לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2028620,286 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
<< ההודעה הנוכחית
07/01/2020 | 06:50
60
131
ברוכים הבאים ליום שלישי
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'דוקטור הו פרק 12X02 '
דוקטור הו פרק 12X02
06/01/2020 | 19:41
29
35
אין בעיה, תגרמו לכך שתמיד אני אכתוב ראשון על הפרק.

מתחיל מהסוף
סוף סוף חוזרים לנושא של הTimeless Child
זה עלה לרגע בפרק 2 (נראה לי) של עונה שעברה וקיוויתי שזה סימן לעלילה עונתית, אבל זאת לא באה.
אז אני מקווה מאוד שזה כן משהו שיחקרו בעונה הזאת. לא צריך שכל פרק יהיה על זה, אבל שכן יחזרו לזה פה ושם (ושבפרק האחרון לעונה לפחות נגלה מה הכוונה).
עושה רושם שזה סוד כלשהו לגבי המקור של אדוני הזמן ומשהו שאיכשהו חבוי במוח של כולם. ומשהו שהרגיז מספיק את המאסטר כדי להחריב את גאליפריי (אם כי אני לא בטוח אם הוא הטיפוס שזקוק לסיבה).

אבל גם בלי זה אהבתי את הפרק הזה הרבה יותר מהקודם.
שילוב של דמויות היסטוריות אמיתיות (אני מניח, עוד לא בדקתי) ומסע בזמן. עם היצורים ממימד אחר.
ובמקביל בני האדם בזמננו נאלצים לברוח. רק שקיוויתי שיהיה להם תפקיד משמעותי לפחות קצת בסופו של דבר, אבל תכלס הם בעצם לא עשו כלום שעזר, אפילו קצת.
הדבר היחיד שהיה מעניין איתם בפרק היה זה שהם בסוף הצליחו להוציא קצת תשובות מהדוקטור. מוזר שכל עונה שעברה היא עוד לא סיפרה להם מה היא. בעבר הוא תמיד היה מספר תוך כמה פרקים בודדים לפחות (אם לא כבר בפרק הראשון עם מלווה חדש).
אבל היה גם מצחיק הקטע במטוס ומגניב זה שהם כן באמת היו צריכים לייצב את המטוס. מעניין אותי אם זה באמת אפשרי לשלוט במטוס בלי תא הטייס. לא נשמע כל כך הגיוני. בין היתר הפגיעה באירו-דינמיות נראה לי צריכה לפגוע במטוס באופן משמעותי יותר.

חזרה (בזמן) אל הדוקטור. היה נחמד לראות קצת משני תקופות היסטוריות. והיה נחמד שעשו דווקא את 1834 ו1943 (חילופי ספרות).
הייתי רוצה שקצת יפרטו יותר לגבי מה איידה הזאת עשתה. כי ראו שהידיד שלה המציא איזו מכונת חישוב, אבל לא אמרו מה היא עשתה.
איידה הייתה ממש מגניבה וממש ממש קיוויתי שהיא כן תצטרף לתקופת זמן מסויימת לדוקטור בהרפתקאות. (אני מחזיק תקווה שאיכשהו זה אולי עוד יקרה, אולי מחיקת הזכרונות לא עבדה והדוקטור תצטרך לחזור בשבילה).

התוכנית הראשית של הרעים לא הייתה ברורה לי כל כך. איך קשור ריגול מידע לזה שהופכים בני אדם לכוננים קשיחים דרך הDNA שלהם? האם לא יכלו לעשות את זה בכל מקרה? ולמה הגזע ממיימד אחר הזה כל כך רוצה בזה? ומה בעצם המיליארדר הזה מרוויח מכל זה? ולמה בעצם היה צריך לעקוב אחרי אנשים שקשורים להמצאת המחשב לאורך ההיסטוריה בשביל זה?
הדבר היחיד שבעצם כן היה ברור במידה מסויימת זה שהמאסטר עזר לכל זה כי הוא רצה להשמיד את המין האנושי. זה לפחות פשוט יחסית.

אהבתי את השיחה של הדוקטור והמאסטר על ראש מגדל האייפל ואת איך שהדוקטור בסוף עבדה עליו ותפסה את הטארדיס שלו. וזה שהוא בסופו של דבר היה צריך להמתין 77 שנים כדי להגיע להווה.
אני אוהב את המאסטר החדש הזה. אני מקווה שהדוקטור תחליט להציל אותו מהמימד של היצורים האלו בשביל תשובות לגבי הטיימלס צ'יילד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חיפשתי בכל רחבי האינטרנט מישהו שמדבר על דוקטור הו'
חיפשתי בכל רחבי האינטרנט מישהו שמדבר על דוקטור הו
06/01/2020 | 23:07
21
45
סוף סוף מצאתייייי ליטרלי לאף אחד סביבי לא אכפת ואני בוער. יש לי הרבה מה להגיד אז תתכוננו.
האינטרנט די אוהב את הפרקים האלה ותהרגו אותי אבל it still doesn't click for me. כשהמאסטר נחשף בסוף הפרק הקודם זה בהחלט היה מפתיע, אבל בעיקר מצאתי את עצמי צועק "לאאאאא" על המסך, למה כל כך מוקדם להחזיר אותו. אני חושד שצ'יבנל שמע את הביקורות על הנבל העונתי הלא-משהו של העונה הקודמת וחשב "אוקיי, יש לי נבל ready made שיאתגר את הדוקטור, נביא אותו פשוט". נכון, טכנית עברו שלוש שנים מאז הופעתו האחרונה אבל מבחינת עונות זה רק עונה אחת. עונה אחת של הפסקה ממנו. בכל אופן, היו לי כמה ימים להתרגל לרעיון שהוא חזר ואוקיי בסדר החלטתי לתת לזה לקרות, אבל הבעיה הגדולה שלי, שהייתה גם בעונה הקודמת, זה ששום דבר לא מרגיש לי אישי. וזה אמור להיות הכי אישי, סוף סוף משהו באמת שקרוב לליבה של הדוקטור מישהו שאמור לעורר בה ככ הרבה רגשות, ומשהו שם פשוט לא עובד. הכל מרגיש לי מרוחק, אני לא מרגיש אותה. ואוהוו כמה שאני לא מרגיש אותו. אנשים עפיםםם על המאסטר החדש ואני מופתע מזה כל פעם מחדש, הוא מרגיש לי כמו pantomime villian, קופץ וצוחק את הצחוק המרושע שלו אבל אני לא מבין אותו, לא מכיר אותו, אני לא רוצה שיצפו ממני להסתמך על ידע קודם שלי עליו, זה איש חדש אני צריך להכיר אותו מחדש. גם הרגעים של הדוקטור והמאסטר ביחד לא הרגישו לי אינטימיים כמו שהייתי מצפה, הם בעיקר דיברו על מידע שחיוני לפרק. ראיתי הרבה ראיונות של ג'ודי ויטיקאר כשהיא קידמה את העונה הקודמת, ואחד המשפטים שהיא חזרה עליהם זה משהו כמו "הדבר הכי טוב זה שהסדרה באה עם כל המעריצים כבר אז אנחנו לא צריכים לעבוד בשביל זה", וזה נוראיייי בעיניי אם זאת הגישה שלהם לסדרה. וזה קצת מרגיש שזו גם הגישה שלהם למאסטר.
אוקיי moving on, ה"טיימלס צ'יילד"- אני אהיה כן 100 אחוז ואגיד שלא היה לי ספק שהאינטרנט ניפח את זה מכלל פרופורציה כשהמשפט הזה נאמר בפעם הראשונה, אני הייתי בטוח שזה סתם עוד שם לדוקטור כי ככה זה נרמז ונראה לי שצ'יבנל פשוט החליט לרוץ עם זה. אני לא נותן לו הרבה קרדיט, יש מצב שזאת באמת הייתה התוכנית שלו. אבל לא משנה, נראה מה יהיה עם זה.
גאליפריי הושמדה שוב. הרגיש לי כמו one huge retcon and i didn't care for it. ככל שהזמן עבר מספיישל החמישים, פחות ופחות אהבתי את זה שהחזירו את גאליפריי. אבל דאמיט, זה כבר קרה, ככה פשוט להרוס אותה שוב? אני מקווה לפחות שזה לא אומר שהיא שוב last of the time lords כי כבר אין לזה את אותה התחושה כמו פעם. כי אז ממש כל הכוכב אבד, עכשיו אנחנו יודעים שהכוכב עדיין קיים, פשוט הרוס קצת. יש מצב שיש עוד אנשים חיים שם, סביר להניח אפילו.
המלווים. לא תצליחו לשכנע אותי שזה סבבה שיש שלושה. three IS a crowd, ואני אפילו לא יכול להאשים את התסריטאים יותר מידי שאין להם מה לעשות עם כולם כי זה באמת יותר מידי דמויות. אני חושב שההחלטה לכתוב שלושה מלווים היא שגויה, ועכשיו כל הכותבים תקועים עם ארבע דמויות ראשיות וצורך לכתוב לכל אחד מהם משהו, ויוצא שרובם מרגישים מיותרים. עם מלווה אחד יש לנו מסע רגשי אחד, מערכת יחסים אחת מוגדרת עם הדוקטור, יש יותר אופציה ליצור הזדהות עם הדמויות. תנסו לחשוב מה המערכת יחסים של הדוקטור עם ריאן? ואיך היא שונה ממערכת היחסים שלה עם יאז? או גרהאם? היא לא, כי יש אפס דגש עליהם כדמויות, הם לא באמת במערכת יחסים איתה, אני לא מרגיש את האהבה שהיא ככ מרעיפה עליהם כי על סמך מה היא מרעיפה עליהם, לא ראינו שום התפתחות במערכת היחסים שלה עם אף אחד מהם, לא ראיתי שום קרבה שלה לאחד מהם, שום רגע מיוחד בינה לבין אף אחד מהם. היה צריך להיות מלווה אחד, מקסימוםםם שניים.

