דיוני סדרות לתחילת השבוע

מילי08

Well-known member
לא היתה לי אפשרות לצפיית רצף של הסדרות שלי הסופ"ש

אז אתמול צפיתי בקופה ראשית 2 פרק 4 - מעולה כרגיל. לדעתי זה התפקיד הכי טוב של קרן מור. היא מתחרעת עליו בכיף.
קצת צפייה חוזרת בניו גירל- תמיד כיף ומצחיק.
וטיסת הקונקורדים 1. לא זוכרת איזה פרק. כזאת סדרה הזויה ומוזרה על כלום. אבל מגניבה ביותר. ניו זילנד רוקס

חשבתי לצרף שיר מהפרק אבל החלטתי שזו תהיה הודעה נטולת ספויילרים.

מילי08

Well-known member
אה, וגם אווניו 5

פחות חזק ממה שציפיתי. לא שהתאכזבתי מאוד, אבל הפרק הראשון לא היה מצחיק במיוחד או מעניין מאוד. בעיקר הכרות עם הדמויות השונות שילוו אותנו כנראה.
&nbsp
כן אהבתי: העיכוב בשיחות וידאו שלהם. מעולה. מעניין שאף פעם לא מתייחסים לזה בשום סדרת מד"ב, ובפועל זה מצב די סביר שקורה גם בשידור בארץ בין האולפן לבין כל מקום שהוא מחוץ לאולפן.
וגם את הטוויסט של קפטן שהוא לא באמת קפטן.
&nbsp
לא אהבתי: אחרי בעיית הכבידה שכולם עפו ואז צנחו בחזרה למקום- התסריטאים מכוונים אותנו לצחוק במצב הזה, וכך גם עם ג'ו שעובד מחוץ לספינה. כשהוא הוחזר בכוח עוד ציחקקתי קלות, אבל אז הוא מת. לדעתי משהו בתיאור כולו לא היה נכון. או שמצחיק וצוחקים או שלא. אבל לא להכין אותי לצחוק במצב של מישהו שדקר את עצמו שלא בשליטתו.

dory38

New member
כפי שכתבתי, הפרקים הבאים יהוו אינדיקציה להמשך

כאחד שמוקיר את יו לורי ממנהל הלילה (להאוס לא התחברתי, אבל זאת לא אשמתו) ואת ארמנדו יאנוצ'י היוצר מ "בסוד העניינים" (הגרסה המקורית של ויפ), דווקא יש לי ציפיות מסוימות.

מילי08

Well-known member
אווניו 5 פרק 2

לא יודעת. הסדרה בינתיים מצליחה להיות נטולת קסם או מוטיב fun. היא כמעט שם, כמעט נוגעת אבל מפספסת. כאילו הכותבים מיהרו להוציא אותה מהתנור, לפני שהאפייה הסתיימה.
בינתיים זה בעיקר פספוס לדעתי, ואפילו יו לורי לא נוצץ.
גם הפרקים מסתיימים במין כלום שכזה… כאילו מתאדים איכשהו.

אני לא יודע למה את משרשרת לעצמך

במקום לשרשר להודעה הראשית של השרשור ואז ההודעה תופיע למטה איפה שאנשים מצפים שהודעות חדשות יופיעו...
&nbsp
אני נהניתי מהפרק. באמת מרגיש לי משהו טיפה מפוספס, כאילו יש בה פוטנציאל להיות 50% יותר מצחיקה והיא איכשהו מחטיאה את זה.
אבל אולי היא לא אמורה להיות יותר מצחיקה.
סה"כ יש בה גם משהו נוראי עם הרבה מוות ובסוף של הפרק הראשון מרגיש שרומזים על עליה של דיקטטורה.
זה גורם לי להתחיל לחשוב שאולי זה הולך להתדרדר למצב של "בעל זבוב" שבו הם נעשים פראים על הספינה כדי להשאר בחיים.
&nbsp
בכל מקרה אני עדיין נהנה מאוד.
ג'אד מצחיק בטימטום שלו. (רק עכשיו אני קולט שזה קצת כאילו קיצרו את השם של ג'וש גאד)
יו לורי עדיין מהנה, גם כשהוא מרגיש חסר טעם מבחינת תפקידו שם.
אבל ההפתעה הגדולה של הסדרה מבחינתי זה זאק וודס בתפקיד ראש שירות לקוחות.
בתחילת פרק קודם חשבתי שהוא סתם יהיה נודניק ואז חשבתי שהוא יהיה בהיסטריה כללית. אבל במקום זה הוא כל הזמן חצי מתפקד וחצי מטורף. בין אם זה זה שהוא שר בהלוויות, מעודד את המרידות, מודה שהוא לא מקשיב לעוזרת של ג'אד.

