לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2028120,281 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף שבוע סוער ומטורף!'
דיוני סדרות לסוף שבוע סוער ומטורף!
<< ההודעה הנוכחית
09/01/2020 | 04:50
58
234
ניק, ברשותך, כמנהל לשעבר, אני גונב לך את הפינה חד פעמית.

זה בדיוק סוף שבוע מושלם לעשות בינג'. כי נחשו מה? מזג האוויר בחוץ מחורבן להפליא.

תרביצו. אני אחזור יותר מאוחר לספר מה אני רואה בימים אלה. רמז: יש לזה ריבועים בבטן וזה עומד לרדת מנטפליקס בסוף החודש.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גנב פינות שכמותך... איך אתה יודע מה הולך לרדת מנטפליקס?'
גנב פינות שכמותך... איך אתה יודע מה הולך לרדת מנטפליקס?
09/01/2020 | 07:19
3
17
לצפיה ב-'זה פשוט מאוד'
זה פשוט מאוד
09/01/2020 | 08:47
2
72

תרד למטה לחלק האדום שאחרי הירוק. ותשמור את זה במועדפים. זה מאוד שימושי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה רבה באמת שאתה משתף במשהו כזה יעיל...'
תודה רבה באמת שאתה משתף במשהו כזה יעיל...
09/01/2020 | 17:55
1
43
לא יכלת לספר לנו על זה בעבר?
אף אחד לא הגלה אותך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פרשתי לפני שנתיים'
פרשתי לפני שנתיים
09/01/2020 | 19:07
41
ודי התנתקתי מכאן ;)

אבל..... יש משהו בדרך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' נראה לי שהפעם'
נראה לי שהפעם
09/01/2020 | 10:22
35
אני אגוון את הסופ"ש עם איזה סרט או כמה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Zoey's Extraordinary Playlist, פרק ראשון, ללא ספוילרים'
Zoey's Extraordinary Playlist, פרק ראשון, ללא ספוילרים
08/01/2020 | 21:59
22
57
ממש ממש אהבתי, ואני ממש מקווה שזה לא יתבטל כמו כ"כ הרבה סדרות קלילות ושטותיות אחרות כי אלה היו 40 דקות של כיף גדול.

למי שלא מעודכן/זוכר- זואי היא הייטקיסטית בלי חיבור מיוחד למוזיקה שאחרי אירוע לא צפוי (לא בדיוק תאונה, אבל משהו בסגנון) מתחילה לשמוע את המחשבות הכמוסות ביותר של הסובבים שלה בתור שירים, עם תוספת של ריקודים מושקעים.
חובבי מיוזיקלס, מומלץ לנסות. לא רק כי סקיילר אוסטין שם
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוקי אני בהחלט אבדוק מחר'
אוקי אני בהחלט אבדוק מחר
09/01/2020 | 00:12
11
29
אבל זה רק הפרק הראשון נכון? מתי יוצאת כל הסדרה?

וזה נשמע כמו הפרק מחזמר של סקראבס (שהיה מעולה אז זה טוב).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רק פרק בשבוע, זו סדרת נטוורק רגילה'
רק פרק בשבוע, זו סדרת נטוורק רגילה
09/01/2020 | 09:24
10
26
ואכן, רק שפה (בינתיים) לא היה שיר על יציאות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן אבל'
כן אבל
09/01/2020 | 18:15
9
28
נדמה לי שראיתי איפשהו שהם משחררים את הפרק הראשון בתור טיזר או משהו עכשיו אבל הפרק הבא לא שבוע הבא רגיל אלא יותר מאוחר..

איזה שיר היה בסקראבס על יציאות?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי זה מדכא, ואידיוטי ממש... את צודקת'
אוי זה מדכא, ואידיוטי ממש... את צודקת
09/01/2020 | 18:24
1
24
הפרק הבא ייצא רק ב16 לפברואר ורק אז הפרקים יתחילו לצאת באופן רגיל.

