דיוני סדרות לסוף השבוע

אוסווין

Active member
קיבוצניקים פרקים 4-6

אני כמעט אוהב את זה אבל העלילה לא הכי סוחפת אותי. או מעניינת אותי. אני כאילו ממש מרגיש את תהליך הכתיבה, את ה״אוקיי ומה יקרה עכשיו?״ שהכותבים שואלים את עצמם כל כמה זמן.

-כולם עדיין די זבלים כמו שאמרתי בהתחלה. מישמיש ופיצי מעצבנים אותי בקטע לא טוב. גם רז לא משהו.
-יאיר נוראי בעיניי אבל בקטע טוב, בקטע שכל הכבוד לשחקן שמצליח להביא פה דמות שאני מרגיש שאני מזהה מהחיים שלי. אני שונא אותו אבל כי אני מרגיש שאני מבין מי הוא ואני פשוט לא אוהב את הבן אדם, לא כי הוא סתם דמות מעצבנת.
-מהחבורה הראשית אני הכי מחבב את סמדר. אפילו שהיא מרמרה כל הזמן ואני מקווה שהעלילה שלה לא תוקדש כולה להיריון מעכשיו. היא הכי עובדת לי.
-מעניין אותי אם הם עשו תחקיר על פגועי מוח או משהו כשהם כתבו את יוגב, ושהם לא סתם כותבים אותו לצורכי התסריט שלהם. כי לפעמים זה מרגיש ככה שהם כותבים אותו כתמים ומצחיק כשהם צריכים צחוקים וככועס ועצוב כשהם צריכים מכשול בעלילה.
-ארנון מחריד, אבל הוא ההפך מיאיר, הוא לא מרגיש לי מוכר. הוא מרגיש לי כמו מישהו שנכתב כדי להיות הרשע של הסדרה, הוא פשוט בן זונה בכל המובנים, אני לא מבין למה הוא מתעקש לנסות להתחבר לבני זונות האלה שבכיתה שלו. אולי כי אני לא קיבוצניק אני לא מבין? כי אני כבר מזמן לא בקשר עם אנשים מהכיתה שלי שאנחנו לא מסתדרים. וכל הקטע הזה עם החומרי נפץ, כאילו חשבו ״איך אפשר להפוך אותו לעוד יותר shady?”.
-מירי אלוני (זאת היא? אני טועה?) לא מתאימה לי שם. היא סלב מידי והיא לא כזה משחקת טוב. (בינתיים) וגם הדמות שלה היא קלישאה כזאת של השכנה הרכלנית אבל לא באמת אכפת לי מזה כל עוד זה עשוי טוב או מצחיק אבל בינתיים זה לא נראה ככה.
-אני מחבב את אח של יאיר. כאילו, הוא גם מזעזע כמובן כמו כל הדמויות, אבל אני sucker של אחים כנראה כי זה מרגש שהוא רק רוצה להכיר את אח שלו מה אני אעשה.
-בא לי כבר שניקי תבואאאא אני מרגיש שהם רק מכינים לה את הקרקע וזה כיף, כאילו יש לי תחושה כזה של "ואי ואי שהיא תבוא הכל יסתבךךך" ויאללה שתבוא כבר. אני משוחד כי ליהי קורנובסקי שיחקה את אגם בשכונה והיא הייתה הכי טובה שם ביי פאאאאר.

נראה לי זהו בינתיים, אני מתכנן להמשיך לצפות כרגע.

מילי08

Well-known member
ווסטוורלד + אאוריקה
(Lion Heart, נא להגיע לדלפק)

