לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2028520,285 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע '
דיוני סדרות לתחילת השבוע
<< ההודעה הנוכחית
19/01/2020 | 07:19
63
273
גשם גשם משמים
קול המון טיפות המים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'התחלנו חינוך מיני 2'
התחלנו חינוך מיני 2
19/01/2020 | 07:33
15
51
זה..... פוינטלס. בעיקר עם ההורים הדוחים של אוטיס ואולה. (והם עצמם גם דוחים.)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
19/01/2020 | 14:42
4
52
אני דווקא נהנה so far, ראיתי שלושה פרקים והם ממש בסדר. העונה הראשונה דווקא הייתה לי קצת בעייתית, נראה לי כי ניסיתי לקחת אותה ברצינות. (וזה קשה עם דמויות כמו לילי) הפעם אני מנסה לבוא בראש נקי, בידיעה שבוראים לי פה עולם פנטזיה ואני לא בהכרח צריך לקשר הכל למציאות ואני דווקא נהנה בינתיים.
שתי המחשבות העיקריות שלי בינתיים הן
1. פיונה משיימלס זאת אמא של מייב וכל כך התגעגעתי אליה אמן והיא לא תהיה זונה כי אני מת עליה
2. I NEED more Aimee אני מת על הפרצוף שלה עם השיניי ארנב שלה והיא פשוט ממש חמודה ומצחיקולה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
19/01/2020 | 22:07
2
28
מה? איימי רוסום הספיקה לשנות שיער ולהפוך לבלונדינית דוחה?

או שהתכוונת למוניקה?

לגבי 2 - מי?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
19/01/2020 | 22:32
1
32
1. פיונה מהבריטי, אני מהאלה חח. היא הייתה פיונה באיזה 2004 אז היא בגיל המתאים להיות אמא של מייב.
2. איימי נו החברה הבלונדינית של מייב שמישהו גמר עליה באוטובוס. חמודה איי לייק הר א לוט
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה'
אה
20/01/2020 | 01:12
23
2 ראיתי עכשיו את הפרק הזה. היא אכן חמודה אבל אני ידוע לכול אינני חובב בנות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' איתך'
איתך
19/01/2020 | 22:43
26
אין לי חשק לפרט, אבל אני מבסוטה על העונה. בינתיים 5 פרקים. לא קראתי את הכתבה בוואלה, אבל הבנתי שקטלו. לא ברור לי למה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' נשארו לי עוד 2 פרקים לסוף העונה '
נשארו לי עוד 2 פרקים לסוף העונה
20/01/2020 | 23:19
2
23
לדעתי עונה מצוינת.
הפרק של המסיבה היה קצת אמריקאי מידע לטעמי, אבל הסדרה ממשיכה לשמור על רמה גבוהה ולגעת בשלל נושאים בצורה מעניינת ולא מתיימרת.
כמה מחשבות:
1. איימי לא הרגישה רע מיד אחרי ההטרדה המינית באוטובוס, אלא רק אחרי שהבהירו לה שזו הטרדה מינית.
2. ג'קסון הוא אחלה בחור ולא נופל לקלישאות של הספורטאי הזחוח.
3. הדבר שאני הכי אוהבת בסדרה (שמאפיין גם סדרות בריטיות אחרות, אם כי פחות בולט) זה ההצגה של מערכות יחסים שונות בלי להתנצל, בלי לשים פילטר ובצורה מאוד טבעית. לא רק בהיבט המיני, אלא גם בזוגיות טבעית בין שחורים ולבנים, ובעיקר זוגיות קרובה - החברוּת בין אוטיס לאריק. הם קרובים, הם מתחבקים והם לא נרתעים ממגע אחד של השני, וזה בכלל לא משנה שאחד הוא גיי והשני לא. הכל מתקבל כדרך חיים והיחסים מוצגים כמו שהם, בלי הסברים וצידוקים.
כל כך יפה. הלוואי שזה היה ככה גם במציאות.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
21/01/2020 | 07:19
1
18
לגבי 1. הסיפור של איימי מוצג בעיניי מצויין
לוקח לה זמן להבין שהיא בטראומה מהסיפור. אני לא חושבת שהיא לא הרגישה רע . גם אם מייב לא היתה לוקחת אותה לתחנת המשטרה אני מאמינה שהיא לא היתה מצליחה לעלות לאוטובוס או לתת לחבר שלה לגעת בה. כל הסיפור הוצג בצורה ריאלית וברגישות מופלאה.
לגבי 3. ככה זה באמת בכל הסדרות הבריטיות ולדעתי ככה זה גם באנגליה הלא מעמדית . יש הרבה יותר ערוב בן גזעי מאשר אמריקה הפוריטנית ואני חושבת שזו המציאות שלהם יותר ממה שאת חושבת. נו אפילו הנסיך התחתן עם מישהי לא לבנה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' אני מסכימה '
אני מסכימה
21/01/2020 | 10:40
17
בנוגע לאיימי, אני חושבת שאת צודקת, ואלמלא מייב והגשת התלונה, איימי היתה מבינה לאט יותר מה קרה לה. הגשת התלונה פשוט האיצה את התהליך (שנקרא naming, כלומר היכולת להבין ולהפנים שנעשה עוול).
מאוד אהבתי גם שלא הקלו ראש בסוג ההטרדה. בראיה הציבורית הרחבה, הטרדה מינית (ואונס כמובן) אמורה להיות פעולה מאוד אלימה ופולשנית, ולכן דברים "קטנים" כמו הערות או צביטה בישבן לצורך העניין (שניהם קרו לי לצערי. בטח לכל אשה), אינם נתפסים כהטרדה אמיתית אלא כרגישות יתר של נשים.
בסדרה באמת רואים כיצד איימי מרגישה חוסר נוחות ברמה המיידית של ההטרדה, אבל מנסה לשדר שהכל בסדר, וקרוב לודאי שהיא גם לא היתה אומרת כלום למייב אם לא היה קורה משהו לעוגה. אבל יש לה סוג (או ממש) של פוסט טראומה כשהיא מעבדת את המידע על החוויה הקשה.
לגבי 3- בדיוק. רואים את זה בעוד סדרות בריטיות, ואפשר למצוא שם יותר (אם כי לא הרבה יותר) דמויות ראשיות שאינן "טוהר הגזע הלבן" - לא לבנים, לא נוצרים וגם לא תמיד יפים. גם באנגליה קיימת גזענות חזקה (ואם כבר הזכרת את הנסיך, אפשר לראות מה קרה לאשתו ואת הסיקור המעליב ואפילו דוחה בכל הנוגע אליה), אבל זה כרוך בפחות אמוציות היסטוריות ולכן יש פחות מטען.

