דיוני סדרות לאמצע השבוע

1Shir

New member
הסמויה יותר דיון לא ממש

תמיד היו לי רגשות מעורבים כלפי מקנולטי כי הוא מניאק שיוצא נגד כולם אבל יש פעמים שאני רוצה שכל השוטרים יהיו כמוהו כי אני לא סטרינגר בל, נכון? אז למה מבזבזים עליי משאבים?
&nbsp
נראה לי שזאת הסדרה האהובה עליי בחצי השנה האחרונה מאז שהתחלתי צפייה שניה ואני לא יודעת אם להמשיך את עונה 5 או לראות שוב מההתחלה (זה לא משנה כי אני בין כה וכה לא עושה את זה אבל אני רוצה לראות שוב הכל מההתחלה)

1Shir

New member
יש כאן שני מינוסים

אחד עבורי אישית
בנוסף המשאבים האלה היו יכולים להתבזבז על משהו יעיל יותר
אבל כפי שראינו בסדרה (ולפני זה במציאות חיינו ואם עשינו צבא אז בכלל) זה בד"כ לא קורה בגלל הבירוקרטיה

אבל אני לא מבין

הם מבזבזים משאבים עליך?
איזה משאבים משטרתיים מתבזבזים עליך?
&nbsp
אבל באופן כללי ברור שהמשטרה חייבת לדאוג להכל ולכולם, אם כל הכוח המשטרתי היה מתבזבז רק על לתפוס סוחרי סמים (ונגיד רוצחים) אז המון דברים אחרים היו מוזנחים - מי שיטפל בגנבות קטנות יותר, מי שידאג לסדר בתנועה ועוד ועוד

1Shir

New member
אם אתה מצפה שאני אפרט באינטרנט אז לא אבל זה לא קשור כי אתם

יודעים שאני לא איזו מאפיונרית ויש מקרים שזה פשוט מיותר ואני אתן לך דוגמא פופולרית שאולי מקבילה (ואגב מעולם לא נתפסתי על גניבה ואני לעולם לא אגנוב ממישהו אישית כלומר פגיעה באדם ספציפי) וזה שעוצרים אנשים על נושא של וויד שלא מזיק לאף אחד אפילו אנשים שלא עוסקים בסחר
הקטע הזה של "לדאוג" לאזרח שלא מעוניין ב"דאגה" הזאת מועיל בעיניך?
סבבה אם כן אולי פשוט אין לי ראייה מערכתית

זאת שאלה מורכבת

אני לא בקיא בזה אבל בהחלט נראה לי שיש מקומות שבהם יש בעייתיות.
באמת כמו לעצור אדם שמחזיק סמים לשימוש אישי.
אבל יש נושאים שבהם הציבור באופן כללי (על ידי בחירות בכנסת שמחוקקת את החוקים) החליט שהממשל (דרך גורמים כמו המשטרה) צריך לדאוג לאנשים שלא מעוניינים בדאגה הזאת. וכן נראה לי שישנם מקרים שבהם זה הגיוני ומועיל. למשל חוק שאוסר על ילדים לעשן למרות שהם פוגעים רק בעצמם. או חוק שמחייב לחגור חגורת בטיחות למרות שזה רק למען האדם שחוגר.
יש אגב חוק (עד כמה שידוע לי) שנראה לי בעייתי שאוסר על אנשים להתאבד.

גם אני סיימתי את איסטסיידרס עונה 3 - Eastsiders

הנה לינק להודעה של שניר שכוללת בתוכה גם על עונה 4:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/184563638/בידור/טלוויזיה
&nbsp
והנה לינק להודעה של עדי
על העונה:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/184582514/בידור/טלוויזיה
&nbsp
ראיתי את רוב העונה הזאת ב24 שעות האחרונות וזה היה ממש כיף.
אני נוטה לכיוון של עדי בעניין הזה, לדעתי העונה הזאת הייתה אפילו טובה יותר.
אולי קצת כי היו לי ציפיות נמוכות ממנה - ולא רק כי הבנתי ששניר אהב אותה פחות. אני זוכר ששמעתי שהיא פחות טובה ושמעתי שהיא מתמקדת בטיול דרכים וזה פחות נראה.
&nbsp
אבל ממש אהבתי שהיו 4 פרקים שהתמקדו בתום וקאל עם יחסית ממש מעט הפרעות של אחרים.
חלק מהדיונים שלהם חזרו על עצמם, כמו למשל על כך שהם חייבים למצוא עבודות, אבל זה באמת סוג הדברים שחוזרים אליהם שוב ושוב, וחלק מהעניין הוא שהיחס שלהם השתנה תוך כדי.
הקטע עם השודד היה מצחיק. כל הרפרסנים לתלמה ולואיז ואז הוא באמת שדד אותם. גם אני הייתי בטוח כשהם התעוררו שנגלה שהוא גנב להם גם את המכונית.
גם אותי תום עיצבן שהוא שכב באינטימיות איתו בעוד קאל ישן במיטה האחרת. אבל קאל אפילו עיצבן אותי יותר כשהוא כל כך האשים את תום למחרת. הרי גם הוא היה בעניין.
מה שיפה זה שהם בהחלט לא מסתירים שום דבר אחד מהשני.
*אגב, הייתי לי תקווה שלקראת סוף העונה הם יפגשו שוב את השודד הזה. זה יכול להיות מביך ומוזר. (ואני לחלוטין יכול לדמיין את תום שוב מזמין אותו למיטה איתם... בעצם גם את קאל) מי יודע אולי בעונה הרביעית (אל תרמזו לי אפילו)
בקיצור אהבתי את השיחות שלהם ולראות את האהבה בינהם. וגם באמת לראות שהם יכולים להיות ביחד.
ומאוד אהבתי את הקטע שבו הם עם הזוג האחר ושניהם החליטו שזה לא מתאים להם באותו זמן. (זה היה יכול להיות ריאליסטי יותר אם רק אחד מהם לא היה רוצה להמשיך, אבל זה היה מתסכל).
&nbsp
הקטע בסוף במרפאת המין היה מעולה

