דיוני סדרות לתחילת השבוע

kordilia snake

New member
ככה זה גם בסדרה המקורית

מלא אירועים הזויים ותקציב נמוך ככה שאף פעם לא רואים מה הם עושים בפועל (כמו בסצנה הראשונה בניו יורק, שנייה אחת הוא תלוי באוויר ואחרי שנייה הוא כבר למטה והכול בסדר).
&nbsp
לא יודעת אם אני אמשיך גם לפרק הבא, מצד אחד היו דברים מעניינים בפרק מצד שני יש לי מספיק סדרות שאני עוקבת אחריהן באופן שבועי ושיקגו FIRE עושה את אותו הדבר רק פי מאה יותר טוב אז אין פה משהו מיוחד (ולהם יש גם את ג'סי ספנסר וגם את טיילור קיני ופה רק את רוב לאו
).

תוכלי להחליט בקרוב

כי מסתבר שהפרק השני ישודר מחר (או היום ליתר דיוק)
&nbsp
אני לא רוצה לקחת עמדה נגד ג'סי ספנסר, אבל רונן רובינשטיין נראה FINE
&nbsp
לגבי תקציבים נמוכים - ראיתי את שלושת הפרקים הראשונים של עונה 3 של סדרת האם (כי הם נראו לי מעניינים לפי הטריילרים) וזה לא נראה לי זול.
אבל אולי השקיעו בפרקים האלו ואז חזרו לתקציב נמוך.

kordilia snake

New member
בינתיים ביקשתי מהדודים שיתנו לי

לראות את הפרק
אז אני מקסימום אם ישעמם לי אני תמיד אוכל לראות אותו מאוחר יותר בערב.
&nbsp
פרשתי מהסדרה האם בתחילת עונה 2 כי זה התחיל לשעמם. וזה תמיד עצבן אותי כי בשיקגו FIRE (שזו הסדרה היחידה שאפשר להשוות אליה) תמיד מראים חילוצים מסובכים וממש מראים אותם נכנסים לשריפות וכאלה ופה לא, תמיד היו אירועים הזויים ודברים שנראו מפחידים אבל אחרי 2 דקות זה נגמר.

limors2

Active member
סופרגירל 5X10

אז הדרך שלהם להתייחס למשבר הייתה להראות לנו שאולי איבדנו הרבה עולמות מקבילים, אבל הרווחנו הזדמנויות לקבל מלא כפילים שונים שהגיעו דרך חורים מחוברים ושיצוצו בעתיד בזמנים שבהם העלילה תדרוש את זה. מניחה שגם בסדרות האחרות.
זה קצת מזכיר לי את הקטע הראשוני של הפלאש, שבו בכל פרק הם מצאו רע עלילתי חדש שקיבל את הכוחות שלו בזמן הסופה. עכשיו יהיו לנו הרבה "אוי הנה עוד מישהו שעבר בזמן האיחוד והתחבא ברקע עד שהיינו צריכים אותו". שזה קצת פחות מתאים לסופרגירל כשחושבים על זה, אולי זה באמת יצוץ בפלאש. שמישהו שצופה יעדכן

&nbsp
אז כן, ברייני. המון ברייני
זה היה ממש מבדר, עד הסוף שבו נשארנו עם ברייני פריים מבאס, אבל הוא אף פעם לא היה מרכז העלילה מבחינתי אז ניחא.
לנה כן, ואני ממש שמחה שהם לא נפלו לקלישאת ה"קרה משהו ונמחק לי הזיכון ועכשי והכל בסדר", כי באמת שדאגתי שזה יקרה
מבאס אותי שהיא עובדת עם לקס והיא תיפול בפח שלו, אבל אין מנוס אז נסבול גם את זה.
&nbsp
ו20 נקודות בונוס למי שבחר שיר של אנסינק לקרב של כולם

kordilia snake

New member

ברייני
הוא הדמות שאני הכי אוהבת בסדרה אז זה היה כיף שסוף סוף היה פרק שהתמקד רק בו.
&nbsp
אני לא אוהבת את לקס ואני לא יודעת אם בא לי שכול מה שנשאר מהעונה הזאת יתמקד בו ובהתבכיינות של קארה כמה הוא רע
.
&nbsp
ו-ויין או סוג של ויין חוזר בשבוע הבא, מעניין אם זה אומר שגם מון אל ומה שמה השנייה גם יחזרו בצורה כול שהיא.

limors2

Active member
..