חפרתי.. סליחה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סיימתי את העונה '
סיימתי את העונה
21/01/2020 | 15:24
6
24
It was a fun watch
צריך לזכור לא לקחת את זה יותר מידי ברצינות and you’re golden, באמת שנהניתי.
ההצגה בפרק האחרון הייתה a bit much, הצהרת האהבה של אדם, עם כמה שזה היה יפה שבמקום ״אני אוהב אותך״ הוא הצהיר ״אני רוצה להחזיק לך את היד״, לא הרגישה לי רומנטית או יפה כי הוא פשוט החריב ללילי את ההצגה וזה ממש עצבן אותי. הייתי הרבה יותר נהנה מהרגע הזה אם הוא היה אינטימי בין שניהם, והאפקט הרצוי עדיין היה מושג ואפילו יותר טוב בעיניי. גם ההצהרה השיכורה של אוטיס במסיבה שלו הייתה לי לא משהו, פשוט כי גם כשיכור לא נראה לי שהוא היה עושה דבר כזה, וגם ההצהרה שלו בהצגה (מה יש לכולם עם להרוס ללילי את ההצגה??) הייתה הרבה, אבל על זה הייתי יותר סלחן כי הוא הגן על אמא שלו וזה היה חמוד.
בכלל ההצגה הייתה הזויה, ופה נכנס ה״לא לקחת יותר מידי ברצינות״.
באסה על אמא של מייב, ככ רציתי שזה יסתדר. בעיקר כי אני זוכר לשחקנית חסד נעורים כפיונה המקורית משיימלס הבריטי and I bloody love her for it. מקווה שהיא לא תיעלם בעונה הבאה.
בטח רהים ייעלם בעונה הבאה. כזה דמות כלום, love interest ותו לא.
אני חלוק בדעתי על הפרק שאוטיס ורובי הולכים לקנות morning after pill. כל העניין היה ממש חמוד, והיה נחמד לראות עוד מרובי, אבל לא יכלתי שלא לחשוב על זה שהוא was so obviously drunk that night, והיא בכל זאת שכבה איתו. ועוד לקחה לו את הבתולין, וזה אפילו לא כזה הזיז לו. ועוד אחרי זה היא הודתה שכשהיא עצובה אז זה מה שהיא עושה, הולכת ו״מתעסקת עם חנונים״, כלומר מנצלת אותם מינית לצרכיה. ואנחנו צריכים לרחם עליה כי אבא שלה חולה או משהו. בעת הצפייה i was on board אבל ככל שאני חושב על זה זה נהיה יותר ויותר messed up.
אני מחבב את ג׳קסון ואת העלילה שלו, לקח לי רגע אבל זה היה חמוד.
אני מת על איימי, לקח לי גם אצלה זמן להתרגל אבל לזה שהעלילה שלה היא כזה slow burn, היא לא הייתה דרמטית במובן הטלוויזיוני כמו נגיד שהעלילה של אוטיס או מייב היא דרמטית, העלילה שלה הסתכמה בסצנה אחת/שתיים כל פרק עד לקליימקס בפרק עם הריתוק וזה ממש סבבה.
Damn אבא של אדם is an asshole. השחקנים ממש דומים אחד לשני איזה ליהוק טוב.
היה חמוד שאדם חיבק את אולה כי היא קראה לו חבר שלה.
לאנוואר יש תחת סקסי. אהבתי שהייתה עלילה על גיי סקס. היה לי חבל שחתכו מהסצנה בדיוק כשהוא חדר אליו, כי לוקח זמן להתרגל וחבל להציג את זה כאילו זה ממש סבבה על ההתחלה. אבל ממש לא נורא, זה היה בסדר.

זהו נראה לי. בא לי כבר את העונה הבאה, אבל בטח עוד איזה שבועיים אני כבר אשכח והציפייה תהיה קלה יותר משמעותית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וחידה לחובבי דוקטור הו'
וחידה לחובבי דוקטור הו
21/01/2020 | 16:02
2
20
את מי בחינוך מיני משחקת הגברת הנחמדה הזאת מהפרק מי המאדים?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'איך אהבתי את הפרק הזה! '
איך אהבתי את הפרק הזה!
21/01/2020 | 22:47
1
17
אמא של ג'קסון, לא?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דינג דינג דינגגגג'
דינג דינג דינגגגג
21/01/2020 | 23:15
15
בהחלט פרק קלאסי!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מסכימה עם הרבה דברים '
מסכימה עם הרבה דברים
21/01/2020 | 22:46
2
19
אבל אין לי כוח לכתוב עכשיו..
רק לגבי אוטיס ורובי: לא חשבתי על זה כמו שהצגת אבל אתה צודק. עם זאת, היה בזה משהו יפה וחמוד ואפילו חשבתי שהבלתי אפשרי יקרה, והם יהפכו לזוג..
בנוגע לסקס ביניהם, אני מניחה שהכוונה היתה להתכתב עם סטיגמה או פנטזיה שיש לבני נוער, שהפעם הראשונה חייבת להיות חלומית ובלתי נשכחת. ומה לעשות… הרבה מהחוויות הראשונות שלנו קורות סתם ככה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
21/01/2020 | 23:17
1
21
גם אני לרגע קיוויתי שהם יהפכו לזוג, אבל זה עבר לי תוך שנייה כי היא ממש מתעמרת בו כל הזמן וזה לא שווה את הרגע האחד הזה שהיא הייתה נחמדה אליו. דמיינתי איך זוגיות ביניהם תיראה ולא אהבתי את מה שראיתי חחח. פלוס כל העניין האפור הזה של האונס שהיא אולי עשתה לו.

בנוגע לנקודה השנייה שלך, הייתי מוכן לקבל את זה שהסדרה רוצה to comment on this אם היא אשכרה הייתה מתייחסת למצב, אבל היא פשוט לא. אוטיס לא כל כך מגיב לזה שהוא איבד את הבתולין שלו לרובי, נערה שהוא אפילו לא מחבב, כשהוא שיכור לחלוטין. הוא כאילו מופתע לרגע כי זה בהחלט מפתיע, אבל הוא מתנהל ממש בסדר אחרי זה, לא מתבאס שהחוויה שהוא רצה בייסיקלי נשדדה ממנו. היה פרק שלם שהוא התלבט אם לשכב עם אולה אפילו שהוא לא מאוהב בה. למה זה כבר לא כזה משנה פתאום?
הסדרה אפילו הולכת את הextra mile ועושה שאוטיס הוא זה ששואל את רובי האם היא בכלל נתנה את הסכמתה לשכב איתו. הוא אפילו לא זוכר שהוא שכב איתה, אני די בטוח שהוא צריך לדאוג קודם אם הוא הסכים לה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נכון '
נכון
22/01/2020 | 09:34
91
התייחסתי לזה בסיכום העונה שלי (סגירת קצוות מהירה מידי), רק שהשתמשתי בדוגמא אחרת.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אאורקה S01 EP04 טיף טיף טף X2'
אאורקה S01 EP04 טיף טיף טף X2
19/01/2020 | 09:12
21
הפרק מתחיל הכמה חברים(ספנסר,פארגו וינסנט וטאגרט ) מתאספים לערב סרטי מד"ב ממש חדשים (שעדיין לא יצאו...אני רוצה לחיות שם!)בקראוואן  של ספנסר , אבל הם עושים יותר מדי רעש ולכן סגן ג'ו לופו נקראת למקום , אבל בגלל שזה סרט עם פיצוצים היא נשארת גם לראות,  אחרי הסרט שמדבר כמובן, על חייזרים שמתחזים לבני אדם
(קצת מקוריות בבקשה!) כולם עוזבים ואז בעל הקרוואן נחטף ע"יי  "חייזרים"
ושמוצאים אותו עירום בעיגול תבואה , ג'ו לוחשת לו  "אתה לא לבד"

ובנושא אחר, נציג קונגרס  בשם פאראדיי מגיע לאאורקה לאשר את התקציב הלא הגיוני בעליל שלה ,מראים לו כל מיני פרויקטים, אבל זה לא מענין אותו  ואז לוקחים אותו לSECTION 5 לראות משהו בשם "החפץ"  שאף אחד לא ממש יודע  מה זה , וממש ממש ממש מסוכן אפילו להביט בזה...עוד נחזור לזה בפרקים עתידיים,וזה בסוף גורם לו לאשר את התקציב ! אז הידד !

אז מה בעצם קורה?
אה, מסתבר שספנסר השתמש בלווין של GD בשביל הסרט וכולם נפגעו בטעות מאחד הניסויים ...מעין  "קרן פארנויה" ומאמינים שהסנאטור הוא חייזר בתחפושת, אז הם  חוטפים אותו ומנסים לעשות לו ניתוח,  למרבה המזל , שריף קארטר , מצליח לגרום להם להיכנע בלי נפגעים  ואז עושים להם "שטיפת מח  הפוכה" , אבל עם תמונות שהם ימצאו מרגיעים וכיפיים אז ג'ו רואה תמונות של רובים וצבא , כי כמובן
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אאורקה S01EP05 מחאו כף אל כף '
אאורקה S01EP05 מחאו כף אל כף
19/01/2020 | 09:35
16
אז, קוראים לשריף קארטר למקרה חירום , שהוא מגיע , הוא מגלה שמדען ג'רמופוב  בשם קארל קארלסון (שההורים שלו לא היו מי יודע מה מוצלחים בשמות,לדעתי)רוצה הסעה לעבודה...הוא מסיע אותו ומלווה אותו למעבדה שלו שם הוא עורך ניסוי  על התחדשות  ברמה התאית ו... פרץ קרינה מה "חפץ" שדיברנו עליו בפרק שעבר, מפוצץ הכל, ו מאשימים את קארל בהכל, ומפטרים אותו, הוא מנסה להתאבד בקפיצה מגשר,ג'ק מנסה להציל אותו, שניהם נופלים מאיזה 20-30 מטר, ג'ק נופל על קארל ושורד, קארל קם והולך כי יש לו.  .  .  רגנרציה!(ריפוי מואץ,נו), בשלב הזה קארל מתחיל להתנהג כאילו הוא לא מפחד יותר מכלום, כי הוא כבר לא מפחד,ומראה לסטארק שהניסוי שלו הצליח (בזה שהוא דוקר לעצמו את היד)
ופתאום סטארק רוצה  להשאיר אותו בGD ל "בדיקות", הוא  כמובן מפחד שלעולם לא יתנו לו לעזוב, מה גם, שהוא הוא מתחיל להפגין כוחות על אחרים,
 מגלים שה"חפץ" נתן לו דישה ל100% מהמח שלו=כוחות על,
הצבא מתערב, ובחילופי האש(או לייזר) ג'ק נפצע קשה, אז קארל, לוקח אותו בחזרה לGD , ל"חפץ" ומרפא אותו, ואז נכנס לראות את החפץ(בלי לגלות לסטארק מה  זה) ונעלם לנצח!!!!!