צפיתי אתמול בשני פרקים של ווסטוורלד. לא יודעת עדיין מה דעתי על זה ולא בטוחה שאני אמשיך לראות. נהיה לי יותר ויותר קשה לראות דברים שממחישים את הדקדנס- במקרה הטוב, והרוע- במקרה היותר מציאותי, של המין האנושי.
פארק שהוקם על מנת לספק תאוות זדוניות ואלימות של עשירים; רובוטים בעלי תחושה וזכרון שמציף אותם, שנאלצים לסבול כל יום מחדש זוועות שונות; ועובדי ומנהלי פארק מפוקפקים.
לא יודעת.
לפעמים אני תוהה אם סופרים ותסריטאים הם בעצמם קצת או הרבה טיפוסים נאלחים שלא כדאי לפגוש בסמטה חשוכה או אפילו מוארת. הצורך הזה להמציא כל פעם זוועות חדשות מעורר בי חלחלה.
אני אנסה עוד קצת כדי לתת עוד צ'אנס.
אבל מאחר שזו היתה חוויה לא כל כך קלה, החלטתי לפנות 180 מעלות וחזרתי לאאוריקה, פרק 1.
תענוג! שכחתי הרבה דמויות, שאהבתי יותר או פחות ושכחתי כמה כיף ויצירתיות יש בסדרה הזאת.
זכרתי בעיקר את שריף קרטר, את ג'ו ואת הנרי וכמובן את סטארק שעוד לא הצטרף ואת המדענית, שכחתי את שמה, שבפרק הראשון עדיין לא הצהירה (כנראה התסריטאים טרם החליטו לגבי זה) שיש לה איזה שלושה דוקטורטים שונים.
שריף קרטר הוא אחלה דמות וגם השחקן מעולה ממש. נזכרתי אחר כך בכמה פרקים עתידיים שבהם היכולות הקומיות והדרמטיות שלו באו לידי ביטוי במקביל ובצורה עילאית.
הבת שלו חמודה. אם אני לא טועה, אחר כך היא קצת התקלקלה.. (כמו גם הילד של המדענית מה שמה). האינטראקציה בינה לבין אביה היא מעולה.
ג'ו המלכה
ושריף קוב שממש הצטערתי שהוא לא נשאר דמות קבועה בסדרה. לדעתי היה יכול לתרום הרבה.
אהבתי גם את המדען הראשי של הפיילוט יותר מאשר את סטארק הבנאלי.
&nbsp
בקיצור, כזה אני אוהבת. יצירתיות כייפית שאינה מזלזלת באינטליגנציה אלא אפילו מנסה ללמד משהו ונותנת כבוד למדע ולמדענים.

Lion_Heart

Well-known member
הנני!
הגיעה החבילה שלי?

קודם כל הערה- WESTWORLD מבוסס על סרט דיי ישן שנראה לי מבוסס על ספר - רקאומר(לא צפיתי בסדרה...)
דבר שני פספסת כמה דמויות, קודם כל פארגו האולטרא חנון!

דבר שני לא דיברת בכלל על שרה! בית שהייתי נותן הרבה לחיות בו
הנרי...לא מילה אחת על הנרי?
אין לי שום בעיה עם סטארק
למדענית קוראים אליסון בלייק (היא אמרה אותו בפרק הראשון!)ולבנה קוראים קווין
זואי היא ביתו של ג'ק ולדעתי היא לא התקלקלה
תמשיכי לראות, זה רק משתפר ונהיה מוזר יותר

מילי08

Well-known member
ברור שלא הזכרתי את כולם, כולה פרק ראשון

בפיילוט פארגו עדיין לא השאיר רושם משמעותי. זה הגיע מאוחר יותר, כשהדמות שלו קיבלה יותר נפח.
הנרי- מדען מטורף וחמוד. מאוד אוהבת את התסריטאים שהביאו שחקן שחור לדמות כל כך חשובה.
אליסון- אני יודעת שהיא אמרה את השם, אבל היא לא מהדמויות החזקות בסדרה לדעתי (בעיקר כי השחקנית קצת אנמית) ולכן השם שלה לא יושב לי חזק בזכרון.
קווין- נכון. שכחתי את השם. בהתחלה הוא היה ממש חמוד.
זואי- יכול להיות שאני טועה. היו כמה דברים בסדרה שפחות אהבתי עם הזמן. אני לא זוכרת אם היא היתה אחד מהם. את קרטר תמיד אהבתי. הוא באמת אדיר.
שרה- נכון!! שכחתי מזה. באמת בית החלומות.
&nbsp
לגבי השאלה ששאלת אותי לא מזמן. האם התכוונת שסטארק מתבסס על אילון מאסק?

&nbsp
ווסטוולרד- נראה לי שבהתחלה באמת כתוב שזה מבוסס על ספר, אבל אני מתעייפת מפתיחות ארוכות מידי של סדרות עם שוטים יפים אבל מייגעים, אז לא בחנתי את זה לעומק. זה לא סותר את מה שאני חושבת על הסדרה בינתיים.

Lion_Heart

Well-known member
לאאורקה

לא אילון מאסק, תחשבי על השם שלו

הוא מבוסס על טוני סטארק

שרה היא באמת בית החלומות (ונשמעת כמו פארגו מדבר בקול של בת)
אני דווקא תמיד אהבתי את אליסון!