קאמבק למון-אל. לא אכפת לי שהם נשואים בחיים האמיתיים, לא סובלת אותו בסדרה

----

פרק דיי מבלבל ובכלל לדעתי כל העונה הזאת של סופרגירל סובלת מעלילה מבולגנת שהולכת ליותר מידי כיוונים.
כמה פעמים קארה צריכה להתנצל לפני לינה ? זה ממש נמאס.
נחמד שהביאו את האחות האמיתית של ברייני (ג'סי ראת') לגלם את הגירסה הנשית שלו
אבל נראה לי שזה חד פעמי כי היא מככבת בהוואי 5-0.
נהנתי מהפרק של באטוומן הרבה יותר.
&nbsp

גם אני צפיתי

ואני שמח באמת לפרק שמתמקד יחסית בברייני כי אני גם מאוד אוהב אותו.
אבל מוזר מאוד שעד עכשיו לא ציינו אף פעם ששלושת הנקודות על הראש שלו הם משהו שמווסת את ההתנהגות שלו או משהו כזה. (לפחות לא זכור לי שציינו את זה). ודי מצחיק אבל שרצו כאילו להשאר עם הקונספט של 3 נקודות אז עכשיו יחד עם שני ה"אורות חיים" של הבריינים האחרים עוד פעם יש לו שלוש נקודות, רק הפעם על הגוף.
ופתאום המון דיבור על כך שהוא חלק מגזע חייזרים מסויים. לא נראה לי שאי פעם דיברו על זה. אני רוצה לשמוע יותר על זה. ומי היו ההורים שלו, האם אבא שלו היה מגזע אחר?
&nbsp
גם נראה שעכשיו תהיה עלילה משמעותית קדימה שהוא חלק חשוב בה, ככה שהוא לא יהיה רק דמות צד עם עלילה רומנטית.
הצד השלילי הוא שזה פוגע בעלילה הרומנטית שלו. לפחות לבנתיים

&nbsp
אני אוהב את הרעיון שהם באמת עכשיו יכולים להביא כל מיני דופלגנגרים בגלל עניין העולמות המקבילים. אם כי תכלס בהפלאש כבר עשו את זה עד עכשיו המון (בעיקר עם וולס). כלומר טכנית הם בעצם יכולים לעשות את זה פחות כי כביכול אין כבר עולמות מקבילים...
אם כי זה בעצם לא נכון כי הרי ראינו בפרק האחרון של המשבר שכן יש מולטיוורס חדש (של סדרות אחרות). כלומר יש עולמות אחרים עדיין. אז הגיוני שהעולמות שנהרסו חזרו להיות קיימים, לא?
בעצם זה מתקשר לתהיה שלי לגבי משהו בסדרה של החץ, אז אולי נקבל תשובה שם.
&nbsp
אני על הגדר לגבי החזרה של לקס כדמות כל כך משמעותית בסדרה.
מצד אחד אני לא סובל אותו (וממש אין לי כוח לעוד ברית עם לנה שבה הוא בוגד בה)
אבל מצד שני הוא נבל מעולה כי הוא באמת חכם מאוד.
&nbsp
אבל הקטע הוא שזאת באמת עונה של בלאגן. יש את כל העניין של לנה שרוצה שלום עולמי בכוח ועכשיו מצטרף לזה לקס (וגם האמא שלו) אבל עדיין יש את כל עניין לווית'ן המוזר (שכל כך מוזר שאני לא ממש זוכר איפה עצרנו עם זה לפני המשבר). ונוסף על זה יש את אנדריאה ואת העיתונאי החדש הזה וויליאם. זרקו על זה את הדרמה החדשה עם ברייני וניה, דרמות יחסים ואולי אימוץ של אלכס וקלי ומה שלא ימצאו לז'ון לעשות עכשיו שנגמר העניין עם אחיו.
אה כן ועכשיו ווין חוזר. או דופלגנגר של ווין.
מה שזה לא יהיה אני מקווה שישאר לכמה פרקים לפחות. אני ממש מתגעגע אליו.
(ועכשיו העולמות מאוחדים אז הוא סוף סוף יכול לפגוש את סיסקו ופליסיטי (טוב, לפחות את סיסקו)
&nbsp
*מגניב, לא ידעתי שהשחקנית ששיחקה את ברייני הבת היא אחותו של השחקן שמשחק אותו.
בעניין הזה - אני קצת מרוצה מכך שאף אחד לא הביע שום פליאה מכך שיש לו דופלגנגר נקבה (גם לאט אף אחד מהדופלגנגרים), אבל מצד שני אני רוצה הבהרה - האם זה שמין זה עניין של בחירה אצל בני הגזע שלו, או שזה סתם עניין נורמלי שסופלגנגר מעולם מקביל יכול להיות נקבה.
&nbsp
**שיט, אני הימרתי שהקרב בסוף יהיה עם שיר של הבאקסטריט בויז ברקע

&nbsp
***הפרק נקרא "The Bottle Episode" שזה מאוד מטעה כי פרק בקבוק הוא קונספט ברור בטלוויזיה וזה בהחלט לא היה פרק בקבוק (אני הבנתי למה קראו לפרק ככה, אבל אני לא מבין למה לעשות את ההטעיה בכוונה)
&nbsp
****מחשבות רנדומליות בעקבות המשבר - עכשיו אצל הפלאש ובאטוומן בעצם הגיוני שמידי פעם יעסקו בכך שיש חייזרים בעולם. כי בעולם של סופרגירל יש די הרבה חייזרים מסתובבים בכדור הארץ.

למעלה