אגב,
מי ששיחק את קארל  המשיך לשחק את "ארט'י" בסדרת האחות של אאורקה- מחסן 13
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שלדון הצעיר פרק 3X12 '
שלדון הצעיר פרק 3X12
19/01/2020 | 18:49
29
אין הרבה מה לומר על הפרק עצמו, נחמד אבל לא משהו מיוחד.

אבל היו שתי נגיעות לחיים העתידיים של שלדון
האחד הוא שאנחנו מגלים מתי הוא למד להציע משקה חם למישהו שמרגיש רע
והשני והגדול יותר זה שמגלים שבעתיד נולד לו ולאיימי תינוק!

כן, עבר כבר קצת זמן מאז שהסדרה נגמרה, אבל עדיין מרגש אותי לגלות את זה.

חוץ מזה סוף סוף בדקתי מאיפה מוכרת לי השחקנית שמשחקת את פייג', הילדה הגאונה האחרת.
אז דבר אחד זה מוזר כי היא שיחקה כבר ילדה גאונה בסרט Gifted (עם כריס אוונס)
היא גם הייתה קרול הצעירה בחלק מהפלאשבקים של קפטן מארוול
והיא גם שיחקה את סברינה הצעירה בפרק אחד של הרפתקאותיה המצמררות של סברינה.
באופן כללי יש לה דף IMDB מרשים מאוד בשביל מישהי בת 13. (יותר מרשים מאשר להרבה שחקנים בני 33).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שיימלס פרק 10X11 '
שיימלס פרק 10X11
19/01/2020 | 19:09
9
22
(*ציינו בכלל בפרק שעבר איזה מגניב שמספר הפרק הוא עשר עשר?)

פרק לא משהו לדעתי.
הקטע של דבי שרצה בין שני דייטים הוא כזה קטע עשוי כבר שזה מביך (אבל זה הזכיר לי איך עאבד מקומיוניטי ניסה לעשות את זה).
והיא יורדת על הדרמות המעושות של עשירים, אבל היא יצרה לעצמה את הדרמה הזאת בכך שהיא בכלל עשתה משהו עם הבת של אישה שהיא יוצאת איתה.
לפחות מרגיש כאילו זה נגמר והיא סוף סוף תהיה (לפחות קצת) עם הבת דודה של מיקי.(שזה היה צפוי)

קארל ממשיך עם הקטע הסמוי במחלקת האשפה שלו וזה כמעט אותו דבר כמו פרק שעבר, רק שבסוף מגלים שהשוטר ש"מפעיל" אותו רק רוצה חלק מהאקשן. הרבה יותר מתאים לרוח הסדרה, אבל לא ממש מעניין.

עלילות ורוניקה וקווין הולכות לכיוון של זה שקווין מחפש משהו חדש ורוצה להיות מדריך כושר. מה לגבי המרפאה הניידת שלהם? מה לגבי זה שורוניקה עבדה מהצד בלמכור תרופות? כל רגע שטות אחרת.
לפחות כנראה סיימו עם הזוג העשיר המגעיל מהפרק הקודם בכך שקווין הגיע דרך זה לרעיון להיות מאמן כושר. אבל הייתי חושב שורוניקה תדרוש שהעשיר יתן להם המלצה בגן הזה שהיא רוצה לשלוח את הבנות שלה אליו. אבל למה שהם יזכרו עלילה.

לפחות ליאם לא צריך לעזוב את הבית הספר. אבל היה קצת עצוב שהוא בעצם כנראה התגעגע אל פרנק. סך הכל זה הגיוני. גם לדבי וקארל לקח זמן עד שהם איבדו כל קשר סנטימנטלי אליו.

הייתי כמעט בטוח שפיי (האישה העשירה) תיכננה לפרנק איזו מלכודת בכך שהיא אמרה לו שהיא עוזבת את הבית שלה. אבל אז נראה שהוא פשוט חולק את הבית עם מישהו.
*משהו מוזר - איכשהו עבר חודש לפרנק בגמילה מסמים, אבל לא הרגשנו את הזמן אצל האחרים (האם ליאם חיפש אוות במשך חודש). גם לא ברור איך הוא שרד בלי סמים חודש.

אני באופן כללי כמובן אוהב את ליפ יותר מאשר את תמי, אבל הוא באמת היה אידיוט גמור. אני מבין שקשה לו, אבל הוא נתן לתמי להתפטר מהעבודה שלו בזמן שהוא עוד לא בטוח. ואז הוא הלך ושכר את הבית האחר ההוא בלי להתייעץ איתה קודם. ברור שהיא תכעס עליו נורא. מה גורם לו לחשוב שהוא זה שמחליט?

וסופית פרק שלם בלי בקושי מגע רומנטי בין איאן ומיקי. אני לא יודע למה אני כלך כך שם לב לזה לאחרונה, אבל זה מטריד אותי.
חוץ מזה שבאמת קשה להבין את הקטע שלמיקי כל כך חשובה חתונה יפה במיוחד. כלומר... זה מיקי. זה הרגיש כמו יותר מאשר רק העניין עם אבא שלו.
כן, בהחלט היה מצחיק לראות את מיקי מתנהג כמו בריידזילה. אבל לא אהבתי את זה שרוב הזמן זה פשוט גרם לו לצעוק על איאן וזה גרם לי לפחד שהם יריבו ויפרדו שוב.
אבל הסיום של זה היה באמת חמוד וממיס מרגשות כשאיאן מפתיע אותו עם מישהו ששר את השיר שהוא רצה.
ואז החיוך הממזרי שאיאן תקע אל מיקי של "אני איתך".
אוקי זה די עשה את הפרק מבחינתם, אבל הייתי רוצה יותר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
19/01/2020 | 21:35
4
26
נכון היה פרק 10X10 שבוע שעבר. ועוד בדיוק חשבתי שקצת חבל שלעונות יש 12 פרקים כי זה יכל להיות מגניב אם הפרק האחרון של הסדרה יהיה 11X11.

אניוואיי.

מי ידע שמיקי הוא כזה בריידזילה? אבל מילא זה - בון ג'ובי מיקי?!?!
זה היה מצחיק והכל וממתי בכלל מיקי מכיר סוגים של כסאות?! אבל קצת קיוויתי שבסוף נגלה מה הסיבה שלו להתחרפן ככה, חוץ מלעצבן את אבא שלו. קיוויתי שהוא יזכיר את החתונה הקודמת שלו שבטח הייתה טראומתית. ממש אהבתי איך הוא התעמת עם אבא שלו בהתחלה. מדהים איך הוא פחד ממנו פעם ואיך הוא לא שם עליו היום.
והסוף אבל היה כזה מתוק מיקי חייך לאיאן חיוך כזה חמוד וגם איאן למיקי

כאילו ברור שליפ יצא אידיוט שהוא שכר את הבית לבד בלי להתייעץ עם תמי אבל אוף הנאום שלו בסוף היה כ"כ יפה. "השכונה הזאת.. זה מערכת התמיכה שלי. זה הבית שלי". כמעט בכיתי. וגם אני מבינה את החשש שלו להיות שפוט של משפחת תמיאטי כמו בראד, דווקא כי אני די ילדה של אבא כמו תמי.