זה ממש מעצבן ואני לא מבין איך זה הגיוני.
אולי בגלל שכרגע אין כמעט סדרות כי הכל עדיין בפגרה?
אבל מה מונע מהם כן להמשיך עם פרקים רגילים מכאן הלאה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לפעמים אני מצטערת שאני צודקת'
לפעמים אני מצטערת שאני צודקת
09/01/2020 | 18:27
22
איזה מעצבנים באמת מה קטע?
וכמובן שאין לי יכולת איפוק כבר הורדתי את הפרק אני לא אחכה חודש עכשיו לראות אותו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אוי נו, למה '
אוי נו, למה
09/01/2020 | 19:05
6
30
לא מאמינה שזה יצא לפני 12 שנים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחח למה אני לא זוכרת את השיר הזה? '
חחח למה אני לא זוכרת את השיר הזה?
09/01/2020 | 19:13
5
4
לצפיה ב-'בושה! זה השיר הכי טוב שם'
בושה! זה השיר הכי טוב שם
09/01/2020 | 19:33
4
4
לצפיה ב-'ממה שזכור לי'
ממה שזכור לי
09/01/2020 | 19:36
3
24
הכי אהבתי את השירים של קרלה וטורק וזה של ד"ר קוקס.
מתעצלת לחפש כרגע (אני עסוקה בשרשור אחר)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אל דאגה, אני זוכרת את כולם!'
אל דאגה, אני זוכרת את כולם!
09/01/2020 | 19:42
15
היה לי את הפסקול באייפוד והמשכתי להאזין לו עד שנטשתי את האייפוד, לפני כשנתיים
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
09/01/2020 | 23:52
1
20
אהבתי את השירים שציינת יותר, אבל זכרתי את השיר על הקקי כמובן. ועכשיו עשיתם לי חשק לשים את השירים האלה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחח יאיי תודה לך'
חחחח יאיי תודה לך
10/01/2020 | 01:47
4
לצפיה ב-'ראיתי וממש אהבתי '
ראיתי וממש אהבתי
10/01/2020 | 01:12
3
22
ידעתי מהטריילר שהיא תשמע שירים שמייצגים מחשבות אישיות של אנשים
וידעתי שהידיד שלה ככה יחשוף את זה שהוא מאוהב בה.
לא היה לי מושג שיהיה לה אבא משותק. וזה נורא עצוב הקטעים איתו.
אבל מהרגע שראיתי אותו היה לי ברור שהוא גם ישיר לה.

הביצועים של השירים ממש טובים. במיוחד אהבתי את זה שכולם ברחוב שרו את Help  של הביטלס.

אני תוהה לאן זה ילך מכאן. האם היא תהפוך להיות קצת כמו תראפיסטית שעוזרת לאנשים בכך שהיא קולטת את הרגשות הפנימיים שלהם?

לגבי קאסט:
רק עכשיו נזכרתי שהשחקנית הראשית הייתה הנערה בסדרה פרברי הגהנום
השכן (שכנה?) זה אלכס ניואל מGlee (הוא גם היה אחד הזוכים של The Glee Project)
והחבר מהעבודה זה השחקן מהאקסית המטורפת.
האבא הוא האבא מThe OC (ועוד הרבה דברים)
האמא היא מרי סטינבורגן שהייתה במיליון דברים (בין היתר האדם האחרון בעולם)
והבוסית היא כמובן לורליי גילמור מבנות גילמור
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יאי!'
יאי!
10/01/2020 | 08:38
12
כן, גם לי היה ברור שאבא שלה ישיר לה אבל זה עדיין עבד וריגש.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני גם ראיתי וממש אהבתי '
אני גם ראיתי וממש אהבתי
10/01/2020 | 15:30
1
16
איך אני אוהבת מיוזיקלס. היה לי חיוך מטופש בנאמבר של הלפ. אני אוהבת נאמברים מרובי משתתפים.

כמובן שהיה ממש ברור שאבא שלה ישיר לה, די חיכיתי לזה האמת. והאמת שגם בכיתי, ממש, ירדו לי דמעות. אני גם ממש אוהבת את השיר הזה.

זואי: "לא נוח לי עם רוב הדברים בגלל זה נהייתי מתכנתת" - מעולם לא הזדהיתי ככה עם דמות טלווזיונית אבל מקום העבודה שלי פחות צעיר ומגניב משלה.

