Weekend's Watch

Lion_Heart

Well-known member
TBH- אני עושה את זה בשבת, אבל אני ראיתי את כל הפרקים

אז אני רק צריך לראות את הפרק הנוכחי,
ואני התחלתי שהיו רק איזה 20 פרקים , אז היה לי מזל

לראות את כל הפרקים...המון בהצלחה עם זה
(הזהרה, זה ממכר
)

אשלי ג'ונסון צריכה להיות מוכרת יותר מלהתבגר ולהתגבר

הייתי אומר שהיא בוגרת הסדרה המפורסמת ביותר כיום, אבל גם ליאונרדו דיקפריו שיחק שם לאיזה עונה.

kordilia snake

New member
סוג של רגיל

אני שונאת את התקופה הזאת ששבוע יש פרק שבוע אין
.
&nbsp
אז השבוע: שיקגו'ז ו-S.W.A.T ואולי שוב את הפרק של באטוומן הפעם עם תרגום לעברית.
&nbsp
וספר(אני באמת צריכה להתחיל להזיז את עצמי אם אני רוצה ללכת שבוע הבא לסיפרייה
)

Lhuna1

New member
להשלים נשאר לי רק

את המתים המהלכים.
(חומריו האפלים הבנתי כבר שכנראה לא יקרה בקרוב, אבל גאה בעצמי שאת כל השאר הספקתי).
&nbsp
חוץ מזה... עדיין לא יודעת.
&nbsp

limors2

Active member
המתים המהלכים מההתחלה, או השלמת פרקים/עונות אחרונות?

limors2

Active member
אה, פחות מעניין

לא צופה בזה מאז שהרגו את הסיבה שבגללה חזרתי לצפות

limors2

Active member
לעונה..... נגיד 10 של "המתים המהלכים"

כי נאי לא יודעת באיזו עונה הם נמצאים ולא רוצה לספיילר בצורה ספציפית.
&nbsp
גלן
התחלתי את הסדרה לפני שנים וממש אהבתי אותה אבל מסיבה לא ברורה הפסקתי לצפות בה בתחילת עונה 3, שנים אחרי זה ראיתי הרבה גיפסטים של גלן ומגי בטאמבלר ונזכרתי שממש אהבתי אותם, חזרתי לצפות וממש לאהוב, ואז הגיע ניגן המניאק והרג לי אותו

&nbsp
מה שכן, מעולם לא הייתה סדרה שגרמה לי לתעב את המין האנושי כמו הסדרה הזו. אנחנו חלאות.

Lhuna1

New member
אנחנו באמת חלאות
המתים המהלכים

נכון, נדמה לי שכבר שאלתי אותך ושכחתי... אוי גלן... אני אהבתי אותם גם, גם אם לא ברמה כזאת. אבל המוות שלו היה אולי הכי מחריד שראיתי בטלויזיה (וראיתי ממש הרבה מחרידים).
&nbsp

limors2

Active member
אני לא יודעת אם נחרדתי רק בגלל הצורה או גם בגלל החיבור לדמות

אבל היה נוראי

limors2

Active member
בצמצום רגיל

בחובה:
CR, Emmerdale, הארלי קווין, פאודה, המקום הטוב, The Bold Type שמתחילה עונה חדשה אבל ייתכן שתידחה עד לעבודה ביום ראשון
&nbsp
בהשלמות איטיות בין לבין דברים אחרים: החצי השני של חינוך מיני
&nbsp
בשאיפה לשלב בין דברים אחרים: דוקטור הו מההתחלה, לנסות את סדרת האוקטובר הזו, האקסית המטורפת
&nbsp
מה שכנראה יקרה: החובה, משחקי רשת, אולי "המכשף" (המשחק הראשון) והרבה התעלמות מרשימת הסדרות שלי

didalf

Well-known member
הייתי בהצגה

אפס ביחסי אנוש - המחזמר, והוא מעולה!
אז בחזרה לטלוויזיה:
ארץ נהדרת
גב האומה
המקום הטובX2
חינוך מיני להמשיך, אני עדיין בעונה ראשונה. לא בטוח שאסיים עד שיגמר לי הנטפליקס אבל לא נורא. אם זה מספיק מעניין יש דרכים.
וגם ראיתי שהגיע ליס שאזם וסרט לגו2 אז אולי גם אלה.

limors2

Active member
אני ממש רוצה לראות, אבל פחות רוצה להגיע לת"א

אני זקנה עצלנית, שיגיעו אלי

&nbsp
(למרות שבקרוב יוצא "לא רק בלונדינית" בגרסה עברית שיהיה בכל הערץ, ולא קניתי כרטיס לי-ם
)

didalf

Well-known member
תראי תראי!!

טוב לי גם אין בעיה אני אוהבת את תל אביב. אבל לך זה באמת רחוק יותר.
&nbsp

נמרוד2016

New member
חשבתי שלא יהיה מעניין במיוחד הסופ"ש:

ועכשיו ראיתי ש"שעה אפלה" עלה ב
, אז זה מה שיעסיק אותי חלק ניכר מיום שישי, יותר מזה אני בסימן שאלה, נראה לי עוד קצת מאיך לגדל גיבור-על.

נמרוד2016

New member
זה היה סרט נהדר:

אני צפיתי בו בפעם השנייה, בראשונה בקולנוע, הסרט מתמקד בוינסטון צ'רצ'יל שהוא דמות מרשימה, והסרט מאוד מחמיא לו.

הסרט 1917 של סם מנדס

אם מנסים לשכוח מפוליטיקה ולסספנד, במיוחד על המסך הגדול, אז הסרט עובד היטב לדעתי, רמת הפקה גבוהה, התחלה אמצע וסוף (זה לא תמיד קיים בימינו), סיום מספק, קשה להתלונן. כמובן שהוא מזכיר מאוד את להציל את טוראי ריאן.
&nbsp
כמובן שדקה אחר כך אי אפשר להתעלם מהמסר האנטי מלחמתי (בטריילר של הסרט רואים חיילים מסתעירם קדימה ואת הגיבור רץ הצידה), ואולי הדבר המרגיז ביותר זה שגיבורי הסרט, חיילים בשנה הרביעי למלחמת העולם הראשונה, פועלים לכל אורך הסרט בהתאם ל-"הוראות הפתיחה באש של סופרמן", כלומר לא משנה שאתה בעיצומה של מלחמה טוטאלית ומוקף באויבים שמתים לחסל אותך, עדיין אסור לך להרוג אף אחד או לירות על אף אחד אם הוא לא ירה עליך קודם, גם באמצע שדה הקרב.
&nbsp
למזלי, קלטתי את זה רק אחרי הסרט. אם הייתי קולט את זה באמצע אני לא חושב שהייתי מצליח ליהנות ממנו כי זה ממש הופך את הסצינות המרכזיות בסרט לפרודיה מרוב שהיוצרים עושים כל מאמץ וכל תרגיל אפשרי כדי לציית לכלל ההזוי באמצע מלחמה. אני מודה שכבר עבר הרבה זמן מאז שראיתי את טוראי ריאן, בפעם הבאה שאני אראה אותו אני אבדוק אם גם הוא מציית לכלל הזה, אם כן זה יהיה מאכזב.

snier 1991

New member
להכניס פציפיזם לדברים האלה מטריף אותי

אני לא הייתי מסוגל לצפות ברובין הוד הסדרה הבריטית בזמנו, בגלל השטויות הללו. כל פרק קשקושים סוציאליסטים פציפיסטים כל כך מופרכים.

למעלה