אוי מסכן ליאם לרגע אחד הוא חשב שיש לו סיכוי עם פרנק חשבתי שהוא כבר לגמרי חסין הוא בכל זאת רק בן 10. איזה מגעיל פרנק שהוא צחק לו בפרצוף. אני גם הייתי בטוחה שפיי אמרה שהיא נוסעת כי זה איזה טריק לפרנק כי היה לה ברור שהוא יתנחל שם. וכן אני גם לא הבנתי את מעבר הזמן בגמילה של פרנק איך אצל השאר עבר יום מהפרק הקודם

די נו עד שקארל רוצה לעשות טוב הוא נופל על שוטר מושחת.

אוח איך אני שונאת את הקטע הזה של סדרות של לרקוד על שתי חתונות זה כזה סיטקומי אבל אני מקווה שבזה הסתיים סאגת המשולש הזה. ובסוף כמובן שדבי עם הבת דודה של מיקי שהיא מגניבה יותר. אני בעד שתשאר תמיד. מה יש לגאגלגרים עם מילקוביצ'ים? זה כבר זוג גאלביץ' מספר 3. (ורק לזוג אחד מהם הייתה את היכולת הטכנית לייצר המשך משותף )
זה לא שלדבי אין חלק בבלגן שהיא יצרה אבל היא גם די נקלעה לדרמה של אמא ובת עשירות עם תסביכים וול.. של עשירים. למשל "אני מטיסה אותך חזרה לפנימיה... במחלקת תיירים!!".

תראו את החמודי הזה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ואני רק עם משאלה אחת לפרק הבא '
ואני רק עם משאלה אחת לפרק הבא
19/01/2020 | 22:03
2
17
שפיונה תגיע לחתונה!

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אאאמן '
אאאמן
19/01/2020 | 22:07
1
20
אבל לא נראה לי. אבל הלוואי לפחות שישימו אותה בסקייפ או משהו (כמו בפרק הזה של משפחה מודרנית ששמו את פיל בטאבלט על שואב אבק נוסע כזה והוא הלך לכל מקום) טוב הגזמתי אבל לפחות שיחת טלפון. אבל באמת לא נראה לי.  
מה שבאמת חשוב זה שהיא תחזור לסיום הסדרה.
הדבר שהכי שימח אותי בזה שהודיעו שעונה הבאה תהיה אחרונה זה שיש להם מספיק זמן להחזיר את פיונה לפחות לפרק האחרון. כי אני די בטוחה שהיא לא תהיה בפרק הבא והייתי מתה אם היו מבטלים אותם והיה פרק אחרון לחלוטין בלי פיונה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן... '
כן...
19/01/2020 | 22:13
18
גם אני חושבת שבטח ימציאו איזה תירוץ מעצבן למה היא לא יכולה היתה להגיע.
אבל עדיין תקווה קטנה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
20/01/2020 | 06:50
22
איזה מהמם הוא אולי העונה הזאת הייתה שווה בגלל הקטעים של מיקי ואיאן בפרק, למרות שאני כבר כ"כ סובלת מהעלילות האחרות אני רק מחכה שהם יעברו ותמיד מסיימת את הפרקים כשאני מרגישה שלא היה מספיק איאן ומיקי
תענוג לראות את מיקי מתעמת עם אבא שלו, והאמת כן רציתי איכשהו גם שיבהירו שחלק מהקטע שלמיקי כ"כ חשוב שאבא שלו יבין שהוא מתחתן עם איאן, זה כי הוא הכריח אותו להתחתן עם סבטלנה, אבל גם בלי זה היה כ"כ כייף לראות את מיקי נכנס לזה כ"כ בשביל לעצבן את אבא שלו (ומתעצבן על מוכרות רחים זקנות והומופוביות ).
כל הקטעים של מיקי כבריידזילה היו סופר מצחיקים, לא הפריע לי בכלל שהכל היה קשור לטרי, להיפך, רציתי שידברו על זה יותר, בכל מקרה בערך ב-6 העונות האחרונות של הסדרה כל פעם שבכלל ראו את מיקי זה היה קשור לאיאן, אני בעד שיתנו לו עלילות שנוגעות יותר לו, וזה כ"כ מספק לראות אותו עומד ככה מול אבא שלו במיוחד כשאנחנו יודעים איך זה היה בעבר.

אני נשבעת שאני קצת מרחפת בעלילות האחרות... אבל האמת שליפ ריגש אותי קצת בסוף. כלומר על הנייר כן הוא יצא אדיוט, הוא לא אמור לקבל החלטה כזאת בלי לדבר עם תמי, אבל אהבתי מה שהוא אמר, ובעיקר שהוא דואג לפיכחון שלו, וכל מה שהוא אמר על המערכת תמיכה. זה היה כזה בוגר ויפה וממש ריגש אותי, אז קשה לי לכעוס עליו על זה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' מאוד כללי לעונה הזאת'
מאוד כללי לעונה הזאת
20/01/2020 | 07:08
3
38
אני לא מאמינה כמה פיונה חסרה לי. כ"כ קשה לי לראות את הסדרה בלעדיה.
אני זוכרת אחרי הפרק שהיא עזבה חרשתי על סרטוני מחווה באינטרנט והיה אחד שהיה ביי פאר הכי טוב בעיני ותמיד ריגש אותי כ"כ. אני דיי בטוחה ששמתי אותו בפורום הזה פעם כנראה בערך לקראת סוף עונה הקודמת, אבל מסיבה כלשהי אני ממשיכה לחזור אליו הרבה בזמן האחרון וכל פעם שאני רואה אותו אני קצת נחנקת בגרון.
זה ממש מוזר, אבל משהו בסרטון הזה פשוט מושלם, וגם את השיר לא הכרתי לפני והתאהבתי בו בגלל הסרטון. הכנסתי לפלייליסט שלי וכל פעם שאני שומעת אותו מתנגן אני ישר חושבת על הסרטון מחווה הזה של פיונה, כאילו זה הקליפ הרשמי של השיר הזה או משהו.

אני ממש אוהבת את השורות האלו:
"But when it comes apart
When it comes apart, just start again"

הם תמיד עושות לי קצת מחנק בגרון. אני מתגעגעת לפיונה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואו שיט '
וואו שיט
20/01/2020 | 15:50
16
זה באמת הביא קצת דמעות לעיניים שלי
באמת סרטון מחווה מדהים
ועכשיו היא חסרה לי הרבה יותר

אבל זה גם מבהיר לי שבא לי עוד כמה שנים לעשות בינג' על כל הסדרה מההתחלה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
20/01/2020 | 16:47
3
לצפיה ב-'יופי תראי מה עשית '
יופי תראי מה עשית
20/01/2020 | 19:17
12
עכשיו אני גם בוכה. את יודעת אבל מה דווקא שבר אותי בסוף וגרם לדמעות? המונטז' הזה שבו היא דווקא שמחה.
גאד אני מתגעגעת לפיונה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כתבת ביקורת על סדרות חדשות:'
כתבת ביקורת על סדרות חדשות:
20/01/2020 | 11:40
23
לצפיה ב-'קרוסאובר פרק ראשון - סופרגירל:'
קרוסאובר פרק ראשון - סופרגירל:
20/01/2020 | 12:46
1
28
אוקיי אז יש עלילה מעניינת, יש חוסר בידע מראש על מה שעבר בפרק, יש דמויות שאני לא מכיר, אבל כללית אפשר להסתדר עם זה..
אשתדל לסיים את ארבעת הפרקים הבאים עוד היום.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סיכום בקצרה:'
סיכום בקצרה:
20/01/2020 | 19:34
37
כן, אני זוכר שהיה פה שרשור על הקרוסאובר אבל החלטתי להפריד את התגובות שלי ממנו.

