דיוני סדרות לסוף שבוע סוער ומטורף!

Don Nirtin

New member
דיוני סדרות לסוף שבוע סוער ומטורף!

ניק, ברשותך, כמנהל לשעבר
, אני גונב לך את הפינה חד פעמית.

זה בדיוק סוף שבוע מושלם לעשות בינג'. כי נחשו מה? מזג האוויר בחוץ מחורבן להפליא.

תרביצו. אני אחזור יותר מאוחר לספר מה אני רואה בימים אלה. רמז: יש לזה ריבועים בבטן וזה עומד לרדת מנטפליקס בסוף החודש.

תודה רבה באמת שאתה משתף במשהו כזה יעיל...

לא יכלת לספר לנו על זה בעבר?
אף אחד לא הגלה אותך

Don Nirtin

New member
פרשתי לפני שנתיים

ודי התנתקתי מכאן ;)
&nbsp
אבל..... יש משהו בדרך.

מילי08

Well-known member
נראה לי שהפעם

אני אגוון את הסופ"ש עם איזה סרט או כמה

אני כבר סיימתי את עונה 4 של איסטסיידרס
Eastsiders

העונה האחרונה

אבל מדהימה
והנה הלינק להודעה של שניר שוב:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/184563638/בידור/טלוויזיה
&nbsp
למעשה סיימתי לצפות בעונה עוד אתמול אבל הייתי עייף ולא היה לי כוח לכתוב. אם כי כן עניינו אותי השחקנים אז קצת חקרתי עליהם והתוצאות של זה למטה.
בכל מקרה עונה מעולה.
ממש מעט הילרי זה כבר נהדר.
*אם כי איאן באמת היה מגעיל נורא איתה כשהוא פשוט הניח שהיא תעשה הפלה.
אבל מסתבר שאיאן הוא לא סטרייט אלא בי. אם כי הוא ממש לא אוהב תוויות. וזה לא סתם שלא ידענו על זה, אלא הוא די בכוונה שמר על זה בסוד. ולאור התגובה של לינדי (הבחורה שהוא היה בקשר איתה בעונה הזאת) החשש שלו לצאת מהארון כביסקסואל או פאנסקסואל היה כנראה די מוצדק.
כל כך אהבתי אותו עם הבחור ההוא בסוף.
&nbsp
גם ג'רמי והרופא שלו היו חמודים עם הילדה. אם כי זה באמת לא ברור בסופו של דבר אם מערכת היחסים שלהם הייתה שורדת אם הם לא היו מצליחים לשמור את הילדה.
אהבתי דווקא את זה שהבהירו שהם בכלל לא בקטע של לפתוח את הזוגיות שלהם, שזה לא ייצור רושם שכל זוגות ההומואים בעניין הזה. (לא שזה מפחית ממערכת היחסים של קאל ותום).
&nbsp
בעצם גם דאגלס וקווניסי לא פותחים את מערכת היחסים שלהם. להם היו בעיות גדולות יותר ושניהם היו קצת מעצבנים. קווינסי עם ההתעקשות שלו על סוג של מסורתיות (כאילו הוא לא ידע שהוא מתחתן עם דראג קווין) ודאגלס עוד יורת כי הוא ממש פעל מאחורי גבו של קווינסי. אבל זה נגמר נהדר כשאחרי שדאגלס וויתר קווינסי שלח לו את השמלה. חוץ מזה הקטעים עם אמא של קווינסי היו נהדרים. והיה ממש עצוב לשמוע על המשפחה של דאגלס.
&nbsp
מרכז הסדרה הוא כמובן קאל ותום וכל כך אהבתי אותם. וכל כך שמחתי שהם מצליחים יותר.
אני מת גם על תום. נכון שהוא היה צבוע קצת כשהוא נעלב שקאל הזמין מישהו לסקס, אבל הוא הודה בזה. וזה בדיוק אותו דבר כמו הכמות הגדולה של פעמים שקאל נעלב מתום למרות שהוא לחלוטין בעניין גם. זה רק מראה כמה הם באותו מקום.