לגבי קאסט:
השחקנית הראשית זאת מנדי הראשונה בשיימלס!
וידעתי שהשכנ/ה זה יוניק מגלי!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אהההההה, בגלל זה הראשית הייתה מוכרת לי!'
אהההההה, בגלל זה הראשית הייתה מוכרת לי!
10/01/2020 | 17:13
12
תכננתי ללכת לעשות IMDB לרובם, אבל שכחתי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני כבר סיימתי את עונה 4 של איסטסיידרס Eastsiders '
אני כבר סיימתי את עונה 4 של איסטסיידרס Eastsiders
09/01/2020 | 19:42
8
302
העונה האחרונה
אבל מדהימה
והנה הלינק להודעה של שניר שוב:

למעשה סיימתי לצפות בעונה עוד אתמול אבל הייתי עייף ולא היה לי כוח לכתוב. אם כי כן עניינו אותי השחקנים אז קצת חקרתי עליהם והתוצאות של זה למטה.
בכל מקרה עונה מעולה.
ממש מעט הילרי זה כבר נהדר.
*אם כי איאן באמת היה מגעיל נורא איתה כשהוא פשוט הניח שהיא תעשה הפלה.
אבל מסתבר שאיאן הוא לא סטרייט אלא בי. אם כי הוא ממש לא אוהב תוויות. וזה לא סתם שלא ידענו על זה, אלא הוא די בכוונה שמר על זה בסוד. ולאור התגובה של לינדי (הבחורה שהוא היה בקשר איתה בעונה הזאת) החשש שלו לצאת מהארון כביסקסואל או פאנסקסואל היה כנראה די מוצדק.
כל כך אהבתי אותו עם הבחור ההוא בסוף.

גם ג'רמי והרופא שלו היו חמודים עם הילדה. אם כי זה באמת לא ברור בסופו של דבר אם מערכת היחסים שלהם הייתה שורדת אם הם לא היו מצליחים לשמור את הילדה.
אהבתי דווקא את זה שהבהירו שהם בכלל לא בקטע של לפתוח את הזוגיות שלהם, שזה לא ייצור רושם שכל זוגות ההומואים בעניין הזה. (לא שזה מפחית ממערכת היחסים של קאל ותום).

בעצם גם דאגלס וקווניסי לא פותחים את מערכת היחסים שלהם. להם היו בעיות גדולות יותר ושניהם היו קצת מעצבנים. קווינסי עם ההתעקשות שלו על סוג של מסורתיות (כאילו הוא לא ידע שהוא מתחתן עם דראג קווין) ודאגלס עוד יורת כי הוא ממש פעל מאחורי גבו של קווינסי. אבל זה נגמר נהדר כשאחרי שדאגלס וויתר קווינסי שלח לו את השמלה. חוץ מזה הקטעים עם אמא של קווינסי היו נהדרים. והיה ממש עצוב לשמוע על המשפחה של דאגלס.

מרכז הסדרה הוא כמובן קאל ותום וכל כך אהבתי אותם. וכל כך שמחתי שהם מצליחים יותר.
אני מת גם על תום. נכון שהוא היה צבוע קצת כשהוא נעלב שקאל הזמין מישהו לסקס, אבל הוא הודה בזה. וזה בדיוק אותו דבר כמו הכמות הגדולה של פעמים שקאל נעלב מתום למרות שהוא לחלוטין בעניין גם. זה רק מראה כמה הם באותו מקום.
ממש פחדתי שהוא לא יציע נישואים בסוף כי הוא כל הזמן דחה את זה. ואז היה כל כך חמוד כשהוא הלך לבקש את רשות ההורים (ואיזה מצחיק האבא של קאל שבהתחלה סירב).
ואז היה מעולה כשקאל הציע לו נישואים ותום אמר "אבל האם לך יש כבר טבעת?"

אני ממש לא מסכים עם שניר – אני הייתי מת אם בסוף קאל היה עם ג'רמי. ג'רמי היה מניאק נוראי בעונה 1, הוא רדף אחרי שניהם כשהוא ידע שהם יחד, ואני עדיין מתקשה לסלוח לו. אם כי אהבתי שקאל התנצל בפניו כי הם באמת די שפכו את בעיות הקשר שלהם עליו.

אני שמח שתום בסוף העיף את הסוכן הספרותי (קליפורד) שטען שמערכת היחסים של תום וקאל היא לא משהו קשר זוגי אמיתי, וגרם לתום לפקפק בעצמו.