&nbsp
זה באמת מצחיק שחוץ מבפרק הראשון של הסדרה לא ראינו את החתול. רק מדברים עליו. ואפילו לא יודעים את שמו.
אגב, הם אמרו שהחתול גם לא אהב את ניו-יורק. זה אומר שהם בשלב מסוים העבירו אותו יחד איתם לניו-יורק, אבל החזירו אותו לפני הנסיעה שלהם.
&nbsp
תום באמת היה חתיך יותר בעונה הקודמת. קאל מבחינתי אותו דבר.
&nbsp
בגלל שלא היה יותר מידי מהם, אז גם היה נחמד עם דמויות המשנה.
הפרק עם קווינסי ודאגלס לא היה מדהים, אבל היה נחמד. בעצם כמו עם קאל ותום היה נחמד לראות אותם מבלים זמן איכות ביחד רק הם.
*באמת ציפיתי שבפרק הסיום נראה את החתונה שלהם. או שקאל ותום יגיעו בדיוק בזמן למסיבת אירוסים (שהייתה בדיוק יום אחרי היום שבו הסתיים הפרק שלהם)
את הפרק עם איאן אהבתי יותר. וזה למרות שאני לא ממש סובל את הילרי (מה הקטע לכל הרוחות שהיא מעיפה אותו מהבית?). אבל היה נחמד לראות אותו ואת קאת'י. ואפילו נחמד היה לקבל ביקור קטן של ג'רמי.
מצחיק שבסדרה שנקראת על שם אזור בלוס אנג'לס רק הפרק הזה ממש התרחש שם.
&nbsp

didalf

Well-known member
וול

אתה מסכים איתי אז אני מסכימה איתך

&nbsp
"מצחיק שבסדרה שנקראת על שם אזור בלוס אנג'לס רק הפרק הזה ממש התרחש שם." - כאילו מזרח LA? לא הכל התרחש שם עד כה (חוץ מהטיול?) הם פשוט היו בעיקר בבית-בר-עבודה אבל כל זה היה באותו אזור לא?
מזכיר לי שרציתי לשאול הם כל הזמן אמרו שניו יורק מאד יקרה אבל LA לא מאד יקרה גם?
&nbsp
"אבל זה באמת סוג הדברים שחוזרים אליהם שוב ושוב, וחלק מהעניין הוא שהיחס שלהם השתנה תוך כדי." - לגמרי
והם הצליחו לדבר על הדברים האלה בלי שזה תמיד יפתח למריבה.
"מה שיפה זה שהם בהחלט לא מסתירים שום דבר אחד מהשני." - גם נכון

&nbsp
עוד לא התחלתי עונה 4 לא הספקתי אתמול אולי תיכף.

התכוונתי בעונה הזאת

בעונה הזאת היה רק פרק אחד שהתרחש במזרח לוס אנג'לס
(בעצם גם הסוף של הפרק האחרון)
&nbsp
אגב, יש סדרות שזה קורה להן ששם הסדרה הופך להיות לא ממש רלוונטי או מתאים לסדרה.

didalf

Well-known member
אה כן לעונה הזאת זה נכון

אבל אפשר להגיד שעם השנאה לניו יורק והרצון לחזור לLA הם איסטסיידרס בליבם גם בלי להיות שם פיזית:p

didalf

Well-known member
4X01

כי היה לי ממש חשוב להגיד - חתול!!! סופסוף היה להם תקציב להראות את החתול!!
(כמובן שהוא חמוד, הוא חתול). אולי בהמשך גם יהיה לו אפילו שם.
&nbsp
וגם בדקתי משהו שמאד הטריד אותי - האם דאגלס היה ברופול, כי הוא נראה לי מוכר וכי אין דראג קווין שלא הייתה שם. כמובן שהיה, אבל השם לא נשמע לי מוכר.
&nbsp
אם כבר פתחתי הודעה אז תום חמוד כל פעם שהוא מתסכל על הטבעת

