דיוני סדרות לסוף השבוע

דיוני סדרות לסוף השבוע

הדיון של שלושת הימים האחרונים מתוך מקבץ של שבעה ימים

נמרוד2016

New member
באטוומן אחרי פרק 9:

חידשו את העונה? עוברים לעונה השנייה? מה קורה עם זה?

limors2

Active member
העונה לא הסתיימה, היא הייתה בפגרה כמו כל שאר הסדרות

היא חוזרת השבוע עם פרק 10, והיא חודשה לעונה נוספת כמו שאר הסדרות של הCW

Don Nirtin

New member
אני עדיין לא יודע מה תהיה התוכנית שתלווה אותי השבת

וצריך לקרוא ספר לבוחן ביום ראשון.

didalf

Well-known member
Everything’s Gonna Be Okay בלי ספוילר

ניק ראית כבר?
אוקי ממש אהבתי
די בדיוק מה שהיינו מצפים מג'וש. זה חמוד ומצחיק ומקסים ומביך-בסגנון-של ג'וש אבל גם מרגש ואפילו בכיתי קצת.
בהחלט מזכיר את פליז לייק מי בסגנון, כמו צילומים של אוכל ומוזיקת הרקע, קצת בדיאלוגים והדמות של ג'וש שהיא די אותו דבר (אבל זה לא תלונה זה מעולה מבחינתי!).
&nbsp
רק לא הבנתי כמה פרקים יש כי אני מצאתי 3 , כשהראשון 45 דקות והשניים האחרים 20 דקות כל אחד , והסתכלתי בIMDB וגם באפיסוד קלנדר (אין ויקי עדיין) ואמורים להיות שני פרקים. וגם רציתי להגיד שמשהו הרגיש לי מבולבל כי הפרק השלישי הרגיש יותר נכון להיות השני אבל אז הסתבר שאני פשוט ראיתי אותם הפוך
.

ראיתי רק את הפרק הראשון

כי עד עכשיו לא מצאתי כתוביות לשני הפרקים הבאים.
אבל עכשיו אני אוכל לראות אותם.
*את ראית בלי כתוביות, או שמצאת איכשהו לפני?
&nbsp
מאוד אהבתי את הפרק הראשון.
כמו שאת אומרת מאוד מזכיר את פליז לייק מי. או לפחות הדמות של ניק מאוד מזכירה את הדמות של ג'וש (בטח בגלל שפשוט ג'וש הוא כזה)

didalf

Well-known member
ראיתי בלי כתוביות הכל

כי הייתי חסרת סבלנות
באמת היו קצת דברים שלא הבנתי כי הם לא דיברו ברור אבל הרוב היה בסדר.

Everything’s Gonna Be Okay
שלושת הפרקים הראשונים

טוב, גם אני לא מבין ממש את הקטע שיש 3 פרקים בעוד בקלנדר כתוב שיש 2
אבל אני מניח שזה קשור לכך שפרקים 2 ו3 הם בחצי אורך
נראה אם זה יסתדר בהמשך.
&nbsp
אהבתי מאוד את כל שלושת הפרקים. אם כי את השלישי כנראה הכי פחות. אני ממש לא אוהב את הקטעים עם החברות של ג'נביב - היא עצמה חמודה.
למרות שאני כנראה אוהבת את ניק, מטילדה ואלכס יותר מאשר אותה.
&nbsp
היה מאוד מצחיק, אבל הדבר הכי מצחיק בכל שלושת הפרקים האלו זה שפרק 2 הסתיים עם זה שמטילדה מספרת ללוק את הסיפור על כך שג'נביב איימה בהתאבדות אבל היה לה ליספ ולוק חוזר ואומר שהתאבדות זה לא נושא מצחיק. ואז הפרק מסתיים עם זה שמופיע על המסך המספר של National Suicide Prevention Lifeline. וזה פשוט גרם לי להתפקע מצחוק בקול רם, אפילו בלי שממש חשבתי על זה. פשוט כי הפרק לא עסק בהתאבדות בשום מידה, אז מרגיש כזאת הגזמה לעשות את זה.
&nbsp
זה כזה מוזר שניק הוא אנטמולוג (חוקר חרקים מהקונטקסט, אבל גם בדקתי ליתר בטחון) כי אני כל כך רגיל לזה שלג'וש לא היה ממש כיוון בחיים. בטח לא משהו רציני. וקשה שלא לחשוב על ניק בתור ג'וש כשהם מתנהגים כל כך דומה.
&nbsp
אלכס וניק מאוד חמודים יחד. אני אוהב את זה שהרבה פעמים קטעים שלהם יחד מוצגים כמין מונטאג'.