קצת על השחקנים
מקצת ראיונות שמצאתי לא ברור מתי בדיוק קיט (קאל) וג'ון (איאן) הכיר את זה את זה אבל ברור שהם הכירו והתחילו לצאת עוד לפני תחילת צילומי הסדרה. ושהם התחתנו ב2016.
אני גם מצרף ראיונות איתם (בהקשר ופחות בהקשר לסדרה):
סיפור היציאה מהארון של קיט:
וראיון של קיט עם ואן (תום) מ2014 (כשעונה 2 הייתה עדיין רק בתכנון):

את השחקן ששיחק את אבא של קאל זיהיתי מיד בתור סאל ממד מן. אבל זה מצחיק כי בעצם גם קיט (שמשחק את קאל) שיחק במד מן. אם כי לא באותה תקופה.
את אמא של קאל (שאהבתי, אבל לא ברמה של שניר) לא הכרתי משום מקום אבל מסתבר שהיא שיחקה תפקיד חשוב בסדרה פרופיילר לפני איזה 20 שנה. בגיל צעיר יותר היא הייתה כוכבת פורנו.
הילרי הייתה מהאנשים על הרכבת בספיידרמן 2 (ב2004). היא גם שיחקה בדייניסטי החדש.
ג'ארד היה האקס הראשון בסרט סקוט פילגרים נגד העולם. וגם בNew Girl.
את קווינסי הייתי צריך לזהות מהסדרה המעולה Happy Endings שם הוא שיחק את דריק (מצורף סרטון)
את צ'איין (הצלם של דאגלס שגם היה הPool Boy בפרק הראשון של עונה 3) משחק מקס אמרסון החתיך שאני מכיר פשוט מסרטוני יו-טיוב שלו.
ארלן (השודד מעונה 3) שיחק בפארודית פורנו של האקס מן (הוא שיחק את וולברין)
האח שעובד עם הרופא זה טום לנק הידוע מבאפי בעיקר (זיהיתי אותו כמובן בשניה הראשונה)
היו דמויות רקע שסתם חזרו לאורך כל הסדרה. כמו החברה של ברי (אחות של ג'רמי) בפרק האחרון – ראינו אותה הרבה עוד מהעונה הראשונה.
את אמא של קווינסי היה לי ברור שאני מכיר, אבל אני לא מבין מאיפה. מסתבר שהיא שיחקה בהמון סרטי אימה עוד משנות ה80 (סיוט ברחוב אלם) ועד היום (הגרסה החדשה של The Grudge). מסתבר שהיא גם תככב בספין אוף של פני דרדפול.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'התכוונתי להמשיך'
התכוונתי להמשיך
09/01/2020 | 19:51
17
אבל עכבת אותי עם השרשור חתיכים הזה

נראה לי אני אעשה הפסקה ואלך לראות, יש לי פרק וחצי, ועכשיו כשיש הודעה ארוכה שאני לא יכולה לקרוא אני סקרנית יותר
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סיימתי גם '
סיימתי גם
09/01/2020 | 21:44
2
25
מיי בייביז

הבעיה מבחינתי היא חוסר איזון בין קאל ותום שאני ממש אוהבת ליותר מידי דמויות משנה משעממות.

חייבת להודות שג'רמי והרופא שלו ממש שעעממו אותי ממש רציתי לדלג על הקטעים שלהם למה הוא חלק מהסדרה עדיין?!! רק הסוף שלהם היה חמוד אבל זה כי כל הסופים היו חמודים.

גם קווינסי ודאגלס די התישו אותי בריבים שלהם. רק לקראת הסוף אהבתי איך שדאגלס דווקא התחבר עם אמא של קווינסי ובסוף הם היו חמודים. בעקרון אני שיחקתי בזהה את הדראג קווין מרופול ברוב הסצנות שלהם. אבל אהבתי את השיחות של דאגלס עם קאל ואת זה שהם נהיו חברים פתאום.

אז איאן גם גיי? יאיי זה היה מפתיע ולא מפתיע באותה מידה. שמחה שנפטרנו מהילרי הנודניקית. ובסוף הוא היה ממש חמוד עם הבנזוג החדש.