זהו בינתיים זה מה שיש לי. im not a fan so far לצערי הרב מאוד מאוד מאוד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני די איתך '
אני די איתך
06/01/2020 | 23:32
27
לא מחוברת למאסטר החדש וגם לי הוא מרגיש קצת מאולץ כזה בינתיים.

גם שני הפרקים הראשונים לא עשו לי את זה.
נהנייתי יותר בעונה הקודמת.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
07/01/2020 | 08:21
16
תפסיקו  להרוס את  FUCKING גאליפריי...
וזה שהמאסטר אמר "למה שאקל עליך את החיים, לא הקלו עלי"...קיבינימיט, אתה חייב להיות ילד כאפות?
TIMELESS CHILD...אני לא רוצה לדעת אבל אמשיך לצפות
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אז קודם כל ברוכים הבאים לפורום טלוויזיה '
אז קודם כל ברוכים הבאים לפורום טלוויזיה
07/01/2020 | 16:15
10
23
המקום הטוב ביותר לכל הצרכים הטלוויזיוניים שלך (*כלומר סדרות טלוויזיה, לא המכשיר טלוויזיה, רובנו לא מבינים בטכנולוגיה)
אם יש סדרות אחרות שאתה צופה בהן אתה יכול לכתוב עליהן גם.
אפילו אם אתה לא רואה שמישהו כבר כתב על הסדרה, אולי יש מישהו אחר שצופה כאן וגם בעצמו לא כותב כי הוא חושב שאף אחד אחר לא כותב...

וחוץ מזה יש לנו כאן כמה צופים קבועים בדוקטור הו אז אתה יכול לצפות שכל שבוע נכתוב משהו על הפרק השבועי.
ונקווה שיהיה טוב.

ואם יש לך שאלות, אני מנהל הפורום, ניק ואתה יכול לכתוב לי גם במסרים.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תנקיו וורי מאצ'!'
תנקיו וורי מאצ'!
07/01/2020 | 19:16
9
19
אני שמח שיש איפשהו לדבר על טלוויזיה. ועל דוקטור הו בפרט, כי אני מרגיש כמו היחיד שצופה בסדרה הזאת בארץ. מצפה להתדיין איתך ועם כולכם על הפרקים!
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'פעם מזמן הייתי כותבת קבועה בפורום דוקטור הו'
פעם מזמן הייתי כותבת קבועה בפורום דוקטור הו
08/01/2020 | 09:38
8
18
בטח כבר נסגר מאז.
אולי בהזדמנות אני אנסה לתת לה צ'אנס נוסף, אבל מאז שראסל דיוויס הלך, לא הצלחתי להתחבר לאופי של הסדרה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני זוכר אותך'
אני זוכר אותך
08/01/2020 | 10:34
3
23
ידעתי שהכינוי מוכר לי. גם אני כתבתי שם קבוע, הייתי עם כינוי אחר אבל עבר זמן מאז ואני לא מצליח לגשת אליו יותר חחח.

גם אני הכי מתחבר לעונות של ראסל טי דיוויס. אולי כי זאת התקופה שהתחלתי לצפות, אולי כי הן באמת פשוט יותר טובות. משום מה אני לא מצליח לשחרר מהסדרה הזאת אבל, אני באמת תוהה עם עצמי איך נקשרתי אליה כל כך חח.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' יא! איזה כיף! אתה חייב להגיד למי אתה'
יא! איזה כיף! אתה חייב להגיד למי אתה
08/01/2020 | 21:37
2
3
לצפיה ב-'מוגלי7 היה שמי'
מוגלי7 היה שמי
09/01/2020 | 00:15
1
14
הייתי אדום שם הרגשתי סלב
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ידעתי! הייתה לי הרגשה שזה אתה'
ידעתי! הייתה לי הרגשה שזה אתה
09/01/2020 | 09:54
11
אני אפילו זוכרת (חלקית) את הכינוי שלך, לפני מוגלי ��.
יפה שנשארת נאמן לסדרה. את עונות 5-6 עוד ראיתי וגם כתבתי קצת בפורום, אחר כך איזה פרק פה ושם מעונה 7, אבל זה כבר לא זה בשבילי.
ממש לא אהבתי את הכיוונים של מופאט בסדרה וכבר לא התחברתי לשום דבר שם - לא לעלילה, לא לדמויות וגם לא לדוקטור.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני הייתי כותבת שם פעם '
גם אני הייתי כותבת שם פעם
08/01/2020 | 22:12
3
8
לצפיה ב-'פגישת מחזוררר'
פגישת מחזוררר
09/01/2020 | 00:15
2
לצפיה ב-'בכינוי הזה?! לא זוכרת אותך… '
בכינוי הזה?! לא זוכרת אותך…
09/01/2020 | 09:56
1
11
לצפיה ב-'כן, וגם אני לא זוכרת אבל זה בסדר '
כן, וגם אני לא זוכרת אבל זה בסדר
09/01/2020 | 10:21
21
יתכן שלא כתבנו באותה תקופה, ויתכן שסתם לא התבלטתי יותר מידי ואני כשלעצמי הזכרון שלי לא משהו, אז לא זוכרת משם ניקים במיוחד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'עכשיו לגבי הפרק עצמו '
עכשיו לגבי הפרק עצמו
07/01/2020 | 17:18
4
15
אני מסכים עם חלק מהטענות שלך, פחות עם אחרות.