ממש פחדתי שהוא לא יציע נישואים בסוף כי הוא כל הזמן דחה את זה. ואז היה כל כך חמוד כשהוא הלך לבקש את רשות ההורים (ואיזה מצחיק האבא של קאל שבהתחלה סירב).
ואז היה מעולה כשקאל הציע לו נישואים ותום אמר "אבל האם לך יש כבר טבעת?"
&nbsp
אני ממש לא מסכים עם שניר – אני הייתי מת אם בסוף קאל היה עם ג'רמי. ג'רמי היה מניאק נוראי בעונה 1, הוא רדף אחרי שניהם כשהוא ידע שהם יחד, ואני עדיין מתקשה לסלוח לו. אם כי אהבתי שקאל התנצל בפניו כי הם באמת די שפכו את בעיות הקשר שלהם עליו.
&nbsp
אני שמח שתום בסוף העיף את הסוכן הספרותי (קליפורד) שטען שמערכת היחסים של תום וקאל היא לא משהו קשר זוגי אמיתי, וגרם לתום לפקפק בעצמו.
&nbsp
&nbsp
קצת על השחקנים
מקצת ראיונות שמצאתי לא ברור מתי בדיוק קיט (קאל) וג'ון (איאן) הכיר את זה את זה אבל ברור שהם הכירו והתחילו לצאת עוד לפני תחילת צילומי הסדרה. ושהם התחתנו ב2016.
אני גם מצרף ראיונות איתם (בהקשר ופחות בהקשר לסדרה):
https://www.youtube.com/watch?v=eLOm7oW6ods
https://www.youtube.com/watch?v=hAPSnEokFpM
https://www.youtube.com/watch?v=9lmKRhdafRs
https://www.youtube.com/watch?v=I8ibMWch3XA
סיפור היציאה מהארון של קיט:
https://www.youtube.com/watch?v=baVLvdcmTKo
וראיון של קיט עם ואן (תום) מ2014 (כשעונה 2 הייתה עדיין רק בתכנון):
https://www.youtube.com/watch?v=FP7hHKqYOeo
&nbsp
את השחקן ששיחק את אבא של קאל זיהיתי מיד בתור סאל ממד מן. אבל זה מצחיק כי בעצם גם קיט (שמשחק את קאל) שיחק במד מן. אם כי לא באותה תקופה.
את אמא של קאל (שאהבתי, אבל לא ברמה של שניר) לא הכרתי משום מקום אבל מסתבר שהיא שיחקה תפקיד חשוב בסדרה פרופיילר לפני איזה 20 שנה. בגיל צעיר יותר היא הייתה כוכבת פורנו.
הילרי הייתה מהאנשים על הרכבת בספיידרמן 2 (ב2004). היא גם שיחקה בדייניסטי החדש.
ג'ארד היה האקס הראשון בסרט סקוט פילגרים נגד העולם. וגם בNew Girl.
את קווינסי הייתי צריך לזהות מהסדרה המעולה Happy Endings שם הוא שיחק את דריק (מצורף סרטון)
https://www.youtube.com/watch?v=xXm-ZI8oHK8
את צ'איין (הצלם של דאגלס שגם היה הPool Boy בפרק הראשון של עונה 3) משחק מקס אמרסון החתיך שאני מכיר פשוט מסרטוני יו-טיוב שלו.
ארלן (השודד מעונה 3) שיחק בפארודית פורנו של האקס מן (הוא שיחק את וולברין)
האח שעובד עם הרופא זה טום לנק הידוע מבאפי בעיקר (זיהיתי אותו כמובן בשניה הראשונה)
היו דמויות רקע שסתם חזרו לאורך כל הסדרה. כמו החברה של ברי (אחות של ג'רמי) בפרק האחרון – ראינו אותה הרבה עוד מהעונה הראשונה.
את אמא של קווינסי היה לי ברור שאני מכיר, אבל אני לא מבין מאיפה. מסתבר שהיא שיחקה בהמון סרטי אימה עוד משנות ה80 (סיוט ברחוב אלם) ועד היום (הגרסה החדשה של The Grudge). מסתבר שהיא גם תככב בספין אוף של פני דרדפול.
&nbsp