וקאל ותום פשושים שלי לקח קצת זמן, רק מעונה 3 בכלל התחלתי לאהוב אותם כזוג והם רק השתפרו עם הזמן. אני גם שמחה שסופסוף הם מרווחים כסף. (קאל הקשיב לי והתחיל לצלם חתונות, ילד טוב).
עדיין מרגיש לי שיש הרבה דברים שיכלו להפתר מהר אם קאל לא היה כזה פאסיב אגרסיב כל הזמןןן. (נגיד בפרק 2 הייתה סצנה ממש יפה שלהם במיטה שתום היה חייב להרוס עם הטלפון. אבל ממש הרגשתי שאם קאל רק יגיד לא היום בא לי רק שנינו תום לגמרי יהיה סבבה עם זה. אבל במקום זה הוא זורם ואז עושה פרצוף למחרת).
אז שניהם מתוסבכים ושניהם פוגעים אחד בשני סתם ויכלו לפתור הרבה דברים עם קצת יותר תקשורת אבל מצד שני הם כ"כ אוהבים אחד את השני, והם כן מדברים על הכל בסוף ומתגברים ביחד על הרבה מאד דברים שזה יפה לראות. ממש אהבתי את הסצנות שבהם תום מרגיע את קאל, אחת בניו יורק והשניה בשירותים אחרי הארוחה עם ההורים של קאל. וגם ממש אהבתי בסצנה הזאת איך הוא הודה שגם הוא מקנא, חמודי אני ממש אוהבת את שניהם לא החלטתי את מי יותר אפילו, זה נדיר, לרוב יש לי קראש ברור על צד אחד של הזוג.
יותר משרציתי שהם יתחתנו רציתי שהם יציעו אחד לשני נישואים וזה בדיוק מה שקרה וזה היה כזה יפה ותום נסיכי איך הוא הסתובב עם הטבעת כל הזמן ואשכרה הלך לדבר עם ההורים. ואז קאל הרס לו והציע ראשון, ותום כזה "לא אתה לא יכול לשאול אני  רציתי לשאול" ואז " "אבל האם לך יש כבר טבעת?" והתגובה של קאל איך הוא התרגש מזה שתום חשב על זה כבר הרבה זמן
*רק זה ממש לא מנומס להציע נישואים בחתונה של מישהו אחר! לא עושים את זה! לפחות זה היה שקט כזה יחסית, ממש חששתי שזה יהיה כזה מול כולם ויגנוב את הפוקוס מהחתונה כי זה ממש לא מנומס.

"אני ממש לא מסכים עם שניר – אני הייתי מת אם בסוף קאל היה עם ג'רמי." - מההה איכס ללאא שניר מה יש לך? הם מושלמים אחד לשני הוא סתם נודניק. אגב ניק אני לא חושבת שהוא היה מניאק נוראי, הוא סתם היה קצת פתטי. הם היו מניאקים אליו הוא סתם נקלע לבאלגן שלהם.

ד"א ניק תום כותב GAY YA הוא בייסקלי כותב בשבילנו

תום אומר "אם אתה לא אוהב את עצמך איך לעזאזל תאהב מישהו אחר" ואבא של קאל כזה "זה עמוק רואים שאתה סופר" ואני חושבת "פחח זה מה שרופול אומר כל תכנית" ולפי הפרצוף של תום זה גם מה שהוא חשב

"בגיל צעיר יותר היא הייתה כוכבת פורנו." - למה זה לא מפתיע?
"ארלן (השודד מעונה 3) שיחק בפארודית פורנו של האקס מן (הוא שיחק את וולברין)"
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז מה חשבת על הסדרה בסיכומו של עניין? אהבת?'
אז מה חשבת על הסדרה בסיכומו של עניין? אהבת?
12/01/2020 | 09:19
1
14
אני מניח שהרבה מאוד אנשים ראו את העונה ה-1 וויתרו על הסדרה, באסה.
אני מדבר על צופי נטפליקס שקיימות עבורן כל העונות, לא אלו הנאמנים לסדרה עוד מתחילתה...כי מי יכול לתאר לעצמו איך היא מתפתחת בהמשך
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן '
כן
12/01/2020 | 19:18
10
בעיקר החל מעונה 3, ובעיקר את תום וקאל גם כדמויות נפרדות אבל בעיקר כזוג
כמו שאמרתי הבעיה מבחינתי הייתה ששאר דמויות המשנה היו בין משעממות לממש מעצבנות (חוץ מאיאן שהוא די חמוד).
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי את הסרטון הראשון'
ראיתי את הסרטון הראשון
10/01/2020 | 18:38
10
של משחק השאלות. איזה חמודים
אבל זה כ"כ מבלבל לראות אותם כזוג אחרי שצופים בסדרה הסתכלתי גם באינסטגרם שלהם הם ממש חמודים ויפים ביחד, אבל מבלבל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נו אז אתה מסכים שזאת העונה הכי טובה? '
נו אז אתה מסכים שזאת העונה הכי טובה?
12/01/2020 | 09:16
2
11
אני מתבאס שעד שהסדרה באמת התגבשה ומצאה את עצמה- אין המשך.
ותחשבו מאיפה היא התחילה (איך נראתה העונה הראשונה)...
כן, גם אני אהבתי שלשם שינוי הראו שלא כל הגייז מחפשים לפתוח את הקשר...כך שבקטע הזה אהבתי את הרופא וג'רמי (שהיה חמוד העונה)
איאן והחבר שלו היו חמודים יחד רציתי לראות מהם עוד. ואחרי שבכל העונות קאל השתעשע עם גברים אחרים, גם לאיאן היה מגיע אחרי שהשתעשע רק עם נשים בסדרה... מעניין איך הקשר שלהם במציאות