אני במיוחד מסכים לגבי המלווים. 3 בהחלט הוכח כיותר מידי. כן היה לדמויות פיתוח (בעיקר ריאן וגראהם והקשר בינהם) אבל לא המון. ובעיקר לא עם הדוקטור. באמת אין כמעט דרך להבחין בין הקשר של כל אחד מהם עם הדוקטור.
הם גם לא מביאים כמעט שום דבר ייחודי לגביהם, דרך שבה הם מלווים יוצאי דופן מכל אדם שהיא אולי הייתה אוספת.
*אגב, אופציה ממש מעניינת להמשך העלילה היא אם אחד מהם ימות ושני האחרים ימשיכו. דווקא דבר כזה יכול להיות נקודה מעניינת לגיבוש וגם לעימות.

לגבי המאסטר – אני דווקא אוהב את המאסטר החדש. לא מפריע לי שלא עבר הרבה זמן מאז שפגשנו את המאסטר. הוא עדיין לא מנוצל כל כך הרבה כמו הדאלקים.
אני גם לא בטוח אם הוא ינוצל יותר מידי כאן. יכול מאוד להיות שהוא פשוט שער לעלילה עונתית שעוסקת יותר בגאליפריי ומקורות אדוני הזמן. וזה דווקא דבר טוב לדעתי.
נכון שגאליפריי רק לפני זמן קצר כבר נחשבה למוכחדת אז די מצחיק שעושים את זה שוב, אבל לא הייתה כמעט עלילה שממש עסקה בה ובאדוני הזמן. היה ממש קצת בפרק שגאליפריי חוזרת (בפרק האחרון של טננט) והיה גם עם קפאלדי פרק שהוא מגיע לגאליפריי. אבל זה מרגיש ממש מעט. אני יודע שבסדרה הישנה היו כל מיני פרקים שעסקו בגאליפריי וחבל לי שלא ממש עשו את זה בסדרה החדשה (כלומר מאז 2005).

וכן הרגיש לי אישי הקשר בין המאסטר והדוקטור. כמובן שזה מסתמך במידה מסויימת על כך שאנחנו מכירים את הקשר בינהם מהרבה עונות אחרות, אבל זה גם הרגיש אישי כאן. היו להם שיחות אישיות. והדוקטור מתארת אותו בתור מי שהיה חבר קרוב שלה.
נכון שלא ברור מה הוא רוצה ונכון שזה גורם לו להיות קצת נבל מגוחך שרק רוצה לגרום סבל בלי סיבה ברורה. זה תמיד היה המאסטר.
אם כי לפחות העניין עם הטיימלס צ'יילד זה אולי סיבה הפעם.

לגבי הטיימלס צ'יילד אני ממש חושב שאתה טועה. בפעם הראשונה שזה עלה היה ברור שזה הוצא מהזיכרון של הדוקטור, אבל שהיא לא הייתה מודעת לזה ולא ידעה על מה מדובר. זה התסריט של הקטע:
REMNANT: We see deeper, though, further back. The Timeless Child.
DOCTOR: What did you just say?
REMNANT: She doesn't know.
DOCTOR: What are you talking about? What can you see?
REMNANT: We see what's hidden even from yourself, the outcast, abandoned and unknown.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שכנעת אותי '
שכנעת אותי
07/01/2020 | 19:14
3
19
לגבי הtimeless child, בציטוט שהבאת זה באמת נראה מרמז להמשך.

לגבי המלווים, לא חושב שהם יעזו להרוג אחד מהם. גם לא כ"כ בא לי האמת שמישהו מהם ימות, באמת יש שם פוטנציאל לכל אחד מהם. זוכר שלגרהאם היה סרטן? כן גם הסדרה בקושי זוכרת, וחבל! והדיספרקסיה של ריאן, שרק עולה מידי פעם בשיחה אבל אף פעם לא בהקשר עלילתי. ויאז... טוב היא קצת lacking אבל אני יודע שאני יכול לחבב אותה, השחקנית חמודה, רק צריך לתת לה משהו לעבוד איתו. אולי אם אחד מהם היה יורד לדרגה של recurring character סטייל מיקי וג'קי בעונות 1-2. שיאז תהיה אשת הקשר שלהם במשטרה או משהו. או שפשוט באמת יבנו פרק לכל אחד מהם, כמו שנגיד turn left היה פרק שכולו דונה וזה היה נפלא, או שבrise of the cybermen היה דגש על מיקי. שהסיפור יהיה עליהם איכשהו, כל אחד בנפרד. זה אני מנסה to work with what we have אבל אני כמובן עדיין חושב ששלושה מלווים זאת טעות. לפחות לא ככה על ההתחלה. נגיד בעונה 6 שהיה איימי, רורי וריבר זה היה סבבה כי הרווחנו את זה כזה. בהתחלה זה היה רק איימי, והכרנו לאט לאט את רורי ואת ריבר עד שזה היה הגיוני ששלושתם היו ביחד.

אגב נקודה לא קשורה בעליל שנזכרתי בה עכשיו, בחלק הראשון של spyfall כשהמאסטר עוד לא נחשף, רק אני שמתי לב לפלירטוט בין יאז לO? כשהיא הרכיבה אותו על האופנוע המצלמה דאגה לרדת למטה ולהראות לנו איך הוא מחבק אותה מאחורה.. לא יודע, קיבלתי וייב וזה יכול להיות מגניב רצח אם המאסטר איכשהו יתערבב עם יאז.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'שמתי לב לזה בהחלט גם אני '
שמתי לב לזה בהחלט גם אני
07/01/2020 | 19:49
2
18
לפלירטוט והקטע על האופנוע.

לגבי המלווים אני הכי בעד גראהם, אני חושבת שהוא היחיד שמוסיף שם משהו שעוד לא ראינו בסדרה החדשה וזה מלווה מבוגר יותר, זה שונה ואני חושבת שהוא מוצלח בזה.

