שרשור חדשות ועדכונים

הדבר שהכי בולט לי
לאירועי המשבר בסדרות DC

זה שאם לסופרמן כבר יש בנים מתבגרים זה אומר שהוא מתפקד כגיבור על כבר המון זמן.
בסיום אירועי המשבר הדגישו הרבה את זה שאוליבר התחיל את עידן גיבורי העל, אבל איך זה הגיוני אם סופרמן היה גיבור על בעולם הזה כבר לפני איזה 15 שנה.
חוץ מזה האמת היא שגם בלאק לייטנינג היה גיבור על הרבה לפני אוליבר בעולם החדש הזה.
זה גם מטורף פשוט מבחינת החיים של סופרמן ולואיס. לפני המשבר לואיס ילדה רק לפני שנה. עכשיו ההיסטוריה המשותפת שלהם השתנתה לכך שהיא ילדה 14 שנה מוקדם יותר. האם זה אומר שבעולם לפני המשבר הם היו יחד 14 שנה עד שהיא נכנסה להריון?
&nbsp
אבל כל זה מצטרף למכלול בעיות לגבי השינויים בהיסטוריה של החץ, הפלאש ועוד בעולם הזה

kordilia snake

New member
וגם
קל לבאטוומן

באטמן היה פעיל הרבה לפני אוליבר, התאונה של קייט ובת' הייתה משהו כמו 15 שנה לפני אירועי הסדרה והוא כבר היה באטמן כמה שנים בתקופה ההיא.

לגבי זה ניתן בערך הסבר

כי בפרק הקרוסאובר של שנה שעברה אוליבר כל הזמן טען שבאטמן הוא רק אגדה אורבנית. אבל זה די מגוחך כשברור שהמון אנשים ראו את באטמן, הוא הציל אנשים והמשטרה אפילו הייתה קוראת לו לעזרה (עם הפנס הזה).
בקיצור זה הסבר ממש ממש לא משכנע.

Lion_Heart

Well-known member

אני דיי בטוח ש אוליבר כל הזמן טען שבאטמן הוא רק אגדה אורבנית, ושהוא שקר שהומצא ע"יי המשטרה להפחיד פושעים היה בקטע קומי של אגו , כי הוא גם טען בעקשנות יתרה ש "הוא הלוחם בפשע המקורי" אז לזה אני לא מייחס חשיבות יתר
איפה בסדרות הראו ש"המון אנשים ראו את באטמן"?

אוקי, לא בדיוק

הכוונה שלי היא שבסדרה של באטוומן מתייחסים אל הקיום של באטמן כעובדה.
הוא הציל אנשים ואנשים ראו אותו מציל אנשים. כמו שהוא כמעט הציל את המשפחה של קייט.
&nbsp
אני מבין שהדברים שאוליבר אמר הם סוג של בדיחה. אבל תכלס יש חוסר הגיון בסיסי כאן - זה נראה לי די מגוחך שבכל השנים שבהם אוליבר פעל בתור ויג'ילנטי בסטאר סיטי אף פעם לא הוא, לא חבריו ולא התקשורת (עד כמה שראו כמובן) לא השוו אותו לבאטמן.
&nbsp
אבל זה בסדר. אנחנו כבר למדנו מזמן שלא צריך לקחת את העולם המשולב של הסדרות האלו ביתר רצינות.

kordilia snake

New member
ודווקא

ההשוואה בין אוליבר לבאטמן ממש מתבקשת כי לשניהם אין כוחות על ושניהם משתמשים ב"צעצועים"(בניגוד לבארי והאחרים).

Lion_Heart

Well-known member
לקומיקס
ממש מענין

ג'ונת'ן קנט ידוע לי מהקומיקס, אבל ג'ורדן?
לא קונור?
כבר חדש ומרגש

למעלה