Lion_Heart

Well-known member
אאורקה 1X07

אז קודם כל קארטר מנסה לארגן משחק בייסבול, לא דבר קל באאורקה , אבל חיוני לעלילה(תבינו אחר כך)
ובקטע אחר לגמרי, קוראים לו לתאונה , משהו שזז במהירות של 500 קמ"ש פגע במכונית , בסצנת התאונה הם מוצאים גופה , ואז מופיעים חבר'ה מ GD ולוקחים הכל, מה שמעצבן לחלוטין את קארטר, כי "זאת החקירה שלי!", אבל הנרי צילם את הגופה במצלמה הולוגרפית שהיתה בעט שלו אז אפשר להמשיך לחקור ,הם מתחילים לחשוד שמדובר בסם כלשהו שנותן מהירות על ,
בנושא אחר לגמרי, זואי מתחילה ללמוד בתיכון שם החננות שולטים ! ופוגשת את דילן, הוא נראה נחמד ונורמלי, נכון? בכל מקרה הם מתחילים לצאת
אז קארטר מותקף בביתו ע"יי מישהו במהירות על וכותבים לו על הקיר "BACK OFF" כי זה תמיד עוזר
אז מסתבר ש המציאו סם מאיץ ב GD , (פארגו לוקח אותו ומתחיל לאכול ולזוז כמו ה FLASH (סטארק לא לומד מהטעויות שלו...לעולם...יהיר שכמותו!)
ומסתבר גם שדילן לוקח אותו(והיה זה שהתקיף את ג'ק בביתו ) בשביל לעמוד בלחץ הלימודים (כמה AFTER SCHOOL SPACIAL מצידם)
אז דילן חוטף את קארטר מרכב נוסע, מספר לו עד כמה קשה לו ומנסה להתקיף אותו ע"יי ריצה אליו במהירות על , אבל קארטר זורק עליו כדור בייסבול למצח בשניה הנכונה ו...OUT COLD
ובסוף יש משחק בייסבול...חצי וירטואלי , ג'ק צריך עוד להתרגל לעיירה הזאת!

מילי08

Well-known member
סיימתי פרק 4

אחר כך אחזור לקרוא מה כתבת על הפרק.
מבחינתי - אחלה וכיף כרגיל, אבל אני עדיין לא מצליחה לסבול את סטארק. הדמות עוד עוברת, אבל השחקן! השם ישמור, איזה צנון חסר כריזמה. ליהוק גרוע לדעתי.
בכל מקרה, שריף קרטר כרגיל מציל את המצב ולא זוכה למספיק הערכה. יש לו יכולת הבחנה מעולה והסקת מסקנות עוד יותר מעולה.
זהו, אין לי משהו מיוחד נוסף לכתוב. זו פשוט צפיית כיף בסדרה כלבבי.

Lion_Heart

Well-known member

לדעתי הדמות אמורה להיות ככה, ואני דיי בסדר איתו
וזאת באמת סדרה כייפית
&nbsp

סרט דוקומנטרי על הסדרה EastSiders (
לסדרה בסרט)

יצא ביו-טיוב סרט דוקומנטרי (אורך 39 דקות) על הסדרה - החל מההתחלה במימון המונים, דרך קשיים ועד הסיום.
כולל ראיונות עם היוצרים והשחקנים.
&nbsp
מין הסתם הדוקומנטרי כולל ספוילרים לסדרה, אם כי יחסית לא המון.
אבל הוא גם לא יעניין את מי שלא ראה את הסדרה בכל מקרה.

didalf

Well-known member
הממ

נראה אם יהיה לי כוח לראות, אין לי סבלנות לדברים כאלה בד"כ אבל אני קצת מתגעגעת.

וואו, הודעה ראשונה להיום ולא על שיימלס

מה קרה?
&nbsp
לגבי הדוקומנטרי, זה לא צפיית חובה. אבל זה נחמד. ותכלס לא יותר מידי ארוך.

didalf

Well-known member
הגבתי במקביל לחיפוש הכתוביות

ואז הלכתי לראות

snirf

Active member
הדוקו שודר/עלה במקור אחרי סיום הסדרה?

נשמע מעניין! מקווה לזכור לראות בקרוב

limors2

Active member
שיימלס עונה 10 פרק 12

זה היה יכול להיות פרק מושלם אם תמי לא הייתה קיימת
עד שהתחלתי לחשוב שהיא פשרה טובה בתור הendgame הסדרתי של ליפ, היא הייתה צריכה להפיל אותו ככה
לפחות מסתמן שהוא רק מעד ושהוא הרים את עצמו בחזרה ישר אחרי, אבל אני לא הולכת לזקוף את זה לזכותה. אני אסבול את הנוכחות שלה וזהו.

