Weekend's Watch

LeRanch

New member
מזג אוויר לסופ"ש בבית

חמישי - האח הגדול, פאודה.

שישי - קופה ראשית.

שבת - האח הגדול, שלדון הצעיר, גב האומה.

השלמות - מתיר עגונות (1.11-1.12), ארץ נהדרת.

הורדות - על טבעי (משבוע שעבר), באטוומן (2 פרקים), שיקגו Fire, שיקגו PD, שיקגו Med, ברוקלין תשע-תשע.

נטפליקס - הפלאש, אגדות המחר, ריברדייל, לוציפר (2.15 ואילך).

לאט אבל בטוח - ג'ט (1.03 ואילך).

כשיהיה זמן - אוזרק, העיר על הגבעה, השומרים, טיטאנים (עונה 2), Miracle Workers (עונה 2).

kordilia snake

New member
לא הרבה

מדור מיוחד, שיקגו'ז ואולי לנסות את טומי.

וספר(כרגיל).

limors2

Active member
אולי מורחב ואולי גבינצ

תלוי כמה מגעיל מזג האוויר יעשה לי וכמה יתחשק לי להתחלות, ואז בבית להכין מלאווח פיצה

&nbsp
בפינת ה"בטוח": CR, Emmerdale, הפרק השבועי של "אגדות המחר" שעוד לא הספקתי לראות, ברוקלין 9-9, הארלי קווין -The Bold Type שאולי תידחה לשבוע הבא
&nbsp
בפינת ה"בטוח אבל קצב ההתקדמות תלוי בכמות הסחות הדעת שלי": דוקטור הו, תחילת עידן הטטנט

&nbsp
בפינת ה"אני באמת לא צריכה להשקיע בזה כ"כ הרבה שעות כשיש לי רשימות צפייה בנטפליקס שאני מזניחה כבר נצח": משחקי רשת והמשחק הראשון של The Witcher ואולי סרט רנדומלי שכבר ראיתי המוני פעמים אבל התחשק לי לראות שוב.
&nbsp

עכשיו באמת בא לי גבינה צהובה

מזל שיש לי במקרר
&nbsp
היום אני מתכנן על הפלאש ואגדות המחר
מחר קצת קומדיות של הסופש (משום מה יש רק מעט)
Everything's Gonna Be Okay
פיקארד
להשלים SNL של השבוע
ולבדוק את Locke & Key (מנסה לשמור על ציפיות מתונות)
&nbsp
ואולי לראות שוב את עונה 1 של סוף הפאקינג עולם כדי שאני אוכל לראות את העונה השניה.
&nbsp
חוץ מזה להחליט על ספר חדש
ואולי לראות בקולנוע את הסרט ג'וג'ו ראביט

limors2

Active member
ג'וג'ו ראביט כבר יצא בבלוריי לדודים

זה יושב אצלי במחשב ומחכה שיהיה לי כוח להשקיע שעתיים בסרט

limors2

Active member
תורידי ותראי, הוא ממש מוצלח!

לא נגעתי בטלפון בכלל, שמבחינתי זה מדד ההצלחה האמיתי

didalf

Well-known member
הורדתי אבל טרם צפיתי

וואו, מרשים לגבי הטלפון

אוסווין

Active member
Birds of Prey

לא יודע מה חוקי הדיונים על סרטים פה, באמת שלא יוצא לי הרבה ללכת לקולנוע ממילא ואין לי איפה לדבר על זה אז סורי אם אני עובר על איזשהו חוק.
קיצר חזרתי עכשיו מBirds of Prey ונהניתי רצח. קראתי בעיקר ביקורות פושרות אם לא רעות על הסרט ואני מאוד חולק על זה, אני נהניתי! מאוד הופתעתי ממרגו רובי בתפקיד הארלי קווין, בכל הטריילרים היא אכזבה אותי והמבטא שלה עצבן אותי ובסרט עצמו היא הייתה אש, היו לה מלא מחוות קטנות כאלה עם הפרצוף שהיו ממש הארלי והיא הייתה אחלה בעיניי. גם שאר הsupporting cast היו טובות, בלאק קאנארי והאנטרס ורנה מונטויה וקסנדרה קיין, נהניתי מכולן. באתי עם יתרון של אפס ידע על הקומיקס (חוץ מהארלי) אז לא אכפת לי אם הם שינו את הדמויות באיזשהו אופן. גם יואן מקרגור היה טוב בעיניי. קיצר אחלה צפייה. כיף.
מה שכן, השם המלא של הסרט (Birds of Prey And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) הוא ridiculously long and kind of silly. הייתי בכיף מוותר על המילה Fantabulous.

didalf

Well-known member
לרוב משרשרים לאוף או פותחים חדש אם אין

אפשר גם פה אבל בעיקר חבל ששרשרת להודעה מיום חמישי שלא קופצת.
&nbsp
בכל מקרה לא יודעת למה פתחתי את ההודעה שלך בכלל כי יש לי כוונה לראות בקרוב.
אבל בעצם לא כזה כתבת ספוילר. אני שמחה שנהנית אני גם שמעתי ביקורת מעורבות.

למעלה