תודה על הסרטונים אראה
אגב, עוד פרטים מעניינים- גם ארלן וגם ורטן הם כוכבי פורנו במציאות איזה קטע שקיט ליהק שחקנים מפורנו לסדרה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'היא בהחלט עונה מאוד טובה '
היא בהחלט עונה מאוד טובה
12/01/2020 | 18:44
7
אבל גם את עונות 2 ו3 מאוד אהבתי. אולי היא אפילו טובה מהם, אבל לא מרגיש לי ברמה של "רק בעונה הזאת הסדרה ממש התגבשה"
חוץ מזה עונה 1 גם הייתה ממש טובה לדעתי, פחות כמובן כי היא משהו עדיין פחות  מגובש, אבל מאוד אהבתי אותה. אני למשל מאוד אהבתי את הקפיצות בזמן בעונה 1.

אבל גם מבאס אותי לא מעט שאין עוד עונות (אם כי יש משהו משמח כי אם הסדרה הייתה ממשיכה אז מתישהו הם היו נפרדים פשוט בשביל עלילה)

יכול להיות שגם השחקן של איאן הוא ביסקסואל ולכן נהנה גם להשתעשע עם נשים שם.

נחמד באמת שקיט ליהק שחקני פורנו. בהחלט מוסיף eye candy
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מהסרטון שראיתי'
מהסרטון שראיתי
12/01/2020 | 19:21
7
ואז עוד כמה, וסיור באינסטגרם הם סופר חמודים במציאות
הם ביחד כבר 12 שנים, והתחתנו אחרי 8 שנים ביחד ב2016.
ואיאן הוא קו-פרודיוסר של הסדרה כלומר הוא חלק מההפקה והיוצרים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' אבודים בחלל פרק 6 '
אבודים בחלל פרק 6
09/01/2020 | 22:45
14
אני ממשיכה לדבוק במה שכתבתי. המוזיקה המתוזמרת מאוד אנכרוניסטית והדמות של ד"ר סמית מיותרת. הסדרה היתה יכולה להתמודד עם נושא הרובוט- טוב או רע -גם בלעדיה. אני מניחה שיש לה עוד תפקיד לקידום העלילה אבל מתיש אותי לראות דמויות כאלה, שהן מאוד חד מימדיות ולא רק שקל לשנוא אותן, גם נהנים לשנוא אותן. אז ד"ר סמית היא מעין סוציוימטית חסרת רגש, שחושבת רק על עצמה, זוממת תככים וחורשת רע. הסדרות מהסוג הזה, שהן מאוד - משפחתיות ואמריקאיות במהות שלהן, אז הרבה פעמים הרע הגדול מכפר על כל העוולות שלו ברגע האחרון ויש לי תחושה חזקה שזה גם הכיוון כאן. בכל מקרה, אני מקווה שבעונה הבאה יפתרו ממנה ומהצורך לחפש את bad guy העונתי, אבל בטח פשוט ימצאו רשע תורן אחר.
ברור לי גם שיהיה רומן בין ג'ודי למכונאי ההוא ששכחתי את שמו. מקווה שיצליחו לעקוף באלגנטיות את פער הגילים הבולט ביניהם.
והרובוט קפץ ��, זה היה עצוב. מקווה שיחזירו אותו. בטח יגלו שהוא הרג בגלל שהשתילו בו וירוס או שמישהו תימרן אותו להרוג (אולי אפילו ד"ר סמית המזויפת).