אז זה היה סיפור מצויין, התחלה אמצע וסוף, היו הרבה רגעים  מאוד נחמדים, בלי ספויילר עליהם. שאפו
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דוקטור הו 12x4 '
דוקטור הו 12x4
20/01/2020 | 13:20
12
31
It was ok
קצת מבאס שהסטנדרט שלי עכשיו ללהנות מדוקטור הו זה שהפרק הוא רק בסדר.
-הפסקול הוא *ממש* hit or miss, בעיקר miss כי המוזיקה נשמעת לי בעיקר כמו רעש רועש שמפריע לי לצפות. ממש לפעמים יש מנגינה טובה, אבל פחות מידי ממה שצריך.
-עד מתי פרקים שהם סתם. לא אכפת לי פרקי filler בהכרח, דוקטור הו ידועה בהם, אבל הייתה לנו עונה שלמה של פילרים בעונה הקודמת. תנו לי איזה פרק שירגיש לי חשוב. אני לא דורש אפילו חשוב לעלילה, באמת שלא ככ אכפת לי מהמאסטר או מהtimeless child, אני מבקש פרק חשוב *לדמויות*, פרק שיפתח לי את יאז או את גרהאם או את ריאן. עם עדיפות ליאז, כי די כבר מסכנה היא חייבת פיתוח.
-את טסלה גילם ההוא מtimeless, ואת המלכה החייזרית גילמה ראני מSarah Jane adventures שהיה ממש קשה לזהות. סתם fun fact
-אדיסון כמעט הרגיש לי מיותר. אהבתי את זה שהוא שם, ואהבתי לראות אותו בתפקיד יחסית אנטגוניסטי (״יחסית״, כי תכלס הוא ממש עזר לדוקטור) וללמוד עליו משהו אחר ממה שההיסטוריה לימדה אותי עליו, אבל הוא לא עשה יותר מידי ולא השפיע על העלילה באמת. הוא די פשוט היה שם. וזה תמיד חוזר לנקודה שלי שפשוט יש יותר מידי דמויות כל הזמן, לכן זה תמיד יהיה קשה להכניס עוד.

זהו בינתיים. הפרק הבא is all about the Judoon, שאמור לרגש אותי אבל זה פשוט לא. אני לא סומך עליהם בשום אופן שהפרק יהיה ממש טוב. מקסימום בסדר.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-' איפה הימים '
איפה הימים
20/01/2020 | 15:07
2
23
של שיתוף הפעולה המהמם בין ר.ט. דייוויס ומורי גולד.
והתגובה הזאת שלך ממחישה לי שאני לא מפסידה כלום.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'געגועיי למוריי גולד '
געגועיי למוריי גולד
20/01/2020 | 17:33
1
25
הכי הרגשתי את חסרונו בפרק השני של העונה הנוכחית, כשהדוקטור נסעה לגאליפריי ולא היה זכר למנגינה האייקונית של גאליפריי ברקע. כמה חבללל!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' וואו. מזכיר נשכחות'
וואו. מזכיר נשכחות
20/01/2020 | 20:07
7
לצפיה ב-'צפיתי '
צפיתי
20/01/2020 | 19:36
3
17
והרגיש לי עכשיו יותר מתמיד שהעונה האת וגם הקודמת, החזירו את דוקטור הו להיות סדרה ללימוד היסטוריה (מה שלמיטב ידיעתי היא היתה בהתחלה שלה בסדרה המקורית) והעברת מסרים פופולריים, כאשר המד"ב הוא מאוד בגדר תירוץ קטן ברקע.
זה לא שלא היו פרקים כאלו בעונות קודמות יותר של הסדרה החדשה, אבל או שהיו הרבה פחות, או שכשהם היו הם היו הרבה פחות דידקטיים ושקופים, ולכן זה לא הורגש כל כך חזק.

אני רוצה שהמד"ב יחזור להיות מד"ב. פחות "מה היה" ויותר "מה היה אם".
פחות חייזרים רוצים משהו ברקע של אירועים מההיסטוריה של האנושות,
יותר אירועים מההיסטוריה של האנושות ברקע של חייזרים רוצים משהו (ואם אפשר שהמשהו הזה גם לא יהיה תמיד "להשמיד את העולם").

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מסכימה'
מסכימה
20/01/2020 | 19:44
14
היה חביב, לא יותר, אבל אני מעדיפה שיהיה יותר מרק חביב ופחות מכל מה שציינת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מסכים '
מסכים
20/01/2020 | 21:16
12
בנוגע לנקודה שלך שהסדרה חזרה לתפקיד המקורי שלה, ללמד היסטוריה (ומדע). זה בא לידי ביטוי גם בזה שיש שלושה מלווים, ככה הצוות נראה אי שם בשנות ה60. זה הכל בחירה מודעת לדעתי.
זה לא חייב להיות דבר רע בהכרח, נהניתי כעיקרון ללמוד מי זה ניקולה טסלה נגיד, פשוט אני לא חושב שאנשים אוהבים להרגיש שמחנכים אותם. לדעתי, טלוויזיה היא בעיקר בידור. לפני הכל. אם הפרק משעמם, מה עשיתם בזה שדיברתם על רוזה פארקס.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' זו היתה התחושה שלי כבר מעונה 5'
זו היתה התחושה שלי כבר מעונה 5
21/01/2020 | 10:49
11
פחות פנטזיה עתידנית וחייזרים ויותר הישענות על דברים שקל לתאר כמו היסטוריה קרובה יותר או פחות. זה היה בעיקר מסע אחורה בזמן ופחות ופחות מסע קדימה או לעולמות מקבילים.
אולי יש באג בטרדיס...

(אני ממש מתגעגעת לאנרגיה ולרעיונות של הסדרה הישנה! כמה דיונים היו לנו על כל פרק כי הם העלו מחשבות ותובנות).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני ראיתי '
גם אני ראיתי
20/01/2020 | 22:32
4
12
אני מסכים, לא פרק טוב במיוחד. לא רע, אבל גם לא טוב כל כך.
אהבתי את הפרק הקודם יותר.

וכן חלק מהבעיה היא שזה נורא מטיפני.
ואחד הדברים שזה בולט בהם הוא שטסלה הוא מדהים ואדיסון הוא בערך נבל עם שפם (מלבד כמה רגעים בודדים של אנושיות)
ועדיין היה הרבה יותר ערך לאדיסון בפרק מאשר לאיזשהו מהמלווים.
בעצם המלווים רק היו שם כדי להדגיש שטסלה לא מוכר מספיק כיום.
*שזה בעצמו קצת מוזר לי כי אני שמעתי המון על טסלה בעשור האחרון מכל מיני מקורות אז הרגיש לי שזה כבר די ידוע שטסלה היה גאון גדול יותר מאדיסון, שהיה די נצלן.

לפחות שלא כמו בפרקים ההיסטוריים של העונה הקודמת - כן הייתה עלילת מד"ב אמיתית שהיא חלק משמעותי מהפרק.
בפרקים עם רוזה פארקס והודו נוסע הזמן והחייזרים היו בקושי ממש חלק מהעלילה.
אם כי הקטע של החייזרים שמנצלים התקדמויות טכנולוגיות של זנים אחרים הייתה הקבלה מאוד ברורה לאדיסון שמנצל ידע של אחרים (אם כי לזכותם הדוקטור לא פנתה אל אדיסון ואמרה לו שהוא כמוהם)

אני אשמח לעוד פרקים שמלמדים על ההיסטוריה, אבל כל עוד הם טובים באופן כללי. ומשלבים מד"ב באופן טוב. והיו כאלו בעבר.

משהו שהיה לי מוזר - נשמע מדבריה שהדוקטור החליטה להרוג את המלכה של החייזרים. וזה די נוגד את הכללים של הדוקטור.
אבל אז בפועל כשהמכת חשמל פגעה בחללית של החייזרים, היא לא התפוצצה, אלא נראה כאילו זה גרם לה פשוט לעוף רחוק. זה גרם לי לתהות אם הכוונה בתסריט הייתה שהחללית תתפוצץ, אבל אז מישהו ברגע האחרון החליט שזה לא מתאים לדוקטור ולכן שינה את זה באפקטים שנוספו מאוחר יותר.

וסתם ניטפיקינג - הדוקטור והמלווים נסעו ברכבת מניאגרה אל ניו-יורק. אז איך פתאום, בריצה חזרה מהמפעל של אדיסון, הם עלו על הטארדיס?

לגבי הקאסט - את השחקן ששיחק את טסלה כמובן זיהיתי. אני מזהה אותו מיד בכל דבר מאז שהוא היה בER. יש משהו שמאוד קל לזהות בו (אפילו עם התספורת הנוראית שהייתה לו כאן)
אבל ממש לא זיהיתי את המלכה החייזרית.

אני ממש שמח שיש כאן עוד מישהו שמכיר את ראני מהרפתקאותיה של שרה ג'יין.
זה עדיין עצוב לי נורא איך שהסדרה ההיא הסתיימה כשהשחקנית הראשית מתה.
והחלום שלי הוא שמתישהו לוק או קלייד או ראני יבקרו את הדוקטור. או אפילו יהפכו להיות מלווים רשמיים לזמן מה.