בכלליות לגבי הסדרה אני חשבתי שדווקא יש קהל מעריצים אדוק בארץ (ברור שקטן יחסית למקומות אחרים, אבל עדיין יחסית לארץ), ושיס אפילו הכירו בזה כשהם הצטרפו לשידור הישיר של ספיישל ה-50.
אבל אז הם פשוק הפסיקו להביא את הסדרה בכלל, אז כנראה שזו היתה אשליה

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מסכים '
מסכים
07/01/2020 | 20:13
12
לגבי גרהאם, מבין שלושתם הוא הכי מביא משהו חדש לסדרה. יכל להיות מגניב אם זה היה רק הוא והיא. לראות אותו בורח מהאבל שלו על גרייס יחד עם הדוקטור, ולראות אותו חי את החיים אחרי שהוא ניצל ממוות בידי סרטן. ככ הרבה פוטנציאללל אעעע
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אגיב לשניכם '
אגיב לשניכם
07/01/2020 | 20:13
6
אני ממש לא שמתי לב לפלרטוט בינהם. בכלל לא זכרתי שהם דווקא היו על אותו אופנוע.
אבל אם שניכם שמתם לב אז אולי באמת היה שם משהו מכוון.
יכול להיות בהחלט מעניין אם יהיה משהו.
אבל האם נרמז משהו לאחר שהתגלה שהוא המאסטר? בעצם הוא לא ראה שוב את יאז...

אני מסכים שיש משהו בגראהם שהוא לפחות שונה ממלווים קודמים.
זה במידה מסויימת אולי נובע פשוט מזה שהוא נראה מבוגר ממנה. הוא גם קורא לה "דוק" שזה משהו שאני לא זוכר ששום מלווה אי פעם עשה. יש בזה משהו נחמד.

יכול להיות באמת מאוד מוסיף אם יעשו פרק שיתמקד ברק אחד מהם. או ברק אחד מהם יחד עם הדוקטור. זה משהו שיגרום לבניה יותר מורכבת של הדמות והקשר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ברוך הבא!'
ברוך הבא!
07/01/2020 | 20:04
2
10
מסכימה איתך על המלווים, זה הציק לי כבר בעונה הקודמת. בכל פרק למלווה אחד יש דינמיקת מלווה קלאסית עם הדוקטור (עוזר/ת לה לפתור דברים או סתם מסתובב/ת ומשמשת בתור קהל שהדוקטור משתמשת בו כדי להסביר לנו דברים) וה2 האחרים מסתובבים ברקע ומדברים בינם לבין עצמם, שזה כבר מיותר, ואז מגיעה התוספת של חוסר חיבור רגשי ופיתוח מערכת היחסים עם הדוקטור. מבאס ממש.

ואני מתחילה לחשוד שהולכים לפתח מערכת יחסים בין ריאן ליאז, ולא בא לי אני אוהבת את יאז, אבל ריאן די סתמי לטעמי.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
07/01/2020 | 20:10
1
16
מסכים, ממש ממש לא רוצה שריאן ויאז will become a thing. אני אוהב שהם חברים. אבל האמת שלא קיבלתי רושם שהם יהיו ביחד, דווקא חשבתי שהם שתלו את העניין הזה שאחותה רוצה אותו כדי לרוץ עם זה טיפה. לא אכפת לי שיהיה עם אחותה, לא יודע לאן זה יכול להוביל אבל אולי זה יכול להיות משהו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זו התקווה שלי.'
זו התקווה שלי.
07/01/2020 | 20:34
2
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
06/01/2020 | 23:41
1
21
אדה (או איידה באנגלית) היא דמות היסטורית אמיתית, נחשבת לאחת המתכנתות הראשונות ופורצות הדרך בתחון ועל שמה נקראת שפת התכנות עדה (שהמציא השני שהופיע איתה בפרק ב-1834).
על השניה אין לי מושג, אבל די ברור שגם היא "אמיתית".

כל השאלות שלך- כן... לא ברור והאמת שלא היה לי כוח ומספיק מעניין אפילו בשביל להתאמץ לעקוב אחרי כל זה. מעייף אותי כבר סיפורים עם כל כך הרבה פרטים ואינטרסים שונים.

הטיימלס צ'יילד והשקר שהמאסטר דיבר עליו זה הדבר היחיד שמעניין בעיני פה, ואני ממש מקווה שזה לא יקח עונה שלמה עד שנבין מה זה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'קראתי טיפטיפה על השנייה '
קראתי טיפטיפה על השנייה
06/01/2020 | 23:51
15
נור חאן, היא אכן אמיתית והיא נתפסה והוצאה להורג בשנת 1944, כשנה אחרי האירועים של הפרק הזה. חבל שהדמות שלה התבזבזה כplot device בפרק הזה (וגם הדמות של איידה) במקום לתת לה כבוד כלשהו באמת. לפחות למדתי על שתיהן, לא שמעתי עליהן לפני זה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סופסוף צפיתי'
סופסוף צפיתי
07/01/2020 | 20:09
2
10
אכן פרק הרבה יותר מוצלח מהקודם, אבל ביאס אותי ממש שבמקום 2 מלווים מיותרים הפעם כל השלושה היו לגמרי ברקע

הידד לעלילה עונתית! עכשיו בבקשה שיזכירו אותה קצת בכל פרק, או כמעט בכל פרק, ולא יחכו רק לסוף העונה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אחד הדברים שאהבתי אצל מופאט'
אחד הדברים שאהבתי אצל מופאט
07/01/2020 | 20:14
1
10
זה שהעלילה העונתית שלו באמת התקדמה לאורך העונה, ולא נשמרה רק לסוף. זה הכי זכור לי עם הסדק בעונה 5, אני זוכר שהייתי בשוק שכבר בפרק 5 של העונה הדוקטור ואיימי שמו לב שהסדק עוקב אחריהם וגילינו על זה עוד, אני כבר התרגלתי שהדברים האלה נשמרים לסוף.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'כן, הוא עשה כמה דברים לא משהו אבל כמה ממש מוצלחים'
כן, הוא עשה כמה דברים לא משהו אבל כמה ממש מוצלחים
07/01/2020 | 20:37
7
נהניתי מהעונה הקודמת, למרות חוסר העלילה העונתית, אז עדיין לא איבדתי תקווה ואני עם רגשות הרבה יותר חיוביים ממה שהיו לי בתקופת קפלדי שבה סחבתי את הצפייה שלי בכוח. קראתי פה ושם דברים שלא אפרט כי הם רמיזות על המשך העונה, אבל אני מקווה שהקודמת הייתה "טעות" חד פעמית ושנחזור לסגנון הקודם וההמשכי של הסדרה. פחות נחמד כשמפילים עלינו משהו בלי שום התראה, בסוף העונה, ומצפים שנגיד וואו.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הסמויה יותר דיון לא ממש '
הסמויה יותר דיון לא ממש
07/01/2020 | 14:48
5
20
תמיד היו לי רגשות מעורבים כלפי מקנולטי כי הוא מניאק שיוצא נגד כולם אבל יש פעמים שאני רוצה שכל השוטרים יהיו כמוהו כי אני לא סטרינגר בל, נכון? אז למה מבזבזים עליי משאבים?