didalf

Well-known member
תגובה

הקטע עם הפרקים זה שפשוט בטלוויזיה שידרו שניים אבל זה גם עולה להולו ושם שיחררו גם את השלישי.
&nbsp
מה ממש אהבתי את השלישי, פחות באמת את ז'נביב וחברות שלה [למרות שגם להם היו קטעים חמודים בעיקר איך שניק נזף בהן] (גאד איזה נוראית הבלונדינית. גם סליחה אבל היא ממש מכוערת
והשיער הבלונדיני-לבן עם גבות שחורות עבות מזעזע. סליחה) אבל כל הקטעים של אלכס ניק ומטילדה היו סופר חמודים.
&nbsp
חחחחחחח כן גם אותי הצחיק הקטע של הקו להתאבדויות בסוף.
&nbsp
אני לא הבנתי שהוא חוקר חרקים כמקצוע עד שקראתי ביקורת שכתבה את זה
אבל כן ממש קשה לי בינתיים להתייחס אליו כדמות אחרת אני בכלל בראש שלי קוראת לו עדיין ג'וש לוקח לי רגע להזכר מי זה ניקולס בכלל

&nbsp
אלכס וניק באמת חמודים

&nbsp
בפרק הראשון ממש בכיתי מההספד של מטילדה, וגם בסוף כשהם רקדו כזה עם הפרחים כי זה היה ממש יפה

Don Nirtin

New member
ראיתי את הכתבה

ופחות בא לי לראות את העונה השנייה. יש לעונות שניות נטייה להיות פחות טובות מהראשונות. כמו שנכתב בכתבה - משגל נסוג. הניסוח בעצמו לבדו די מדייקת את התחושה שלי.

ראיתי את כל עונה 2

ולמרות שאני מסכימה חלקית עם הכתבה
זה עדיין ממתק אמיתי ונהנתי מאוד
הייתי שמחה לסיום אחר ...

נמרוד2016

New member
קראתי את ההודעה שלך, אני לפני הפרק האחרון:

לא עשית ספויילר, זה בסדר

מילי08

Well-known member
המקום הטוב עונה 3

לא התחשק לי לנקות את הבית היום אז ניצלתי את השעות הפנויות לקצת טלוויזיה. ממש פרועה אני..
אחרי עונה ראשונה לא אחידה ברמתה, עונה שנייה מבולגנת ומצחיקה בקושי, הגיעה עונה שלישית שונה ומעולה, לפחות עד האמצע.
הגיבורים חזרו לחיים כדי שיהפכו לטובים בזכות עצמם, אבל כצפוי - הדברים לא הולכים כמתוכנן ולכן גם השדים הטובים (לא יודעת איך להגדיר אותם) מעבירים את עצמם לכדור הארץ כדי לכוון אותם לדרך הנכונה.
צ'ידי מבולבל וחמוד, ומסתבר שמתחת לחולצות המכופתרות והאפודות, מסתתר לו גוף שרירי וחטוב (!). יש לו אפילו בת זוג מהממת לכמה זמן.
ג'ייסון - טמבל אבל חמוד.
תאהאני - יש לה מבטא מהמם, והיא עפה על הקשרים שלה עם כל העולם.
אלינור - היא מנסה בכוח לשחק אותה רעה, אבל בתוך תוכה היא באמת טובה ואכפתית.
מייקל, טד דנסון, הוא הכוכב הבלתי מעורער של הסדרה. רואים שהוא נהנה מהתפקיד.
נהדר בעיני שהנושא המרכזי של הסדרה הוא באמת פילוסופי ביסודו וזה לא רק כרקע מטושטש, אלא ממש מדברים פילוסופיה.
&nbsp
(אני מנסה לכתוב את זה תוך כדי צפייה בטלוויזיה ויצא שאני לא מרוכזת - לא בזה ולא בזה…)
&nbsp