מילי08

Well-known member
אההההההה. לא חשבתי בכלל בכיוון הזה

שרה היא אכן פארגו מדבר בקול נשי
. נדמה לי שגם דיברו על כך מתישהו

Lion_Heart

Well-known member
לפרק השני

שקארטר מקבל את הבית, הוא שואל את פארגו "זה אתה מדבר בקול נשי?"

Chandler Rulz

New member
Westworld מבוסס על סרט שכתב מייקל קריצ'טון

אבל הוא גם סופר (כתב את פארק היורה, למשל)

מחר פיקארד!!!!

ולפני זה אני רוצה לראות את Star Trek Nemesis (ההופעה האחרונה של פיקארד)
וגם כמה פרקים ממסע בין כוכבים הדור הבא
ואולי גם פרקי הסיום של מסע בין כוכבים וויאג'ר
&nbsp
כבר ראיתי היום את הפרק החדש של אגדות המחר
&nbsp
חוץ מזה:
יש לי עוד לראות כמה מקומדיות סוף השבוע
הרפתקאותיה המצמררות של סברינה
קצת פרקים של עונה 2 של קופה ראשית
אולי לנסות את Awkwafina Is Nora From Queens
&nbsp
לפי הקלנדר לא יהיה מחר פרק חדש של Everything's Gonna Be Okay, אבל אני מקווה שזאת טעות.
&nbsp
ואם יהיה זמן אז להתקדם עם צפיה חוזרת בעונה האחרונה של בוג'אק הורסמן לקראת פרקי הסיום בעוד שבוע.

didalf

Well-known member
נראה לי

לגבי הכל יהיה בסדר שיש היום את פרק 3 אבל בגלל שהם העלו 3 פרקים להולו אז בעצם אין פרק חדש

נמרוד2016

New member
גותהאם, סיום עונה שלישית, קצת הרבה
:

למעשה פרק כפול שחובר לאחד.
הרבה קרה בפרק הזה, הרבה עוד צריך לקרות, ובאטמן אחד נולד..

noamlah

New member
המקום הטוב S04E12

פרק טוב
שיארתי קצת שזה מה שיקרה במקום הטוב
ויראו שהוא מאוד בעייתי
אם אין אתגר, אין סיפוק אבל לא אהבתי כלכך את הפתרון
זו דלת ירוקה שהם יכולים לבחור מתי שבא להם לעבור בה, איך זה בדיוק עוזר?
בשלב מסוים יתאלמו ממנה
גם לא ברור לי, אם המקום הרע רוצים לענות אנשים ויודעים על מה שקורה במקום הטוב (הרי הם היו שם מספר פעמים וגם גנבו את הג'נט שלהם וזה לא ממש קשה להתגנב לשם) למה הם לא שולחים אנשים לשם?
אני מניח שלתסריטאים לא היה ממש חשק להשקיע כשכמעט מגיעים לסיום
באופן כללי אני מניח שאם חושבים על כך העולם שמייקל תכנן בהתחלה היה האופציה הכי טובה בשבילם, זה הועיל לאלינור, צ'ידי ג'ייסון וטהאני

ליסה קודרו הייתה ענקית בתור פאטי

אהבתי את הפרק גם

ליסה קודרו באמת הייתה מעולה.
גם אהבתי את הרעיון שלקבל את כל מה שאתה רוצה כל הזמן לנצח זה בעצם נוראי כי אין שום משמעות לשום דבר.
&nbsp
אבל לגבי השאלות שלך:
הדלתות הירוקות זה משהו שתמיד היה שם - שהם עוברים בהם ויכולים לעשות מה שהם רוצים.
הפתרון שהם הציעו זה דלת אחרת שכשעוברים בה מסיימים את הזמן במקום הטוב.
הרעיון הוא שלא יתעלמו ממנה כי ברגע שלמישהו נמאס מנצח ללא סוף הוא יוכל לעבור בה ולהעלם.
שזה בעצם מוזר כי זה מה הרבה אנשים חושבים שהוא מוות - כלומר זאת בעצם דלת התאבדות.
כלומר אני לא בטוח אם זה באמת פתרון מושלם, אבל אני מבין איך הוא עדיף על אינסוף.
&nbsp
מה שבעיקר קצת מוזר זה שהם עלו על הפתרון למקום הטוב כל כך מהר.
&nbsp
לגבי למה השדים במקום הרע לא פשוט שולחים אנשים למקום הטוב:
1. אני לא בטוח שהם ממש היו שם. חוץ מזה שהם גנבו ג'נט של המקום הטוב לא נאמר אף פעם שהם היו במקום הטוב ולא ברור אם זה שהם גנבו ג'נט של המקום הטוב זה בהכרח אומר שהם היו במקום הטוב.
2. גם אם הם היו במקום הטוב ודיברו עם האנשים שם לגבי זה שבעצם אינסוף של כל מה שאתה רוצה זה דבר לא טוב - לא נראה לי שהם היו מסכימים שזה באמת עינוי יותר מאשר עינויים.
3. לא נראה לי שיש להם יכולת לשלוח אנשים למקום הטוב. הדבר היחיד הוא שהם לא היו נלחמים על כך שבני אדם לא ילכו למקום הטוב.