נראה לי שזאת הסדרה האהובה עליי בחצי השנה האחרונה מאז שהתחלתי צפייה שניה ואני לא יודעת אם להמשיך את עונה 5 או לראות שוב מההתחלה (זה לא משנה כי אני בין כה וכה לא עושה את זה אבל אני רוצה לראות שוב הכל מההתחלה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לא הבנתי'
לא הבנתי
07/01/2020 | 15:59
4
16
למה את מתכוונת ב"אז למה מבזבזים עליי משאבים?"
?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש כאן שני מינוסים'
יש כאן שני מינוסים
07/01/2020 | 16:23
3
19
אחד עבורי אישית
בנוסף המשאבים האלה היו יכולים להתבזבז על משהו יעיל יותר
אבל כפי שראינו בסדרה (ולפני זה במציאות חיינו ואם עשינו צבא אז בכלל) זה בד"כ לא קורה בגלל הבירוקרטיה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבל אני לא מבין'
אבל אני לא מבין
07/01/2020 | 16:42
2
18
הם מבזבזים משאבים עליך?
איזה משאבים משטרתיים מתבזבזים עליך?

אבל באופן כללי ברור שהמשטרה חייבת לדאוג להכל ולכולם, אם כל הכוח המשטרתי היה מתבזבז רק על לתפוס סוחרי סמים (ונגיד רוצחים) אז המון דברים אחרים היו מוזנחים - מי שיטפל בגנבות קטנות יותר, מי שידאג לסדר בתנועה ועוד ועוד
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אם אתה מצפה שאני אפרט באינטרנט אז לא אבל זה לא קשור כי אתם'
אם אתה מצפה שאני אפרט באינטרנט אז לא אבל זה לא קשור כי אתם
07/01/2020 | 16:58
1
18
יודעים שאני לא איזו מאפיונרית ויש מקרים שזה פשוט מיותר ואני אתן לך דוגמא פופולרית שאולי מקבילה (ואגב מעולם לא נתפסתי על גניבה ואני לעולם לא אגנוב ממישהו אישית כלומר פגיעה באדם ספציפי) וזה שעוצרים אנשים על נושא של וויד שלא מזיק לאף אחד אפילו אנשים שלא עוסקים בסחר
הקטע הזה של "לדאוג" לאזרח שלא מעוניין ב"דאגה" הזאת מועיל בעיניך?
סבבה אם כן אולי פשוט אין לי ראייה מערכתית
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'זאת שאלה מורכבת'
זאת שאלה מורכבת
07/01/2020 | 17:30
15
אני לא בקיא בזה אבל בהחלט נראה לי שיש מקומות שבהם יש בעייתיות.
באמת כמו לעצור אדם שמחזיק סמים לשימוש אישי.
אבל יש נושאים שבהם הציבור באופן כללי (על ידי בחירות בכנסת שמחוקקת את החוקים) החליט שהממשל (דרך גורמים כמו המשטרה) צריך לדאוג לאנשים שלא מעוניינים בדאגה הזאת. וכן נראה לי שישנם מקרים שבהם זה הגיוני ומועיל. למשל חוק שאוסר על ילדים לעשן למרות שהם פוגעים רק בעצמם. או חוק שמחייב לחגור חגורת בטיחות למרות שזה רק למען האדם שחוגר.
יש אגב חוק (עד כמה שידוע לי) שנראה לי בעייתי שאוסר על אנשים להתאבד.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'גם אני סיימתי את איסטסיידרס עונה 3 - Eastsiders '
גם אני סיימתי את איסטסיידרס עונה 3 - Eastsiders
07/01/2020 | 18:38
8
16
הנה לינק להודעה של שניר שכוללת בתוכה גם על עונה 4:

והנה לינק להודעה של עדי על העונה:

ראיתי את רוב העונה הזאת ב24 שעות האחרונות וזה היה ממש כיף.
אני נוטה לכיוון של עדי בעניין הזה, לדעתי העונה הזאת הייתה אפילו טובה יותר.
אולי קצת כי היו לי ציפיות נמוכות ממנה - ולא רק כי הבנתי ששניר אהב אותה פחות. אני זוכר ששמעתי שהיא פחות טובה ושמעתי שהיא מתמקדת בטיול דרכים וזה פחות נראה.

אבל ממש אהבתי שהיו 4 פרקים שהתמקדו בתום וקאל עם יחסית ממש מעט הפרעות של אחרים.
חלק מהדיונים שלהם חזרו על עצמם, כמו למשל על כך שהם חייבים למצוא עבודות, אבל זה באמת סוג הדברים שחוזרים אליהם שוב ושוב, וחלק מהעניין הוא שהיחס שלהם השתנה תוך כדי.
הקטע עם השודד היה מצחיק. כל הרפרסנים לתלמה ולואיז ואז הוא באמת שדד אותם. גם אני הייתי בטוח כשהם התעוררו שנגלה שהוא גנב להם גם את המכונית.
גם אותי תום עיצבן שהוא שכב באינטימיות איתו בעוד קאל ישן במיטה האחרת. אבל קאל אפילו עיצבן אותי יותר כשהוא כל כך האשים את תום למחרת. הרי גם הוא היה בעניין.
מה שיפה זה שהם בהחלט לא מסתירים שום דבר אחד מהשני.
*אגב, הייתי לי תקווה שלקראת סוף העונה הם יפגשו שוב את השודד הזה. זה יכול להיות מביך ומוזר. (ואני לחלוטין יכול לדמיין את תום שוב מזמין אותו למיטה איתם... בעצם גם את קאל) מי יודע אולי בעונה הרביעית (אל תרמזו לי אפילו)
בקיצור אהבתי את השיחות שלהם ולראות את האהבה בינהם. וגם באמת לראות שהם יכולים להיות ביחד.
ומאוד אהבתי את הקטע שבו הם עם הזוג האחר ושניהם החליטו שזה לא מתאים להם באותו זמן. (זה היה יכול להיות ריאליסטי יותר אם רק אחד מהם לא היה רוצה להמשיך, אבל זה היה מתסכל).

הקטע בסוף במרפאת המין היה מעולה

זה באמת מצחיק שחוץ מבפרק הראשון של הסדרה לא ראינו את החתול. רק מדברים עליו. ואפילו לא יודעים את שמו.
אגב, הם אמרו שהחתול גם לא אהב את ניו-יורק. זה אומר שהם בשלב מסוים העבירו אותו יחד איתם לניו-יורק, אבל החזירו אותו לפני הנסיעה שלהם.

תום באמת היה חתיך יותר בעונה הקודמת. קאל מבחינתי אותו דבר.