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי דרקולה פרק 1 (אין ספוילר)'
ראיתי דרקולה פרק 1 (אין ספוילר)
10/01/2020 | 00:15
8
41
כי היה על זה פתאום מלא באז בפייסבוק, וזה מהיוצרים של שרלוק ורק 3 פרקים.
לא יודעת... הפרק ה-1 היה לי נורא ארוך ודי איטי ולא הפיל אותי ממש.
מישהו צפה בזה?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בחרתי לא לצפות בזה'
בחרתי לא לצפות בזה
10/01/2020 | 01:12
1
29
מופאט איבד אותי כשהרס את דוקטור הו (וממשיכים להרוס את דוקטור הו גם כשהוא לא נמצא שם.)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בדיוק! תודה. טוב לדעת שעוד מישהו חושב כמוני על מופאט'
בדיוק! תודה. טוב לדעת שעוד מישהו חושב כמוני על מופאט
11/01/2020 | 13:35
3
לצפיה ב-'אני מתלבט בקשר אליה:'
אני מתלבט בקשר אליה:
10/01/2020 | 11:49
5
21
כבר כמה זמן לא צרכתי אימה, עכשיו אני מחפש איזה תוכן או שניים לתוספת, היא אחת מאלו..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'נראה מה תחשוב. אני החלטתי כבר לא להמשיך לשני.'
נראה מה תחשוב. אני החלטתי כבר לא להמשיך לשני.
11/01/2020 | 16:28
4
4
לצפיה ב-'זאת הקטילה השנייה כבר:'
זאת הקטילה השנייה כבר:
11/01/2020 | 20:05
3
19
אני מתחיל להיות נגד החווייה של הנסיון אפילו..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש גם לא מעט שאהבו. התגובות שנתקלתי בהן נעות בין "מעולה"'
יש גם לא מעט שאהבו. התגובות שנתקלתי בהן נעות בין "מעולה"
11/01/2020 | 20:15
1
17
ו"חייבים לראות" ובין "מייגע וארוך, בזבוז זמן"...
אולי שווה לך בכל זאת לנסות איזה רבע פרק לראות לאן אתה נוטה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
11/01/2020 | 20:59
5
לצפיה ב-'לפעמים אסור להקשיב לביקורות'
לפעמים אסור להקשיב לביקורות
11/01/2020 | 22:33
11
עם כל האנטי כלפי "המכשף", ממש ממש אהבתי אותה. אם הייתי מקשיבה לקטילות הייתי מפספסת בגדול.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'Infinity Train עד פרק 2X06 '
Infinity Train עד פרק 2X06
10/01/2020 | 01:01
17
עונה מעולה בנתיים
אני חושב שזה מעולה שמצאו דרך שבה עושים סיפור חדש, עם נוסע חדש, אבל מקשרים לעונה הקודמת על ידי כך שגרסת המראה של טוליפ (MT) נמצאת שם גם כן.
ובמקום הכלב יש את האַיָּל הקסום שיכול לעשות בערך הכל (אבל ממש לא מקבל הנחיות)

במקום מה שהיה עם טוליפ שניסתה להבין מה לכל הרוחות קורה עם הרכבת, כאן די ברור לג'סי מה הוא צריך לעשות (בעזרת MT) והוא מתקדם מאוד מהר.
אבל במקביל יש את שוטרי המראה שמנסים לתפוס את MT
ועכשיו גם ילדים שהם גם נוסעים ונראה שלא רוצים בכלל לרדת מהרכבת
אבל בכל מקרה ג'סי הבטיח לקחת את MT איתו כשהוא יורד מהרכבת ואני בספק אם הוא יוכל לעשות את זה.
עכשיו אני צריך לחכות למחר בשביל הפרקים הבאים ועד מחרתיים בשביל סיום העונה...
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'טיטאנים, עונה שנייה עלתה בנטפליקס:'
טיטאנים, עונה שנייה עלתה בנטפליקס:
10/01/2020 | 11:53
6
22
מי התחיל? איך היה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני'
אני
10/01/2020 | 12:42
5
30
עונה לא רעה בכלל!
א-ב-ל...לי זה מרגיש כמו פרק שמרחו על עונה שלמה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אם סיימת, בטח לא בנטפליקס'
אם סיימת, בטח לא בנטפליקס
10/01/2020 | 12:45
21
אוקיי, מתחיל הערב 
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אחרי פרק ראשון:'
אחרי פרק ראשון:
10/01/2020 | 16:59
3
26
ההמשך נראה לא פשוט בכלל, צריך להמשיך.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עד פרק שלישי, כולל:'
עד פרק שלישי, כולל:
10/01/2020 | 19:13
2
23
עכשיו העלילה תפסה כיוון מצויין, ואותי ביחד איתה, צפייה מהנה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כיף לשמוע!'
כיף לשמוע!
10/01/2020 | 20:01
1
5
לצפיה ב-''
10/01/2020 | 20:49
14
עודדת אותי לצפות, צריך קצת סבלנות בהתחלה..
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'בדיוק עכשיו ראיתי סרט, לגיוון. Read and burn'
בדיוק עכשיו ראיתי סרט, לגיוון. Read and burn
11/01/2020 | 20:19
15
כל כך נהניתי! מתה על האחים כהן הגאונים והשחקנים משובחים אחד אחד.
שחקנים

