שהיא לא סומכת עליו. הוא כזה מלאך כל דבר שהוא עשה היה מקסים.
בעצם שניהם היו ממש חמודים והיא באמת יצאה די מעצבנת

limors2

Active member
בדיוק.

אז לי הציק הרבה יותר כי מהזמן שהסרט הראשון יצא הספקתי לראות אותו 3 פעמים.

למעלה