Lhuna1

New member
ויקינגים - עונה 6 פרק 1

מקווה שמישהו יצטרף אלי בקרוב, ניק? נמרוד? goolgol? anyone? נכון שהסדרה עברה את השיא שלה כבר, אבל הגעתם עד לפה אז לא תראו את העונה האחרונה?
&nbsp
&nbsp
&nbsp
בקיצור...
&nbsp
ביורן (ולצידו אובה והויטסק) שכבש את קטגאט מידי אייבר, מנסה לכונן בה שלטון ליברלי ורחום המבוסס על מסחר פתוח ולא על כיבושים וביצורים.
אבל שליחים שמגיעים אליו מהמלך הארלד עם בקשה לעזרה בתמורה לכך שעזר להם להפיל את אייבר (כי המלך אולף בסוף הציל אותו ממוות בקרב, אבל אז כבש מידיו את ממלכתו), מערערים את בטחונו העצמי והוא נכנס לחיבוטי נפש בשאלה איזה מן מלך הוא רוצה להיות ומה הדבר הנכון לעשות.
&nbsp
לאגרת'ה מאחלת לבנה בהצלחה אבל מחליטה לעזוב את חיי המלחמות ולחזור להיות איכרה פשוטה כמו פעם עם רגנאר לפני שהכל התחיל. היא פורשת למיקום מבודד ביער וקוברת את חרבה בשבועה לא להלחם יותר. (האם זה הסוף שלה בסדרה?)
&nbsp
בינתיים אייבר שכזכור לנו ברח מחופש בסוף הקרב, נודד בעולם עם קומץ מאמיניו ושכירי חרב, ומגיע לקייב, שם הוא נתפס ע"י אנשיו של השליט אולג "הנביא", שמתגלה כאכזר לא פחות מאייבר בעצמו (כולל סצינה ממש מחרידה, כבר שכחתי כמה הסדרה הזאת יכולה להיות מזעזעת בגראפיות שלה) וחושד בכוונותיו.
אבל אז לוקח אותו לחוויית תעופה הזויה עם סוג של כדור פורח / מצנחי רחיפה
חחח מה זה היה. אני מניחה שזה מבוסס על משהו היסטורי אמיתי שהמציאו שם את ה"טכנולוגיה" הזאת או משהו אבל לא בדקתי.
אולג גם הרג את אישתו, כמו אייבר, אז יש להם הרבה במשותף. בקיצור מצא לו brother from another mother ממש תאומי נפש מפלצתיים.
וכמובן לא עוברות 5 דקות עד שהם כבר זוממים לכבוש את קטגאט מחדש ביחד.
מה יש לכולם מקטגאט, אין עוד ערי מסחר טובות בעולם?
אני מרגישה שזה מתחיל לחזור על עצמו.
&nbsp
מקווה שהעונה הזו עוד תצליח לחדש לנו משהו בכל זאת.
&nbsp

שוב נחסמתי מתפוז לכמה שעות. זה קורה גם לכם?

בעצם אם נחסמתם אז אתם לא ממש יכולים להגיב לי...
&nbsp
אז אם יש כאלו מכם שכלואים בחוץ ואולי גם לא יכולים לשלוח מסרים אז אתם יכולים לכתוב לי במייל:
[email protected]

Lhuna1

New member
זה כנראה שוב האקרים, כי קרה גם למנהל פורום צרכנות

הוא כתב שם שמישהו "כתב בשמו" הרבה הודעות בפורומים אחרים וכתוצאה מכך נחסם.
&nbsp

למעלה