שרשור חתיכים וחתיכות 2020

didalf

Well-known member
אנדרו סקוט

האמת לא חשבתי שהוא כזה חתיך.. עדיין לא יודעת. מצד שני הגדרת התפקיד שלו היא ליטרלי כומר סקסי אז מי אני שאתווכח?
חוצמזה הוא סופר חמוד.

Lhuna1

New member
ברנדון האריס (זנדר מבאפי) כי אתם לא תגידו לי

שהוא לא היה חתיך!
&nbsp
ב-3 העונות הראשונות הוא היה. נקודה.
(אח"כ הוא התחיל קצת להשמין בפנים אז פחות)
&nbsp

Lhuna1

New member
כריסטיאן קיין (לינדזי מאנג'ל) בשבילכן

בתמונה האחת שבה הוא היה ממש חתיך בעיני (למרות שניק חלק עלי שזו התסרוקת הנכונה בשבילו, אבל היא מושלמת פה ואין על זה עוררין)
&nbsp

יש על זה עוררין

ואת יודעת שאת יכולה לחפש תמונות בגוגל וככה למצוא תמונות בגודל נורמלי ואז אפילו לשים יותר מתמונה אחת בכל הודעה...

Lhuna1

New member
להיפך

אני רוצה תמונות בגודל גדול שרואים את כל היופי ולא הקטן הזה שתפוז עושים מזה כששמים כמה ביחד.
&nbsp

אבל אפשר עדיין להגדיל כששמים כמה ביחד

אם לוחצים על תמונה מוקטנת מתוך כמה אז זה מגדיל אותה

Lhuna1

New member
אבל מה רע בככה? ככה אני אוהבת לראות את זה.

(אני יודעת למה אתה רוצה שאני אשים באחת... בשביל שלא אהיה שוב ראשונה במספר ההודעות ותוכל סופסוף לקחת לי את האדום כמו שאתה רוצה
זה בסדר בכל מקרה כבר שמתי פה את כל התמונות שהתכוונתי)

לא. זה בגלל שאני רוצה שתשימי יותר תמונות

זה כל התמונות שאת שמה?
זה ממש מעט

twisted nerve1

New member
סורי לאכזב

אבל אני מסכימה עם ניק בנוגע לשיער, הוא היה נראה יותר טוב עם השיער הקצר לדעתי אבל עדיין תודה!

didalf

Well-known member
קול מהמם

אוי אבל מה זה הדבר הירוק הזה?

ואני דווקא בעד השיער הארוך אבל אולי כי ככה התרגלתי.

twisted nerve1

New member
לסדרה אנג'ל

מה? לורן? זה בס"כ שד ממימד אחר שיש לו בר קריוקי לשדים ובני אדם עם כישוף נגד אלימות, והוא יכול לקרוא את העתיד שלך או את הנשמה שלך או משהו כזה כשאתה שר אז אנשים באים לשיר לו בשביל זה. אף פעם לא שמעת על אחד כזה?

&nbsp
מה שמצחיק זה שלינזי אמור להיות אויב שלהם, וכמו שרואים בסרטון כל החבורה של הטובים המומה מיכולת השירה שלו (חוץ מאנג'ל שמנסה ללכלך עליו, אבל זה ברור שזה מקנאה!), ונדמה לי שבאותו פרק קורדיליה אפילו באה אליו ואומרת לו משהו בסיגנון- "אני יודעת שאתה רשע, אבל יש לך קול מדהים"

didalf

Well-known member
חחחחחחחח

מצחיק אותי המחשבה שלמפלצת ירוקה יש בר קריוקי

limors2

Active member
היי, זה ההוא מLeverage!

היה לו שם שיער אפילו יותר ארוך, וזה היה פחות יפה.

למעלה