בגלל שלא היה יותר מידי מהם, אז גם היה נחמד עם דמויות המשנה.
הפרק עם קווינסי ודאגלס לא היה מדהים, אבל היה נחמד. בעצם כמו עם קאל ותום היה נחמד לראות אותם מבלים זמן איכות ביחד רק הם.
*באמת ציפיתי שבפרק הסיום נראה את החתונה שלהם. או שקאל ותום יגיעו בדיוק בזמן למסיבת אירוסים (שהייתה בדיוק יום אחרי היום שבו הסתיים הפרק שלהם)
את הפרק עם איאן אהבתי יותר. וזה למרות שאני לא ממש סובל את הילרי (מה הקטע לכל הרוחות שהיא מעיפה אותו מהבית?). אבל היה נחמד לראות אותו ואת קאת'י. ואפילו נחמד היה לקבל ביקור קטן של ג'רמי.
מצחיק שבסדרה שנקראת על שם אזור בלוס אנג'לס רק הפרק הזה ממש התרחש שם.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'וול '
וול
07/01/2020 | 18:45
2
9
אתה מסכים איתי אז אני מסכימה איתך

"מצחיק שבסדרה שנקראת על שם אזור בלוס אנג'לס רק הפרק הזה ממש התרחש שם." - כאילו מזרח LA? לא הכל התרחש שם עד כה (חוץ מהטיול?) הם פשוט היו בעיקר בבית-בר-עבודה אבל כל זה היה באותו אזור לא?
מזכיר לי שרציתי לשאול הם כל הזמן אמרו שניו יורק מאד יקרה אבל LA לא מאד יקרה גם?

"אבל זה באמת סוג הדברים שחוזרים אליהם שוב ושוב, וחלק מהעניין הוא שהיחס שלהם השתנה תוך כדי." - לגמרי והם הצליחו לדבר על הדברים האלה בלי שזה תמיד יפתח למריבה.
"מה שיפה זה שהם בהחלט לא מסתירים שום דבר אחד מהשני." - גם נכון

עוד לא התחלתי עונה 4 לא הספקתי אתמול אולי תיכף.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'התכוונתי בעונה הזאת '
התכוונתי בעונה הזאת
07/01/2020 | 18:56
1
8
בעונה הזאת היה רק פרק אחד שהתרחש במזרח לוס אנג'לס
(בעצם גם הסוף של הפרק האחרון)

אגב, יש סדרות שזה קורה להן ששם הסדרה הופך להיות לא ממש רלוונטי או מתאים לסדרה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אה כן לעונה הזאת זה נכון '
אה כן לעונה הזאת זה נכון
07/01/2020 | 19:17
7
אבל אפשר להגיד שעם השנאה לניו יורק והרצון לחזור לLA הם איסטסיידרס בליבם גם בלי להיות שם פיזית:P
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'4X01 '
4X01
07/01/2020 | 19:41
3
134
כי היה לי ממש חשוב להגיד - חתול!!! סופסוף היה להם תקציב להראות את החתול!! (כמובן שהוא חמוד, הוא חתול). אולי בהמשך גם יהיה לו אפילו שם.

וגם בדקתי משהו שמאד הטריד אותי - האם דאגלס היה ברופול, כי הוא נראה לי מוכר וכי אין דראג קווין שלא הייתה שם. כמובן שהיה, אבל השם לא נשמע לי מוכר.

אם כבר פתחתי הודעה אז תום חמוד כל פעם שהוא מתסכל על הטבעת
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'ראיתי גם עכשיו '
ראיתי גם עכשיו
07/01/2020 | 22:07
2
11
ידעתי שתכתבי על החתול
האם עד עכשיו לא הראו את החתול בגלל תקציב? האם החתול הזה הוא בעצם בCGI?

היה פרק ממש חמוד והם נורא חמודים וכל כך חמוד שתום קנה טבעת נישואים
אבל שלא יקשיב לאסייתי המעצבן הזה
אוף שהוא לא הציע לו נישואים
בכלל אני מאוד מפחד שבסוף העונה הם יפרדו.

אני שמח לראות ששניהם מצליחים יותר מבחינה מקצועית, אבל מעצבן אותי שלא אמרו על מה הספר של תום. אפילו את השם לא ראינו (לא יודע, היו עותקים על השולחן אבל זה היה מהצד והפוך ולא היה לי כוח להתאמץ בשביל לבדוק אם אפשר לראות).

יש לי תחושה רעה לגבי החתונה של קווינסי ודאגלס. זה באמת די איקי לצלם את החתונה בלייב-סטרים.

אני לא צופה ברופול, אבל אני שמעתי מספיק לאורך השנים על הסדרה הזאת כדי לדעת ששמו של השחקן הוא ווילם או משהו כזה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'חחחחח לא יודעת '
חחחחח לא יודעת
07/01/2020 | 22:24
9
אם זה עניין של תקציב או משהו אחר שלא טרחו להראות את החתול עד כה.

אני גם שמחתי לראות שהם מצליחים מקצועית כי מיציתי את עניין ה"אנחנו מרוששים" כל הזמן.

אני לא צופה ברופול מסודר אבל אחותי מכורה ושטפה לי את המוח בנושא. ראיתי איתה מספיק פרקים כדי לזהות עוד כמה מלכות בפרק הבא. (ראית כבר את 2?)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני דווקא לא בעד ש'
אני דווקא לא בעד ש
08/01/2020 | 07:53
9
שהם יתחתנו...זה תלוש ולא קשור לאופי של הזוגיות שלהם.
היה פרק כייפי עם דאגלס וקווינסי, הצחיקה אותי הפתיחה עם בחירת השמלה שבסוף הוא בחר שמלה מהבית
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'לטעמי הפרק של איאן '
לטעמי הפרק של איאן
08/01/2020 | 07:47
10
היה משעמם יותר בהשוואה לפרק הראשון עם דמויות המשנה של קווינסי ודאגלס, וזאת למרות שקאת'י חזרה.
ולגבי שם הסדרה- אמרתי שבחירת השם לא עושה עמה חסד, חושב שהשם פוליאמור או מונוגמיה (הפוך על הפוך/כבחינה של הנושא)-היה מתאים לה יותר.

יאללה תהנה מעונה 4
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני נמצא רגע לפני סיום מסע בין כוכבים TNG:'
אני נמצא רגע לפני סיום מסע בין כוכבים TNG:
07/01/2020 | 18:58
6
25
התשומת לב למה שיהיה במקומה, לא כולל בינג' של חינוך מיני או טיטאנים, הופנתה אל הסדרה החדשה דרקולה, מה תגידו עליה?

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יאיי, אז אתה כמעט מוכן לסדרה על פיקארד'
יאיי, אז אתה כמעט מוכן לסדרה על פיקארד
07/01/2020 | 20:07
1
19
כדאי שגם תראה את הסרטים.
אבל משום מה נראה שהם כבר לא זמינים בנטפליקס
כדאי נראה לי שלפחות תמצא דרך לראות את הסרט Star Trek: First Contact
אולי גם את הסרט Star Trek: Nemesis כי זאת הייתה ההופעה האחרונה של פיקארד, ולכן יחסית הגיוני שתהיה התייחסות לאירועי הסרט הזה.
נראה לי שגם אני אראה שוב את זה כי אני לא זוכר מספיק מה היה בו.

חוץ מזה כדאי לך אולי גם לראות את הסדרה Star Trek: Voyager כי אחת הדמויות הראשיות משם תופיע לפחות בתפקיד אורח כלשהו בסדרה על פיקארד. אבל אין לך ממש זמן לראות את כולה לפני שפיקארד תגיע.