החתונה הייתה מושלמת
הכי מילקוויצ'ית שהיא יכלה להיות, עם האולם השרוף וכל המשפחה והחברים שמתגייסים לעזרה וההונאה וכל חסידי הגיי ג'יזס של איאן, והכל מתחבר לזה שהם הצליחו להתחתן כמו שצריך ולרקוד ולרגש

רק קצת (הרבה) חבל לי שהזכירו את מוניקה ולא את פיונה, ובאמת לא מובן לי למה לא יכלו אפילו לתרץ את ההעדרות שלה במקום להתעלם מקיומה לגמרי, אבל אני אתעלם מזה כדי להנות מהפרק

+2 הערות:
תמיד הנחתי שקו ו-וי נשואים

הבת דודה(?) של מיקי ממש ממש דומה למנדי, אם הם ליהקו בכוונה שחקנית שדומה לה הם עשו עבודה ממש טובה

אני כל כך לא מסכים

והייתה לי תחושה תוך כדי הפרק שתהיה כאן מריבה בנושא:
ליפ הוא האידיוט הגמור בסיפור הזה. תמי הייתה בסופו של דבר ממש מעולה בהכל. למעשה יותר מידי.
קודם כל הוא זה שהלך ושכר בית אחרי שהם כבר הסכימו לעבור למילווקי. וזה לא שהיא החליטה על דעת עצמה לעבור, או אפילו לחצה עליו. הם הסכימו על זה יחד והוא ברגע האחרון החליט שלא.
והעניין הוא שהייתי מוכן לכעוס עליה בפרק הזה, כי אומנם היא צודקת בעיקרון, אבל הנחתי שהיא תקח את זה הרבה יותר מידי רחוק ותעשה בלאגנים נוראיים ובמקרה הרע תהרוס את יום החתונה של איאן או במקרה קצת פחות רע, פשוט תגרום לכך שליפ יפסיד את החתונה.
אבל לא. עם כל הכעס על ליפ (וזה שלרוב היא די פסיכית) היא עדיין באה לחתונה עם פרד.
ואז מה היא עשתה? היא אמרה שהיא תעבור למילווקי עם פרד כמו שהם קבעו מראש?
איך זה "לקחת את הבן של ליפ"? (כפי שהוא טען) זה משהו שהם הסכימו עליו. יש להם בית שם. זה שהוא נשאר זה בחירתו. וזה לא שהיא מסרבת שיהיה לו קשר עם פרד, היא מוכנה שהוא יבוא לראות אותו מתי שבא לו.
הוא מתנהג כאילו היא הציבה לו אולטימטום, אבל הוא זה שהציב לה אולטימטום בכך שהוא מכריז שאין סיכוי שהוא עובר למילווקי.
והיא לא הפילה אותו לשתות! אי אפשר להאשים אדם אחר בזה שהוא שותה עכשיו. זה לא האחריות שלה לדאוג כל הזמן שהוא מרגיש בסדר כדי שלא ישתה. זה האחריות שלו.
אני לא כועס עליו על זה שהוא שתה, הוא היה תחת הרבה לחץ והוא נפל. אבל האחיות של זה היא על עצמו. וכל הכבוד לו (ותודה לאל מבחינתי כצופה) שהוא מיד הלך לקבל עזרה ולא המשיך את ההתדרדרות.
&nbsp
וכמובן שאני רוצה שליפ, לא יעבור לעיר אחרת אלא ישאר בסדרה, וכמובן שאני מעדיף שגם תמי ופרד ישארו איתו כי אחרת הוא יהיה ממורמר. אבל למרות שקיבלנו בסוף את הסיום שאנחנו רוצים מהבחינה הזאת, אני עדיין קצת מאוכזב שתמי וויתרה ככה בסופו של דבר אחרי שהוא היה כזה אידיוט.
&nbsp
ממש מעצבן אותי שהוא אפילו לא התנצל בפניה (נראה לי)
&nbsp
הייתי מעדיף שאיזה מטאור יהרוס להם את הבית במילווקי ורק בגלל זה הם ישארו.
&nbsp
&nbsp
אבל הכי גרוע זה שגרמת לי לכתוב הודעה ארוכה על הנושא הזה ולא על הנושא החשוב של הפרק

limors2

Active member
ברור שאתה צודק

אבל בלהט הרגע, אני בעדו ולא בעדה כי היא גרמה לו לבכות והיא בלונדינית מעצבנת

את גם צודקת

כלומר בזה שאת אומרת שאני צודק

&nbsp
אבל כן, היא בלונדינית מעצבנת (וגם אם היא לא הייתה בלונדינית, היא פשוט טיפוס מאוד מעצבן). פשוט במקרה הזה היא צודקת.
&nbsp
האמת שאני הייתי יוצא יחסית מרוצה אם היא באמת הייתה מתה לאחר הלידה.
או אם היא הייתה מתבררת כממש לא מתאימה להיות אם ואז נוטשת את התינוק ונעלמת.
כלומר שני המצבים האלו היו משאירים את ליפ נורא עצוב וטרגי. אבל זה די המצב הקבוע שלו בכל מקרה...
(טוב אולי מגיע לו שהוא יהיה מאושר לשם שינוי)

למעלה