ואם כבר מדברים, מעניין אם יעשו מתישהו ניסיון נוסף לספין-אוף לדוקטור הו.
ואולי השאלה היותר נכונה היא מתי (כי דוקטור הו תמשך כנראה לעד, ובטלוויזיה תמיד אוהבים לעשות סדרות ספין-אוף.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני מת על הרפתקאות שרה ג'יין! '
אני מת על הרפתקאות שרה ג'יין!
20/01/2020 | 22:40
3
23
זאת הייתה סדרה נהדרת ובאמת כל כך חבל שהיא נגדעה בטרם עת, בדיוק גם כשהיא התחילה תקופה חדשה. גם היו להם מלא תוכניות לעתיד, הם עמדו להחזיר את מריה (!!) ואת הטריקסטר, כמה חבל. בוא בוא נדבר על זה קצת, איזה פרקים אהבת? אם אבחר פרק אחד מכל עונה, אז אני ממש אהבתי את הפרק עם הטריקסטר בעונה הראשונה, את הפרק עם האסטרולוגיה בעונה השנייה, את הפרק של ראני בעונה השלישית (האישה המשוגעת בעליית הגג - כזה בא לי שהם יעשו על יאז העונה בדוקטור הו!), הפרק עם הדוקטור וג'ו גרנט בעונה הרביעית והפרק שקלייד נהיה הומלס בעונה האחרונה. ויש עוד אני צריך להיזכר. ואהבתי מאוד את מריה והיה לי ממש קשה להתרגל לראני, שהייתה בעיניי נחותה ברמת משחק או פיתוח דמות. אבל התרגלתי, im ok with her now.
באמת מעניין מתי יעשו עוד ספין אוף. הנסיון האחרון שלהם די כשל (Class ב-2016, שבוטלה אחרי עונה אחת) אבל לפחות זה אומר שהיה לפחות ספין אוף אחד לכל תקופה של הסדרה (שניים בתקופת RTD ואחת בתקופת מופאט). אני לא מצליח לדמיין בינתיים איזה ספין אוף צ'יבנאל יכול לעשות, ליטרלי הוא לא יצר שום דמות ששווה ספין אוף.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ואגב, עוד פאן פאקט על ראני'
ואגב, עוד פאן פאקט על ראני
20/01/2020 | 22:57
11
בפרק הראשון שלה בסדרה, עם הליצן, מי ששיחק את הנבל הוא לא אחר מאשר בראדלי וולש - גרהאם! אז הוא שיחק נבל בסדרה שלה והיא שיחקה נבל בסדרה שלו. איזה כיף.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואי, אני ממש לא זוכר מספיק '
וואי, אני ממש לא זוכר מספיק
21/01/2020 | 00:38
1
9
בכל זאת עברו יותר מ8 שנים מאז שהסדרה הסתיימה.
וכל כך הרבה זמן מאז העונה הראשונה, שהיא היחידה שבה מריה הייתה קבועה, אז אני ממש לא זוכר אם היה לי קשה להתרגל אל ראני.
אני מאוד אהבתי פרקים עם הטריקסטר. וכמובן את ההופעות אורח של הדוקטור.
מאוד אהבתי את הטוויסט בסוף עונה 1 כשמגלים שמר סמית', המחשב, היה בעצם תמיד רע. ואני גם זוכר לטובה את הפרק "האישה המשוגעת בעליית הגג".
מאוד אהבתי את הפרק שבו גורמים להם לחשוב שהדוקטור מת, במיוחד כי ממש לא הייתי בטוח שהדוקטור של מאט סמית' גם יופיע בתוכנית (כי הסדרה הייתה של דייויס ומאט סמית' כבר היה בתקופה של מופאט). חוץ מזה אומנם לא הכרתי את ג'ו גראנט, אבל נחמד היה שהביאו מלווה מהעבר. ואת הנכד של שיחק פין ג'ונס (ששיחק אחר כך במשחקי הכס וגם את דני ראנד ב"איירון פיסט")

היה לי מאוד עצוב כשלוק עזב את הסדרה, אם כי הוא עדיין חזר מידי פעם.
עוד היה קשה להחליט אם אני ממש מקבל את סקיי הקטנה בתור תחליף עבורו בסדרה ואז הסדרה הסתיימה.
לא ידעתי הרבה על תוכניות שהיו לעתיד התוכנית. היה די ברור שיהיו עוד פרקים עם הטריקסטר, אבל כבר ממש לא ציפיתי שיחזירו את מריה. זה באמת יכול היה להיות מגניב.
משהו שאני כן שמעתי זה שהייתה כוונה שלוק יצא בקז'ואליות מהארון בכך שהוא יחזור מתישהו מהאוניברסיטה עם חבר.

Class בהחלט הייתה פחות טובה. הדמויות פחות תפסו והיא פחות זרמה.
אבל היה לה פוטנציאל וכמה פרקים ממש טובים.
חבל לי מאוד שהיא לא קיבלה עוד עונה לנסות למצוא רגליים.

נכון שצ'יבנאל לא יצר שום דמות ששווה ספין-אוף, אבל גם Class לא הייתה מבוססת על דמות שמופאט יצר.
ושרה ג'יין הייתה מבוססת על דמות שדייויס לא יצר, אלא רק השתמש בה בפרק אחד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לוק וסקיי'
לוק וסקיי
21/01/2020 | 00:54
10
הייתה שורה שנחתכה מהפרק הראשון בעונה הרביעית (כשלוק עוזב), שהוא ושרה ג׳יין מדברים לפני שהוא עוזב ואיכשהו הוא אומר לה משהו בסגנון של ״אולי יהיה לי boyfriend” והיא אומרת לו ״כל עוד זה לא סליתין לא אכפת לי״ שזה נחמד וחבל שזה ירד חחח.
סקיי זכורה לי כדי מזעזעת, אבל נטו בגלל השחקנית. היא הייתה די מעצבנת, אבל אכן היו לה רק שלושה פרקים וזה לא מספיק לכלום. והיא רק כאילו תחליף ללוק, כי תכלס הם אחים ואפילו היה להם פרק להכיר ולהתרגל אחד לשנייה שזה יפה. התוכנית שלהם לעתיד שלה הייתה שהיא הבת של הטריקסטר או משהו כזה.
גם אני ממש אהבתי את הטוויסט בעונה 1 שמיסטר סמית הוא רע. גם הם שתלו רמז בפרק הראשון של העונה עם הסליתין, הוא היה כזה sassy לקלייד בצורה לא אופיינית (“beware your curiosity...”) אני אוהב arcs. כיף שהם השקיעו גם בתוכנית שהיא כאילו נחשבת ליותר קטנים.
לפני כשלוש שנים השחקנים עשו reunion בשביל איזה charity שאמא של טומי נייט (לוק) מנהלת וזה היה נראה אינטימי וחמוד. מצרף לך סרטון משם. סקיי גדלה בקטע מפגר, לא נראית כמו עצמה, ולראות את מריה וראני באותו פריים לא נראה טבעי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'באטוומן 1X10 '
באטוומן 1X10
20/01/2020 | 15:25
7
31
ממש בקצרה כי אני חייבת תוך חמש דקות להתלבש ולעוף מהבית .

אההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא זה היה בקלות הפרק הכי טוב בסדרה עד עכשיו!!!

וקייט מופיעה על השער של קאטקו בראיון שהיא נתנה לקארה! מוציאה את באטוומן מהארון, זה פשוט היה מושלם.

.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ותגובה נורמלית '
ותגובה נורמלית
20/01/2020 | 17:26
1
26
אז ממש אהבתי את הפרק אם לא הבנתם .

קייט ולוק וקייט ומרי .

אהבתי את זה שלא התעלמו מהמשבר וכמובן הקטע בסוף שקייט הולכת להתראיין אצל קארה. ואני מקווה שיהיו עוד דברים בסגנון בהמשך.

אז עכשיו בגלל המשבר יש שתי אליס? קשה לי לחשוב על הסבר יותר הגיוני.

הקטע עם המסיבת תה על הקבר של קת'רין היה ממש חולני .

אהבתי את המקרה השבוע ורק אני חשבתי שהשוטר ההוא אחראי להכול כדי לזכות בפרסום?

אני חושבת שעוד יום יומיים אני אראה שוב את הפרק.