לגבי שאר מה שכתבת...
את חינוך מיני וטיטאנים אני מתכנן לראות מתישהו. בשניהם גם לא ראיתי את העונה הראשונה אבל אני מתכוון לראות עכשיו את שתיהן.

הסדרה החדשה על דרקולה לא מעניינת אותי. ראיתי כבר עיבודים לדרקולה ולא נראה שיש משהו מיוחד בעיבוד הזה)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-''
07/01/2020 | 20:56
14
את הסרטים ראיתי כבר במה שאקרא לה התקופה המודרנית אצלי, נראה לי שאת נמסיס לא הצלחתי לראות, אולי יסתדר בקרוב, אבדוק..
גם את וויאג'ר ראיתי בתקופה יותר מאוחרת מהשידור לה, אפילו בנטפליקס אם אני לא טועה. (seven of nine)
אני ממליץ על הסדרות האחרות שציינתי, הן ממש אחלה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הייתי בטוח שזאת מיני סדרה'
הייתי בטוח שזאת מיני סדרה
07/01/2020 | 21:02
17
ולא התלהבתי בכלל
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' וואו, TNG... אני סוחבת את הצפייה בסדרה הזאת כבר שנים '
וואו, TNG... אני סוחבת את הצפייה בסדרה הזאת כבר שנים
08/01/2020 | 09:44
2
16
לא עובד לי.. לא מתחברת לדמויות, חוץ מפיקארד, והעלילה שם נעה בין סבונייה לסתם שיעממון לטעמי. מאוד אנכרוניסטי
גם חלק מהדמויות... בלתי נסבלות  בקיצוניות שבא לי להרוג בעצמי אם אף אחד לא יעשה בשבילי את העבודה (מי אמר רייקר?)
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'המלצה למי שרוצה לראות מסע בין כוכבים TNG, אבל קשה לו'
המלצה למי שרוצה לראות מסע בין כוכבים TNG, אבל קשה לו
08/01/2020 | 16:34
1
12
העניין שלסדרה הזאת יש המון פרקים (178) והרמה בינהם מאוד עולה ויורדת.
וזה בעיקר בעייתי כי העונה הראשונה היא ברובה לא טובה (אם כי יש בה גם פרקים טובים).
אבל להתחיל בעונה 3 זה בעייתי כי אז לא מכירים את הדמויות ועלילות עבר.
אם כי ברוב הפרקים אין התקדמות עלילתית שמשמעותית להמשך הסדרה.

ולכן יש את מדריך את המדריך הבא:
בו גם כל פרק מדורג וגם מצורפת המלצה האם לצפות בו. למשל פרק מסויים יכול להיות מדורג נמוך, אבל מומלץ לראות אותו כי הוא חשוב להמשכיות.
אומנם הדירוג הזה הוא סובייקטיבי במידה מסויימת למי שחיבר את הרשימה, אבל לפחות אפשר לסמוך שאיתו לא יתפספס משהו ממש חשוב וזאת דרך לצלוח את סדרה מהר יותר.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אני כבר בעונה 3'
אני כבר בעונה 3
08/01/2020 | 17:24
10
תקועה שם איפשהו בחלל העמוק…
אבדוק את המדריך. תודה
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'הנספח פרק 6'
הנספח פרק 6
07/01/2020 | 19:12
19
הפרק האחרון ששודר (מתוך עשרה, נדמה לי), מדגים בצורה הכי טובה את הקונפליקט המזרח תיכוני שעושה רילוקיישן לצרפת. החשד של אבשלום באוסמה, על שלקח את השעון לאבא של אנאבל מתברר כמוצדק. מרציאנו מבית הכנסת צדק, המתחים קיימים מתחת לשולחן ומתגלים אם "מציפים אותם". השאלה היא אם זה נכון לעשות בכח, או שזו סתם התרסה ועוד בארוחה משפחתית? שכל אחד יחליט בעצמו, אני מעדיף להימנע מעימותים ככל שניתן.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' הבורחים, רגעים מתים ואבודים בחלל '
הבורחים, רגעים מתים ואבודים בחלל
08/01/2020 | 09:34
4
25
עמוס לי ולא היה לי זמן לעדכן.. כי כשיש לי, אני די מעדיפה לבזבז אותו בצפייה בטלוויזיה .
בקיצור:
סיימתי עם הבורחים. עונה 2 היתה ככה ככה. עונה 3 היתה מעט יותר... איך נאמר- אפקטיבית. מעניין במיוחד זה לא, המשחק עדיין לא משהו, העלילה מבולגנת נורא ומפוזרת יותר מידי, והדיאלוגים ברמה נמוכה. אבל למרות זאת, עונה 3 היתה איכשהו בסדר. אולי כי היה יותר אקשן ודברים אשכרה קרו.
עם זאת- הפרק האחרון בעונה היה ג-ר-ו-ע. פשוט רע ומשעמם.
עוד כמה מחשבות על הסדרה:
1. אליזבט הארלי אמנם תמיד אהבה לחשוף יותר מטפח אחד מגופה, אבל המחשוף העצום והציצי הדחוק עשו לי רע בעיניים. והיא שחקנית מחורבנת.
2. בעונה 2 כשכולם פתאום הבינו מי זה גו'נה באמת ומה הוא עשה, בעיקר האמא ראש הכנסייה- לא יודעת. התהפכו 180 מעלות מהר מידי אבל לאט מידי ובלי תובנות. כאילו, שנים על גבי שנים לא קלטת שאת שוכבת עם חייזר או איזושהי דמות על טבעית?! פתאום ברגע אחד נפל האסימון ואז את הופכת למתחסדת?! לא היה שם שום תהליך אמיתי לאף אחת מהדמויות.
3. האהבה הלסבית בין ניקו והשנייה- רעיון נחמד וחשוב, חבל רק שאין אפילו טיפת כימייה בין השחקניות ושתיהן נראות מאוד עצורות בכל נשיקה (יותר כמו ניקור) שהם נותנות.
4. נעימת הפתיחה של הסדרה ארוכה ומיותרת. אני לא מבינה את הקטע הזה שפתיחה של סדרה צריכה לקחת כל כך הרבה זמן ובשביל כלום. בחומריו האפלים אמנם הפתיחה ארוכה ומוגזמת אבל היא רומזת לאופי הסדרה ולהתרחשויות. בבורחים, זה סתם אוסף אימג'ים של החיים הגבוהים והכייפים כביכול של בני הנוער, אבל אין לזה שום קשר עם מהלך הסדרה, והפתיחה הופכת להיות סתמית נורא ומיותרת ומאוד מטופשת.

הלאה:
ללא ספוילר: רעים מתים. במילה אחת- מעולה!! בכמה מילים: אחלה סדרה. מאוד אנושית בדרכה המטופשת. כל הדמויות שם נחשפות בצורה עגולה, על שלל ההתנהגויות והמחשבות שלהן. בפרק האחרון ממש רציתי לחבק חלק מהדמויות. אהבתי מאוד. מקווה שתחזור לעונה נוספת.