ראיתי גם עכשיו

ידעתי שתכתבי על החתול

האם עד עכשיו לא הראו את החתול בגלל תקציב? האם החתול הזה הוא בעצם בCGI?
&nbsp
היה פרק ממש חמוד והם נורא חמודים וכל כך חמוד שתום קנה טבעת נישואים
אבל שלא יקשיב לאסייתי המעצבן הזה
אוף שהוא לא הציע לו נישואים
בכלל אני מאוד מפחד שבסוף העונה הם יפרדו.
&nbsp
אני שמח לראות ששניהם מצליחים יותר מבחינה מקצועית, אבל מעצבן אותי שלא אמרו על מה הספר של תום. אפילו את השם לא ראינו (לא יודע, היו עותקים על השולחן אבל זה היה מהצד והפוך ולא היה לי כוח להתאמץ בשביל לבדוק אם אפשר לראות).
&nbsp
יש לי תחושה רעה לגבי החתונה של קווינסי ודאגלס. זה באמת די איקי לצלם את החתונה בלייב-סטרים.
&nbsp
אני לא צופה ברופול, אבל אני שמעתי מספיק לאורך השנים על הסדרה הזאת כדי לדעת ששמו של השחקן הוא ווילם או משהו כזה.

didalf

Well-known member
חחחחח לא יודעת

אם זה עניין של תקציב או משהו אחר שלא טרחו להראות את החתול עד כה.
&nbsp
אני גם שמחתי לראות שהם מצליחים מקצועית כי מיציתי את עניין ה"אנחנו מרוששים" כל הזמן.
&nbsp
אני לא צופה ברופול מסודר אבל אחותי מכורה ושטפה לי את המוח בנושא. ראיתי איתה מספיק פרקים כדי לזהות עוד כמה מלכות בפרק הבא. (ראית כבר את 2?)

snirf

Active member
אני דווקא לא בעד ש

שהם יתחתנו...זה תלוש ולא קשור לאופי של הזוגיות שלהם.
היה פרק כייפי עם דאגלס וקווינסי, הצחיקה אותי הפתיחה עם בחירת השמלה שבסוף הוא בחר שמלה מהבית

snirf

Active member
לטעמי הפרק של איאן

היה משעמם יותר בהשוואה לפרק הראשון עם דמויות המשנה של קווינסי ודאגלס, וזאת למרות שקאת'י חזרה.
ולגבי שם הסדרה- אמרתי שבחירת השם לא עושה עמה חסד, חושב שהשם פוליאמור או מונוגמיה (הפוך על הפוך/כבחינה של הנושא)-היה מתאים לה יותר.
&nbsp
יאללה תהנה מעונה 4

נמרוד2016

New member
אני נמצא רגע לפני סיום מסע בין כוכבים TNG:

התשומת לב למה שיהיה במקומה, לא כולל בינג' של חינוך מיני או טיטאנים, הופנתה אל הסדרה החדשה דרקולה, מה תגידו עליה?

יאיי, אז אתה כמעט מוכן לסדרה על פיקארד

כדאי שגם תראה את הסרטים.
אבל משום מה נראה שהם כבר לא זמינים בנטפליקס

כדאי נראה לי שלפחות תמצא דרך לראות את הסרט Star Trek: First Contact
אולי גם את הסרט Star Trek: Nemesis כי זאת הייתה ההופעה האחרונה של פיקארד, ולכן יחסית הגיוני שתהיה התייחסות לאירועי הסרט הזה.
נראה לי שגם אני אראה שוב את זה כי אני לא זוכר מספיק מה היה בו.
&nbsp
חוץ מזה כדאי לך אולי גם לראות את הסדרה Star Trek: Voyager כי אחת הדמויות הראשיות משם תופיע לפחות בתפקיד אורח כלשהו בסדרה על פיקארד. אבל אין לך ממש זמן לראות את כולה לפני שפיקארד תגיע.
&nbsp
&nbsp
לגבי שאר מה שכתבת...
את חינוך מיני וטיטאנים אני מתכנן לראות מתישהו. בשניהם גם לא ראיתי את העונה הראשונה אבל אני מתכוון לראות עכשיו את שתיהן.
&nbsp
הסדרה החדשה על דרקולה לא מעניינת אותי. ראיתי כבר עיבודים לדרקולה ולא נראה שיש משהו מיוחד בעיבוד הזה)

נמרוד2016

New member

את הסרטים ראיתי כבר במה שאקרא לה התקופה המודרנית אצלי, נראה לי שאת נמסיס לא הצלחתי לראות, אולי יסתדר בקרוב, אבדוק..
גם את וויאג'ר ראיתי בתקופה יותר מאוחרת מהשידור לה, אפילו בנטפליקס אם אני לא טועה. (seven of nine)
אני ממליץ על הסדרות האחרות שציינתי, הן ממש אחלה.

למעלה