(ואני גאה בעצמי,מהרגע שפתחתי את המחשב בכול האתרים המון כותרת על הפרק ולא נכנסתי לאף כתבה!)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואו '
וואו
20/01/2020 | 19:14
20
הסוף היה מדהים כשבת' מופיעה.
אני גם מניח שזה תוצאה של המשבר.

בעצם זה אולי הגיוני במידה מסויימת - הרי אנחנון יודעים שהעולם של החץ התאחד עם העולם של סופרגירל. אבל מה לגבי אנשים שהיו קיימים בשני העולמות? אם החיים שלהם אותו דבר אז לא ממש משנה, אבל מה אם החיים שלהם שונים מאוד. אולי בעולם של סופרגירל לא הייתה התאונה שבה בת' כביכול מתה.
אבל בעצם אז זה ייצור מצב שבו יהיו המון דברים של חוסר התאמה שזה בעייתי.
אולי רק הקיום של בת' עבר בגלל שאוליבר כביכול יצר את העולם החדש הזה, אז הוא עשה את זה כטובה עבור קייט.

בכל מקרה אני מקווה שזה לא איזשהו טריק שיתגלה פרק הבא וזהו.
אני חושב שיכול להיות מעולה מבחינה עלילתית שיהיו גם אליס וגם בת'. ואז כל אחת תראה את הגרסה השונה של עצמה.

אני במיוחד רוצה את זה כי חוץ מהסוף ב95% מהפרק רק חשבתי עד כמה כבר נמאס לי מאליס, מההצגות אליס בארץ הפלאות שלה (כמו ליד הקבר) ומהתוכניות המטורפות שלה שממוקדות לחלוטין על נקמה (ואם ככה אז לא ברור לי איך יש לה כנופיה כל כך נאמנה).

אבל במיוחד התוכנית שלה בפרק הזה להוציא את קייט מהארון בעזרת ההאקרית הייתה דפוקה לחלוטין. קודם כל כי היא כביכול הייתה זקוקה להאקרית בשביל לעשות את זה כי ההאקרית יכולה לשלוח מסר לכל העיר בבת אחת.
אבל זה לא בעצם דבר קשה כל כך. להשתלט על טלפונים זה קשה, אבל להשיג רשימת תפוצה גדולה... יש כל מיני חברות וארגונים עם רשימות תפוצה ענקיות. זאת הסיבה שכולנו מקבלים אסאמאסים מכל מיני חברות אשראי ועוד. וזה לא שזה חייב להיות כולם או שזה לא נחשב.
חוץ מזה אליס ראתה את קייט מורידה את המסכה שלה המון פעמים. היא בקלות יכלה לצלם אותה בלי המסכה ולשים סרטון ביו-טיוב.

בקיצור ממש נמאס לי מאליס.
מה שכן היה טוב זה שסוף סוף תפסו אותה בסוף הפרק.
האמת האמנתי שאין סיכוי שיתפסו אותה. הרי כבר היו מיליון פעמים שהם כמעט תפסו אותה, או שבאטוומן תפסה אותה, אבל שיחררה אותה, או שאליס התחמקה ממנה ברגע האחרון. זה כבר לחלוטין היה מאוס.
וזה שלא ראינו את השוטרים עוצרים את אליס בפרק גרם לי לחשוב שבטח היא שוב התחמקה למרות האזיק שקייט שמה עליה.
אז ממש הופתעתי לטובה כשראו שהיא בעצם במאסר.

ואפילו יותר מעניין עכשיו עם הכפילה שלה.

שאר הפרק (כלומר כל מה שלא כלל את אליס) היה ממש טוב.
מרי המסכנה שמנסה להציל את ג'ייק.
ובמידה פחותה בת' שמתמודדת עם עניין הנישואים שלה.
וגם העניין המצחיק ומוזר שחושבים שיש לבאטוומן רומן עם השוטר הסקסי (שמצחיק שכל הזמן משווים אותו לכריס אוונס וקפטן אמריקה) (אבל חוץ מזה לא חשבתי עליו מספיק כדי לחשוב שאולי הוא הנבל)

העלילה עם ההאקרית הייתה מעניינת יותר מרוב העלילות האחרונות עם אליס, וזה עוד לפני שגילינו שהיא בסך הכל נערה לסבית מסכנה בתיכון שרוצה קצת תשומת לב.
ושמחתי אבל שקייט לא ויתרה לה לחלוטין בסוף בגלל הסיפור העצוב שלה. היא כן גורמת לה לעשות שירות ציבורי כעונש והלחזיר את הכסף.
אבל האמת שממש קיוויתי שהיא תתחיל לעזור לקייט וללוק בבאטקייב. היא יכולה להיות כמו הפליסיטי שלהם.

האיזכורים לקרוסאובר וליקום המורחב היו מעולים. לא יותר מידי, אבל גם לא התעלמות מוחלטת.
אמירה קטנה על מותו של אוליבר קווין.
קייט מציינת את זה שהיא הפאראגון של אומץ - והתגובה של לוק שמבהירה שהיא סיפרה לו מה הלך שם (או אולי ז'ון העביר גם לו את הזכרונות של מה שהתרחש).
וכמובן הראיון בקאטקו עם קארה.
*רק טיפה חבל לי שלא ממש ראינו את הראיון הזה (בעצם עוד לא ראיתי את הפרק של סופרגירל מהיום, אז אולי רואים משהו מזה שם...)
**על שער המגזין גם מצויין שיש כתבה על מעבדות סטאר (הפלאש) ויותר חשוב - שלנה לות'ר נצפתה בגות'האם.

לגבי זה שבאטוומן יצאה מהארון.
התגובה הראשונית שלי לכך שחשבו שלבאטוומן יש רומן עם השוטר ההוא הייתה זהה לזו של לוק - שזה חכם שיחשבו שבאטוומן היא סטרייטית כי זה רק יעזור בלבלבל לגבי הזהות האמיתית שלה.
אבל בסופו של דבר אני שמח שהיא כן עשתה את זה.
אם היו בעולם שלנו באמת גיבורי על, אז היה מאוד מרגש אותי אם היה גיבור על הומו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אומייגאד'
אומייגאד
20/01/2020 | 19:42
4
26
שכחתי שהמשבר ממשיך להקרין לכל הסדרות אחרי שהוא הסתיים, ולא קלטתי שאליס היא באמת אליס שהתאחדה ביקום הזה כתוצאה ממנו. אדיר!!!

הטינאייג'רית וכל הangst של "אני בארון ושונאים אותי ואין לי דמות להזדהות איתה מלבד מישהי בסדרה רנגומלית" היה על גבול המטיפנות, ואני אומרת את זה למרות החיבור שלי לנושא, אבל בסופו של דבר זה עבד ממש יפה ואני שמחה ששילבו את מערכת היחסים של קייט עם קארה כדי להוציא את זה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וואי, חשבתי עכשיו על משהו מאוד מגניב '
וואי, חשבתי עכשיו על משהו מאוד מגניב
20/01/2020 | 19:59
3
21
אני זוכר שהיה פעם פרק בסדרה המצוירת של באטמן שבו באטמן נעדר או משהו כזה ולכן קלארק לובש את התחפושת של באטמן ומפטרל איתה בגות'האם כדי שלא ידעו שבאטמן נעלם.
איזה מגניב אם יהיה משהו כזה שיקרה משהו לקייט והיא תהיה מוגבלת לכמה זמן ותבקש מקארה שתעמיד פנים שהיא באטוומן.
*משהו בזה שכתבת על מערכת היחסים של קייט עם קארה גרם לי לחשוב על זה.