didalf

Well-known member
התכוונתי להמשיך

אבל עכבת אותי עם השרשור חתיכים הזה

&nbsp
נראה לי אני אעשה הפסקה ואלך לראות, יש לי פרק וחצי, ועכשיו כשיש הודעה ארוכה שאני לא יכולה לקרוא אני סקרנית יותר

didalf

Well-known member
סיימתי גם

מיי בייביז

&nbsp
הבעיה מבחינתי היא חוסר איזון בין קאל ותום שאני ממש אוהבת ליותר מידי דמויות משנה משעממות.
&nbsp
חייבת להודות שג'רמי והרופא שלו ממש שעעממו אותי
ממש רציתי לדלג על הקטעים שלהם למה הוא חלק מהסדרה עדיין?!! רק הסוף שלהם היה חמוד אבל זה כי כל הסופים היו חמודים.
&nbsp
גם קווינסי ודאגלס די התישו אותי בריבים שלהם. רק לקראת הסוף אהבתי איך שדאגלס דווקא התחבר עם אמא של קווינסי ובסוף הם היו חמודים. בעקרון אני שיחקתי בזהה את הדראג קווין מרופול ברוב הסצנות שלהם. אבל אהבתי את השיחות של דאגלס עם קאל ואת זה שהם נהיו חברים פתאום.
&nbsp
אז איאן גם גיי? יאיי
זה היה מפתיע ולא מפתיע באותה מידה. שמחה שנפטרנו מהילרי הנודניקית. ובסוף הוא היה ממש חמוד עם הבנזוג החדש.
&nbsp
וקאל ותום פשושים שלי
לקח קצת זמן, רק מעונה 3 בכלל התחלתי לאהוב אותם כזוג והם רק השתפרו עם הזמן. אני גם שמחה שסופסוף הם מרווחים כסף. (קאל הקשיב לי והתחיל לצלם חתונות, ילד טוב).
עדיין מרגיש לי שיש הרבה דברים שיכלו להפתר מהר אם קאל לא היה כזה פאסיב אגרסיב כל הזמןןן. (נגיד בפרק 2 הייתה סצנה ממש יפה שלהם במיטה
שתום היה חייב להרוס עם הטלפון. אבל ממש הרגשתי שאם קאל רק יגיד לא היום בא לי רק שנינו תום לגמרי יהיה סבבה עם זה. אבל במקום זה הוא זורם ואז עושה פרצוף למחרת).
אז שניהם מתוסבכים ושניהם פוגעים אחד בשני סתם ויכלו לפתור הרבה דברים עם קצת יותר תקשורת אבל מצד שני הם כ"כ אוהבים אחד את השני, והם כן מדברים על הכל בסוף ומתגברים ביחד על הרבה מאד דברים שזה יפה לראות. ממש אהבתי את הסצנות שבהם תום מרגיע את קאל, אחת בניו יורק והשניה בשירותים אחרי הארוחה עם ההורים של קאל. וגם ממש אהבתי בסצנה הזאת איך הוא הודה שגם הוא מקנא, חמודי
אני ממש אוהבת את שניהם לא החלטתי את מי יותר אפילו, זה נדיר, לרוב יש לי קראש ברור על צד אחד של הזוג.
יותר משרציתי שהם יתחתנו רציתי שהם יציעו אחד לשני נישואים וזה בדיוק מה שקרה וזה היה כזה יפה
ותום נסיכי איך הוא הסתובב עם הטבעת כל הזמן ואשכרה הלך לדבר עם ההורים. ואז קאל הרס לו והציע ראשון, ותום כזה "לא אתה לא יכול לשאול אני רציתי לשאול" ואז " "אבל האם לך יש כבר טבעת?"
והתגובה של קאל איך הוא התרגש מזה שתום חשב על זה כבר הרבה זמן