didalf

Well-known member
נראה לי

ממה שהבנתי מאלינור גם אם לעולם לא ישתמשו בדלת הזאת, הרעיון שיש אפשרות כזאת לסיים ושהמקום הטוב לא באמת ימשך לנצח גורם לאנשים להעריך יותר את הזמן שלהם שם ולהנות ממנו, גם אם בעצם זה כן נצח. כי הם יודעים שבתיאוריה זה יכול להסתיים. זה באמת מחשבה פילוסופית.
&nbsp
הצחיק אותי שאחד הפתרונות על הלוח היה "לחכות שביונסה תגיע ולשאול אותה איך לתקן"

כן, אבל

אם עוברים אלפי שנים ואתה לא משתמש בדלת הזאת, אז האם אתה לא מתחיל להבין שאתה כנראה לא הולך להשתמש בה?
לא יודע.
&nbsp
לא הסתכלתי על מה שעל הלוח, אבל זה באמת מצחיק.
&nbsp
אבל קצת ניטפיקינג: הם כביכול נמצאים כבר בעולם הבא המון המון המון זמן.
למעשה לקראת סוף פרק שעבר היה כתוב "לאחר 1.28 ג'רמי בלמי" - כלומר עבר המון המון זמן.
אבל איכשהו כל האיזכורים לחיים בכדור הארץ הם תמיד לגבי הזמן הנוכחי שלנו.
&nbsp
&nbsp
אם כבר מדברים על הסדרה (וכבר כמה פרקים לא דיברנו עליה) היה מעולה לראות את טימות'י אוליפנט שם. והוא לחלוטין סיבה לשמור על המין האנושי.

didalf

Well-known member
זה נכון

יש מצב שהדלת הזאת בסוף תתברר כלא באמת יעילה אבל בינתיים זה עובד.
&nbsp
ג'רמי בלמי זה כמובן זמן לא ברור אז אי אפשר לדעת כמה זמן עבר
אולי הזמן שעובר שם לא מקביל לזמן על כדור הארץ.
&nbsp
לא קלטתי את כל מה שעל הלוח אבל את זה איכשהו כן.
אם כבר אז גם תמיד מצחיק אותי שטהאני אומרת שהיא חברה של טיילור סוויפט כי זה קצת נכון. ג'מילה הגישה לטיילור את פרס אומנית העשור כשהיא זכתה בו וטיילור ציינה בכמה ראיונות שהיא אוהבת את מה שג'מילה אומרת ברשתות החברתיות על דימוי גוף (היא די אקטיביסטית בקטע הזה).
&nbsp
אני לא כזה יודעת מי זה טימותי הזה אבל כן זה היה חמוד בעיקר בגלל התגובה של השופטת.

Lhuna1

New member
What did Jack do? סרט קצר בנטפליקס (אזהרה)

נטפליקס הציעו לי את זה ברשימת הפופולרים בעודי מחפשת סדרה חדשה ומתקשה להתחיל משהו מחייב, וכיוון שזה רק 17 דקות התפתיתי לנסות. לא היה לזה שום תיאור פרט ל"בלש חוקר קוף שחשוד ברצח".
17 דקות של תהיה על איזה סמים היה מי שיצר את הסרט הזה והאם אני חלק מניסוי כלשהו.
רק בסוף בכתוביות ראיתי דיוויד לינץ'
אז הכל ברור. חוץ מלמה נטפליקס חשבו שאני ארצה לראות את זה.
&nbsp
אז אל תתפתו לזה בטעות, אלא אם כן לקחתם משהו ממש חזק לפני זה.
&nbsp

למעלה