שרשור חדשות ועדכונים

LeRanch

New member
CW הזמינה עונות נוספות של כל הסדרות שלה

רשת CW הודיעה על הזמנת עונות נוספות של כל הסדרות שלה לעונת השידורים 2020-2021 -

הפלאש חודשה לעונה שביעית, ריברדייל חודשה לעונה חמישית, סופרגירל חודשה לעונה שישית, ברק שחור חודשה לעונה רביעית, אגדות המחר חודשה לעונה שישית, All American חודשה לעונה שלישית, מכושפות: הדור החדש חודשה לעונה שלישית, Legacies חודשה לעונה שלישית, בחשיכה חודשה לעונה שלישית, Rosewell, New Mexico חודשה לעונה שלישית, באטוומן חודשה לעונה שנייה, Nancy Drew חודשה לעונה שנייה ו-שושלת חודשה לעונה רביעית.

בנוסף, הרשת הזמינה 13 תסריטים נוספים של Katy Keene, סדרת-הבת של ריברדייל, שתעלה ב-06/02.

https://tvline.com/2020/01/07/the-cw-renewed-shows-2020-list-riverdale-flash/

limors2

Active member
לא מפתיע, אבל ממש כיף

ספציפית על אגדות המחר שאני תמיד דואגת לה, כי היא הולכת ומשחררת כל רסן מעונה לעונה
(ובדיוק בגלל זה הכי כיף לצפות בה)

אוסווין

Active member
לוותר על ריברדייל הייתה ההחלטה הכי חכמה בחיים שלי

צפיתי בפאקינג שלוש עונות שלמות, שנאתי כל רגע אבל משום מה תמיד המשכתי לעוד פרק ואפילו התעצבנתי כשהם יצאו להפסקות. החלטתי בהחלטה אמיצה לא להתחיל את העונה הרביעית כי ידעתי שזה סתם יתסכל אותי כמה שזה רע, וכמה שאין להם מושג מה הם כותבים אין להם שום תוכנית ארוכת טווח הם פשוט מאלתרים as they go along וזה קשה שזה כזה ברור. קיצר אני אפילו לא מרגיש שאני מפספס ככ. מעניין עד מתי הם ימשיכו את הסדרה.
&nbsp
אני כן אוהב את שושלת. גם שם אני די בטוח שהם פשוט מאלתרים תוך כדי כתיבה, אבל זה משמעותית פחות מפריע לי. כי זה קאמפי וכיפי והם מתלבשים אש והדמויות שם קצת מרגישות כמו דמויות (לפחות פאלון) ולא כמו לא יודע מה כמו בריברדייל, אני לא יודע להגדיר אפילו מה הולך שם.

אני מסכים

גם אני נטשתי את ריוודייל אחרי כמה פרקים בעונה הרביעית, העונה הראשונה הייתה לא רעה אבל עם הזמן היא הפכה להיות אופרת סבון גרועה, נראה לי שכל הדמויות בסידרה כבר מצאו אחים אבודים.
&nbsp
&nbsp

Don Nirtin

New member
ריברדייל היא תוכנית שקפצה את הכריש.

ולטעמי, ברגע שיש פרק חדש ואני לא לוחץ עליו (וזה 6-7 פרקים לסוף עונה שלישית) ובינתיים כבר התחילה הרביעית....... פה הבנתי שמיציתי את הסדרה הזו.

Saharon87

New member
מה הכוונה ב 13 תסריטים נוספים של קייטי קיין?

עוד 13 פרקים או עונה נוספת בת 13 פרקים?

kordilia snake

New member
יופי

פחדתי שעד שחזרתי לראות סדרות של הרשת הם יחזרו לבטל סדרות אחרי עונה אחת.

LeRanch

New member
FOX הזמינה סדרת-בת של "The Masked Singer"

רשת FOX הזמינה תוכנית כשרונות חדשה בשם The Masked Dancer שתבוסס על הפורמט של The Masked Singer. בתוכנית החדשה ישתתפו מפורסמים בתחפושת ויפגינו את כישורי הריקוד שלהם, כשהמטרה של הצופים תהיה לגלות מי מסתתר מאחורי המסיכה.

https://tvline.com/2020/01/07/the-masked-singer-spinoff-dancer-series-order-fox/

is00

New member
אלן דג'נרס עשתה את זה קודם.

אפשר למצוא את הפינות האלה מהתכנית שלה ביוטוב.
כמובן שהיא עשתה את זה בגלל ההצלחה של "הזמר המחופש", אבל עדיין.

LeRanch

New member
ABC הזמינה פיילוט לסדרת המשך של "שלושים ומשהו"

רשת ABC הזמינה פיילוט לסדרת המשך של שלושים ומשהו שתתמקד בילדים של הדמויות מהסדרה המקורית. כוכבי הסדרה המקורית קן אולין, מל האריס, טימותי בספילד ופאטי ווטיג צפויים לשוב לתפקידיהם.

https://tvline.com/2020/01/08/thirtysomething-sequel-series-pilot-abc-thirtysomethingelse/

אוי מגניב, אני חושב שאני זוכר משהו כזה

שבאחת העונות הראשונות אבא של דן התחתן עם מישהי צעירה ממנו בהרבה (אולי חברה של רוזאן) והיה להם תינוק.
&nbsp
חוץ מזה, זה מצחיק כי גם דבי שם

למעלה