*רק זה ממש לא מנומס להציע נישואים בחתונה של מישהו אחר! לא עושים את זה! לפחות זה היה שקט כזה יחסית, ממש חששתי שזה יהיה כזה מול כולם ויגנוב את הפוקוס מהחתונה כי זה ממש לא מנומס.
&nbsp
"אני ממש לא מסכים עם שניר – אני הייתי מת אם בסוף קאל היה עם ג'רמי." - מההה איכס ללאא שניר מה יש לך? הם מושלמים אחד לשני הוא סתם נודניק. אגב ניק אני לא חושבת שהוא היה מניאק נוראי, הוא סתם היה קצת פתטי. הם היו מניאקים אליו הוא סתם נקלע לבאלגן שלהם.
&nbsp
ד"א ניק תום כותב GAY YA הוא בייסקלי כותב בשבילנו

&nbsp
תום אומר "אם אתה לא אוהב את עצמך איך לעזאזל תאהב מישהו אחר" ואבא של קאל כזה "זה עמוק רואים שאתה סופר" ואני חושבת "פחח זה מה שרופול אומר כל תכנית" ולפי הפרצוף של תום זה גם מה שהוא חשב

&nbsp
"בגיל צעיר יותר היא הייתה כוכבת פורנו." - למה זה לא מפתיע?

"ארלן (השודד מעונה 3) שיחק בפארודית פורנו של האקס מן (הוא שיחק את וולברין)"

snirf

Active member
אז מה חשבת על הסדרה בסיכומו של עניין? אהבת?

אני מניח שהרבה מאוד אנשים ראו את העונה ה-1 וויתרו על הסדרה, באסה.
אני מדבר על צופי נטפליקס שקיימות עבורן כל העונות, לא אלו הנאמנים לסדרה עוד מתחילתה...כי מי יכול לתאר לעצמו איך היא מתפתחת בהמשך

didalf

Well-known member
כן

בעיקר החל מעונה 3, ובעיקר את תום וקאל
גם כדמויות נפרדות אבל בעיקר כזוג

כמו שאמרתי הבעיה מבחינתי הייתה ששאר דמויות המשנה היו בין משעממות לממש מעצבנות (חוץ מאיאן שהוא די חמוד).

didalf

Well-known member
ראיתי את הסרטון הראשון

של משחק השאלות. איזה חמודים

אבל זה כ"כ מבלבל לראות אותם כזוג אחרי שצופים בסדרה
הסתכלתי גם באינסטגרם שלהם הם ממש חמודים ויפים ביחד, אבל מבלבל

snirf

Active member
נו אז אתה מסכים שזאת העונה הכי טובה?

אני מתבאס שעד שהסדרה באמת התגבשה ומצאה את עצמה- אין המשך.
ותחשבו מאיפה היא התחילה (איך נראתה העונה הראשונה)...

כן, גם אני אהבתי שלשם שינוי הראו שלא כל הגייז מחפשים לפתוח את הקשר...כך שבקטע הזה אהבתי את הרופא וג'רמי (שהיה חמוד העונה)
איאן והחבר שלו היו חמודים יחד
רציתי לראות מהם עוד. ואחרי שבכל העונות קאל השתעשע עם גברים אחרים, גם לאיאן היה מגיע
אחרי שהשתעשע רק עם נשים בסדרה... מעניין איך הקשר שלהם במציאות
&nbsp
תודה על הסרטונים
אראה
אגב, עוד פרטים מעניינים- גם ארלן וגם ורטן הם כוכבי פורנו במציאות
איזה קטע שקיט ליהק שחקנים מפורנו לסדרה