אבודים בחלל .
נגמר לי כרגע מה לראות בטלוויזיה של סלקום (HBO) כי הכל שם דרמות מתח/ פשע ולא בא, וגם לא ראיתי קומדיה שבא לי עליה, חוץ מטיסת הקונקורדים (אבל היא דורשת ממני להיות במוד המתאים), אז חזרתי לנטפליקס. אתמול ראיתי את שני הפרקים הראשונים של אבודים בחלל. בינתיים- לא רע. מעט מיושנת בקונספט שלה (למשל, ברור שהגיבורים ינצלו כבר בהתחלה וברור שנמצא מהר מאוד את האיש הרע. אשה במקרה הזה; או מוזיקה מולחנת דרמטית לפי הסצינות ולא פסקול שירים), אבל סך הכל עושה את העבודה. מעט מותחת, מצליחה לשמור על עניין ונראה שהדמויות יהיו מורכבות. מקווה שאני לא טועה.
עכשיו, אמנם זו סדרת חלל וברור שהכל כמעט מותר, אבל לא כל כך הגיוני בעיני התפקידים שנתנו לילדים לבצע. מעבר ל- נגיד, אחריות ועזרה בתפעול החללית, אחת הילדות משמשת כרופאת הצוות .

זהו נדמה לי. סוף שבוע גשום לפנינו, אז יהיה הרבה זמן טלוויזיה.

טלוויזיה >>
לצפיה ב-'רגעים מתים = No Activity'
רגעים מתים = No Activity
08/01/2020 | 16:23
1
14
מצטער אבל זה מטריף אותי כשכותבים על סדרה עם השם בעברית שלה וזה לא ידוע מה היא הסדרה כי אני מכיר סדרות רק לפי השם באנגלית.
ולקח לי יותר זמן מהצפוי בגוגל עד שהגעתי לכתבה שהואילה בטובה לכתוב בתוכן שלה בקטן את שם הסדרה באנגלית.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'מאוד התלבטתי כי גם אני מכירה אותה לפי השם באנגלית '
מאוד התלבטתי כי גם אני מכירה אותה לפי השם באנגלית
08/01/2020 | 17:25
13
אבל תשאלו, חברים. בשביל מה אני פה?
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'אבודים בחלל - לדעתי שווה את ההשקעה'
אבודים בחלל - לדעתי שווה את ההשקעה
08/01/2020 | 16:25
1
13
העונה הראשונה היא ככה ככה. כלומר יש דברים שהופכים אותה לשווה את זה, יש דברים פחות.
אבל השבוע סיימתי את עונה 2 והיא כבר ממש טובה.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-' אבודים בחלל '
אבודים בחלל
08/01/2020 | 21:45
9
עד פרק 5 כולל. היתה יכולה להיות הרבה יותר טובה אם היו זונחים את קו העלילה של ד"ר סמית' הרעה, שלא, אכפת לה מאף אחד. זה קצת נדוש ומיושן. מצד שני, אין ספק שיוצרי הסדרה עשו שיעורי בית אצל ספילברג, כולל המוזיקה הדרמטית שלטעמי הופכת את הסדרה לקצת אנאכרוניסטית.
מה שכן טוב בסדרה זה בעיקר הרובוט ואפיון ההתנהגות שיצרו לו. מין חיית מחמד שונה וממש חמודה.
בינתיים עושה רושם שהעלילה תהיה די צפויה, אבל אני מקווה שזה ישתפר.
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'סיימתי את המשיח ובלי קשר לישראל אני חושב שזאת סדרה גרועה'
סיימתי את המשיח ובלי קשר לישראל אני חושב שזאת סדרה גרועה
08/01/2020 | 15:40
1
26
הסדרה מאוד מרוחה בצורה שמזכירה לרעה את החלקים הרעים של Carnivàle שקצת מזכירה אותה, ואין בה שחקנים בקליבר של קלנסי בראון. בחיים לא הייתי גומר אותה ללא בינג' דילוגים. חלק אחר מהזמן הסדרה מזכירה את הקומדיה Evan Almighty רק שבניגוד אליה היא לוקחת את עצמה ברצינות מוחלטת.

אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם זמן אני ממליץ להתחיל לראות את פרק 8, הוא מתחיל בפגישה מסויימת ונאמרים שם דברים שבעיני מאוד מצחיקים ששופכים על הסדרה אור מביך. אני חושב שרוב האנשים שיראו את הקטע הזה יוותרו על הסדרה בגיחוך.

בעיה אחרת שתצרום במיוחד לצופה הישראלי היא שכל השיחות בין הישראלים בסדרה, ויש לא מעט כאלה (למרות שרוב הסדרה לא מתרחשת בישראל ורוב הדמויות המרכזיות הן לא ישראליות), מוצגות במבנה של משפט בעברית ואחריו משפט באנגלית במבטא ישראלי. אולי הפקות נטפליקס עושות את זה גם עם שפות אחרות, אני לא שמתי לב לזה (ונדמה לי שזה לא קורה בשיחות בערבית בסדרה), אבל כדובר עברית זה מוזר ומפריע.

לגבי היחס לישראל, הדרך הנכונה לשפוט אותו היא על סמך כל מה שידוע לנו מ-10 הפרקים בעונה, ועל סמך זה נדמה לי שקשה להתווכח שאחד המסרים של הסדרה הוא שישראל רוצחת ילדים ערבים. לאורך העונה מוזכרים או מוצגים שלושה מקרים נפרדים של מעשי רצח או ניסיונות רצח של ילדים ונערים ערבים בידי גורמים שונים ממערכת הביטחון הישראלית.

בנוסף, במהלך הסדרה נשמעת האמירה "when israel tips, the whole world tips" שמזכירה מאוד את הסנטימנט האנטישמי של "ישראל אחראית לרוב הבעיות בעולם". בנוסף, יש קטע מרכזי בסדרה שמעביר מסר שאפשר לאפיין אותו כ-"אוריינטליסטי אנטי-אמריקני" וזה מסר שמתחבר עם לא מעט מהביקורת האנטישמית על ישראל (בהתאם להגדרת "האנטישמיות החדשה").
טלוויזיה >>
לצפיה ב-'יש לפחות חלקי מעלי'
יש לפחות חלקי מעלי
08/01/2020 | 16:11
14
אני לא יודע עד כמה מה שאתה כותב עליו הוא קריטי לעלילה של ממש של הסדרה אז אני לא יודע עד כמה זה ממש ספוילר, אבל זה לפחות ספוילר חלקי ולכן תסמן בבקשה.
טלוויזיה >>

הודעות אחרונות

14:52 | 27.02.20 גם ברוטוס
14:51 | 27.02.20 גם ברוטוס
12:13 | 27.02.20 mamshu1
23:33 | 24.02.20 גם ברוטוס
06:16 | 24.02.20 LeRanch
13:03 | 23.02.20 LeRanch
05:57 | 23.02.20 גם ברוטוס
18:43 | 20.02.20 LeRanch
06:08 | 20.02.20 גם ברוטוס
06:05 | 20.02.20 גם ברוטוס
05:29 | 18.02.20 גם ברוטוס
12:45 | 16.02.20 מילי08
07:08 | 16.02.20 LeRanch
05:47 | 16.02.20 גם ברוטוס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