נכון שהקטע עם טינאייג'רית היה ממש על גבול המוגזם.
והיה מאוד wink wink כשהיא אמרה על כך שכל מה שהיא תקבל זה דמות לסבית משנית בסדרת טלוויזיה.
ואני חצי ציפיתי שקייט פשוט תחשוף את עצמה באותו רגע, דבר שהיה די מטומטם, אז שמחתי שזה לא קרה.
אבל בסופו של דבר זה יצא באמת טוב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי, זה יכול להיות טוב'
אוי, זה יכול להיות טוב
20/01/2020 | 20:40
16
אני לא מצליחה לדמיין את קארה משחקת אותה לוחמת פשע קשוחה ואפלה, זה יהיה train-wreck מבדר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נאאא '
נאאא
20/01/2020 | 23:49
1
12
קארה יותר מידי קשתות בענן ודובוני אכפת לי בשביל להעמיד פנים שהיא קייט, תוך שנייה וחצי יגלו שזו לא באמת באטוומן(חוץ מזה קארה לא תעמוד בפיתוי ותשתמש בכוחות שלה בטעות).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא זוכר לחלוטין '
אני לא זוכר לחלוטין
21/01/2020 | 00:43
10
אבל אני מניח שזה מה שהיה עם סופרמן

ושני הדברים האלו הם מה שיהפכו את זה למצחיק
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Avenue 5 פרק 1X01 '
Avenue 5 פרק 1X01
20/01/2020 | 16:56
2
28
ממש טוב. מאוד נהניתי.
כמובן שידעתי שתהיה תקלה גדולה וכל מיני השלכות וגם ידעתי על כך שהנוסעים נורא יכעסו. גם ידעתי את התפקידים הראשיים של הדמויות.
אבל עדיין הרבה הפתיע אותי.
לא זה שג'אד ה"גאון" הוא בעצם די אידיוט, זה היה די ברור מהטריילרים.
אבל זה שהקפטן הוא בכלל לא הקפטן ואין לו מושג אמיתי לגבי טיסה בחלל. (אבל החלק הגדול היה כשהמבטא האנגלי האמיתי של יו לורי יצא)
וזה שהאחראי האמיתי על הספינה מת.
והאחראי על האורחים - זאק וודס - הוא ניהיליסט ודי מטורף כשהכל משתבש.

וגם הצוות על הקרקע מצחיק.

עדיין לא ברור מה בעצם השתבש וכאילו לא יותר מידי מתייחסים לזה. מההכרה שלי עם סדרות כאלו יש לי תחושה שזאת הייתה חבלה מכוונת של מישהו, אבל אולי אני חשדן מידי.

הכל בלאגן כרגע ולא ברור מה הם יעשו.
(אבל מסתבר שגוגל נסגרה והירח הפך לכלא ענק)

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'צפיתי'
צפיתי
20/01/2020 | 22:33
19
וממש אהבתי. לא ידעתי כלום מראש כי הפסקתי את הצפייה בטריילר הבודד שראיתי די מהר, אבל הקונספט ממש מזכיר לי את "ספינת החלל טיטניק" (משחק מחשב/ספר ישנים שנכתבו ע"י יוצא מונטי פייתון ושקראתי כמה עשרות פעמים) ועכשיו בא לי לקרוא את הספר שוב.

אהבתי את כל הדמויות, קצת פחות את הנוסעים אבל כן את הצוות. במיוחד את ג/וש גאד כי הוא ג'וש גאד, ואת אחראית הבקרה עם כל השיער שלא מסוגלת להתמודד עם הדברים שקורים שם. ואת הדיליי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אמרת נכון'
אמרת נכון
21/01/2020 | 17:29
10
זה היה מבולגן מדי אבל מהנה בכל זאת.

יו לאורי לא יעזור כלום אני עדיין מוכן לעשות לו ילדים. או משהו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'9-1-1: Lone Star פרק 1X01 '
9-1-1: Lone Star פרק 1X01
20/01/2020 | 17:30
5
37
אוקי, בסדר, תפסתם אותי
אני התעניינתי בסדרה הזאת כמעט רק בגלל שיש בה דמות ראשית של בחור* הומו, צעיר, חתיך וכבאי אש. ועל הפרק הראשון נראה שיש לו גם אינטרס רומנטי בדמות שוטר צעיר.

כי אחרת כנראה לא הייתי בכלל מסתכל על סדרה כזאת, כפי שלא הסתכלתי על סדרה האם שלה. לא כי היא נראית לי נחותה, אלא פשוט כי היא עושה רושם משהו פרוסידוראלי שיש מיליון כמוהו.

*סתם בונוס השחקן הוא ישראלי.

אבל חוץ מזה גם יש בתפקידים ראשיים את רוב לואו וליב טיילר שאני אוהב.

ואז בפרק עצמו גם היה תכלס די כיף.
כלומר הם לחצו בפראות על כל הנקודות כדי לייצר רגש ולמצוא קהל מגוון. זכרון 9/11, אסון ומוות, רצח (העלמות) לא מפוענח, PTSD, סרטן, התמכרות לסמים, ניסיון התאבדות (לא ברור), הומואים, אישה איסלמית, בחור טרנסג'נדר (מסתבר שגם השחקן בריאן מייקל סמית'), נישואים מעורבים בדרום, אפילו זרקו טיפה לכיוון מהגרים לא חוקיים.
אבל גם הצילו תינוק מעץ וזה נחמד.
והיו ריקודים טקסניים...

בקיצור אני כנראה אמשיך לבנתיים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כל הדברים האלה היו בפרק אחד? '
כל הדברים האלה היו בפרק אחד?
20/01/2020 | 19:19
1
8
לצפיה ב-'כן, איכשהו כל זה ועוד '
כן, איכשהו כל זה ועוד
20/01/2020 | 19:44
20
הרוב היו נגיעות יחסית מהירות
כולל הבחור המדובר בלי חולצה מתאמן
מתיחה עם צ'ילי שכמעט מסתיימת באסון
ואיכשהו הטפה שלמה על משטר טיפול עור פנים לגברים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ככה זה גם בסדרה המקורית '
ככה זה גם בסדרה המקורית
20/01/2020 | 23:40
2
23
מלא אירועים הזויים ותקציב נמוך ככה שאף פעם לא רואים מה הם עושים בפועל (כמו בסצנה הראשונה בניו יורק, שנייה אחת הוא תלוי באוויר ואחרי שנייה הוא כבר למטה והכול בסדר).

לא יודעת אם אני אמשיך גם לפרק הבא, מצד אחד היו דברים מעניינים בפרק מצד שני יש לי מספיק סדרות שאני עוקבת אחריהן באופן שבועי ושיקגו FIRE עושה את אותו הדבר רק פי מאה יותר טוב אז אין פה משהו מיוחד (ולהם יש גם את ג'סי ספנסר וגם את טיילור קיני ופה רק את רוב לאו ).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תוכלי להחליט בקרוב'
תוכלי להחליט בקרוב
21/01/2020 | 00:47
1
21
כי מסתבר שהפרק השני ישודר מחר (או היום ליתר דיוק)

אני לא רוצה לקחת עמדה נגד ג'סי ספנסר, אבל רונן רובינשטיין נראה FINE

לגבי תקציבים נמוכים - ראיתי את שלושת הפרקים הראשונים של עונה 3 של סדרת האם (כי הם נראו לי מעניינים לפי הטריילרים) וזה לא נראה לי זול.
אבל אולי השקיעו בפרקים האלו ואז חזרו לתקציב נמוך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בינתיים ביקשתי מהדודים שיתנו לי '
בינתיים ביקשתי מהדודים שיתנו לי
21/01/2020 | 07:14
16
לראות את הפרק אז אני מקסימום אם ישעמם לי אני תמיד אוכל לראות אותו מאוחר יותר בערב.

פרשתי מהסדרה האם בתחילת עונה 2 כי זה התחיל לשעמם. וזה תמיד עצבן אותי כי בשיקגו FIRE (שזו הסדרה היחידה שאפשר להשוות אליה) תמיד מראים חילוצים מסובכים וממש מראים אותם נכנסים לשריפות וכאלה ופה לא, תמיד היו אירועים הזויים ודברים שנראו מפחידים אבל אחרי 2 דקות זה נגמר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני לא יודע איך אצפה בה, כתבה על אווניו 5 מוואלה:'
אני לא יודע איך אצפה בה, כתבה על אווניו 5 מוואלה:
21/01/2020 | 11:20
18

הודעות אחרונות

23:33 | 24.02.20 גם ברוטוס
06:16 | 24.02.20 LeRanch
13:03 | 23.02.20 LeRanch
05:57 | 23.02.20 גם ברוטוס
18:43 | 20.02.20 LeRanch
06:08 | 20.02.20 גם ברוטוס
06:05 | 20.02.20 גם ברוטוס
05:29 | 18.02.20 גם ברוטוס
12:45 | 16.02.20 מילי08
07:08 | 16.02.20 LeRanch
05:47 | 16.02.20 גם ברוטוס
07:40 | 15.02.20 LeRanch
05:42 | 13.02.20 גם ברוטוס
05:40 | 13.02.20 גם ברוטוס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