היא בהחלט עונה מאוד טובה

אבל גם את עונות 2 ו3 מאוד אהבתי. אולי היא אפילו טובה מהם, אבל לא מרגיש לי ברמה של "רק בעונה הזאת הסדרה ממש התגבשה"
חוץ מזה עונה 1 גם הייתה ממש טובה לדעתי, פחות כמובן כי היא משהו עדיין פחות מגובש, אבל מאוד אהבתי אותה. אני למשל מאוד אהבתי את הקפיצות בזמן בעונה 1.
&nbsp
אבל גם מבאס אותי לא מעט שאין עוד עונות (אם כי יש משהו משמח כי אם הסדרה הייתה ממשיכה אז מתישהו הם היו נפרדים פשוט בשביל עלילה)
&nbsp
יכול להיות שגם השחקן של איאן הוא ביסקסואל ולכן נהנה גם להשתעשע עם נשים שם.
&nbsp
נחמד באמת שקיט ליהק שחקני פורנו. בהחלט מוסיף eye candy

didalf

Well-known member
מהסרטון שראיתי

ואז עוד כמה, וסיור באינסטגרם הם סופר חמודים במציאות

הם ביחד כבר 12 שנים, והתחתנו אחרי 8 שנים ביחד ב2016.
ואיאן הוא קו-פרודיוסר של הסדרה כלומר הוא חלק מההפקה והיוצרים.

מילי08

Well-known member
אבודים בחלל פרק 6

אני ממשיכה לדבוק במה שכתבתי. המוזיקה המתוזמרת מאוד אנכרוניסטית והדמות של ד"ר סמית מיותרת. הסדרה היתה יכולה להתמודד עם נושא הרובוט- טוב או רע -גם בלעדיה. אני מניחה שיש לה עוד תפקיד לקידום העלילה אבל מתיש אותי לראות דמויות כאלה, שהן מאוד חד מימדיות ולא רק שקל לשנוא אותן, גם נהנים לשנוא אותן. אז ד"ר סמית היא מעין סוציוימטית חסרת רגש, שחושבת רק על עצמה, זוממת תככים וחורשת רע. הסדרות מהסוג הזה, שהן מאוד - משפחתיות ואמריקאיות במהות שלהן, אז הרבה פעמים הרע הגדול מכפר על כל העוולות שלו ברגע האחרון ויש לי תחושה חזקה שזה גם הכיוון כאן. בכל מקרה, אני מקווה שבעונה הבאה יפתרו ממנה ומהצורך לחפש את bad guy העונתי, אבל בטח פשוט ימצאו רשע תורן אחר.
ברור לי גם שיהיה רומן בין ג'ודי למכונאי ההוא ששכחתי את שמו. מקווה שיצליחו לעקוף באלגנטיות את פער הגילים הבולט ביניהם.
והרובוט קפץ ��, זה היה עצוב. מקווה שיחזירו אותו. בטח יגלו שהוא הרג בגלל שהשתילו בו וירוס או שמישהו תימרן אותו להרוג (אולי אפילו ד"ר סמית המזויפת).
&nbsp

Lhuna1

New member
ראיתי דרקולה פרק 1 (אין ספוילר)

כי היה על זה פתאום מלא באז בפייסבוק, וזה מהיוצרים של שרלוק ורק 3 פרקים.
לא יודעת... הפרק ה-1 היה לי נורא ארוך ודי איטי ולא הפיל אותי ממש.
מישהו צפה בזה?
&nbsp

Don Nirtin

New member
בחרתי לא לצפות בזה

מופאט איבד אותי כשהרס את דוקטור הו (וממשיכים להרוס את דוקטור הו גם כשהוא לא נמצא שם.)

מילי08

Well-known member
בדיוק! תודה. טוב לדעת שעוד מישהו חושב כמוני על מופאט

נמרוד2016

New member
אני מתלבט בקשר אליה:

כבר כמה זמן לא צרכתי אימה, עכשיו אני מחפש איזה תוכן או שניים לתוספת, היא אחת מאלו..

למעלה