ג'ורג קלוני - כאדם נראה לי פוץ מעצבן, אבל שחקן אדיר, בעיקר בדברים קומיים שבהם הוא לא צריך לקחת את עצמו ברצינות.
בראד פיט היה סופר חמוד בתור הטמבל וגם ממש משכנע ��.
ג'ון מלקוביץ תמיד נפלא, פרנסס מקדורמנט כנ"ל. כזאת שחקנית מגוונת. טילדה סווינסון משחקת דמות די קבועה אבל עושה אותה מעולה.
בקיצור - כולם, גם התפקידים הנידחים. האחים מצליחים להוציא מכולם את המיטב.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המנדלוריאן - כל עונה 1 '
המנדלוריאן - כל עונה 1
11/01/2020 | 23:29
1
25
עשיתי בינג' הסופ"ש הזה של 8 הפרקים.
אני חצויה, גם השתעממתי בחלקה, אבל גם בסוף די נהנייתי ובא לי על העונה הבאה.

הסדרה מאוד נאמנה לרוח של מלחמת הכוכבים, ומכל הבחינות מרגישה ממש כמו חלק מהטרילוגיה המקורית. זה לטוב ולרע.
לטוב כי זה מרגיש הכי אותנטי וגם נוסטלגי.
לרע כי זה גם קצת מיושן וקלישאתי (יש שיאמרו אפילו ילדותי אולי).
בכל זאת אני חושבת שזה די מרשים ליצור היום משהו שמרגיש כל כך כמו של אז, ובכל זאת נראה טוב היום.

כמובן שבייבי יודה זה הדבר הכי חמוד ביקום והתלונה היחידה היא שאין מספיק ממנו.
לגבי הגיבור הראשי נגיד לזכותו שהוא מצליח לעורר אמפתיה וחיבה למרות שהוא כל העונה עם הקסדה שלו וזה גם כן הישג די מרשים.
אגב אני כל הזמן חיכיתי לרגע שהוא בכל זאת יוריד ונראה אותו, אבל כשזה בסוף קרה אז אמרתי "תחזיר תחזיר" פדרו פסקל לא כזה יפה.
אהבתי גם לגלות את ג'יאנקארלו אספוזיטו בתור הנבל - תמיד מתאים לו
וחבל על קוויל

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זהו, בדיוק'
זהו, בדיוק
12/01/2020 | 11:35
12
לא יצירת מופת בשום צורה אבל כן נותנת אווירת "מלחמת הכוכבים" מהרגע הראשון, ולמרות רגעים מתים (לא תמיד הסתכלתי כשבייבי יודה לא היה בסצינות) עדיין בגדול מהנה. בפרק 7(?) כשהרגו את קוויל והפילו את בייבי יודה לאדמה/הרעים אספו אותו, כבר כ"כ נכנסתי לזה שכמעט הזלתי על שניהם דמעות:

מהרגע שראיתי את פדרו פסקל עם השפם המכוער הזה בראיונות קיוויתי שאם הוא יוריד את הקסדה הוא יתגלח לפני, והתאכזבתי שלא

ועכשיו, פשוט רואים הרבה מימז. This is the way.
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

05:29 | 18.02.20 גם ברוטוס
12:45 | 16.02.20 מילי08
07:08 | 16.02.20 LeRanch
05:47 | 16.02.20 גם ברוטוס
07:40 | 15.02.20 LeRanch
05:42 | 13.02.20 גם ברוטוס
05:40 | 13.02.20 גם ברוטוס
06:00 | 11.02.20 גם ברוטוס
21:29 | 10.02.20 גם ברוטוס
16:09 | 10.02.20 LeRanch
06:24 | 09.02.20 LeRanch
06:16 | 09.02.20 גם ברוטוס
05:58 | 06.02.20 גם ברוטוס
05:57 | 06.02.20 גם ברוטוס
08:07 | 05.02.20 LeRanch

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